Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Epilators

 
Reitings 682
Reģ: 28.01.2023
Sveikas :) Zinu, ka līdz šim šī tēma ir aprunāta no un līdz, bet interesē jaunākās atziņas no tām, kas lieto epilatoru.
Līdz šim esmu pati mājās vaksējusi visu, ko vien var, bet baigi apnikusi tā ķēpa ar tiem vaskiem un strēmelēm. 😄 zinu zinu, ka protams, vienmēr var aiziet pie kāda meistara, kas to ātri izdarīs uz miers, bet man ļoti patīk ņemties pašai ar sevi un savu skaistumu un labsajūtu😇
Esmu nobriedusi iegādāties epilatoru. Kādu Jūs ieteiktu un kādas viņiem visiem atšķirības? Ūdenī izmantot netaisos. Galvenais lai var epilēt kājas, paduses un ap bikini zonu.
Vai ir nozīme tam, cik tur viņiem režīmi, uzgaļi?
Kāds ir Jums? Kas jāievēro pirms epilācijas , kaut kādas fīčas un atziņas par veiksmīgu lietošanu?
24.04.2024 23:38 |
 
Reitings 154
Reģ: 22.08.2015
Man ir Braun Silk epil 9. Esmu ļoti apmierināta. Uzgaļus nekad neesmu izmantojusi izņemot standarta uzgali. Šis ir pincešu epilators. Man ir bijis arī keramikas disku epilators. Pēc manas pieredzes un atsauksmēm, disku epilatori nevar izraut pavisam īsus matiņus, tāpēc āda pēc epilācijas nav 100% gluda. Pincetes izrauj kaut vai 2mm matiņus un āda paliek iedeāli gluda.
Pat ja neplāno epilāciju ūdenī, es ieteiktu pirkt epilatoru, kas to ļauj darīt. Pirmkārt, higiēnas ziņā, to var viegli izmazgāt ar ziepēm, kārtīgi iztīrīt pincetes ar birstīti. Otrkārt, ja plāno epilēt paduses, tad ļoti iesaku to darīt uz ziepēm, putām vai aloe gēlu. Āda padusēs ir ļoti plāna, un no sausās epilēšanas rodas kairinājums, kā arī citreiz āda nedaudz ieraujās epilatorā - pēc tam paliek brūce, skrāpējums. Es ieteiktu tikai "slapjo" padušu epilēšanu.
Pēc epilēšanas var rasties probēma - ieaugšie matiņi. Matiņi ieaug tādēļ, ja tie ir plāni un vāji, un tie netiek cauri cietai ādas raga kārtai. Mans risinājums ir kāju pīlings ar papaīnu, jo papaīns mazina ādas raga slāni, kā arī palēnina matiņu ataugšanu. Lietojot pīlingu 2x nedēļā, matiņi vispār neieaug.
25.04.2024 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 2816
Reģ: 29.01.2009
Pirms sāku staigāt uz lāzeri, lietoju Braun Silk epil 9, bet vienīgais mīnuss ir tas, ka strādā uz akumulatora, kas jau pēc nepilna gada sāka tik ātri izlādēties, ka paspēj tikai vienu kāju noepilēt pilnā garumā un tad jālādē atkal. Iesaku pirkt ar vadu.
Slapjo epilēšanu nekad neesmu izmantojusi, ar padusēm arī viss ok, nekādi iekaisumi vai brūces nav bijušas :) Vienīgi tas, ka jā- var nomazgāt pašu epilatoru.
26.04.2024 09:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4217
Reģ: 31.10.2010
Man reiz uzdāvināja Philips Satinelle epilatoru. Vienreiz pamēģināju un viss - tas priekš manis ir pārāk sāpīgi😁
26.04.2024 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 2816
Reģ: 29.01.2009
Minelūše @ 26.04.2024 10:46
Man reiz uzdāvināja Philips Satinelle epilatoru. Vienreiz pamēģināju un viss - tas priekš manis ir pārāk sāpīgi?

Tāds man arī kaut kur kastē mētājās. Baigi skaļais arī un sliktāk epilē.
26.04.2024 15:01 |
 
Reitings 21
Reģ: 28.03.2023
Piekrītu par Braun Silkepil 9 - labākais epilators no visiem, ko esmu mēģinājusi
26.04.2024 15:26 |
 
Reitings 21501
Reģ: 16.04.2023
Man arī ir Braun SilkEpil 9. Savulaik lietoju un patika.
26.04.2024 15:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits