Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontracepcijas plāksteri

 
Reitings 1
Reģ: 18.03.2024
Sveiki!
Kādas atsauksmes par kontracepcijas plāksteriem? Vai ir kādas blakusparādības? Cik izmaksā?
18.03.2024 16:20 |
 
Reitings 52
Reģ: 11.02.2023
Labāk ņemtu kaut ko citu, ķēpīgi, tās maliņas nosmērējas utt. Blakusparādības kā jau jebkuram - varbūt būs, varbūt nebūs, to neviens tev nevarēs garantēt.
18.03.2024 19:34 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
Gadus 13 ar pāris pārtraukumiem lietoju plāksteri EVRA. Manuprāt, nekas labāks nav izdomāts. Ļoti ērti, 1x nedēļā uzlīmē un uz nedēļu ir miers, nav jākrāmējas ar to ikdienas precizitāti kā tabletes. Blakusparādību arī nekādu nav. Ir tikai milzīgs pluss - reizes ir nesāpīgas un tās ir precīzi regulāras. Man pat cikls saīsinājās no 7-8 dienām uz 5.
Te minētās netīrās maliņas, nu nezinu, man nav īpaši nekādu netīru maliņu, varbūt labi jāpielīmē, lai maliņas neiet nost. Un pat, ja arī kaut kad kaut kāda maliņa ir nedaudz kripatiņu tumšāka, nu ak dievs, tāds sīkums, ka nevienam tas nekrata. Jej bogu, likt to kā baigo mīnusu pretstatā tam, ka ir milzīgi plusi, vienkārši neadekvāti. :D
Izmaksas ir, protams, 1 paka pietiek 3 mēnešiem. Nezinu, cik maksā cita veida hormonālie, bet ņemot vērā šo kā ērtāko, man atmaksājas.
18.03.2024 21:50 |
 
Reitings 52
Reģ: 11.02.2023
Nu lol, es neteicu, ka tas ir BAIGAIS mīnuss, lielākie mīnusi no kontracepcijas ir daudzi citi, kurus neviens viņai nevarēs paredzēt, neatkarīgi no tā, kādu veidu viņa izvēlēsies vai nē. Man nederēja kombinētie hormoni (dažāda tipa) diemžēl, kamēr lielai daļai cilvēku viss ir labi arī ar kombo ;)
18.03.2024 22:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits