Kāzu svinības/izmaksas/koncepti

 
Reitings 19
Reģ: 28.04.2023
Sveikas Dievietes!
Varbūt kāda var padalīties ar savu kāzu pieredzi?
Kur svinējāt, cik cilvēki un kādas bija izmaksas? Varbūt kāda ir svinējusi kāzas Abgunstes muižā/ Liepu Laipās vai kādā citā jaukā vietiņā- cik izmaksāja šīs vietas?
Saprotams, ka precīzu info var iegūt uzrakstot muižai, bet oficiāli kāzu plānošana vēl nav sākusies, tādēļ sākumā vēlējos dzirdēt vai šeit kāda varbūt ir svinējusi kāzas šajās vietās.
Būtu interesanti palasīt arī stāstus par dažādiem kāzu konceptiem.
Jau iepriekš pateicos par atbildēm un pieredzes stāstiem :)
26.04.2024 13:18 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.11.2015
Meitenes, tas ir smieklīgi. 😀 Katrai topošajai ģimenei ir savs budžets. Ja cilvēki plāno kāzas par 15k un uz augšu, kāpēc domājat, ka viņam vajadzīga dzīvokļa pirmā iemaksa? 😁 Iespējams, jau sen nopirkta māja.
Bet, labi, tas tikai tā, atkāpei.
Mēs tagad plānojam kāzas ap 75 viesiem. Tiešām neko nešikojam, un izskatās, ka varētu būt ap 11k, tas BEZ mūsu apģērba, apaviem un frizieriem utt….
26.04.2024 23:46 |
 
Reitings 121
Reģ: 31.10.2022
Džinga @ 26.04.2024 23:45

Nu sorī, bet nedirs. Tad jau arī mašīnas virs 10k nevar pirkt, kur nu vēl ceļojumus vai drēbes, pasarg dies kāda nabadzīte apjuks un skries pakaļ.

Salīdzināji pirkstu ar d... :D
Ja neredzi atšķirību, tad automašīnu atšķirībā no uzpūstās izšķērdības tomēr lieto ilgtermiņā, tas ir ilgtspējīgs ieguldījums, nevis nauda izmesta vējā uz 1 dienu, lai tikai izrādītos, cik mēs bagāti, lai gan patiesībā ņemts kredīts. :D
Apģērbu gan es arī nepirktu virs adekvātām naudas summām, tāpēc labāk padomā, kāpēc tev tik švaki ar domāšanu, ja uzskati, ka 1-2dienas kāzas ir vienlīdzīgas ar jaunas, modernas automašīnas iegādi, kuru lieto gadus 10.
27.04.2024 00:17 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.10.2015
Precējāmies 2021.gadā. Viesi ap 20. Ceremonija Kurzemē pie jūras, daudz aktivitātes, vakars skaistā, bet mazpazīstamā viesu namā (Cerību liedags) un bez nakšņošanas izmaksāja ap 4000€. Priekš mums ideāls variants. ♥
27.04.2024 00:38 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Upene36 @ 27.04.2024 00:17

Salīdzināji pirkstu ar d... :D
Ja neredzi atšķirību, tad automašīnu atšķirībā no uzpūstās izšķērdības tomēr lieto ilgtermiņā, tas ir ilgtspējīgs ieguldījums, nevis nauda izmesta vējā uz 1 dienu, lai tikai izrādītos, cik mēs bagāti, lai gan patiesībā ņemts kredīts. :D
Apģērbu gan es arī nepirktu virs adekvātām naudas summām, tāpēc labāk padomā, kāpēc tev tik švaki ar domāšanu, ja uzskati, ka 1-2dienas kāzas ir vienlīdzīgas ar jaunas, modernas automašīnas iegādi, kuru lieto gadus 10.

Domā ka visi, kuri taisa kāzas virs 2k ņem krītus? Ubadzes domāšana visā plaukumā. 😅
Es ar vīru savām 10k kāzām krājām gadu. Jā, nepārlasijies - gadu! Tas, lai tev citu nauda skaustu vel vairāk.😜😜
Un kā jau minēju, ne visam dzīvē jābūt praktiskam. Kredītu ņemšanas bums uz kāzām manuprāt jau sen ir pagājis un šādi gadijumi sastopami arvien retāk. Cilvēki saprot savus budžetus un tos plāno. Mīlestība ir jāsvin.
27.04.2024 06:10 |
 
Reitings 3
Reģ: 27.04.2024
Skatos, jūs esat baigi ieskrējušās. 😁
Padalīšos ar savām izmaksām. Būs 25-30 viesi, ceremonija dzimtsarakstā ar uzkodiņām un šampi, viesu māja ar gulēšanu, varbūt pat divas naktis. Pirts un baļļa, bet nezinu cik vasarā tas būs aktuāli. Kleitu šuva man un pasūtījuma 700€, smokings topošajam vīram 400€, gredzeni 600€. Būs kāzu vadītājs, fotogrāfs, mūzika, ēdināšana (33-35 par personu), dekorācijas (1500 max) visi mazie pričendāļi - pušķis, auto rotāšana, welcome plakāts, vedejiem ziedi, glāzes, alko, dāvanas vecākiem un vēl un vēl... kopumā izskatās uz kādiem 8 tūkstošiem. Domāju līdz 10k netiksim. Koncepts vienkāršs, mums svarīgi ieturēt klasisku.
27.04.2024 07:51 |
 
Reitings 17882
Reģ: 27.11.2018
Neesmu precējusies, bet es esmu no tām, kura grib vērienīgas kāzas, kuras varēs sniegt neaizmirstamas emocijas un piedzīvojumus sev un tajā var dalīties ar saviem tuviniekiem. Gribu kāzas pilī ar šampja torni, trīstāvu torti, Jimmy Choo kurpēm un salūtu utt. Šādas kāzas prasīs lielu budžetu, bet ja tas ir sapņa īstenojums, tad vērts ieguldīt.
27.04.2024 08:04 |
 
Reitings 792
Reģ: 03.11.2023
Upene36 @ 27.04.2024 00:17

Salīdzināji pirkstu ar d... :D
Ja neredzi atšķirību, tad automašīnu atšķirībā no uzpūstās izšķērdības tomēr lieto ilgtermiņā, tas ir ilgtspējīgs ieguldījums, nevis nauda izmesta vējā uz 1 dienu, lai tikai izrādītos, cik mēs bagāti, lai gan patiesībā ņemts kredīts. :D
Apģērbu gan es arī nepirktu virs adekvātām naudas summām, tāpēc labāk padomā, kāpēc tev tik švaki ar domāšanu, ja uzskati, ka 1-2dienas kāzas ir vienlīdzīgas ar jaunas, modernas automašīnas iegādi, kuru lieto gadus 10.

🥱
27.04.2024 08:28 |
 
Reitings 792
Reģ: 03.11.2023
Upene36 @ 27.04.2024 00:17

Salīdzināji pirkstu ar d... :D
Ja neredzi atšķirību, tad automašīnu atšķirībā no uzpūstās izšķērdības tomēr lieto ilgtermiņā, tas ir ilgtspējīgs ieguldījums, nevis nauda izmesta vējā uz 1 dienu, lai tikai izrādītos, cik mēs bagāti, lai gan patiesībā ņemts kredīts. :D
Apģērbu gan es arī nepirktu virs adekvātām naudas summām, tāpēc labāk padomā, kāpēc tev tik švaki ar domāšanu, ja uzskati, ka 1-2dienas kāzas ir vienlīdzīgas ar jaunas, modernas automašīnas iegādi, kuru lieto gadus 10.

Bet uz Bali drīkst braukt par 5k? Katru gadu vai katru otro
27.04.2024 09:49 |
 
Reitings 632
Reģ: 13.12.2023
Džinga @ 27.04.2024 09:49

Bet uz Bali drīkst braukt par 5k? Katru gadu vai katru otro

Nedrīkst. Var uz Lietuvu vai max Poliju. Mašīnu arī lēto škodu. Dzimšanas dienā tikai nocenota kūka. Īstai mīlestībai vienalga 👍
27.04.2024 12:58 |
 
10 gadi
Reitings 3181
Reģ: 29.01.2009
Wtf, par ko vispār kaškis?
Lai katrs dara kā grib un pēc savām vēlmēm, iespējām. Vienmēr pastāv alternatīvas. Un nekas slikts nav gan mazbudžeta kāzas, gan dārgas kāzas, gan lielas, gan mazas kāzas (un mazas ar varbūt dārgas un lētas, tāpat kā lielas).
Un galu galā- katrs pats zina savas iespējas finansiāli. Mēs arī, kad sākām plānot, tad bijām bez baigiem iekrājumiem. Nebija lēts prieks, bet viss sagāja. Un tas neizslēdza pēc tam mašinas iegadi, dzivokli un celojumus
27.04.2024 13:17 |
 
Reitings 121
Reģ: 31.10.2022
Diabolus @ 27.04.2024 12:58

Nedrīkst. Var uz Lietuvu vai max Poliju. Mašīnu arī lēto škodu. Dzimšanas dienā tikai nocenota kūka. Īstai mīlestībai vienalga ?

Nē, drīkst gan, es arī ceļoju dārgi, jo lētos ūķos palikt un lidot ar kkādu Ryanair nav patīkami.
:D Bet jums nesaprast, neatšķirat pirkstu no d... :D
Kā var salidzināt 15tūkstošus uz 1-2 dienām par kāzām, kur izmaksā daudziem viesiem visu ar to, ka tērē ceļojumam tikai SEV vai abiem ar otru pusi?!
Es nesaprotu, jūs tiešām tik debīlas? Nē, nu ja patīk bārstīt naudu pa labi, pa kreisi un nodarboties ar labdarību, izmaksājot luxus servisu citiem, ok, bet es citiem FIGA maksāšu luksusu. :D
27.04.2024 13:59 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Upene36 @ 27.04.2024 13:59

Nē, drīkst gan, es arī ceļoju dārgi, jo lētos ūķos palikt un lidot ar kkādu Ryanair nav patīkami.
:D Bet jums nesaprast, neatšķirat pirkstu no d... :D
Kā var salidzināt 15tūkstošus uz 1-2 dienām par kāzām, kur izmaksā daudziem viesiem visu ar to, ka tērē ceļojumam tikai SEV vai abiem ar otru pusi?!
Es nesaprotu, jūs tiešām tik debīlas? Nē, nu ja patīk bārstīt naudu pa labi, pa kreisi un nodarboties ar labdarību, izmaksājot luxus servisu citiem, ok, bet es citiem FIGA maksāšu luksusu. :D

Ja tevi uz tādām ieaicinātu, varu derēt palēkdamies aiznestos tajā izšķērstajā luksusā padzīvot. 😃
27.04.2024 14:43 |
 
Reitings 121
Reģ: 31.10.2022
SarmaD @ 27.04.2024 14:43

Ja tevi uz tādām ieaicinātu, varu derēt palēkdamies aiznestos tajā izšķērstajā luksusā padzīvot. ?

Neuzminēji. Pirmkārt, pati varu atļauties padzīvot pilī, bet kā jau teicu, tad es tur to baudīšu tikai 1 vai kopā ar tikai ģimeni.
Tiešām vēl neredzi atšķirību, vai nu tērēties pašai sev/ģimenei vai arī izsmaksāt CITIEM?
Otrkārt, tieši otrādāk, man nebūtu ērti uzturēties tik dārgā pasākumā, kur skaidra lieta, ka ņemts kredīts un ir 100% izrādīšanās pēc. Tas nav patiesi, grozi kā gribi! Un es neraujos uz pasākumu, kur "jādzīvo" kopā ar vēl 80 vai cik tur viesiem. Pāris stundu pasākums ok, bet ne jau lai pavadītu visu dienu vai vēl trakāk paliktu uz nakti.
27.04.2024 14:49 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Upene36 @ 27.04.2024 14:49

Neuzminēji. Pirmkārt, pati varu atļauties padzīvot pilī, bet kā jau teicu, tad es tur to baudīšu tikai 1 vai kopā ar tikai ģimeni.
Tiešām vēl neredzi atšķirību, vai nu tērēties pašai sev/ģimenei vai arī izsmaksāt CITIEM?
Otrkārt, tieši otrādāk, man nebūtu ērti uzturēties tik dārgā pasākumā, kur skaidra lieta, ka ņemts kredīts un ir 100% izrādīšanās pēc. Tas nav patiesi, grozi kā gribi! Un es neraujos uz pasākumu, kur "jādzīvo" kopā ar vēl 80 vai cik tur viesiem. Pāris stundu pasākums ok, bet ne jau lai pavadītu visu dienu vai vēl trakāk paliktu uz nakti.

Nedomā ka ir cilvēki, kuri ir spējīgi sakrāt 15k?
"Piedodiet Andri un Ilze, es nebūšu. Jums... nu kā lai to tā maigāk pasaka... jums ir pārāk šikas un dārgas kāzas".
Es kad taisiju savējās, man nebija žēl neko jo tie ir cilvēki, kurus vēlējos sev redzēt blakus. Un man nebija žēl ne kotleti, ne karbonādi, ne viesu māju, neko! Varbūt problēma tajā, ka ne visi ir dzimuši kapeikpisēji.
Turklāt introverts cilvēks droši var ierasties tikai uz ceremonijas daļu, ja negribas visas pārējās izdarības. Bet tad nevajag pukoties par to, kur cits liek savu naudu.
27.04.2024 14:52 |
 
Reitings 121
Reģ: 31.10.2022
SarmaD @ 27.04.2024 14:52

Nedomā ka ir cilvēki, kuri ir spējīgi sakrāt 15k?
"Piedodiet Andri un Ilze, es nebūšu. Jums... nu kā lai to tā maigāk pasaka... jums ir pārāk šikas un dārgas kāzas".
Es kad taisiju savējās, man nebija žēl neko jo tie ir cilvēki, kurus vēlējos sev redzēt blakus. Un man nebija žēl ne kotleti, ne karbonādi, ne viesu māju, neko! Varbūt problēma tajā, ka ne visi ir dzimuši kapeikpisēji.
Turklāt introverts cilvēks droši var ierasties tikai uz ceremonijas daļu, ja negribas visas pārējās izdarības. Bet tad nevajag pukoties par to, kur cits liek savu naudu.

Vai, tavuprāt, tas, ka tu sakrāj 15tk ir tā vērts, lai cienātu visus pa labi un kreisi? Neiet runa par karbonādēm kaut kādām. Karbonādes un pat skaists viesu nams i tuvu nemaksā tik daudz, lai tur sanāktu 15tk!!!
:D
Bet lūdzu, ja tu necieni sevi un savu darbu, ka tu krāji un tad 1-2 dienām izmet 15tk, lai tikai izkalpinātu visiem un sev uzsistu uz pleca, ka neesi "kapeikpisēja" - lūdzu. :D
Tikai 100% redzams, ka tev nav ne mazākās izpratnes par adekvātām cenu kategorijām, kas un cik adekvāti izmaksā normas robežās par to pasākumu.
Tev nav izpratne par normu, ir tikai "viss pa šiko un visiem izmaksāju, jo esmu "miljonāre" vai arī "bomze-kapeikpisēja".
:D
Es neko neteiktu, ja jūs te būtu tās pietuvinātās miljonāres vai vismaz Jeļinskas, kurām NAV jākrāj tie 15tk, bet, ja jau ir jākrāj, tad jau acīmredzot, pašas vien esat tādas pašas bomzenes, tikai negribat to atzīt. :D
27.04.2024 15:02 |
 
Reitings 632
Reģ: 13.12.2023
Upene36 @ 27.04.2024 13:59

Nē, drīkst gan, es arī ceļoju dārgi, jo lētos ūķos palikt un lidot ar kkādu Ryanair nav patīkami.
:D Bet jums nesaprast, neatšķirat pirkstu no d... :D
Kā var salidzināt 15tūkstošus uz 1-2 dienām par kāzām, kur izmaksā daudziem viesiem visu ar to, ka tērē ceļojumam tikai SEV vai abiem ar otru pusi?!
Es nesaprotu, jūs tiešām tik debīlas? Nē, nu ja patīk bārstīt naudu pa labi, pa kreisi un nodarboties ar labdarību, izmaksājot luxus servisu citiem, ok, bet es citiem FIGA maksāšu luksusu. :D

Jeeez. Ko tu tik uzvilkta? 😂 Tā ir tikai nauda, nu sorry, bet nav visiem tie tavi 15k tāds nereālais piķis, kas nekad pat sapņos nav rādījies. Ok. Tu pirms 15 gadiem biji spiesta siltumnīcā taisīt savu pušķi un iepriekšējā vakarā taisīt rosolu, man žēl, bet vnk samierinies ar to, ka citas tā negrib un nav arī spiesta lieta.
27.04.2024 15:34 |
 
Reitings 792
Reģ: 03.11.2023
Upene36 @ 27.04.2024 13:59

Nē, drīkst gan, es arī ceļoju dārgi, jo lētos ūķos palikt un lidot ar kkādu Ryanair nav patīkami.
:D Bet jums nesaprast, neatšķirat pirkstu no d... :D
Kā var salidzināt 15tūkstošus uz 1-2 dienām par kāzām, kur izmaksā daudziem viesiem visu ar to, ka tērē ceļojumam tikai SEV vai abiem ar otru pusi?!
Es nesaprotu, jūs tiešām tik debīlas? Nē, nu ja patīk bārstīt naudu pa labi, pa kreisi un nodarboties ar labdarību, izmaksājot luxus servisu citiem, ok, bet es citiem FIGA maksāšu luksusu. :D

Es saprastu cepienu, ja tev kāds cits liktu par viņa kāzām maksāt, bet te... nu hvz kas tev par problēmām ar šito. :D
Glavenais, lai visi tērē naudu tā kā TEV liekas pareizi, ja nē, tad lohi
27.04.2024 15:48 |
 
Reitings 231
Reģ: 04.12.2023
Lielu naudu izgāzt par to nav jēgas. Tāpat agrāk vai vēlāk izšķirsieties. Varu pačukstēt, ka pēc kāzām realitātē nekas nemainīsies, un dzīvosiet tāpat kā līdz šim. Un pārfotošopētās IG bildes un neskaitāmie storiji tāpat nevienam neinteresē, lai cik svarīgi tev tas šķistu.
27.04.2024 16:56 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Upene36 @ 27.04.2024 15:02

Vai, tavuprāt, tas, ka tu sakrāj 15tk ir tā vērts, lai cienātu visus pa labi un kreisi? Neiet runa par karbonādēm kaut kādām. Karbonādes un pat skaists viesu nams i tuvu nemaksā tik daudz, lai tur sanāktu 15tk!!!
:D
Bet lūdzu, ja tu necieni sevi un savu darbu, ka tu krāji un tad 1-2 dienām izmet 15tk, lai tikai izkalpinātu visiem un sev uzsistu uz pleca, ka neesi "kapeikpisēja" - lūdzu. :D
Tikai 100% redzams, ka tev nav ne mazākās izpratnes par adekvātām cenu kategorijām, kas un cik adekvāti izmaksā normas robežās par to pasākumu.
Tev nav izpratne par normu, ir tikai "viss pa šiko un visiem izmaksāju, jo esmu "miljonāre" vai arī "bomze-kapeikpisēja".
:D
Es neko neteiktu, ja jūs te būtu tās pietuvinātās miljonāres vai vismaz Jeļinskas, kurām NAV jākrāj tie 15tk, bet, ja jau ir jākrāj, tad jau acīmredzot, pašas vien esat tādas pašas bomzenes, tikai negribat to atzīt. :D

Es mīlestību svinu un dalos priekā ar sev tuvajiem. Nezinu kas tev par problēmu, ka nespēj pieņemt faktu, ka cilvēki ar savu naudu dara ko grib. Labi ka tev vienīgajai šeit ir izpratne par to, kas ir adekvāti un kas nē. 😀
27.04.2024 17:24 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Džinga @ 27.04.2024 15:48

Es saprastu cepienu, ja tev kāds cits liktu par viņa kāzām maksāt, bet te... nu hvz kas tev par problēmām ar šito. :D
Glavenais, lai visi tērē naudu tā kā TEV liekas pareizi, ja nē, tad lohi

Man prosta liekas ka cilvēks savulaik gribējis šikākas kāzas, bet nav sanācis, tapēc tagad jācepās, ka citas var atļauties. Un ja nauda nav nokritusi no gaisa, tad visas ir duras, kuras nesaprot adekvātu cenu kategoriju. Karoč tur nav visas spuldzītes ieskrūvētas.
27.04.2024 17:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits