Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sekss ar sievieti

 
Reitings 3
Reģ: 06.04.2024
sveiki.
kaut kā nejauši netā skrolloju līdz uzgāju uz šo portālu. liekas, ka te notiek diezgan aktīvas diskusijas, ir cilvēki, ir sabiedrība, tēmas, latvieši un likās būtu interesanti piereģistrēties.
pieļauju, ka sabiedrības slāņi ir dažādi, tāpēc esmu gatavs būt arī tagad nobērts no augšas līdz lejai. bet tāpat iedomājos uztaisīt diskusiju par kuru esmu pēdējā laikā daudz domājis un varbūt kāds no šī portāla lietotājiem padalīsies kādā padomā, ieteikumā vai jebkādi citādi nebūs tik nosodoši kā vairums sabiedrības.
lieta tāda, ka esmu gejs. jā, daudziem geji liekas fuj, pretīgi, slimi garīgi un cenšās ar šādiem cilvēkiem neielaisties. bet laika gaitā esmu domājis kā gan būtu sekss ar sievieti? man nekad nav šādas pieredzes bijis, ka sāku apsvērt, ka varbūt jāpamēģina? kā lai pasaka sievietei to visu viņu neaizbiedējot? kur lai šādu iespēju meklē? vai es vēlētos ko vairāk ar sievieti? ir daudz sev jautājumu, ka grūti visam rast atbildi sev. bet esmu atvērts, ziņkārīgs. kādas lietas būtu jāievēro, jāmāk, kas sievietei patīk, uzbudina? esmu pilnīgi gandrīz kā zaļš gurķis šajā tēmā, kaut vai porno esmu skatījis, bet tas jau ir cits stāsts, jo ne viss ir tā kā tajās filmās. esmu dzirdējis par priekšspēli, liekas feina lieta, bet esmu ar dzirdējis par izmēra nozīmi un es laikam esmu no tiem gejiem vai biseksuāļiem, kuram dieviņš nav apveltījis garu izmēru tur lejā
ceru nesaņemt lielu kritikas devu te, bet dzirdēt kādu labu dzīves padomu gan gaidīšu.
06.04.2024 18:46 |
 
Reitings 2110
Reģ: 22.02.2023
Nu tad beidzot iznāci no skapja, apsveicu.
Nevis vaimanā mēnešiem forumos par savu nevainību , bet vienkārši izdari to, saņemies, Tu to vari.
06.04.2024 19:20 |
 
Reitings 1226
Reģ: 15.07.2023
Jetijs
Mūsdienu sievietes skatās primāri uz auguma garumu un izskatu. Pārējais ir otršķirīgs. Ja Tu vēl neesi izjutis savā virzienā raidītus sieviešu signālus, tad tas tikai nozīmē, ka sievietēm šie divi Tavi parametri šķiet nepietiekami/neapmierinoši...., bet es, Tavā vietā, neiespringtu, jo, ja neviena sieviete Tev nedos iespēju, tad Tu nemaz arī nevarēsi parādīt, kas Tev ir tur lejā. Tā teikt - līdz tam vēl jānonāk. Plus, tādu kā Tu ir ļoti daudz, jo mūsdienu sievietēm ir ļoti augstas prasības un lielākais vairums vīriešu šķiet nepievilcīgi.
Lai noskaidrotu, kas patīk konkrētajai sievietei, vajag vienkārši viņai prasīt. Komunikācija ir visu attiecību pamatā. Pat, ja tās ilgst dažas stundas.
Ja gribi ilgstošas attiecības, tad ieteiktu izmantot laikā mašīnu un atgriezties 20. gs., kad šķiršanās vēl nebija tik populāra un netika "celta" godā.
09.04.2024 11:36 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Ja izstāstot savu konkrēto situāciju, kāda tiks aizbiedēta, tas nozīmēs tikai to, ka tā sieviete nebija labākais variants šādam eksperimentam. Lūdzu, esi atklāts pret otru un dari zināmu, ka vēlies tikai tikt skaidrībā ar savu orientāciju, pat, ja pastāv risks, ka viņa atteiks.
Ja profilā par sevi atzīmēsi info ka esi biseksuāls, tas varētu palīdzēt iepazīties ar sievietēm, kurām ir pieņemama doma, ka tev patīk sava dzimuma pārstāvji.
Tad jau sarakstoties varētu nonākt līdz tēmai , ka vēl tikai pēti savu orientāciju un nezini, ko sagaidīt, ja kādreiz tiksiet līdz guļamistabai.
10.04.2024 00:31 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.04.2024
paldies jums, dāmas.
10.04.2024 11:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits