Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Diskomforts tur apakšā.

 
Reitings 36
Reģ: 23.01.2024
Sveikas dāmas !
Izlasīju jau visu googli ,bet nekādu konkrētu atbildi neatradu. :D
Saprotu ,ka ārsta apmeklējumu neaizstās nekas ,bet uz sitienu tas nav iespējams ,jo neatrodos tagad Latvijā.
Un ,pirms lasat šo sarunu ,lūdzu atbildēt tām ,kurām reāli tā bijis !
Tātad ,nu jau pāris dienas man ir diskomforta sajūta dupsī . Tāda ,tā kā spiediena sajūta. Arī tad ,kad izdaru lielās vajadzības.
Bet ! NAV sāpes,NAV nieze,NAV asinis. Guļot to nejūt ,arī sēžot NEKO nejūt ,tikai tad ,kad esmu kustībā ,tad brīžiem ir sajūta ,ka gribas tā kā paspiest . Arī fēču konsistence un krāsa ir normā. Guļu ok un sekss arī ir okey(nav tā sajūta)
Jāpiebilst gan ,ka šad tad mani apciemo kuņğa sāpes ,pirms tam jau ir bijis ,ka kuņğis streiko ,un arī šīs dienas bija pūšanās ,smaguma sajūta, neliela dedzināšana. Varbūt diskomforts tur lejā ir saistīts ar kuņğa problēmām ? Vai varbūt pie vainas tas ,ka ejot pa lielam ,kaut kā pārāk spēcīgi spiedu ? Varbūt jāveic izmaiņas ēdienkartē...
Nav jau tā ,ka tas mani nereāli traucē... salasījos māti googli ,tur jau par vēžiem un hemoroīdiem.
Bet kā jau minēju sākumā ,nekas cits ,tfu tfu tfu nav ,tikai tāda neliela spiedoša sajūta esot kustībā .
Vai kādai ir bijis un kā ar to tikt galā ? Kas tas varētu būt ?
Ceru uz saprotošu atbildi . Un protams ,pie pirmās iespējas došos pie ārsta. Jauku vakaru:)
19.04.2024 18:04 |
 
Reitings 2860
Reģ: 03.08.2023
99%, ka tie ir hemoroīdi un tā parasti tas sākas. Nevajadzētu atlikt ārsta apmeklējumu, gan jau arī ārzemēs ir iespējams tikt pie proktologa ;) Izrakstīs medikamentus
19.04.2024 18:16 |
 
Reitings 36
Reģ: 23.01.2024
Kas Tik Nebūs @ 19.04.2024 18:16
99%, ka tie ir hemoroīdi un tā parasti tas sākas. Nevajadzētu atlikt ārsta apmeklējumu, gan jau arī ārzemēs ir iespējams tikt pie proktologa ;) Izrakstīs medikamentus

Nu ,mums te ir tā... ka viss iet caur koordinatoru. Tā kā tas nebūs tik ātri.
Strādāju caur ağentūru un jaa ,viss notiek caur mūsu bosu ,jebkāda veida pieraksti.
Bet nu ,izlasot tavu komentāru ,uzreiz uzrakstīju koordinatoram ,ka vajag pierakstu pie ārsta ,protams ,no sākuma būs saucamais ğimenes ārsts un tad tālāk mēs redzēsim,kur mani nosūtīs. Cerams jau ,ka viss būs labi. Paldies par atbildi :)
19.04.2024 19:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits