Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmētika taukainai ādai

 
Reitings 19
Reģ: 08.05.2024
Man ir parādījusies taukaināka āda pēdējo 2 mēnešu laikā (domāju iemesli gan hormonāli, gan arī dēļ karstuma). Kādreiz (nu pirms 10 gadiem 😀) mālējos diezgan daudz, bet vienā brīdī pārstāju un pašlaik praktiski no kosmētikas lieku vien uzacu tušu un skropstu tušu. Parādījusies vēlme atkal pamālēties, bet zinu, ka kosmētika un taukaina āda ir problēmātiska kombinācija. Negribu iztērēt visu savu naudu taustoties ar to, kas *varbūt* varētu strādāt. Vai varat ieteikt kādu brendu kosmētiku lietojat (ja jums ir taukaināka āda)? Varbūt kādus konkrētus produktus? Interesē praimeris, tonālais, pūderis u.tml. Negribētos vasarā izskatīties pēc kūstošas kūciņas 🧁
Un ja ir ieteikums arī sejas krēmam vai gēlam, tas arī būtu forši, jo mans pašreizējais sejas gēls, kas padarīja manu ādu netaukainu, bet smuki spīdīgu arī vairs nestrādā tik labi😁
20.05.2024 10:56 |
 
Reitings 2336
Reģ: 10.04.2022
nyx blur tonālais taukainai ādai izcils.
No BB vai CC krēmiem neesmu atradusi izcilu variantu.
20.05.2024 11:14 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.10.2018
Lume Cosmetics
05.07.2024 15:42 |
 
Reitings 222
Reģ: 28.02.2023
Man ir taukaina, problemātiska āda. Kosmētiku lietoju katru dienu, bet man ļoti patīk “dewy look”. Respektīvi, manā gadījumā man taukainā āda tieši ļoti patīk, jo vairāk iedod ādai mirdzumu. Ļoti bieži arī saņemu komplimentus par to cik veselīga izskatās mana āda.
Jāatzīmē gan, ka grimmu lieku minimālu, galvenokārt izmantoju dažādus krēmus no aptiekas. Dienas laikā, ja par daudz sataukojās, uzlieku pūderi.
05.07.2024 16:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)