Aizliegtais paņēmiens

 
Patīk
Reitings 536
Reģ: 02.05.2020
Dāmas, redzējāt par anonīmajiem komentāriem? Vai piedomāsiet turpmāk, ko rakstāt forumā?
21.05.2024 22:49 |
 
Reitings 6363
Reģ: 04.12.2022
Gardenia @ 22.05.2024 23:11
Es tā arī nesaprotu par ko tur tAĀ Salceviča perās tak normāli komentāri es tur neko briesmīgu vispār neredzēju. Ne tā paņēmiena fragmentā, ne tajos ku viņa tur sastutējusi IG. Par ko vēl tas cepiens ja uzraksta, ka resna, bet viņa arī ir resna? tak nevar par viņu uzrakstīt ne slaida, ne tieva.

Nu saukt kādu par “sučku “vai “ne tik tādas vien ir pistas” ir diezgan nenormāli. Pilnībā atbalstu viņas iniciatīvu. Un, ko arī vajadzēja pierādīt, dzīvē šie rakstītāji ir gļevuļi, kuri visi kā viens taisnojās, ka viņi to nav rakstijuši 😃
22.05.2024 23:19 |
 
Patīk
Reitings 42034
Reģ: 12.10.2022
mokabezpiena @ 22.05.2024 09:07
Uzskatu, ka tā ir utopiska vēlme - būt publiskam, t.i., uzmanības centrā, un vēlēties, lai par tevi neizsakās slikti. Ideālā sabiedrībā tā varbūt būtu, bet būsim reāli - tāda ir cilvēka daba. Neticu, ka publiskas personas nav nekad aprunājušas kādas citas ietekmeles/-meļus. Varbūt tad aizliedzam dzelteno presi? Dzeltenie pelna uz to, ka kādam notiek kas aprunājams!
Labi, cita lieta par tiem, kas vienkārši nesakarīgas rupjības raksta, kā piemēram, Kiviču diskusijā Lieni gandrīz katrā ierakstā saucot par “m**ku, šļ***” utt. Viedokli var izteikt arī ar pieklājīgāku leksiku, tādus komentārus es arī neatbalstu. Bet, ja sāk piesieties, ka “šis komentārs nav taisnība, šī ir puspatiesība, par mani veido sazvērestības teorijas” - laipni lūdzam civilizācijā! Šo izmainīt nevar. Lasīju vienā grāmatā, ka ir teorija par to, kāpēc antīkajiem cilvēkiem attīstījās komunikācijas spējas - jo viņi gribēja savā starpā apspriest un aprunāt citus cilts biedrus. ?
Ne tikai dzeltenā prese jāaizliedz, bet arī TV raidījumi. Ko bieži vien rādīja/rāda Ģimene burkā un Slavenības bez filtra? Ne tos jaukākos un pareizākos brīžus, provocējot skatītājus uz nejaukiem komentāriem.
Tad, lūdzu, sāciet gan presē, gan TV rādīt iedvesmojošus cilvēkus nevis dzīvnieku spīdzinātājus, nodokļu nemaksātājus, un personas ar ēšanas un mentālām problēmām.
Vienmēr būs kāds, kuram par visu būs negatīvs viedoklis, bet racionāli domājoši cilvēki novērtēs iedvesmojošu saturu.
22.05.2024 23:23 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Kurpīte @ 22.05.2024 23:19

Nu saukt kādu par “sučku “vai “ne tik tādas vien ir pistas” ir diezgan nenormāli. Pilnībā atbalstu viņas iniciatīvu. Un, ko arī vajadzēja pierādīt, dzīvē šie rakstītāji ir gļevuļi, kuri visi kā viens taisnojās, ka viņi to nav rakstijuši ?
Nu labi tur tas riepu Austris stingrāk paņēma🙈, bet reāli man ir apnikušas pašas tak bāžās tanī internetĀ kā bez bremzēm. Pēc tam kad pašas drusku pakužina tā nedrīkst!🙈 nu tak pati ar nav nekāda svētā gove!
23.05.2024 00:14 |
 
Reitings 323
Reģ: 21.01.2024
Redzēju tikai to sižetu, kur brauca pie pašiem komentētājiem. Es saprastu tādu nolieguma reakciju, ja komentāri būtu bijuši anonīmi. Bet kas viņiem galvā darās, kad raksta šādus komentārus ar savu identitāti, bet pēc tam saka, ka nē? Visu trīs atbildes ļoti pārsteidza.
23.05.2024 00:55 |
 
Reitings 177
Reģ: 14.07.2020
TimeToDream @ 22.05.2024 01:39
Īstenībā jau sen par šo jomu vajadzēja aizdomāties. Nav runa tikai par Salceviču, bet par Latvijas sociālajiem tīkliem kopumā. Arī šeit, forumā, būtu daudz darāmā, ja ķertos klāt visam, kas šeit notiek. Ir par traku tā ķengāt cilvēkus un izlikt savu žulti tajās slavenajās diskusijās. Nemaz nerunāju par FB un citiem sociālajiem tīkliem, kur cilvēki izgāž negatīvismu, kur vien var, it īpaši, ja runa ir par homoseksuāļiem, politiku, ārvalstīm. Kauns par tiem cilvēkiem, kur gļēvi bēg no atbildības un noliedz to, ka ir rakstījuši naidīgus komentārus sociālajos tīklos, kaut arī skaidri redzams, ka tie ir viņi. Ak, šie interneta varoņi, kuri baidās to visu pateikt acīs.

Man šeit vienīgajm ir reāls profila foto?
23.05.2024 01:21 |
 
Reitings 1469
Reģ: 03.11.2023
VivaD @ 23.05.2024 00:55
Redzēju tikai to sižetu, kur brauca pie pašiem komentētājiem. Es saprastu tādu nolieguma reakciju, ja komentāri būtu bijuši anonīmi. Bet kas viņiem galvā darās, kad raksta šādus komentārus ar savu identitāti, bet pēc tam saka, ka nē? Visu trīs atbildes ļoti pārsteidza.

Varbūt bija dažas no forumniecēm 😀
23.05.2024 08:46 |
 
Reitings 391
Reģ: 14.05.2024
Man vienīgi laikam ir divejādas sajūtas par šo, jo nu kaunināt kā mazu bērnu TV nav baigi arī gudri un skaisti. Ja jau tik svarīgi bija satikt šos cilvēkus, var privāti satikt un izrunāt, nevis šādi, jo tas sanāk, ka pati influencere nav labāka.
Ja tā godīgi, es nekad neko labu par viņu neesmu dzirdējusi, ne nelasījusi!
Protams, doma ir laba, lai pazūd bezsakarīgi aizvainojumi, bet izteikt viedokli gan nevar aizliegt.
Par Gobzemu, gan jau neko nesaka, jo ir lietas, ko gan jau pati slēpj.
23.05.2024 09:08 |
 
Reitings 397
Reģ: 12.09.2022
Gardenia @ 22.05.2024 23:11
Es tā arī nesaprotu par ko tur tAĀ Salceviča perās tak normāli komentāri es tur neko briesmīgu vispār neredzēju. Ne tā paņēmiena fragmentā, ne tajos ku viņa tur sastutējusi IG. Par ko vēl tas cepiens ja uzraksta, ka resna, bet viņa arī ir resna? tak nevar par viņu uzrakstīt ne slaida, ne tieva.
bet kāpēc vispār viņai kaut kas tāds jāraksta. Komentētājs ir svešs cilvēk nu kāpēc komentārā jāraksta resna utt. Es piekrītu te vienai, kura teica, ka jāprot filtrēt, ko runā. Un nevjag šos te pati vainīga, ka bāžas visur, bet tas automātiski nenozīmē, ka var apsaukāt. Ja nepiekrīt viedoklim, tad tad tā arī raksti , nevis sāc apspriest izskatu. Kaut vai par to pašu Lieni jūs sakiet viņa ganās uz bijušo, tad pelnījusi. Iespējams, ka ir, bet nevajag tāpēc nolaisties līdz viņas līmenim. Es ar viņai esmu rakstījusi vēstuli bez apsaukāšanās, tad viņa to izlika publiski. Nu nerakstīju viņai stulbene aizvāc, bet pieklājīgi un reizē stingri pateicu, lai aizvāc manu vēstuli no sava storija. Izdarīja un mani nobloķēja mani.
23.05.2024 12:31 |
 
Reitings 1469
Reģ: 03.11.2023
Lauva1994 @ 23.05.2024 12:31
bet kāpēc vispār viņai kaut kas tāds jāraksta. Komentētājs ir svešs cilvēk nu kāpēc komentārā jāraksta resna utt. Es piekrītu te vienai, kura teica, ka jāprot filtrēt, ko runā. Un nevjag šos te pati vainīga, ka bāžas visur, bet tas automātiski nenozīmē, ka var apsaukāt. Ja nepiekrīt viedoklim, tad tad tā arī raksti , nevis sāc apspriest izskatu. Kaut vai par to pašu Lieni jūs sakiet viņa ganās uz bijušo, tad pelnījusi. Iespējams, ka ir, bet nevajag tāpēc nolaisties līdz viņas līmenim. Es ar viņai esmu rakstījusi vēstuli bez apsaukāšanās, tad viņa to izlika publiski. Nu nerakstīju viņai stulbene aizvāc, bet pieklājīgi un reizē stingri pateicu, lai aizvāc manu vēstuli no sava storija. Izdarīja un mani nobloķēja mani.

Jā, viedoklis taču var būt, par publiskām personām var runāt, var nepiekrist, bet apsaukāšanās vienkārši ir stulba, bērnišķīga un nevajadzīga, jebkurā situācijā.
23.05.2024 12:57 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Noskatījos Aizliegto paņēmienu. Pat nebiju gaidījusi, ka tas būs tikai Indras speciālizlaidums, diezgan garlaicīgi. Ingūnai Bedikerei bija pavisam normāli komentāri Indrai (Aizliegtajam paņēmienam par to pasaulē iešanu gan smieklīgi), nekas aizvainojošs. Tad Indra var par jebkuru komentāru iet tiesāties. :D
23.05.2024 21:52 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Indra Aizliegtajā paņēmienā sašuta par Riepu Austra komentāru un teica, ka tiesāsies, jo tur ne tikai aizvainojums, bet arī apmelojums.
Šis gan laikam Indrasprāt neskaitās apmelojums.. tāpēc, ka negribēja publiski atklāt, ka viņu krāpa, viņa nevis neteica neko vai pateica vispārīgu "nesaderīgi raksturi", bet gan - viņam besīja mani bērni utt.
https://www.apollo.lv/7202761/indra-salcevica-atklaj-patieso-skirsanas-iemeslu-bijusajam-viram-kasparam-berzinam-besijusi-vinas-berni
https://izklaide.tv3.lv/slavenibas/pasmaju-slavenibas/indra-salcevica-atklaj-isto-iemeslu-kadel-izjuka-vinas-otra-lauliba/
23.05.2024 22:01 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Lauva1994 @ 23.05.2024 12:31
bet kāpēc vispār viņai kaut kas tāds jāraksta. Komentētājs ir svešs cilvēk nu kāpēc komentārā jāraksta resna utt. Es piekrītu te vienai, kura teica, ka jāprot filtrēt, ko runā. Un nevjag šos te pati vainīga, ka bāžas visur, bet tas automātiski nenozīmē, ka var apsaukāt. Ja nepiekrīt viedoklim, tad tad tā arī raksti , nevis sāc apspriest izskatu. Kaut vai par to pašu Lieni jūs sakiet viņa ganās uz bijušo, tad pelnījusi. Iespējams, ka ir, bet nevajag tāpēc nolaisties līdz viņas līmenim. Es ar viņai esmu rakstījusi vēstuli bez apsaukāšanās, tad viņa to izlika publiski. Nu nerakstīju viņai stulbene aizvāc, bet pieklājīgi un reizē stingri pateicu, lai aizvāc manu vēstuli no sava storija. Izdarīja un mani nobloķēja mani.
viņai pašai tak to neraksta, bet noteikti zem tām bildēm komentē kas izlikti par viņu internetā. Tagad jau arī salikts viss pēc kārtas nu un pareizi ir! Grib uzmanību par katru cenu tur bāžās un tad cilvēki nevar pateikt ko domā. Nu ko Austris uzrakstīja ir pistas labākas. Nu, bet tak ir arī! Kāda tur apmelošana viss ir pilnīga taisnība!
24.05.2024 16:40 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
chihiro @ 23.05.2024 22:01
Indra Aizliegtajā paņēmienā sašuta par Riepu Austra komentāru un teica, ka tiesāsies, jo tur ne tikai aizvainojums, bet arī apmelojums.
Šis gan laikam Indrasprāt neskaitās apmelojums.. tāpēc, ka negribēja publiski atklāt, ka viņu krāpa, viņa nevis neteica neko vai pateica vispārīgu "nesaderīgi raksturi", bet gan - viņam besīja mani bērni utt.
https://www.apollo.lv/7202761/indra-salcevica-atklaj-patieso-skirsanas-iemeslu-bijusajam-viram-kasparam-berzinam-besijusi-vinas-berni
https://izklaide.tv3.lv/slavenibas/pasmaju-slavenibas/indra-salcevica-atklaj-isto-iemeslu-kadel-izjuka-vinas-otra-lauliba/
Vispār viņa ir tik pretīga vecene🙈 mani jau koferos viņa besīja! Citreiz paskaties tik forši cilvēki, bet tur salceviča fui. Par savu veci viņa redz aizmirsa
24.05.2024 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 1829
Reģ: 26.03.2010
Gardenia @ 24.05.2024 16:40
viņai pašai tak to neraksta, bet noteikti zem tām bildēm komentē kas izlikti par viņu internetā. Tagad jau arī salikts viss pēc kārtas nu un pareizi ir! Grib uzmanību par katru cenu tur bāžās un tad cilvēki nevar pateikt ko domā. Nu ko Austris uzrakstīja ir pistas labākas. Nu, bet tak ir arī! Kāda tur apmelošana viss ir pilnīga taisnība!
kā tiesa pārbaudīs to- ir pistas labākas vai nav? 😂
24.05.2024 17:47 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
sidzha @ 24.05.2024 17:47
kā tiesa pārbaudīs to- ir pistas labākas vai nav? ?
Tas tik būtu skats, bet kā tā poda birste dabūja sev veselu raidījumu?🤔
24.05.2024 18:42 |
 
Reitings 25
Reģ: 12.06.2017
Mangosaldejums @ 22.05.2024 15:00
raidījumā pati Indra teica, ka runa nav par komentāru aizliegšanu kā tādu vispār un, ka viedokļu dažādībai arī ir jābūt. Runa ir par rupjībām un cieņu aizskarošiem komentāriem, kas ir ar lamuvārdiem un nomelnošanu. Neviens nesaka, ka visiem visi ir jāpatīk, bet arī nepatiku pret kādu var izpaust cieņpilni.

Es raidījumu neskatījos, taču man ir radušās pārdomas par šiem komentētājiem. Tas vien, ka cilvēks ir sabiedrībā zināma persona, "cilvēkam parastajam" nedod tiesības izgāzt savu žulti pār viņu. Es nerunāju par pretēja vai atšķirīga viedokļa paušanu, bet rupjiem, cieņu aizskarošiem vai pārmetošiem komentāriem. Mana pārliecība ir, ka šos komentētājus vienkārši trigerē kaut kas, ko attiecīgā persona dara vai kāda šī persona ir. Proti, šie komentētāji paši nedzīvo savu dzīvi, neļauj būt sev pašiem un savu neapmierinātību izgāž uz citiem. Nesaku, ka tā ir skaudība, bet šādu rīcību pamatā ir neapmierinātība ar sevi un/vai savu dzīvi kopumā.
Kāda starpība, ja kāds ir resns, pāršpricējies ar botoksu utt.? Manu dzīvi tas nekādi neietekmē. Kāda jēga tērēt savu laiku un enerģiju un atstāt savu verbālo caureju komentāru sadaļā? Viens ir "uzsist klačiņu" ar draudzenēm (kam arī ir robežas, protams), bet iet un kādam kaut ko rakstīt... nu nē, es nesaprotu kāpēc tas ir nepieciešams.
24.05.2024 23:16 |
 
Patīk
Reitings 42034
Reģ: 12.10.2022
Kyles @ 24.05.2024 23:16

Es raidījumu neskatījos, taču man ir radušās pārdomas par šiem komentētājiem. Tas vien, ka cilvēks ir sabiedrībā zināma persona, "cilvēkam parastajam" nedod tiesības izgāzt savu žulti pār viņu. Es nerunāju par pretēja vai atšķirīga viedokļa paušanu, bet rupjiem, cieņu aizskarošiem vai pārmetošiem komentāriem. Mana pārliecība ir, ka šos komentētājus vienkārši trigerē kaut kas, ko attiecīgā persona dara vai kāda šī persona ir. Proti, šie komentētāji paši nedzīvo savu dzīvi, neļauj būt sev pašiem un savu neapmierinātību izgāž uz citiem. Nesaku, ka tā ir skaudība, bet šādu rīcību pamatā ir neapmierinātība ar sevi un/vai savu dzīvi kopumā.
Kāda starpība, ja kāds ir resns, pāršpricējies ar botoksu utt.? Manu dzīvi tas nekādi neietekmē. Kāda jēga tērēt savu laiku un enerģiju un atstāt savu verbālo caureju komentāru sadaļā? Viens ir "uzsist klačiņu" ar draudzenēm (kam arī ir robežas, protams), bet iet un kādam kaut ko rakstīt... nu nē, es nesaprotu kāpēc tas ir nepieciešams.
Vislabāk būtu dzeltenajai presei un medijiem nerakstīt par influenceriem, bet tad pašiem būtu bēda, jo vairs nejustos slaveni. Nereti redzu komentārus, kur cilvēki raksta, ka pat nezin, kas tie tādi un kāpēc par viņiem ir jāraksta.
Koks ar diviem galiem - viņi grib būt uzmanības centrā, bet tad jārēķinās, ka būs nejauki komentāri. Nekādi neatbalstu to, bet tā ir ēnas puse, kas nāk līdz.
24.05.2024 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 1829
Reģ: 26.03.2010
Vakar tieši tv3.lv FB lapā izleca ziņa "Ziņas par gaidāmo ģimenes pieaugumu seko gadu pēc tam, kad vīrieši apprecējās".
Šoka va "Vecpuisis" galvenais varonis un viņa vīrs ir pirmā bērniņa gaidībās.
Rakstu nevēru, bet saprotams, ka ir geju pāris, ārzemēs, kas vai nu adoptēs vai izmanto surogātmāti. Es netaisīju klikšķus, bet.... Gandrīz 600 komentāru!! Protams, ka komentāru iespēja nav atspējota un tur visi izpaužās pilnā savā krāšņumā. Ziņu veidotāji zināja, ka šis ir labs kauls Latvijas sabiedrībai, kur uzmanība būs uz wow. Labi, viņiem vienalga, ko kāds saka Latvijā, bet šeit ir uzskatāmi redzams, ka paši mediji izmanto, pagriež visu, lai ir skandalozāk virsrakstā un bieži pašā rakstā ir izlasāma pavisam cita informācija.
Piemēram, pirms vairākiem gadiem bija " Saeima atceļ brīvpusdienas skolās." Raksta lasāms bija, ka par brīvpusdienām nemaksās valsts, bet gan katra pašvaldība, līdz ar to virsraksts ir tendenciozi nepareizs. Medijiem pašiem vajadzētu izskaust savus netikumus vienlaikus ar negatīviem komentāriem. Didras katrs ziņu posts arī. Nu atcéla vai mēģināja atcelt to lidojumu un mediji, ja raksta, tad vispirms precizē un atreferē pareizi nevis kā vairāk dabūt klikšķus, uzrakstot ar pārspīlējumu.
27.05.2024 08:54 |
 
Reitings 368
Reģ: 18.08.2022
protams, daži komentāri tur bija par daudz, bet kā jau te viena minēja, ja ir resna tad kāpēc to nepieņemt un neatzīt, ka ir resna? Viņa sevi izrāda un vienlaicīgi grib, ka visi glauda pa spalvai.
Vārds "resna" vispār nav apvainojošs, jo izsaka faktu- tievs / resns / blonds/ tumšs utt.
Protams, par cūku utt. saukt - tie jau ir apvainojumi, bet norādīt uz fiziskā ķermeņa iezīmēm, tas manuprāt, ir tikai normāli, jo raksturojoši. Tas, ka cilvēki paši ir piešķīruši konkrētu negatīvu emocionālu nokrāsu noteiktām iezīmēm ir cits stāsts, bet, manuprāt, publiskai personai būtu jābūt ar biezāku ādu, vai vismaz lielāku pašapziņu, uztvert konkrētās norādes adekvāti, ne kā šajā gadījumā.
27.05.2024 10:04 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Cilvēki vispar paliek agresīvi. Turklāt visur valda visatļautība !
Nupat lasiju ,ir video-Mārupes sporta skolā spēles laika sakāvās vecāki ,ar lamāšanos ! Nu skaisti ne ?
27.05.2024 10:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)