Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mani top produkti !!!

 
Reitings 1
Reģ: 08.10.2022
Sveikas/i visiem !
Es vēlos pastāstīt par saviem top produktiem kurus es lietoju ikdiena un esmu 100 % apmierināta un ieteikšu jums! 🤩🥳
Mans top Nr1 ir šķidrās ziepes Essense&Co ar citronu un verbēnu ! Es jau izlietoju neskaitāmas pudeles ! 🫣Mitrina ādu un ar maigu aromātu. Vasarā - odi lidos garām, jo nepatīk citrusu smarža. Ar dabīgām ēteriskajām eļļām.
Nr2 Sejas kopšanas komplekts ! Ļoti patīk kad sejas krēmus var izspiest ārā ! Lieliski der alerģiskai ādai. Der tā pat 25+ tad efektīva arī pēc 50+ 60+ ,izlīdzina sīkās krunciņas :)
Ādai piešķir veselīgu mirdzumu ,kā arī ādu mitrina ! Iesaku ! Kā arī ir citi komplekti.
🎀☀️
Nr3 Lūpu balzāms/i tender care kuru es izmantoju it visur ,burtiski it visur kur vien iespējams! Elkoņiem, papēžiem,zem deguna iesnu laikā , apdegumiem, vaigiem ! Šī ir neaizstājama lieta manā kosmētikas somiņā un majas katrā istabā, bērniem līdz skolas somā ! 👝🎒
Nr 4 ir labsajūtai uztura bagātinātājs! Uzlabo manu ādas stāvokli, pašsajūtu. Mazina nogurumu, dod enerģiju visai dienai ! Esmu sajūsmā par šo komplektu un jau lietoju ilgu laiku !
Kokteilis ir ideāla uzkoda izbraucieniem vai tad, kad nav laika labam, veselīgam un ātrai maltītei. Abonējot ir iespēja mainīt garšu kas manuprāt ir forši. 🥤
Es varētu rakstīt un rakstīt ,stāstīt par saviem superīgiem ,fantastiskiem top produktiem, jo šie nav vienīgie mani top ! 🤩🎀
Ja jums kādi jautājumi, droši rakstiet ! 😇
Lai jums visiem forša , darbīga šī diena ! ☀️
Jūsu ORIFLAME konsultante Diāna !
04.04.2024 15:30 |
 
Reitings 1562
Reģ: 19.05.2016
Nice try
04.04.2024 15:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits