Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SmartPost

 
Reitings 4
Reģ: 11.03.2024
Sveikas meitenes , varbut kadai ir gadijusies situacija ka nestrada smart post durvju kods ? un nevar dabut ara paciņu?
ir zvanits viņiem , teica ka nomainis pin kodu , atsuta 3x to pašu veco pin kodu, tad teica ka nodos info lai parliek citas durvis , un ta veljoprojam nav parlikts .
11.03.2024 17:50 |
 
Reitings 1788
Reģ: 01.02.2023
Šāda situācija nav bijusi, bet pārbaudi vai nav kādā citā pakomātā ielikts nevis tajā kurā esi aizgājusi pakaļ. Man šitā bija, aizgāju uz pakomātu, kurā man vienmēr ieliek Shein/Temu paciņas un baigi nepiefiksēju, ka sms atnākusi no cita pakomāta, kas atrodas 200m tālāk citā t/c (tajā pašā ielā). Tikai aizejot uz ierasto pakomātu sapratu, ka šāds durtiņu numurs nemaz neeksistē. Un tajā brīdī pārlasīju SMS, ka vispār cits pakomāts. :D Ja numurs būtu bijis, gan jau arī domātu, ka PIN kods nestrādā.
P.S. Bet vispār, ja iespējams, iesaku ar Itella/Smartpost neielaisties. No vairākiem draugiem un paziņām dzirdētas vienas vienīgas ķibeles - neīstais pakomāts otrā pilsētas galā, kurjers atved paciņu un noliek vienkārši pie durvīm, nedēļām var dzenāt nepiegādātas paciņas, blakus pilsētā ielikta paciņa pakomātā utt.
11.03.2024 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 25.05.2009
Cik ilgi tu jau gaidi paciņas pārlikšanu uz citām durvīm? Man nav bijusi tāda situācija, bet pieņemu, ka tas nedaudz aizņem laiku. Droši vien nākamajā reizē, kad kurjers brauks ievietot paciņas tava pakomāta adresē, tad arī pārliks tavu paciņu uz citām durvīm. Cik bieži viņi apmeklē tavu pakomātu droši vien atkarīgs no tā, kur tu atrodies. Iespējams arī, ka pakomāts pilns un nav brīvas vietas uz kuru pārlikt. Ja kādu 1-2 dienas tas nav izdarīts, es vēl neuztrauktos. Sāktu viņus tramdīt pie 3 dienas atkal 😁
11.03.2024 20:15 |
 
Reitings 4
Reģ: 11.03.2024
cory @ 11.03.2024 20:15
Cik ilgi tu jau gaidi paciņas pārlikšanu uz citām durvīm? Man nav bijusi tāda situācija, bet pieņemu, ka tas nedaudz aizņem laiku. Droši vien nākamajā reizē, kad kurjers brauks ievietot paciņas tava pakomāta adresē, tad arī pārliks tavu paciņu uz citām durvīm. Cik bieži viņi apmeklē tavu pakomātu droši vien atkarīgs no tā, kur tu atrodies. Iespējams arī, ka pakomāts pilns un nav brīvas vietas uz kuru pārlikt. Ja kādu 1-2 dienas tas nav izdarīts, es vēl neuztrauktos. Sāktu viņus tramdīt pie 3 dienas atkal ?

nu jau šodien ir treša diena , kurjiers brauc katru dienu uz to pakomatu , Riga purvciema , šodien zvaniju , uz ko sekoja atbilde ka pieteikums ir pieņemts parlikt paku, un ka šobrid koleģi darbojas, tad šodien nopratu ka to nedara kurjiers , pirms tam teica ka kurjiers , šodien kaut ko citu muldeja 😂 nu pagaidišu vel 😂
lidz 14.03 ir uzglabašanas laiks😂
11.03.2024 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 642
Reģ: 13.08.2010
Kāpēc jūs vispār pasūtiet uz pakomātiem? Ar kurjeru pasūtot parasti nav problēmu saņemt paciņu un pirms tam piezvana, pieved klāt.
11.03.2024 23:21 |
 
Reitings 1788
Reģ: 01.02.2023
bru @ 11.03.2024 23:21
Kāpēc jūs vispār pasūtiet uz pakomātiem? Ar kurjeru pasūtot parasti nav problēmu saņemt paciņu un pirms tam piezvana, pieved klāt.

Ja pasūta no Temu/Aliexpress/Shein - vispār nav opcija piedāvāta ar kurjeru piegādāt. Aliexpress laikam ir, bet tas papildus maksā.
Shein/Temu pēc noklusējuma liek pakomātos. Un nevar izvēlēties piegādātāju.
Ar tiem kurjeriem arī tādas dalītas sajūtas - bieži vien piegāde plānota tad, kad neesmu mājās. Ja pārvirzi uz darbu, tad tas notiek pēc dienas. Vai arī kurjers zvana un ieliek tāpat pakomātā (vismaz ar DPD tāda vairākkārtēja pieredze).
11.03.2024 23:43 |
 
Reitings 466
Reģ: 17.12.2023
Ir arī ar temu piegāde uz mājām. Pati esmu izmantojusi. Vienmēr piezvana pirms un pajautā vai būsi, ja nē, kur nolikt. Manā gadījumā varbūt ir pieejama piegāde uz mājām, jo dzīvoju 15 km no tuvākā itella pakomāta?!
12.03.2024 08:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits