Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojums uz Grieķiju līdz 2000€

 
Reitings 39
Reģ: 10.04.2022
Vēlētos dzirdēt no Jums kādas labas atsauksmes no kādas konkrētas Grieķijas viesnīcas vēlams lai ir viss iekļauts, 2 personām labā viesnīcā.. padalieties kur lai iemitinās un skaisti atpūšas
22.04.2024 21:43 |
 
Reitings 187
Reģ: 13.02.2024
Un ko Tu ar to visu iekļautu darīsi? Kvernēsi viesnīcā un rīsi? Normāli cilvēki atpūtu neasociē ar 3 reiz dienā parīšanu un kā vaļiem zvilnēšanu pie baseina. Viesnīcā pietiek ar brokastīm, pārējā laikā var braukt ekskursijās, īrēt auto, apskatīt pilsētu utt, plus vakariņas paēst autentiskos restorānos, nevis kā aitu baram stumdīties ap bufeti.
22.04.2024 22:31 |
 
Reitings 1065
Reģ: 03.11.2023
GlorijaGrevcova @ 22.04.2024 22:31
Un ko Tu ar to visu iekļautu darīsi? Kvernēsi viesnīcā un rīsi? Normāli cilvēki atpūtu neasociē ar 3 reiz dienā parīšanu un kā vaļiem zvilnēšanu pie baseina. Viesnīcā pietiek ar brokastīm, pārējā laikā var braukt ekskursijās, īrēt auto, apskatīt pilsētu utt, plus vakariņas paēst autentiskos restorānos, nevis kā aitu baram stumdīties ap bufeti.

Jēziņ, Glorij, pameklē citus veidus kā izlikt negatīvo enerģiju 😀😀
22.04.2024 23:14 |
 
10 gadi
Reitings 4302
Reģ: 05.08.2013
GlorijaGrevcova @ 22.04.2024 22:31
Un ko Tu ar to visu iekļautu darīsi? Kvernēsi viesnīcā un rīsi? Normāli cilvēki atpūtu neasociē ar 3 reiz dienā parīšanu un kā vaļiem zvilnēšanu pie baseina. Viesnīcā pietiek ar brokastīm, pārējā laikā var braukt ekskursijās, īrēt auto, apskatīt pilsētu utt, plus vakariņas paēst autentiskos restorānos, nevis kā aitu baram stumdīties ap bufeti.

jap, kvernēšu viesnīcā un rīšu, ja es tā gribēšu.
Man bieži sanāk būt vienās un tajās pašās valstīs atkārtoti. Nu cik reizes es braukšu ekskursijas? Vienmēr jau var atrast, bet nu..Ko var šito pārmest. Ir valstis pie kurām brauc atpūsties viesnīcās :D
23.04.2024 08:34 |
 
Reitings 834
Reģ: 13.12.2023
GlorijaGrevcova @ 22.04.2024 22:31
Un ko Tu ar to visu iekļautu darīsi? Kvernēsi viesnīcā un rīsi? Normāli cilvēki atpūtu neasociē ar 3 reiz dienā parīšanu un kā vaļiem zvilnēšanu pie baseina. Viesnīcā pietiek ar brokastīm, pārējā laikā var braukt ekskursijās, īrēt auto, apskatīt pilsētu utt, plus vakariņas paēst autentiskos restorānos, nevis kā aitu baram stumdīties ap bufeti.

Lol 😂 Glorija, es saprotu, ka tu tiec ceļojumā reizi 10 gados un tāpēc tu nesaproti, kā var negribēt apskatīt katru kaktu. Bet, iedomājies, ir ceļojumi, kuros gribas neko nedarīt, neplānot, vienkārši cepināties saulē. Ir arī tāda opcija, ja kas.
23.04.2024 09:38 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
GlorijaGrevcova @ 22.04.2024 22:31
Un ko Tu ar to visu iekļautu darīsi? Kvernēsi viesnīcā un rīsi? Normāli cilvēki atpūtu neasociē ar 3 reiz dienā parīšanu un kā vaļiem zvilnēšanu pie baseina. Viesnīcā pietiek ar brokastīm, pārējā laikā var braukt ekskursijās, īrēt auto, apskatīt pilsētu utt, plus vakariņas paēst autentiskos restorānos, nevis kā aitu baram stumdīties ap bufeti.
Pilnīgi pareizi viesnīcās tas ēdiens jau nav īsti labs. Man pat brokastis nevsjag. Daudz foršāk ieklīst kādā Grieķu tavernā un pabaudīt. Man viesnīca vajadzīga tiksi lai nakti pārlaistu
24.04.2024 12:48 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
yay @ 23.04.2024 08:34

jap, kvernēšu viesnīcā un rīšu, ja es tā gribēšu.
Man bieži sanāk būt vienās un tajās pašās valstīs atkārtoti. Nu cik reizes es braukšu ekskursijas? Vienmēr jau var atrast, bet nu..Ko var šito pārmest. Ir valstis pie kurām brauc atpūsties viesnīcās :D
Nu nejau Grieķija ir tā vieta kur jākvern viesnīcā! Kā vispār Grieķija var izraisīt asociācijas ar gulēšanu viesnīcā. Pirmkārt Grieķija ir milzīga ar ļoti daudzām salām un citām brīnišķīgām vietām. Pēc tava rakstītā nekad neticēšu, ka Tu esi tik daudz bijusi Grieķijā lai izbaudītu viņas patieso šarmu. Braukšana ekskursijā ar tūrisma kantori ir tas pats kas gulēt pie baseina kad jūra ir blakus. Viņa ir jābauda pašiem un arī viņu tavernas ir neatņemama sastāvdaļa tur pat salāti garšo daudz labāk kā viesnīcā.
24.04.2024 12:58 |
 
Reitings 1065
Reģ: 03.11.2023
Gardenia @ 24.04.2024 12:48
Pilnīgi pareizi viesnīcās tas ēdiens jau nav īsti labs. Man pat brokastis nevsjag. Daudz foršāk ieklīst kādā Grieķu tavernā un pabaudīt. Man viesnīca vajadzīga tiksi lai nakti pārlaistu

Nu tev vajag šitā, citiem vajag tā. Kāpēc par to kasīties vispār? :D
Es arī nevarētu nedēļu nogulšņāt all inclusive, bet vai man traucē, ka citi to dara? Ne tak, līdz ar to restorāni un apskates vietas par kapeiku tukšāki.
24.04.2024 15:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)