Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Miomas - vai taisīt biopsiju

 
Reitings 2
Reģ: 24.04.2024
Hei, meitenes :) Biju pie ginekologa uz parastu ikgadējo pārbaudi un man atrada miomu. Daktere neizskatījās ļoti uztraukta, tikai pateica, ka tākā esmu vēl jauna, man vajadzētu sākt lietot kontracepcijas tabletes, lai tā mioma neaugtu lielāka un teica, ja nav problēmu, tad lai tikai atgriežos pēc gada. Principā esmu pret kontracepcijas tabletēm un tās nevēlētos lietot, jo man ir migrēnas ar auru, tā aura kopā ar kontracepcijas tabletēm itkā varot izraisīt insultu…
Tikko izstāstīju mātei par šo miomu un viņa teica, ka viņa gan dotos pie cita ārsta un taisītu biopsiju, lai redzētu, vai tā mioma neesot ļaundabīga… meitenes, vai jums tādas miomas ir? Un ja/kad jums tādas atrada, tad gājāt taisīt biopsiju? vai tās operējāt ārā, vai sadzīvojat? Man principā nekādu sūdzību nav , izņemot mēnešreizes 7 dienu asiņošana. Domājat man klausīties ārstē, vai tiešām aiziet pie cita ārsta un taisīt biopsiju? Ehhh, piedodiet, ja šis teksts izklausās kā kišš Mišš ar rozīnēm, mamma mani sastresoja un visu nakti tagad negulēšu :D
24.04.2024 00:28 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Es aizietu pie cita ārsta, uzklausītu otru viedokli. OK vispār mani nedaudz atgrūž, neliekas ok jaukties endokrīnajā sistēmā, un vai šis ir tiešām jēdzīgs risinājums, nezinu..
24.04.2024 00:46 |
 
Reitings 693
Reģ: 03.11.2023
Es laikam darītu gandrīz visu, lai nav jādzer kontracepcijas tabletes. 😕 Nekad nav patikusi tā doma jaukties hormonos, ja nav disbalanss.
Starp citu, var pajautāt ārstam par NAC uztura bagātinātāju, nesen lasīju, ka var palīdzēt samazināt miomas, polipus, palīdz arī ar citām lietām.
24.04.2024 08:50 |
 
Reitings 3282
Reģ: 12.07.2021
Miomām biopsijas neveic, ja usg tā izskatās labdabîga. Papildus izmeklējums varētu būt Magnētiskā rezonanse, nevis biopsija. Ja laika gaitā, piemēram, pēc pus gada-gada tā strauji aug lielāka, tad drīzāk jāsāk apsvērt operācija. Es kontracepciju nedzertu, bet aizietu pie cita speciālista, kas padziļināti veic usg. Jo ārsti arī ir dažādi un katrs pēc savas pieredzes interpretē usg ainu. Uztraukties nevajag, vienkārši regulāri pārbaudīties, jo miomas visdažādākajās lokalizācijās ir ļoti daudz sieviešu.
24.04.2024 09:01 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
OK nedrīkst lietot ja ir migrēnas, tas padarīs tavu turpmāko dzīvi neciešamu un galva tev sāpēs bez apstājas.
24.04.2024 10:03 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Man bija izoperēta mioma un aug atkal. Ok lietoju 10 gadus, tā nav panaceja pret miomu. Saka, ka mioma barojoties no cikla, bet tas nav pierādīts. Miomas attīstības iemesli vēl nav izpētīti un zināmi. Es ieteiktu iet pie cita ārsta, ar kuru tev vairāk sasjanēs un neklausīties muļķības par biopsiju, ko stāsta mamma .
24.04.2024 10:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!