Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pie kura ārsta vērsties

 
Reitings 684
Reģ: 03.11.2023
Saprotu, ka ganjau stulbs jautājums, bet es visu dzīvi esmu max izvairījusies no ārstiem un tagad gribu tomēr apzinīgāk pārbaudīties. Bet - nezinu kā ko pareizi jādara.
Ir jūtami lielāks nogurums kā parasti, jūtīgas krūtis, nestabils garastāvoklis. Nav PMS laiks un stāvoklī nevaru būt, liekas, ka hormonu problēma, bet nu hvz, ārsts labāk zinās.
Jautājums, vai standarts ir ar jebkuru problēmu sākumā iet pie ģimenes ārsta vai kaut kādos hormonu jautājumos labāk uzreiz citur, pie ginekologa, piemēram? Negribu kavēt ārsta laiku, nezinot vai esmu pie pareizā.
Otrs jautājums, starp citu, varbūt kāda zina labu, mūsdienīgu ginekoloģi Kurzemes pusē? Der gan valsts gan maksas, privātklīnikā.
Paldies!
16.04.2024 17:38 |
 
Reitings 46
Reģ: 18.12.2023
Esmu gājusi pie internista, jo ģimenes ārsts man ļoti neieinteresēts. Internists nozīmēja analīzes, izmeklējumus un speciālistu konsultācijas.
16.04.2024 21:54 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Na normals ģimenes ārsts, tad vispirms pie viņa - dabūsi nosūtījumus kur vajag iet utt
17.04.2024 00:29 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2022
Sveika! Protams neesmu ne ārsts, ne speciālists med.jomā, bet iesaku aiziet pie ginekologa, uz ultrasonogrāfiju. Pēc pieredzes saku, jo simptomi bija stipri līdzīgi un rezultātā atklāja polipus dzemdē.
17.04.2024 10:04 |
 
Reitings 684
Reģ: 03.11.2023
Otrdiena @ 17.04.2024 10:04
Sveika! Protams neesmu ne ārsts, ne speciālists med.jomā, bet iesaku aiziet pie ginekologa, uz ultrasonogrāfiju. Pēc pieredzes saku, jo simptomi bija stipri līdzīgi un rezultātā atklāja polipus dzemdē.

Bet nav vispirms pie ģimenes ārsta ar to visu jāiet? Uzreiz pie ginekologa? Man liekas tā jocīgi iet in prasīt ultrasonogrāfiju, jo esmu pati tā izdomājusi.
17.04.2024 16:17 |
 
Reitings 27
Reģ: 31.05.2014
Iesaku Liepājā ginekoloģi Ritu Zarembinu, pieraksts gan diez gan ilgi jāgaida, bet profesionāle.
17.04.2024 16:26 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2022
Manā gadījumā ģimenes ārsts neiedziļinās vispār nevienā tēmā, kas saistīts ar veselību...diemžēl, bet tas jau ir cits stāsts. Tāpēc gāju uzreiz un pierakstījos pie ginekologa. Nekādu nosūtījumu ultrasonogrāfijai nevajag, jo arī pie parastas apskates pats ginekologs veic ultrasonogrāfiju pēc nepieciešamības.
Protams, ja Tev ir foršs ģim.ārsts, tad ej "garo" ceļu. Papildus gan jau tiksi pie nosūtījuma uz analīzēm. 😉
17.04.2024 18:28 |
 
Reitings 684
Reģ: 03.11.2023
Otrdiena @ 17.04.2024 18:28
Manā gadījumā ģimenes ārsts neiedziļinās vispār nevienā tēmā, kas saistīts ar veselību...diemžēl, bet tas jau ir cits stāsts. Tāpēc gāju uzreiz un pierakstījos pie ginekologa. Nekādu nosūtījumu ultrasonogrāfijai nevajag, jo arī pie parastas apskates pats ginekologs veic ultrasonogrāfiju pēc nepieciešamības.
Protams, ja Tev ir foršs ģim.ārsts, tad ej "garo" ceļu. Papildus gan jau tiksi pie nosūtījuma uz analīzēm. ?

Paldies, tagad viss skaidrs :)
17.04.2024 22:04 |
 
Reitings 171
Reģ: 24.11.2023
Džinga @ 16.04.2024 17:38
Saprotu, ka ganjau stulbs jautājums, bet es visu dzīvi esmu max izvairījusies no ārstiem un tagad gribu tomēr apzinīgāk pārbaudīties. Bet - nezinu kā ko pareizi jādara.
Ir jūtami lielāks nogurums kā parasti, jūtīgas krūtis, nestabils garastāvoklis. Nav PMS laiks un stāvoklī nevaru būt, liekas, ka hormonu problēma, bet nu hvz, ārsts labāk zinās.
Jautājums, vai standarts ir ar jebkuru problēmu sākumā iet pie ģimenes ārsta vai kaut kādos hormonu jautājumos labāk uzreiz citur, pie ginekologa, piemēram? Negribu kavēt ārsta laiku, nezinot vai esmu pie pareizā.
Otrs jautājums, starp citu, varbūt kāda zina labu, mūsdienīgu ginekoloģi Kurzemes pusē? Der gan valsts gan maksas, privātklīnikā.
Paldies!

Var protams sākumā iet pie ģimenes ārsta- lai nosūta uz asins analīzēm. Ja nekad nav pārbaudīts tad vajadzētu pārbaudīt vairogdziedzera hormonus, cukurus utt. Ja šajās analīzēs ir kādas nobīdes tad jau tālāk pie endokrinologa.
Paralēli protams vizīte pie ginekologa, bet ne jau poliklīnikas ginekologa, kurš veiks rutīnas apskati. Labāk iesaku iet uz privātpraksēm kur ir arī iespēja uzreiz veikt ginekoloģisko usg.
19.04.2024 08:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!