Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga bijusī -laba draudzene

 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
Sveikas,
Domāju kā pieteikt savu tēmu, bet situācija ir sasāpējusi.
Esmu kopā ar draugu ~pusgads, pieauguši 33 /32 gads, dzīvojam kopā jau 5 mēnešus, viss forši, par nopietnu nākotni vēl nerunājam, abiem sava dzīves pieredze, viņš ekstroverts, es introverta, bet viņam viens no labākajiem draugiem ir viņa bijusī L. ar kuru, viņš ir bijis kopā pirms 5 gadiem un no tā laika saglabājis labu draudzību. Cik zinu, nekas ilgāks par to pašu pusgadu viņiem nav bijis.
Sarakstās viņi 3-5x mēnesī, tiekās 1x 2 mēnešos uz kafiju.
Meitene izskatās (cik nu sagoglēju) sakarīga, normāla, bet negribu arī par ātru spriest.
Lai vai kā mani tas ļoti nomāc. Laikam spriežu pēc sevis, bet nespēju iztēloties, ka ar kādu bijušo man būtu labs kontakts, kur nu vēl draugi, lai tiktos uz kafiju.
Bet situācija tagad ir tāda, ka esam uzaicināti uz pasākumu pie viņas ar viņas draugiem. Draugs saka, ka abi esam ielūgti -man tā būtu pirmā tikšanās reize ar viņu dzīvē.
Vai iet? Kā uzvesties? Ko jūs darītu? Varbūt esmu pilnīga muļķe, ka uz ko tādu parakstītos?
Pagaidām domāju, ka ja neietu, es saglabātu savus nervus, savu lepnumu, nelielo aizvainojumu un savu "vēsās meitenes seju".
Ja ietu, zinu, ka man pēc pasākuma tīri fiziski slikti būtu (viss emocionālais vienmēr rezultējas ar fizisko sliktumu), piekāptos situācijai, kura mani neapmierina, "pavērtu iespējas" tādām situācijām atkārtoties, jo vienreiz taču jau bijām ar draudziņiem un draugam tas liktos kā "forši, viņas ir sadraudzējušās".
Vot, esmu apjukumā.
15.03.2024 09:42 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Iet un izturēties neitrāli, bet uz draudzīgo pusi. Tā atstāsi labu iespaidu par sevi gan pašam draugam, gan tai meitenei, gan citiem. Pašai sevi neuzskrūvēt, nevajag jau tagad domāt, ka jutīsies pēc tam slikti.
Es kopumā neticu šādām draudzībām, jo visas manā pieredzē bijušas tādas, ka vīrieši nespēj atlaist bijušās vai pietur bijušās kā variantus vai kā iespēju pašapliecināties. Man ir bijis gan tā, ka attiecībās ar mani viens sludina, ka pret bijušo nekas nav, bet turpinās draudzēties un vēlāk atklājas, ka tur ir kas vairāk no viņa puses, gan arī ka es esmu bijušās pozīcijā. Man ar dažiem no saviem ex ir tā, ka ļoti siltas jūtas pret viņiem, kopīgas intereses, bet kaut kas nav sagājis kopā. Protams, gribētos komunicēt, bet saprotu, ka tas nav veselīgi gan viņu, gan manām nākamajām attiecībām un tādēļ to nedaru. Iespējams, ka citiem ir citādāka draudzību ar ex pieredzi.
Tavā gadījumā man arī nepatiktu tā viņu draudzība, bet, ja sāksi tagad taisīt scēnas (un domāju, ka atteikt ielūgumu uz kopīgo pasākumu tā var izskatīties), tad visticamāk atstāsi ļoti sliktu iespaidu. Aizej, paskaties, kā ir, varbūt nav tik slikti.
Es droši vien uzreiz censtos nelikt zīmogu, jo mana pieredze nav visu pieredze, bet skatītos, vai ir kādas zīmes, ka tur ir kas vairāk par parastu draudzību. Ja man nebūtu pieņemami, tad par to informētu draugu, bet bez nosacījumu uzstādīšanas. Ja nekas nemainītos un man turpinātu būt nepieņemami, tad šķirtos.
15.03.2024 09:52 |
 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
Paldies,
Jā scēnas tiešā veidā noteikti nav mans un netaisos rīkot. Drīzāk esmu no tam, kuras visu pietur sevī, izvāra, nevis skaļi, vai publiski visu paceļ.
Esmu par to domājusi- aiziet un izturēties uz draudzīgo pusi, kas būtu sociāli viss pieņemamākais variants, bet man pašai tas riktīgi pa lepnumu sit. Uhh, mana sliktākā īpašība ir tas lepnums.
Un es arī totāli neticu šāda tipa draudzībai- kādam no viņiem noteikti ir kas vairāk pret otru. Un es arī nesaprotu, kāpēc vispār ja neiet tad jāuztur kontakti, bet ja jau tik abi kontakti, kāpēc nav kopā.
Godīgi, jūtos nedaudz apkrāpta.
15.03.2024 10:00 |
 
Reitings 8684
Reģ: 06.07.2022
Bet tā var būt, ka divi cilvēki viens otru augstu vērtē kā draugu, bet viens otram neder kā pāris. Es Tavā vietā arī aizietu, lai vnk tuvplānā redzētu (attiecīgi arī sajustu), vai starp abiem ir kāda ķīmija, vai tomēr nav. Mīloša sirds uzreiz sajutīs, kas tur ir vai nav :) Aizej, un miers! Kas zin, varbūt arī Tev tā meitene iepatiksies.
15.03.2024 10:01 |
 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
Nu man tā meitene, tīri cik apskatījos pēc fb, googles utt. liekas tiešām forša -dabiska, sakarīga, gudra arī. Pret meiteni te situācijā man ir pat mazāki iebildumi, kā pret drauga izgājieniem. :D
15.03.2024 10:06 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
ratched @ 15.03.2024 10:00
Paldies,
Jā scēnas tiešā veidā noteikti nav mans un netaisos rīkot. Drīzāk esmu no tam, kuras visu pietur sevī, izvāra, nevis skaļi, vai publiski visu paceļ.
Esmu par to domājusi- aiziet un izturēties uz draudzīgo pusi, kas būtu sociāli viss pieņemamākais variants, bet man pašai tas riktīgi pa lepnumu sit. Uhh, mana sliktākā īpašība ir tas lepnums.
Un es arī totāli neticu šāda tipa draudzībai- kādam no viņiem noteikti ir kas vairāk pret otru. Un es arī nesaprotu, kāpēc vispār ja neiet tad jāuztur kontakti, bet ja jau tik abi kontakti, kāpēc nav kopā.
Godīgi, jūtos nedaudz apkrāpta.

Nu diemžēl tā var būt, ka cilvēks foršs, bet attiecības nesanāk (dažādu iemeslu dēļ). Man tā ir bijis, bet kā teicu - neuzturu kontaktu (lai gan ir gribējies), jo liekas pārāk riskanti, ka viņam neizveidojas attiecības veiksmīgas vai man šīs mūsu komunikācijas dēļ. Ne ar visiem ex beidzas tā, ka šo cilvēku vairs negribi redzēt, bet tā jau tālāk ir izvēle, vai turpināt komunikāciju, it īpaši, ja jaunajās attiecībās tas nav pieņemami otrai pusei.
Tu vari painformēt par savām bažām, ka nejutīsies pasākumā komfortabli.
Bet neaiziešana nebūs kaut kāda sava lepnuma izrādīšana, tas drīzāk būs muļķīgi un radīs turpmāko augsni konlfiktiem.
15.03.2024 10:09 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
ratched @ 15.03.2024 10:06
Nu man tā meitene, tīri cik apskatījos pēc fb, googles utt. liekas tiešām forša -dabiska, sakarīga, gudra arī. Pret meiteni te situācijā man ir pat mazāki iebildumi, kā pret drauga izgājieniem. :D

Nu, ja tevi neapmierina tieši drauga uzvedība pret to meiteni, tad jau vispār jāpadomā, vai draugs ir tev piemērots vīrietis, jo, ja nebūs šī ex, varbūt būs kāda kolēģe vai tml. Ir tādi vīrieši, kas flirtē pa labi, pa kreisi.
Bet varbūt šo komentāru nepareizi sapratu.
15.03.2024 10:10 |
 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
chihiro @ 15.03.2024 10:10

Nu, ja tevi neapmierina tieši drauga uzvedība pret to meiteni, tad jau vispār jāpadomā, vai draugs ir tev piemērots vīrietis, jo, ja nebūs šī ex, varbūt būs kāda kolēģe vai tml. Ir tādi vīrieši, kas flirtē pa labi, pa kreisi.
Bet varbūt šo komentāru nepareizi sapratu.

nē viņš neflirtē. Ar to es domāju, ka man vnk nav saprotama tā čupošanās ar ex.
Ar saviem ex es arī neesmu beigusi uz sliktām notīm, bet ar respektu pret nākamajām attiecībām es nečupojos ar bijušajiem. Man tas vnk dod sajūtu, ka mani (jaunās attiecības kopumā) tik ļoti nerespektē, ja čupojas ar bijušajiem, bet pieņemu arī to, ka tie ir tikai mani tarakāni.
15.03.2024 10:15 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.02.2024
Man tā sarakstīšanās nepatiktu un es uz pasākumu neietu.
15.03.2024 10:31 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Arī esmu bijusi līdzīgās situācijās. Gan tavā vietā, kur jaunais draugs uztur kontaktus ar bijušo, gan arī kā tā meitene, kurai ir draugs bijušais. Un varu pateikt to, ka viss ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem.
Es piekrītu, ka attiecības var vienkārši nesanākt, bet cilvēks kā draugs ir labs. Man arī tā bija, vēl joprojām uzturu minimālus kontaktus ar savu ex. Pēc daudziem gadiem draudzības vēl joprojām abi redzam, ka romantiskā/attiecību ziņā mums galīgi nesanāktu, bet kā draugs, kas mani labi pazīst, ir ok. Bet mums abiem ir citas attiecības, nemaz tik ļoti viens pie otra draudzības nelecam. Nav vajadzības ikdienā rakstīties. Ik pa laikam ielaikojam viens otra storijus un kaut ko stulbu uzrakstam, reizi gadā sanāk uz kafiju saskrieties. Vai citreiz viņš man jautā padomus sieviešu lietās.
Un ir bijis man draugs kurš arī uzturēja kontaktus ar savu ex. Viņa stāsts, tāds pats ''starp mums nekā nav, mēs tikai draugi''. Un teorētiski tā arī bija. Līdz pamanīju sarkanos karogus. Pārāk bieži sarakstījās. Sūtīja bildes - kādas pusdienas ēd, kur atrodas, suņu, kaķu bildes, utt. Visu to vairāk kā man. Slikti izteicās par viņas jauno draugu, kaut nebija saticis vai par viņu pat runājis, tik cik vārdu zināja. Brauca vienmēr palīdzēt - mēbeles pārvest, to šito aizvest, uz Depo līdzi aizbraukt, uz tehnisko, uz servisu. Ja abi gāja pusdienās, tad maksāja par abiem viņš. Visādas tādas lietas. Labi, ka attiecības nebija tik ļoti nopietnas, ātri vien visu pārtraucu. Nebija tas čalis manu nervu vērts.
Takā izvērtē kā ir tur. Bet ja pamani, ka nav īsti riktīgi - nav vērts kasīties un gaidīt, ka viņš izvēlēsies tevi un pilnībā pārtrauks kontaktu ar viņu. Vienkārši pārtrauc attiecības. Jo ja sāksi kaut ko teikt tevi nedzirdēs, tad kad teiksi visu laiku tu paliksi par to kas ir greizsirdīga un taisa drāmu. Jo teorētiski jau viņi ir tikai draugi.
15.03.2024 11:09 |
 
Reitings 1402
Reģ: 19.05.2016
Es šitās vājas pašapziņas problēmas nesaprotu. Man ir draugi bijušie, manam vīram ir draudzenes bijušās, nekad neesmu redzējusi nevienas problēmas ar to.
15.03.2024 11:17 |
 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
Jā es jau saprotu, ka laikam vienkārši ir jāpaskatās no malas tās attiecibas un viņu saskarsme.
Tas, kas laikam man ir viss vairāk nesaprotams, šajā visā ir tieši tas, kā var patikt kā cilvēks viens otram, bet nesanākt romantiski. Ja jau tik ļoti patīk, tad taču cenšas, lai viss sanāktu.(Jūs te vairākos komentāros ko tādu miniet). Jo kā- vai nu patīk, vai nepatīk cilvēks. Ja nesanāk - tad vai tad var turpināt otrs patikt, jo kā redzams bija pietiekami rakstura trūkumi, pietiekamas darbības lai nepatiktu kā otrā puse? Jo kādu pienesumu tad tas otrs tavā dzīvē var dot?
Aij, pati cīnos ar savām domām un savu iespējams, konservatīvo uztveri.
15.03.2024 11:18 |
 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
Jupiter @ 15.03.2024 11:17
Es šitās vājas pašapziņas problēmas nesaprotu. Man ir draugi bijušie, manam vīram ir draudzenes bijušās, nekad neesmu redzējusi nevienas problēmas ar to.

Kāpēc vājās pašapziņas?
Kā jau teicu, esmu pašpietiekama, draugs tāds ir un arī tā meitene liekas pilnīgi ok un forša. Ar pašapziņu te nav problēmu.
Problēmas ir ar to, ka nespēju saprast, kā tas ir citiem, kā viņi var, bet es nevaru. Kur manā prātā ir tas klikšķis? Ja es spētu saprast konceptu, pilnīgi spēju iedomāties, ka spētu pieņemt arī situāciju, kā pašsaprotamu, bet pašā konceptā neredzu loģiku- pagaidām.
15.03.2024 11:20 |
 
Reitings 1402
Reģ: 19.05.2016
ratched @ 15.03.2024 11:20

Kāpēc vājās pašapziņas?
Kā jau teicu, esmu pašpietiekama, draugs tāds ir un arī tā meitene liekas pilnīgi ok un forša. Ar pašapziņu te nav problēmu.
Problēmas ir ar to, ka nespēju saprast, kā tas ir citiem, kā viņi var, bet es nevaru. Kur manā prātā ir tas klikšķis? Ja es spētu saprast konceptu, pilnīgi spēju iedomāties, ka spētu pieņemt arī situāciju, kā pašsaprotamu, bet pašā konceptā neredzu loģiku- pagaidām.
Redzi citi arī nevar! Te, piemēram, neviens nevar. Tas, ka VAR ir izņēmums. Es domāju, Tev nevajadzētu par to satraukties. Es zinu daudzus gadījumus, kad tās draudzības ir aizdomīgas un izrādās, ka ir meli, bet es arī zinu gadījumus, kad attiecības ir beigušās, jo cilvēki saprot, ka ir draugi un nevis mīlnieki. Atrast cilvēkus, ar ko ir labas attiecības, jau tā ir grūti, tā ir greznība tā atmest cilvēkus tikai tāpēc, ka kāds cits netic, ka jūsu ģenitālijas nevar atrauties un tiklīdz tu sāc runāt ar pretējo dzimumu, tā sekss ir pirmā un pēdējā doma. Kas ir skumji.
15.03.2024 11:28 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Es draudzībai starp pretējiem dzimumiem, turklāt vel ekšiem neticu. Tieši tādēļ tavā vietā es dotos. Apostītu gaisu, redzētu kā viņa uzvedas, vai runā un cenšas iepazīties arī ar tevi, kāda ir tava vīrieša klātbūtnē. Es šo iespēju izmantotu kā informācijas ieguvi un aplūkotu kas starp viņiem tur notiek. Bet tev pašai jāiet ar atvērtu prātu un jāredz situāciju skaidrām acīm, nemelojot sev.
Tas, ko Jupiter runā par zemu pašapziņu ir bullshit. Ir pilnīgi normāli apzināties robežas attiecībās. Mēs labi zinàm, ka gājējs tāpat būs gājējs, turēsi aiz rokas vai nē. Tieši tapēc ej un aplūko situāciju. Iespējams galvā esi uzbūrusi vairāk nekā redzēsi dzīvē. Sliktākajā variantā apstiprināsi aizdomas un šaubas. Un no tā izrietot arī zināsi kā rīkoties.
15.03.2024 11:30 |
 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
Jupiter @ 15.03.2024 11:28
Redzi citi arī nevar! Te, piemēram, neviens nevar. Tas, ka VAR ir izņēmums. Es domāju, Tev nevajadzētu par to satraukties. Es zinu daudzus gadījumus, kad tās draudzības ir aizdomīgas un izrādās, ka ir meli, bet es arī zinu gadījumus, kad attiecības ir beigušās, jo cilvēki saprot, ka ir draugi un nevis mīlnieki. Atrast cilvēkus, ar ko ir labas attiecības, jau tā ir grūti, tā ir greznība tā atmest cilvēkus tikai tāpēc, ka kāds cits netic, ka jūsu ģenitālijas nevar atrauties un tiklīdz tu sāc runāt ar pretējo dzimumu, tā sekss ir pirmā un pēdējā doma. Kas ir skumji.

Tieši tāpēc jau es arī negribu neko ne teikt ne kā citādi, jo pieļauju to labā cilvēka faktoru. Un pieļauju to, ka citi VAR, kā saki ne kavēties atmiņās, ne just kaut ko satiekoties.
Man laikam tikai trūkst tādas racionāli izskaidrojamas shēmas, kā tas notiek :D
15.03.2024 11:41 |
 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
SarmaD @ 15.03.2024 11:30
Es draudzībai starp pretējiem dzimumiem, turklāt vel ekšiem neticu. Tieši tādēļ tavā vietā es dotos. Apostītu gaisu, redzētu kā viņa uzvedas, vai runā un cenšas iepazīties arī ar tevi, kāda ir tava vīrieša klātbūtnē. Es šo iespēju izmantotu kā informācijas ieguvi un aplūkotu kas starp viņiem tur notiek. Bet tev pašai jāiet ar atvērtu prātu un jāredz situāciju skaidrām acīm, nemelojot sev.
Tas, ko Jupiter runā par zemu pašapziņu ir bullshit. Ir pilnīgi normāli apzināties robežas attiecībās. Mēs labi zinàm, ka gājējs tāpat būs gājējs, turēsi aiz rokas vai nē. Tieši tapēc ej un aplūko situāciju. Iespējams galvā esi uzbūrusi vairāk nekā redzēsi dzīvē. Sliktākajā variantā apstiprināsi aizdomas un šaubas. Un no tā izrietot arī zināsi kā rīkoties.

Paldies par padomu :)
15.03.2024 11:42 |
 
Reitings 1402
Reģ: 19.05.2016
ratched @ 15.03.2024 11:41

Tieši tāpēc jau es arī negribu neko ne teikt ne kā citādi, jo pieļauju to labā cilvēka faktoru. Un pieļauju to, ka citi VAR, kā saki ne kavēties atmiņās, ne just kaut ko satiekoties.
Man laikam tikai trūkst tādas racionāli izskaidrojamas shēmas, kā tas notiek :D
Man šķiet, ka tas sašutums par to draudzību starp dzimumiem rodas, jo cilvēki (laikam spriežot paši pēc sevis) nespēj iedomāties, ka var negribēt seksu ar pilnīgi visu, kas kustās perifērijā. Kas ir dīvaini, jo cilvēki te sevi uzskata par tādiem pieklājīgiem ne-padauzām, kas, izrādās, ir tieši tie, kas nespēj uz citiem paskatīties kā uz cilvēkiem nevis seksa objektiem.
15.03.2024 11:52 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
ratched @ 15.03.2024 11:18
Jā es jau saprotu, ka laikam vienkārši ir jāpaskatās no malas tās attiecibas un viņu saskarsme.
Tas, kas laikam man ir viss vairāk nesaprotams, šajā visā ir tieši tas, kā var patikt kā cilvēks viens otram, bet nesanākt romantiski. Ja jau tik ļoti patīk, tad taču cenšas, lai viss sanāktu.(Jūs te vairākos komentāros ko tādu miniet). Jo kā- vai nu patīk, vai nepatīk cilvēks. Ja nesanāk - tad vai tad var turpināt otrs patikt, jo kā redzams bija pietiekami rakstura trūkumi, pietiekamas darbības lai nepatiktu kā otrā puse? Jo kādu pienesumu tad tas otrs tavā dzīvē var dot?
Aij, pati cīnos ar savām domām un savu iespējams, konservatīvo uztveri.

Es arī pieminēju par savu draugu bijušo ko tādu, mēģināšu izstāstīt no savas puses.
Cilvēkos ir īpašības un lietas pie kurām tu tiec tikai tad, kad esi viņiem tuvs. Arī vīriešos. Kā šis vīrietis ir mīļš, kāds viņš ir mājas apstākļos, kā viņš risina problēmas, kāds viņš ir kā otrā pusīte, utt. Čalis pats par sevi ir labs un normāls, bet šajos aspektos vienkārši nesaskan.
Virspusējās lietas kā humora izjūta, sarunas, utt., ir labi un pat super, bet attiecībās svarīgās lietas galīgi neiet kopā.
Mans bijušais bija ļoti nekārtīgs - ar to es nevaru sadzīvot, es esmu pedantiska un kārtīga. Viņam nav sapratnes par budžetu, finansēm, prioritātēm tēriņu ziņā - nevaru tā dzīvot. Viņš nav diez ko vīrišķīgs, neprot uzņemties vadību un neprot būt attiecību/ģimenes galva - man tas vienkārši neder. Un citas šādas lietas, nestāstīšu te tagad visu :D
Toties kā draugiem. Intereses ir līdzīgas, mums ir ļoti daudz par ko runāt. Praktiski vienāda humora izjūta, vieni un tie paši joki lec ārā. Vien otru labi pazīstam, zinam viens otra ģimenes un draugus, zinam viens otra problēmas. Esam viens otram pietiekami palīdzējuši ar visu ko. Viņš zin dažādas manas dzīves situācijas un ir man devis fantastiskus padomus. Un ja meklēju vēl kādu padomu šajā situācijā, varu griezties pie viņa, jo viņš šo situāciju zin no A līdz Z. Viņš pie mani griežas sieviešu padomos, jo tur uz mani var paļauties.
Tur ir tā atšķirība. Ja nesaskan attiecību lietās, bet kā draugiem iet labi, var palikt arī draugi (bet manuprāt ļoti retos gadījumos) , jo tad vairs nav būtiski tas kas nesaskan, jo tu ar to nedzīvo. Es nedzīvoju ar viņa nekārtību vai viņa budžetu. Viņš nedzīvo ar manu pedantismu un citiem putniem. Attiecībās tas ir svarīgi, draugu būšanā nav.
15.03.2024 11:56 |
 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
Malibu Steisija @ 15.03.2024 11:56

Es arī pieminēju par savu draugu bijušo ko tādu, mēģināšu izstāstīt no savas puses.
Cilvēkos ir īpašības un lietas pie kurām tu tiec tikai tad, kad esi viņiem tuvs. Arī vīriešos. Kā šis vīrietis ir mīļš, kāds viņš ir mājas apstākļos, kā viņš risina problēmas, kāds viņš ir kā otrā pusīte, utt. Čalis pats par sevi ir labs un normāls, bet šajos aspektos vienkārši nesaskan.
Virspusējās lietas kā humora izjūta, sarunas, utt., ir labi un pat super, bet attiecībās svarīgās lietas galīgi neiet kopā.
Mans bijušais bija ļoti nekārtīgs - ar to es nevaru sadzīvot, es esmu pedantiska un kārtīga. Viņam nav sapratnes par budžetu, finansēm, prioritātēm tēriņu ziņā - nevaru tā dzīvot. Viņš nav diez ko vīrišķīgs, neprot uzņemties vadību un neprot būt attiecību/ģimenes galva - man tas vienkārši neder. Un citas šādas lietas, nestāstīšu te tagad visu :D
Toties kā draugiem. Intereses ir līdzīgas, mums ir ļoti daudz par ko runāt. Praktiski vienāda humora izjūta, vieni un tie paši joki lec ārā. Vien otru labi pazīstam, zinam viens otra ģimenes un draugus, zinam viens otra problēmas. Esam viens otram pietiekami palīdzējuši ar visu ko. Viņš zin dažādas manas dzīves situācijas un ir man devis fantastiskus padomus. Un ja meklēju vēl kādu padomu šajā situācijā, varu griezties pie viņa, jo viņš šo situāciju zin no A līdz Z. Viņš pie mani griežas sieviešu padomos, jo tur uz mani var paļauties.
Tur ir tā atšķirība. Ja nesaskan attiecību lietās, bet kā draugiem iet labi, var palikt arī draugi (bet manuprāt ļoti retos gadījumos) , jo tad vairs nav būtiski tas kas nesaskan, jo tu ar to nedzīvo. Es nedzīvoju ar viņa nekārtību vai viņa budžetu. Viņš nedzīvo ar manu pedantismu un citiem putniem. Attiecībās tas ir svarīgi, draugu būšanā nav.

paldies, laikam nekad ne uz vienu no saviem ex neesmu tā skatījusies un analizējusi pa sastāvdaļām, bet tvērusi visu kopumā. Nedaudz skaidrāk palika, kā rodas tā uztvere par otru.
15.03.2024 12:03 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Jupiter @ 15.03.2024 11:52
Man šķiet, ka tas sašutums par to draudzību starp dzimumiem rodas, jo cilvēki (laikam spriežot paši pēc sevis) nespēj iedomāties, ka var negribēt seksu ar pilnīgi visu, kas kustās perifērijā. Kas ir dīvaini, jo cilvēki te sevi uzskata par tādiem pieklājīgiem ne-padauzām, kas, izrādās, ir tieši tie, kas nespēj uz citiem paskatīties kā uz cilvēkiem nevis seksa objektiem.

Par to "negribēt seksu ar visu kas kustas perifērijā" mēs varētu plus-mīnus runāt tad, ja runātu par draudzību ar kolēģi, kolektīva biedru, deju partneri utt, kur nav bijusi jau abpusēja doma par attiecībām. Autores gadijumā tur ir draudzība pēc izbijuša attiecību mēģinājuma. Vieni teiks, ka tā ir labāk jo tagad zina ka nekā nesanāk, citi teiks, ka tas iedod savstarpēji citādāku skatijumu un pieredzi attiecībās, pat ja tā tagad ir tikai draudzība.
Parasti ja kādam par šādu draudzību "aizrāda", seko teksts " tu ko, man neuzticies?" 😁
15.03.2024 12:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits