Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zalando

 
Reitings 1994
Reģ: 28.04.2019
Kādas atsauksmes? Kādas preces, vai tās ir oriģinālas? Kā ir ar naudas atgriešanu?
22.04.2024 20:15 |
 
Reitings 187
Reģ: 13.02.2024
Zalando viss ir oriğināls, kas tas vispār par jautājumu. Ar naudas atgriešanu nav nekādu problēmu, ja neizņem paku vai atgriez preci, nauda tiek atgriezta momentā. Un Zalando jau eksistē gadiem. Cik dziļā mežā jādzīvo, lai nekas līdz šim nebūtu pirkts no Zalando.
22.04.2024 22:26 |
 
Reitings 1253
Reģ: 03.11.2023
Pilnīgi normāls veikals, kāpēc tev ir kaut kādas aizdomas?
22.04.2024 22:27 |
 
Reitings 1994
Reģ: 28.04.2019
GlorijaGrevcova @ 22.04.2024 22:26
Zalando viss ir oriğināls, kas tas vispār par jautājumu. Ar naudas atgriešanu nav nekādu problēmu, ja neizņem paku vai atgriez preci, nauda tiek atgriezta momentā. Un Zalando jau eksistē gadiem. Cik dziļā mežā jādzīvo, lai nekas līdz šim nebūtu pirkts no Zalando.

Tāpēc, ka es iepriekš dzīvoju UK, kur Zalando nebija nepieciešams
22.04.2024 22:52 |
 
Reitings 1994
Reģ: 28.04.2019
Džinga @ 22.04.2024 22:27
Pilnīgi normāls veikals, kāpēc tev ir kaut kādas aizdomas?

Jā, saņēmu briesmīgu somu, samaksāju 500€, izskatās pēc feika, vai pat kāda cilvēka panēsāta un atgriezta atpakaļ, vispār nav iepakojuma normāla, bez kastes, nav pat satīta soma, lai nesabojātos ceļa laikā, somai ir skrāpējums redzams, un nav pievienojuši siksniņu plecam. Domāju, ka feiks, jo man šī soma jau ir, citā krāsā, un kvalitāte galīgi neatbilst manai iepriekšējai somai, ko es pirku no oriģinālā zīmola veikala. Ceru, ka atgriezīs naudu.
22.04.2024 22:58 |
 
Reitings 1253
Reģ: 03.11.2023
sla @ 22.04.2024 22:58

Jā, saņēmu briesmīgu somu, samaksāju 500€, izskatās pēc feika, vai pat kāda cilvēka panēsāta un atgriezta atpakaļ, vispār nav iepakojuma normāla, bez kastes, nav pat satīta soma, lai nesabojātos ceļa laikā, somai ir skrāpējums redzams, un nav pievienojuši siksniņu plecam. Domāju, ka feiks, jo man šī soma jau ir, citā krāsā, un kvalitāte galīgi neatbilst manai iepriekšējai somai, ko es pirku no oriģinālā zīmola veikala. Ceru, ka atgriezīs naudu.

Noteikti kļūda, tas ir pilnīgi normāls veikals.
22.04.2024 23:17 |
 
10 gadi
Reitings 3254
Reģ: 25.05.2009
sla @ 22.04.2024 22:58

Jā, saņēmu briesmīgu somu, samaksāju 500€, izskatās pēc feika, vai pat kāda cilvēka panēsāta un atgriezta atpakaļ, vispār nav iepakojuma normāla, bez kastes, nav pat satīta soma, lai nesabojātos ceļa laikā, somai ir skrāpējums redzams, un nav pievienojuši siksniņu plecam. Domāju, ka feiks, jo man šī soma jau ir, citā krāsā, un kvalitāte galīgi neatbilst manai iepriekšējai somai, ko es pirku no oriģinālā zīmola veikala. Ceru, ka atgriezīs naudu.

Uzraksti customer servisam un sūti somu atpakaļ, kur problēma. Esmu sūtījusi Coach somas no turienes, nav bijusi nekāda problēma. Jāpiebilst, ka neviena no tām arī nenāca kastē.
22.04.2024 23:27 |
 
Reitings 99
Reģ: 31.10.2022
Tās ir oriģinālas preces. Arī atgriezt nav problēmu, bez samaksas. Ātri piegādā. Lietoju jau gadus 5.
30.04.2024 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 519
Reģ: 29.01.2009
sla @ 22.04.2024 22:58

Jā, saņēmu briesmīgu somu, samaksāju 500€, izskatās pēc feika, vai pat kāda cilvēka panēsāta un atgriezta atpakaļ, vispār nav iepakojuma normāla, bez kastes, nav pat satīta soma, lai nesabojātos ceļa laikā, somai ir skrāpējums redzams, un nav pievienojuši siksniņu plecam. Domāju, ka feiks, jo man šī soma jau ir, citā krāsā, un kvalitāte galīgi neatbilst manai iepriekšējai somai, ko es pirku no oriģinālā zīmola veikala. Ceru, ka atgriezīs naudu.

Man pilnīgi identiska situācija. Sūtīju somu no Zalando,pasūtīju tikai tāpēc,ka zīmola oficiālajā mājas lapā un arī klātienes veikalā nebija man vēlamās krāsas,bieži baidos sūtīt internetā,jo ļoti neatbalstu fakes,ļoti baidos uzrauties uz fake,esmu gatava maksāt lielāku summu,lai būtu 100% pārliecināta par autentiskumu. Un man atnāca tā soma arī bez putekļu maisiņa,prasti iepakota. Sāku nēsāt un jutu,ka nav ērta,ka rokturi cieti,āda cieta,plastmasīga,bija sajūta,ka kaut kas nav,kavlitāte slikta,2 ned.laikā furnitūrai sāka krāsa iet nost. Atpakaļ nenosūtīju,jo biju jau sākusi nēsāt un negribējās čakarēties. Vēl ir tāds Quar reader,kur noskanējot svītrkodu vai quar kodu,internetā izmet preces modeli. Visām somām,kas pirktas Stockamnn,uzreoz šis nostrādāja,tam Zalando mēslam ne.Pēc kāda laika pasūtīju oriģinālajā mājas lapā to somu un nevar salīdzināt-atnāca ielakota ar putekļu maisiņu,rokturi mīksti,āda mīkstāka. Vīrs domāja,ka man rādās un es teicu paņem abas rokās un pat viņš pateica:ir atšķirība jūtama. Par Zalando miskasti ir daudz sliktas atsauksmes,es no tās mēslu bedres vairs neko sūtīt netaisos. Nezinu,visticamāk fake preces vai arī spec.autletiem taisītas preces,sliktākā kvalitātē,vai brāķētas vai kādas,nezinu. Man Rīgas oriģinālveikalā arī teica versiju,ka varbūt tā soma ir bijusi atgriezta un kāda to jau 3 mēn nēsājis
30.04.2024 19:45 |
 
10 gadi
Reitings 519
Reģ: 29.01.2009
Uzticos Best secret veikalam,viss oriģināls,pārbaudīts. Pie Armani maiciņas bija quar kods un nolasot to,automātiski iegāja oficiālajā mājas lapā,tur tāds pārbaudītājs,tas noskenē kodu un uzrāda authentic. Ar Hugo Boss precēm tāds pats stāsts. Ir vēl pirktas about you,bija viss kārtībā. Vienīgi About you nepatīk,ka neloģisks tulkojums,nav info par precēm,tur var pirkt tikai iepriekš zināmas preces. Ā un vēl nepatīk,ka Zalando precei nav oriģināls preces kods,kuru iemetot google varētu redzēt preci,viņiem nesakrīt tie kodi. Es domāju preces oriģinālais sērijas numurs,modeļa numurs
30.04.2024 19:54 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.07.2023
Es arī no turienes bieži sūtu, bet ir bijušas vilšanās - piemēram, pagājušā gadā nopirku rudens mēteli, kuram pirmajā vilkšanas reizē saplīsa vīle. Man ir tā paša zīmola mētelis, tikai cits modelis, līdzīgā cenu kategorijā, pirkts Zviedrijā - jūtami cita kvalitāte gan audumam, gan šuvumam, gan oderei. Plus, tur bieži preces ir ievērojami dārgākas nekā pašu zīmolu veikalos. Lielākoties izvēlos tikai tāpēc, ka ērta, ātra piegāde, ērta atgriešana 100 dienu laikā un ātra naudas atmaksa, par to sūdzību nav.
30.04.2024 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 519
Reģ: 29.01.2009
Šeit pilns ar sliktām atsauksmēm,daudzi raksta,ka slikta kvalitāte,ka viltojums,ka lietotu atsūta utt
https://www.sudzibas.lv/business/zalando/2171366
30.04.2024 19:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)