Aizliegtais paņēmiens

 
Patīk
Reitings 536
Reģ: 02.05.2020
Dāmas, redzējāt par anonīmajiem komentāriem? Vai piedomāsiet turpmāk, ko rakstāt forumā?
21.05.2024 22:49 |
 
Reitings 368
Reģ: 12.09.2022
mrthkjj @ 27.05.2024 10:04
protams, daži komentāri tur bija par daudz, bet kā jau te viena minēja, ja ir resna tad kāpēc to nepieņemt un neatzīt, ka ir resna? Viņa sevi izrāda un vienlaicīgi grib, ka visi glauda pa spalvai.
Vārds "resna" vispār nav apvainojošs, jo izsaka faktu- tievs / resns / blonds/ tumšs utt.
Protams, par cūku utt. saukt - tie jau ir apvainojumi, bet norādīt uz fiziskā ķermeņa iezīmēm, tas manuprāt, ir tikai normāli, jo raksturojoši. Tas, ka cilvēki paši ir piešķīruši konkrētu negatīvu emocionālu nokrāsu noteiktām iezīmēm ir cits stāsts, bet, manuprāt, publiskai personai būtu jābūt ar biezāku ādu, vai vismaz lielāku pašapziņu, uztvert konkrētās norādes adekvāti, ne kā šajā gadījumā.
Tu savai draudznei arī teiktu čau, resnā un viņa tiešām neapvainotos???Neticu! Nu nezinu man neliekas korekti komentāros norādīt auguma parametrus.
27.05.2024 17:17 |
 
Reitings 368
Reģ: 18.08.2022
Lauva1994 @ 27.05.2024 17:17
Tu savai draudznei arī teiktu čau, resnā un viņa tiešām neapvainotos???Neticu! Nu nezinu man neliekas korekti komentāros norādīt auguma parametrus.

Bet kāpēc, lai par to apvainotos, ja tāds tu esi? Viens ir garāks, otrs tievāks, cits resnāks, cits īsāks... Tas taču ir dabiski un normāli. Kā jau teicu, vārdu emocionālo nokrāsu paši piešķiram.
Atbildot uz tavu jautājumu, nē es neteiktu "čau resnā", bet ja mana draudzene uzkrītši stāstītu par savu svaru, parametriem, savu izskatu utt. un ik pa laikam gaidītu, novērtējumu - tas būtu tiešss, jo liekulību neatbalstu.
Kā jau arī iepriekš savā komentārā minēju, ka apvainojumus - stulbene, cūka utt., neatbalstu, bet faktu konstatāciju gan.
27.05.2024 17:36 |
 
Reitings 1253
Reģ: 03.11.2023
mrthkjj @ 27.05.2024 17:36

Bet kāpēc, lai par to apvainotos, ja tāds tu esi? Viens ir garāks, otrs tievāks, cits resnāks, cits īsāks... Tas taču ir dabiski un normāli. Kā jau teicu, vārdu emocionālo nokrāsu paši piešķiram.
Atbildot uz tavu jautājumu, nē es neteiktu "čau resnā", bet ja mana draudzene uzkrītši stāstītu par savu svaru, parametriem, savu izskatu utt. un ik pa laikam gaidītu, novērtējumu - tas būtu tiešss, jo liekulību neatbalstu.
Kā jau arī iepriekš savā komentārā minēju, ka apvainojumus - stulbene, cūka utt., neatbalstu, bet faktu konstatāciju gan.

Es biju pret lamāšanos, bet nu tu runā pilnīgu huiņu. 😀
Tikai neapvainojies, tas ir tiešs novērojums, nepiešķir tam emocionālu nokrāsu.
27.05.2024 17:42 |
 
Reitings 368
Reģ: 18.08.2022
Džinga @ 27.05.2024 17:42

Es biju pret lamāšanos, bet nu tu runā pilnīgu huiņu. ?
Tikai neapvainojies, tas ir tiešs novērojums, nepiešķir tam emocionālu nokrāsu.

Es nepiešķiru, jo tas ir tavs viedoklis un tev ir tiesības uz to. Vārdu izvēle, varētu būt nedaudz korektāka, bet tas jau tikai parāda to, kādā vidē esi augusi un uzturējusies.
27.05.2024 17:49 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Lauva1994 @ 27.05.2024 17:17
Tu savai draudznei arī teiktu čau, resnā un viņa tiešām neapvainotos???Neticu! Nu nezinu man neliekas korekti komentāros norādīt auguma parametrus.
Tad jau visiem var teikt da jebko ? Ja vīrietim nav garš augums ,čau liliput. Ja sievietei mazas krūtis, čau bezpupainā, čau skelets, čau plikpauri , kobra briļļainā , invalīdam. - čau kropli.Tā tagad ok runāt ar citiem ? Tiešām, tiešām?
Jo mīnusi ir pilnīgi visiem,katram to ir daudz ..obligāti jābojā citam garīgais,jāpazemo?
27.05.2024 17:52 |
 
Reitings 481
Reģ: 23.09.2023
Kurš parakstijis? Es nē
27.05.2024 21:01 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.01.2023
mrthkjj @ 27.05.2024 10:04
protams, daži komentāri tur bija par daudz, bet kā jau te viena minēja, ja ir resna tad kāpēc to nepieņemt un neatzīt, ka ir resna? Viņa sevi izrāda un vienlaicīgi grib, ka visi glauda pa spalvai.
Vārds "resna" vispār nav apvainojošs, jo izsaka faktu- tievs / resns / blonds/ tumšs utt.
Protams, par cūku utt. saukt - tie jau ir apvainojumi, bet norādīt uz fiziskā ķermeņa iezīmēm, tas manuprāt, ir tikai normāli, jo raksturojoši. Tas, ka cilvēki paši ir piešķīruši konkrētu negatīvu emocionālu nokrāsu noteiktām iezīmēm ir cits stāsts, bet, manuprāt, publiskai personai būtu jābūt ar biezāku ādu, vai vismaz lielāku pašapziņu, uztvert konkrētās norādes adekvāti, ne kā šajā gadījumā.

Es īsti nesapratu to domu. Nu ok, tas cilvēks ir apaļīgs, bet kas tieši tas komentētājs tāds ir, ka viņam ir tiesības spriest un bakstīt kādam vizuālās nepilnības? Tieši kas? Par pieņemšanu, nu to lai tas cilvēks pats izlemj, kad sevi pieņems, vai kad psihologs, psihotareips tam palīdzēs nonākt līdz kadam punktam savā dzīvē.
Kāpēc cilvēkiem šķiet, ka viņš ir tik varens, ka viņam pilnīgi ir pienākums kādam bakstīt, ka kāds ir resns, pārāk tievs, ne tada sejas forma, deguns pa šķibu, pa lielu utt. ? Vēl nedod Dievs, kad ir cilvēks tiešām ar garīgiem traucejumiem, invaliditati un nē, redziet, kadam vajag kaut ko "iepļūtīt".
28.05.2024 06:41 |
 
Reitings 936
Reģ: 13.12.2023
Ensha @ 28.05.2024 06:41

Es īsti nesapratu to domu. Nu ok, tas cilvēks ir apaļīgs, bet kas tieši tas komentētājs tāds ir, ka viņam ir tiesības spriest un bakstīt kādam vizuālās nepilnības? Tieši kas? Par pieņemšanu, nu to lai tas cilvēks pats izlemj, kad sevi pieņems, vai kad psihologs, psihotareips tam palīdzēs nonākt līdz kadam punktam savā dzīvē.
Kāpēc cilvēkiem šķiet, ka viņš ir tik varens, ka viņam pilnīgi ir pienākums kādam bakstīt, ka kāds ir resns, pārāk tievs, ne tada sejas forma, deguns pa šķibu, pa lielu utt. ? Vēl nedod Dievs, kad ir cilvēks tiešām ar garīgiem traucejumiem, invaliditati un nē, redziet, kadam vajag kaut ko "iepļūtīt".

Nu patiesībā vienīgais iemesls, lai sniegtu kaut kādu publisku interviju ir uzmanības pievēršana. Efekts panākts. Vai tā būs pozitīva vai negatīva, jau vairs nav Indras rokās, bet kladzināt, ka esmu tik nobriedusi, tik pašpārliecināta, tik mierā ar sevi, un tad uzmest lūpu par komentāriem par resnumu - un viņa ir uz resno pusi-, ir bērnišķīgi.
Vispār domāju, ka tieši mediji ir tie, kuri uzkūda sabiedrību. Viņi ļoti labi zina, ka Indra tiks norieta, tāpēc arī pārpublicē šo interviju.
28.05.2024 11:08 |
 
Reitings 368
Reģ: 12.09.2022
mrthkjj @ 27.05.2024 17:36

Bet kāpēc, lai par to apvainotos, ja tāds tu esi? Viens ir garāks, otrs tievāks, cits resnāks, cits īsāks... Tas taču ir dabiski un normāli. Kā jau teicu, vārdu emocionālo nokrāsu paši piešķiram.
Atbildot uz tavu jautājumu, nē es neteiktu "čau resnā", bet ja mana draudzene uzkrītši stāstītu par savu svaru, parametriem, savu izskatu utt. un ik pa laikam gaidītu, novērtējumu - tas būtu tiešss, jo liekulību neatbalstu.
Kā jau arī iepriekš savā komentārā minēju, ka apvainojumus - stulbene, cūka utt., neatbalstu, bet faktu konstatāciju gan.
ir jau dažādi veidi kā draudzenei pateikt, ka esi resna. Var brutāli pateikt, tu resna, bet vai, tad esi laba draudzene? Nedomāju. Protams, ka piekrītu, ka nav jāmelo , bet var jau pateikt nu ja esi apaļāka palikusi. Tu domā cilvēks, ka ir resns viņš to neredz, tas obligāti ir jāsaka. Redz jau gan un tāpēc nav jāatgādina. Ja man draudzene resna visu laiku, tad es neteiktu neko, jo tak pati redz. Ja tieva draudzene paliktu resnāka un jautātu vai esmu palikusi apaļāka, tad arī godīgi pateiktu kā ir. Komentāros tomēr cits stāsts, jo parasti komentāru rakstītāji ir sveši cilvēki un tāpēc šādus komentārus nevajadzētu rakstīt.
28.05.2024 11:36 |
 
Reitings 1253
Reģ: 03.11.2023
mrthkjj @ 27.05.2024 17:49

Es nepiešķiru, jo tas ir tavs viedoklis un tev ir tiesības uz to. Vārdu izvēle, varētu būt nedaudz korektāka, bet tas jau tikai parāda to, kādā vidē esi augusi un uzturējusies.

Bez pēdējās piebildes varēji iztikt, bet nu jau par vēlu, pamanīju, ka laikam tomēr kaut kādu stīgu aizskāru.
Galu galā - tieši tā tevis piesauktā emocionālā nokrāsa arī ir galvenais iemesls neapvianot citus un nebakstīt sejā, ka kāds ir tievs, resns, šķībs vai citādi atšķirīgs. Un nav normāli to norādīt, ja nejautā.
28.05.2024 12:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)