Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūgšana par mieru pasaulē (kristietība)

 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Tā kā pēdējā laikā parādījušās daudzas tēmas, kurās autori un atsevišķi to dalībnieki uzskatāmi priecājas par karu, cilvēku masveida nogalināšanu, eksperimentu veikšanu uz cilvēka ķermeni, mūzikas izkropļošanu, izvirtību, sātanismu utt., tad es nolēmu izveidot tēmu, kas būtu visam tam ļaunumam pretstatā.

Šeit iekopēju lūgšanu angļu valodā par mieru pasaulē un konfliktu beigšanos.
Dear God,
I come before you today with a heavy heart as I witness the strife, conflict, and violence that plague our world. I pray for your divine intervention and ask that you guide us towards the path of peace.
I know that your love and grace are powerful enough to heal the deepest wounds and reconcile even the bitterest of enemies. I ask that you soften the hearts of those who promote hatred and division, and help them to see the value and dignity of every human life.
I pray for leaders across the globe, that they may have the wisdom and courage to seek peaceful solutions to conflicts, to promote justice and equity, and to uphold the rights and freedoms of all people.
I pray for families and communities affected by violence and war, that they may find comfort and healing in your embrace, and that they may be strengthened to work towards reconciliation and forgiveness.
I pray that we (the christians) may be the beacon of hope and love in a broken world, and that we may show by our actions and words that the message of the gospel is one of peace and reconciliation.
Finally, I pray for myself, that I may have the courage to stand up for peace and justice in my daily life, to love my neighbors as myself, and to work towards building a world where every person can live in safety, dignity and peace.
I ask all of this in the name of your son, Jesus Christ, who taught us to love our enemies and to pray for those who persecute us. Amen.
17.05.2024 13:35 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 12.08.2024 22:59

Mākslīgais intelekts jau ir daļa no reālās pasaules. Tu laikam dzīvo savā pasaku pasaulītē. AI jau mierīgi aizstāj tādas profesijas kā žurnālisti, rakstu autori, ziņu doktori, biznesa analītiķi, grāmatveži, psihologi. Es pat redzēju, kā AI dators sievietei uzklāja meikapu.
Tev ir kāds pamatots iemesls uzskatīt, ka pienotavas strādnieki vai ražotāji būs kaut kāda aizsargājamā suga?

Nopērc sev kosmētiku un uzliec sev meikapu pati. Ko? Naudas kosmētikai nav? Rokas par īsu sev meikapu uzlikt?
13.08.2024 18:26 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 13.08.2024 11:36

Kāda ir pirmā rinda himnā?

Dievu ir daudz. Tur nav norādīts kāds konkrēts Dievs. Ko gribi, to domā. Dziedot Latvijas himmnu, katrs domā ko savu.
13.08.2024 18:28 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 13.08.2024 11:53

Vēlreiz! Ja mēs zinām, ka tuvākajā nākotnē cilvēku inženieru vairs nebūs, ir jābūt ļoti naivam vai pamuļķim, lai vēl iespringtu par kaut kādām utopiskajām studijām. Es jau arī nekur neminēju, ka tu esi inženieris.

Tas kā tevis kaut kad nebūs ir acīmredzams fakts. Inženieri būs. Tas ir baigi plašs specialitāšu loks, kam ir ievirze uz ražošanu un kaut kā radīšanu. Un arī RTU būs. Nerunā niekus. Ja tu neesi gudrs cilvēks, ka tev skolā neiemācīja mēdijpratību, tad tā ir tava problēma. Tu pavelcies uz skaļiem, sensacionāliem lozungiem. Akadēmiskajā vidē vai ražotnēs tev nav pieredzes. Lūdzu, nemurgo. Ja murgo, tad vērsies pie ģimenes ārsta un psihiatra. Lai sokas!
13.08.2024 18:32 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Diabolus @ 13.08.2024 11:03
Elīzīt, paskaties tagad, ko tu esi sastrādājusi. Iedevi pagānam vēl vienu iespēju paņaudēt par biezo bērniņiem. Un lai jau cilvēks dzīvo svētā pārliecībā, ka MI viņu neskars. Ja nebaksta s$$$, tas nesmird.
P.S. Man tevis pietrūka ?❤️

Neskars. Dzīvi tāpat dzīvos dzīvi cilvēki nevis MI. Bet ja tu murgo, tad iedzer zāles. Tev ir bērnudārznieka domāšana. Tev vienkārši ir skaudība, ka es spēju izmācīties pat diez gan palielā resursu trūkumā un materiālā nedrošībā. Pie tam man ir ekskluzīvs diploms. Liela daļa jaunatnes dabaszinātnes nespēj pavilkt.
13.08.2024 18:37 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 13.08.2024 18:28

Dievu ir daudz. Tur nav norādīts kāds konkrēts Dievs. Ko gribi, to domā. Dziedot Latvijas himmnu, katrs domā ko savu.

Ir tikai viens patiesais Dievs. Ja runa būtu par kādu citu dievu, tad tas vārds arī tiktu minēts himnā. Neviens mūsu valstī nesaka vārdu "Dievs", attiecinot to, piemēram, uz Temīdu, Allāhu vai Rūsiņu un Tu to labi zini. Ar "Dievs" saprot tikai vienu vienīgo patieso Dievu - Jēzu Kristu.
13.08.2024 22:02 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 13.08.2024 18:26

Nopērc sev kosmētiku un uzliec sev meikapu pati. Ko? Naudas kosmētikai nav? Rokas par īsu sev meikapu uzlikt?

Man varbūt ir, bet daudzām sievietēm patīk, ka to izdara viņu vietā.
13.08.2024 22:04 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 13.08.2024 18:37

Neskars. Dzīvi tāpat dzīvos dzīvi cilvēki nevis MI. Bet ja tu murgo, tad iedzer zāles. Tev ir bērnudārznieka domāšana. Tev vienkārši ir skaudība, ka es spēju izmācīties pat diez gan palielā resursu trūkumā un materiālā nedrošībā. Pie tam man ir ekskluzīvs diploms. Liela daļa jaunatnes dabaszinātnes nespēj pavilkt.

Pēc dažiem gadiem ar savu diplomu varēsi veiksmīgi aizvietot tualetes papīru.
13.08.2024 22:05 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 13.08.2024 18:32

Tas kā tevis kaut kad nebūs ir acīmredzams fakts. Inženieri būs. Tas ir baigi plašs specialitāšu loks, kam ir ievirze uz ražošanu un kaut kā radīšanu. Un arī RTU būs. Nerunā niekus. Ja tu neesi gudrs cilvēks, ka tev skolā neiemācīja mēdijpratību, tad tā ir tava problēma. Tu pavelcies uz skaļiem, sensacionāliem lozungiem. Akadēmiskajā vidē vai ražotnēs tev nav pieredzes. Lūdzu, nemurgo. Ja murgo, tad vērsies pie ģimenes ārsta un psihiatra. Lai sokas!

Nu ja man jāizvēlas, kam labāk ticēt - miljardierim Maskam, kurš apgalvo, ka lielākajā vairumā nozaru MI aizstās cilvēku, vai Tev, tad es 100% izvēlēšos Masku.
13.08.2024 22:09 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 13.08.2024 22:09

Nu ja man jāizvēlas, kam labāk ticēt - miljardierim Maskam, kurš apgalvo, ka lielākajā vairumā nozaru MI aizstās cilvēku, vai Tev, tad es 100% izvēlēšos Masku.

Tavs Ilons Masks ir tikai cilvēks. Viņš arī ir diktatoru Vladimiru Putinu slavinājis un Ukrainu uzmetis, par ko paši ukraiņi savos mēdijos runāja.
Tici kam gribi. Bet es dzīvoju fiziskajā pasaulē. Tāpat roboti starp mums nestaigā. Un 8h vai maiņu darba diena ir mums katram. Neviens jau mūsu vietā cits nestrādās. Vari turpināt zvilnēt uz krāsns augšas kā tas ir kādā krievu pasakā un fantazēt par mākslīgo intelektu arī tālāk. Tik pakaļu būs jamazgā un jāskuj pašai.
13.08.2024 22:18 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 13.08.2024 22:05

Pēc dažiem gadiem ar savu diplomu varēsi veiksmīgi aizvietot tualetes papīru.

Un? Skauž ka tev tāda nav. Tad skaud arī tālāk. Tik prezīšus savam partnerim nopērc, lai tāda kā tu nevairojas tālāk.
13.08.2024 22:20 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 13.08.2024 22:04

Man varbūt ir, bet daudzām sievietēm patīk, ka to izdara viņu vietā.

Dators tev meikapu klās. Kā tad! Neesmu trīsgadīgs bērns lai ticētu tādām pasakām. Tu vel pasaki, ka ikdienā sarunājies ar teikannu un gludekli. Vismaz dakterim būs vieglāk diagnozi noteikt.
Mākslīgais intelekts. Laikam tev dabīgā nav, tapēc arī sapņo par mākslīgo. Sapņo tālāk. Satversmes 99. un 100. pants tev to ļauj darīt.
13.08.2024 22:23 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 13.08.2024 22:23

Dators tev meikapu klās. Kā tad! Neesmu trīsgadīgs bērns lai ticētu tādām pasakām. Tu vel pasaki, ka ikdienā sarunājies ar teikannu un gludekli. Vismaz dakterim būs vieglāk diagnozi noteikt.
Mākslīgais intelekts. Laikam tev dabīgā nav, tapēc arī sapņo par mākslīgo. Sapņo tālāk. Satversmes 99. un 100. pants tev to ļauj darīt.

Youtube vietnē ir video, ja netici. Nē, nu Tu laikam tiešām dzīvo zem akmens.
14.08.2024 01:50 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 13.08.2024 22:20

Un? Skauž ka tev tāda nav. Tad skaud arī tālāk. Tik prezīšus savam partnerim nopērc, lai tāda kā tu nevairojas tālāk.

Tavuprāt, vairošanās ir kāds sasniegums? Tava māte radīja Tevi. Man te pagalmā arī kaķi vairojas.
14.08.2024 01:53 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 13.08.2024 22:18

Tavs Ilons Masks ir tikai cilvēks. Viņš arī ir diktatoru Vladimiru Putinu slavinājis un Ukrainu uzmetis, par ko paši ukraiņi savos mēdijos runāja.
Tici kam gribi. Bet es dzīvoju fiziskajā pasaulē. Tāpat roboti starp mums nestaigā. Un 8h vai maiņu darba diena ir mums katram. Neviens jau mūsu vietā cits nestrādās. Vari turpināt zvilnēt uz krāsns augšas kā tas ir kādā krievu pasakā un fantazēt par mākslīgo intelektu arī tālāk. Tik pakaļu būs jamazgā un jāskuj pašai.

Viņš, atšķirībā no Tevis, ir miljardieris un tieši saistīts at MI. Var teikt, ka viņš ir pašā notikumu epicentrā. Tu, savukārt, esi parasts cilvēciņš, kurš klusībā cer, ka varbūt tas MI brīnumainā kārtā viņa nozari neskars.
Atkal, kārtējo reizi, šeit kaut kā pamanījies iesaistīt Krieviju. Klau, ja Tevi tā Krievija tā uztrauc, varbūt ir laiks uz turieni pārcelties. Tāpat Tu Latviju jau esi simts reizes uzmetis ar saviem himnu nicinošajiem un genocīdu atbilstošajiem komentāriem. Turklāt, citu valstu attīstība Tevi interesē vairāk nekā Latvijas.
Kā tad roboti nestaigā. Kaut vienu video noskatījies?
14.08.2024 02:03 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 14.08.2024 02:03

Viņš, atšķirībā no Tevis, ir miljardieris un tieši saistīts at MI. Var teikt, ka viņš ir pašā notikumu epicentrā. Tu, savukārt, esi parasts cilvēciņš, kurš klusībā cer, ka varbūt tas MI brīnumainā kārtā viņa nozari neskars.
Atkal, kārtējo reizi, šeit kaut kā pamanījies iesaistīt Krieviju. Klau, ja Tevi tā Krievija tā uztrauc, varbūt ir laiks uz turieni pārcelties. Tāpat Tu Latviju jau esi simts reizes uzmetis ar saviem himnu nicinošajiem un genocīdu atbilstošajiem komentāriem. Turklāt, citu valstu attīstība Tevi interesē vairāk nekā Latvijas.
Kā tad roboti nestaigā. Kaut vienu video noskatījies?

Rašistu dēļ ir karš, tas mani uztrauc. Kara dēļ uz visu cenas uzkāpa. Pietam vel cilvēki mirst. Genocīdu es neatbalstu. Genocīdu pret Ukrainas iedzīvotājiem pašlaik veic bruņoti, Ukrainā ielauzušies Krievijas iedzīvotāji – slepkavas. Un par šo rīcību Krieviju starptautiski tiesās un sodīs tāpat kā Vāciju pēc 2. pasaules kara. Bet tu bezsakarā, beztēmā diskusijā iebāzi Latvijas himmnu, pret kuru man nav pretenziju, tādas es neesmu izteicis. Prasta manipulēšana. Nosaukt Ukrainas atbalstītājus par genocīda atbalstītājiem, bet Krievijai pārdevušos kolaborantu Ilonu Masku par miera balodi. Tas viņa internets Ukrainai bija brāķēts, tāda sajūta, ka Krievijai pie tā aprīkojuma bija dota piekļuve. Ukrainas TV par to runāja.
14.08.2024 07:57 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 14.08.2024 02:03

Viņš, atšķirībā no Tevis, ir miljardieris un tieši saistīts at MI. Var teikt, ka viņš ir pašā notikumu epicentrā. Tu, savukārt, esi parasts cilvēciņš, kurš klusībā cer, ka varbūt tas MI brīnumainā kārtā viņa nozari neskars.
Atkal, kārtējo reizi, šeit kaut kā pamanījies iesaistīt Krieviju. Klau, ja Tevi tā Krievija tā uztrauc, varbūt ir laiks uz turieni pārcelties. Tāpat Tu Latviju jau esi simts reizes uzmetis ar saviem himnu nicinošajiem un genocīdu atbilstošajiem komentāriem. Turklāt, citu valstu attīstība Tevi interesē vairāk nekā Latvijas.
Kā tad roboti nestaigā. Kaut vienu video noskatījies?

Kur ir mans nicinājums Latvijas himmnai? Tāda nav. Bet kristiešu Dievam es neticu.
Kremļa bots Elīzīte12345 ir prasts manipulātors.
14.08.2024 08:00 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 14.08.2024 08:00

Kur ir mans nicinājums Latvijas himmnai? Tāda nav. Bet kristiešu Dievam es neticu.
Kremļa bots Elīzīte12345 ir prasts manipulātors.

Tu skaidri minēji, ka Jēzus nav Tavs Dievs. Himna sākas ar vārdiem "Dievs svētī Latviju...". Mēs visi labi zinām, par kādu Dievu bija runa, kad Baumaņu Kārlis to rakstīja. Tevī mīt milzīgs ļaunums. Tas izpaužas gan kā vēlme redzēt bezjēdzīgu neskaitāmu cilvēku (gan mūsu, gan svešo bāleliņu) slaktiņu, kuru Tu sponsorē, gan necieņa pret Dievu, kurš figurē gan himnā, gan daudzās citās dziesmās, piemēram, "Mūsu Tēvs debesīs". Taču Tu pats aizstāvēt "dzimteni" nedodies, jo, redz, sāp kreisās kājas īkšķītis. Turklāt mani vēl saukā par vatņiku, lai gan pats kā par Krievijas situāciju zini labāk nekā Putins un Medvedevs kopā. Viena liekulība no Tavas puses.
14.08.2024 08:17 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 14.08.2024 07:57

Rašistu dēļ ir karš, tas mani uztrauc. Kara dēļ uz visu cenas uzkāpa. Pietam vel cilvēki mirst. Genocīdu es neatbalstu. Genocīdu pret Ukrainas iedzīvotājiem pašlaik veic bruņoti, Ukrainā ielauzušies Krievijas iedzīvotāji – slepkavas. Un par šo rīcību Krieviju starptautiski tiesās un sodīs tāpat kā Vāciju pēc 2. pasaules kara. Bet tu bezsakarā, beztēmā diskusijā iebāzi Latvijas himmnu, pret kuru man nav pretenziju, tādas es neesmu izteicis. Prasta manipulēšana. Nosaukt Ukrainas atbalstītājus par genocīda atbalstītājiem, bet Krievijai pārdevušos kolaborantu Ilonu Masku par miera balodi. Tas viņa internets Ukrainai bija brāķēts, tāda sajūta, ka Krievijai pie tā aprīkojuma bija dota piekļuve. Ukrainas TV par to runāja.

Nemuldi! Tu jau iepriekš minēji, ka atbalsti genocīdu. Tu iepriekš skaidri rakstīji, ka esi ar mieru, ja kāda valsts izzustu. Tas karš sākās un turpinās tikai un vienīgi tādu kā Tu sponsoru un naida kurinātāju dēļ. Savā ziņā es esmu atvieglota, ka Tu esi uz nabadzības robežas, jo tādi cilvēki kā Tu ir drauds latviešu izdzīvošanai.
Kurā vietā Tu esi Ukrainas atbalstītājs? Visi Ukrainas atbalstītāji iestājas par mieru nevis par karu, liekuli.
14.08.2024 08:26 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan
Apkopojot visu iegūto informāciju, Tu esi liekulīgs sātanisks ASV bots, kurš atbalsta genocīdu, eksperimentus uz cilvēkiem, cilvēku terorizēšanu un dalīšanu kastās, kā arī necieš valsts himnu.
Diezgan precīzi, vai ne?
14.08.2024 08:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits