Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par atriebību

 
Reitings 90
Reģ: 11.02.2024
Sveikas! Vēlējos uzzināt, kāda ir jūsu attieksme pret tādām tēmām kā atriebība un ļaunatminība? Pēdējā laikā man par šīm tēmām ir daudz un dažādu domu. Piebildīšu to, ka esmu puisis un pats esmu ļoti atriebīgs. Iespējams tāpēc, ka skorpions :D Vienkārši neesmu dzirdējis meiteņu, sieviešu viedokli par šo tēmu un tāpēc intereses pēc vēlos dzirdēt, kas jums par to sakāms.
26.02.2024 00:19 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Ko Tev dod atriebība? - jauksies iekšā privātā dzīvē? Biznesā?
Nu it kā būs labāk dažas dienas? Un tālāk?
Ar horoskopiem te maz sakara. Tādā veidā tiek parādīta sava gudrība!
26.02.2024 01:57 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Es arī esmu ļaunatminīga, bet ne atriebīga. Tāfi cilvēki paši sev izrok bedri un es tam svēti ticu. Es vienkārši atceros un turu cilvēkus pa gabalu. Laukā pilnmēness, starp citu. Emocijas met kūleņus.
26.02.2024 06:18 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.02.2024
_komedija_ @ 26.02.2024 01:57
Ko Tev dod atriebība? - jauksies iekšā privātā dzīvē? Biznesā?
Nu it kā būs labāk dažas dienas? Un tālāk?
Ar horoskopiem te maz sakara. Tādā veidā tiek parādīta sava gudrība!
Tur tā lieta, ka esmu atriebību īstenojis un man ne tikai palika labāk tajā brīdī, bet arī es to līdz šim ne reizi neesmu nožēlojis.
SarmaD @ 26.02.2024 06:18
Es arī esmu ļaunatminīga, bet ne atriebīga. Tāfi cilvēki paši sev izrok bedri un es tam svēti ticu. Es vienkārši atceros un turu cilvēkus pa gabalu. Laukā pilnmēness, starp citu. Emocijas met kūleņus.
Vispār jau saprotu, ka tie atriebības kalšanas plāni nenāk pa labu gan manai veselībai, gan arī manai labsajūtai, jo tomēr jāvairo pozitīvās emocijas, taču kad pamostās manas dusmas par to, ko citi man nodarījuši, ļoti sāku fokusēties uz šīm dusmām.
26.02.2024 07:57 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Man nav iebildumu uzņemties karmas pienākumus, līdz ar to ,jā, mēdzu būt gan ļaunatminīga, gan atriebīga.
26.02.2024 09:07 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Par kādu nodarījumu ir runa, ka tik daudz par to jādomā?
Padomāju, vai man ir bijušas vēlmes atriebties… nespēju atcereties, tāpēc interesē, kāds ir nodarījums.
Nē, nav tā, ka manā dzīvē tikai saulīte spīd, ir visādi bijis, spilgtākais, kas nāk prātā, ka pēc šķiršanas ar puisi, mana labākā draudzene mērķtiecīgi saveda kopā manu ex ar mūsu kopīgo paziņu- labākā draudzene (sen jau bijusī) mūžīgi mēģināja man kka ieriebt un arī ex domāja, ka man tas šausmīgi sāpes- jā, bija jocigi, kad tā meitene (mūsu kopīgā pazina) man zvanīja un jautāja, lai izstāstu, kur viņš dzīvo, es izstāstīju, kad saruna beidzas, joprojām bija jocigi, vēl dažas dienas bija nesaprotamas emocijas, nu, kādas 2-3. Es ar visiem iesaistītajiem cilvēkiem sveicinos, bet draugi mēs neesam.
26.02.2024 09:09 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.02.2024
Naomi* @ 26.02.2024 09:09
Par kādu nodarījumu ir runa, ka tik daudz par to jādomā?
Padomāju, vai man ir bijušas vēlmes atriebties… nespēju atcereties, tāpēc interesē, kāds ir nodarījums.
Nē, nav tā, ka manā dzīvē tikai saulīte spīd, ir visādi bijis, spilgtākais, kas nāk prātā, ka pēc šķiršanas ar puisi, mana labākā draudzene mērķtiecīgi saveda kopā manu ex ar mūsu kopīgo paziņu- labākā draudzene (sen jau bijusī) mūžīgi mēģināja man kka ieriebt un arī ex domāja, ka man tas šausmīgi sāpes- jā, bija jocigi, kad tā meitene (mūsu kopīgā pazina) man zvanīja un jautāja, lai izstāstu, kur viņš dzīvo, es izstāstīju, kad saruna beidzas, joprojām bija jocigi, vēl dažas dienas bija nesaprotamas emocijas, nu, kādas 2-3. Es ar visiem iesaistītajiem cilvēkiem sveicinos, bet draugi mēs neesam.
Runa ir par pāridarījumiem no citu cilvēku puses. Lai arī kopš tiem jau kāds laiks ir pagājis, joprojām neesmu ne aizmirsis, ne piedevis.
26.02.2024 09:37 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
Bija diezgan sen 2 cilvēki,uz kuriem bija tādas domas.Bet neesmu neko darījusi tiem cilvēkiem,kaut daudz ļauna izdarija.ne tikai man.Ar laiku ieraugi,ka bumerangs atgriežas,un sit pa ļoti sāpīgām vietām,man pat ir palicis žēl.Viens cilvēks jau miris no slimības, jauns.pilns ar naidu.otram dzīve turpina sist dažādos veidos,pie tam pa tādām vietām,kur darījis pāri.Fiziskās sāpes totālakā vientulība,mājai kurā piedzīvotās lielas sāpes,gāžas koki virsū,bez vētrām,milzu zaudējumi nauda,kuru bija savtīgi savācis vairāku gadu garumā.Man nav priekš,par citu nelaimēm,bet bumerangs vienmēr atgriezīsies
26.02.2024 11:20 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.02.2024
Kenty @ 26.02.2024 11:20
Bija diezgan sen 2 cilvēki,uz kuriem bija tādas domas.Bet neesmu neko darījusi tiem cilvēkiem,kaut daudz ļauna izdarija.ne tikai man.Ar laiku ieraugi,ka bumerangs atgriežas,un sit pa ļoti sāpīgām vietām,man pat ir palicis žēl.Viens cilvēks jau miris no slimības, jauns.pilns ar naidu.otram dzīve turpina sist dažādos veidos,pie tam pa tādām vietām,kur darījis pāri.Fiziskās sāpes totālakā vientulība,mājai kurā piedzīvotās lielas sāpes,gāžas koki virsū,bez vētrām,milzu zaudējumi nauda,kuru bija savtīgi savācis vairāku gadu garumā.Man nav priekš,par citu nelaimēm,bet bumerangs vienmēr atgriezīsies
Par bumerangu grūti man noticēt. Pagājuši gadi un neesmu redzējis, ka ar viņiem kas slikts atgadītos.
26.02.2024 11:47 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
MR @ 26.02.2024 11:47
Par bumerangu grūti man noticēt. Pagājuši gadi un neesmu redzējis, ka ar viņiem kas slikts atgadītos.
nav pienācis laiks,kādam būs ātrāk,kādam vēlāk.Pie tam ,ja tu cilvēkus tikai redzi,nevis zini no iekšienes,tad jau arī nevari zināt,kurā ir tā vāja vietā,pa kuru bliezīs
26.02.2024 11:52 |
 
Reitings 545
Reģ: 13.12.2023
Kenty @ 26.02.2024 11:52
nav pienācis laiks,kādam būs ātrāk,kādam vēlāk.Pie tam ,ja tu cilvēkus tikai redzi,nevis zini no iekšienes,tad jau arī nevari zināt,kurā ir tā vāja vietā,pa kuru bliezīs

Karmai neticu. Izdzīvo stiprākais. Ja kādam kaut kas “nāk atpakaļ”, tad tikai tāpēc, ka tas cilvēks izdara stulbus lēmumus ne tikai attiecībā uz citiem, bet arī uz savu dzīvi.
26.02.2024 12:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Kenty @ 26.02.2024 11:20
Bija diezgan sen 2 cilvēki,uz kuriem bija tādas domas.Bet neesmu neko darījusi tiem cilvēkiem,kaut daudz ļauna izdarija.ne tikai man.Ar laiku ieraugi,ka bumerangs atgriežas,un sit pa ļoti sāpīgām vietām,man pat ir palicis žēl.Viens cilvēks jau miris no slimības, jauns.pilns ar naidu.otram dzīve turpina sist dažādos veidos,pie tam pa tādām vietām,kur darījis pāri.Fiziskās sāpes totālakā vientulība,mājai kurā piedzīvotās lielas sāpes,gāžas koki virsū,bez vētrām,milzu zaudējumi nauda,kuru bija savtīgi savācis vairāku gadu garumā.Man nav priekš,par citu nelaimēm,bet bumerangs vienmēr atgriezīsies

Man bija līdzīgi. Reiz strādāju kopā ar divām sievietēm, kuras bija uz mani uzēdušās un gandēja dzīvi par neko. Kādu laiku pacietu, tad izlēmu, ka nervi dārgāki un aizgāju. Pāris gadus vēlāk nejauši satiku citu bijušo kolēģi no tās darba vietas. Izrādījās, ka vienai no maniem bulijiem diagnosticēts vēzis, bet otrai piedzimis smagi slims bērns. Karma vai ne, bet tomēr domāju, ka ja dari ļaunu, tas agrāk vai vēlāk pie tevis atgriezīsies.
Pati neesmu atriebīga, bet ļaunatminīga gan. No dzīves sitieniem mācos. Nekad otrreiz neuzticēšos cilvēkam, kurš man nodarījis pāri.
26.02.2024 12:19 |
 
Patīk
Reitings 484
Reģ: 02.05.2020
Es ļauju karmai darīt savu darbu. Neesmu pieredzējusi vēl gadījumu, kad karma neatnāk. Reizēm ilgāk jāpagaida, bet tā atnāk vienmēr.
26.02.2024 12:21 |
 
Reitings 222
Reģ: 04.12.2023
Cilvēkiem patīk visu sasaistīt ar karmu un citām mistiskām lietām. Visiem dzīvē uznāk melnā strīpa, un tad redz tam uzreiz karma. Tā nav nekāda karma, vienkārši sakritība. Domā, ja kāds 5 gadus atpakaļ jums nebūtu ļauni uzdirsis, tad tagad viņam nebūtu jau pieminētais vēzis, nu nesmīdiniet.
Tāpat kā autors gejiski piesauc kaut kādus horoskopus, kāds tam vispār sakars. Es vēl saprotu, ka sievietes aiz neko tā izteiktos, bet čalis, tiešām izklausās gejiski.
26.02.2024 12:55 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.02.2024
Sisja @ 26.02.2024 12:55
Cilvēkiem patīk visu sasaistīt ar karmu un citām mistiskām lietām. Visiem dzīvē uznāk melnā strīpa, un tad redz tam uzreiz karma. Tā nav nekāda karma, vienkārši sakritība. Domā, ja kāds 5 gadus atpakaļ jums nebūtu ļauni uzdirsis, tad tagad viņam nebūtu jau pieminētais vēzis, nu nesmīdiniet.
Tāpat kā autors gejiski piesauc kaut kādus horoskopus, kāds tam vispār sakars. Es vēl saprotu, ka sievietes aiz neko tā izteiktos, bet čalis, tiešām izklausās gejiski.
Tas nav gejiski 😂 Vienkārši ticu horoskopiem, katram taču ir izvēle ticēt vai nē.
26.02.2024 12:58 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
Sisja @ 26.02.2024 12:55
Cilvēkiem patīk visu sasaistīt ar karmu un citām mistiskām lietām. Visiem dzīvē uznāk melnā strīpa, un tad redz tam uzreiz karma. Tā nav nekāda karma, vienkārši sakritība. Domā, ja kāds 5 gadus atpakaļ jums nebūtu ļauni uzdirsis, tad tagad viņam nebūtu jau pieminētais vēzis, nu nesmīdiniet.
Tāpat kā autors gejiski piesauc kaut kādus horoskopus, kāds tam vispār sakars. Es vēl saprotu, ka sievietes aiz neko tā izteiktos, bet čalis, tiešām izklausās gejiski.
nav jau runa ,par vnk uzdiršanu,par apzinātu,ļaunuma izdarīšanu otram,ar naidu vairāku gadu garumā
26.02.2024 13:05 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Es nezinu neko par karmu,pilnīgi iespējams ka darbojas . Neatriebjos, to dzīvē skaistāk izdara.
Žēl tikai ka tie cilvēki nesaprot kāpēc to saņem no likteņa .
Man bērnības draudzene iekāpa mana pirmā vīra gultā! Tā kurai vēlu vakarā pat tamponus vedu jo virs viņas visu nodzēra. Manējam bija labs darbs,izskats auto,nauda .
Viņai pēc tam bērns saslima ar vēzi un nomira .Viņi kopa daudzus gadus ar skandāliem nodzīvoja. Taču uz zagsu neaizveda tāpat,un tika pamesta .Ar visu to gadiem stalkoja mani soc tīklos ,apmeloja, trakoja ka nenormāla .No daudz feik profiliem ari. Daudzi viņai ticēja ,jo zolida kundze izskatās dzīvē,un tāda ar saldu mēli. Vai viņai tas viss bija karma nezinu. Taču tērēt laiku, un nervus uz kaut kādu mauku nav vērts. Es izmantoju laiku savā labā,attīstiju savu hobiju .
26.02.2024 13:16 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
Diabolus @ 26.02.2024 12:02

Karmai neticu. Izdzīvo stiprākais. Ja kādam kaut kas “nāk atpakaļ”, tad tikai tāpēc, ka tas cilvēks izdara stulbus lēmumus ne tikai attiecībā uz citiem, bet arī uz savu dzīvi.
hmm.stulbs lēmums atrasties uz ceļa gaišā dienas laikā,uz lauku ceļa,kur satiksme nekāda ,uztriecas mašīna virsū,ka sašķaida kājas,operācija,atlabšanas periods,līdz galam nevar staigāt,un jāprasa palīdzību cilvēkam,kuru pats ir spārdijis, sitis ,pazemojis. Pēc laika,sasķaida mājas jumtu,krītošs stingrs,koks,(ne vētras laikā) ,kuru atkal savtīgi ir ieguvis tikai sev un izņirgājies par cilvēku,kurš patiesība māju pirka.kur morāli un fiziski pazemojis gan sievu ,visus bērnus,meties virsu ar nazi,kad rokās ir mazs bērns,un ne savā mājā.Ka saraustā nauda,tiek nozagta,un paliek pliks un nabags.Ja tā nav ,karma tad es nezinu ,kas tas ir.Jā visu laiku bija ok,uzdzīvoja tā kā nemetas.pagajuši 32 gadi kopā,no kuriem 15 neesmu un negribu to cilvēku redzēt.Es uzskatu ,ka par saviem pāridarījumu viņš saņem atmaksu tagad,ļoti īsā laikā.
26.02.2024 13:20 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
A vel kolēģe kas apmeloja mani aiz muguras ,un sudus taisija ari saņēma no dzīves . Es aizgāju , atputos ,NVA kursus 2 izgāju,un atradu desmit reiz labāku darbu ! Tas jau bija senu laiku atpakaļ , viņu ar kaunu un skandālu par zagšanu izmeta no darba . Pēc tam atrada sliktu ,smagu darbu ar mazu algu . Diez vai viņa aizdomājas par karmu .
26.02.2024 13:22 |
 
Reitings 52
Reģ: 20.02.2024
Man arī dzīvē daudzi ir nodarījuši pāri. Gan skolas laikos, gan vēlāk. Gan skolotāji, gan bijušie klasesbiedri, gan draudzenes, gan vīrieši ar kuriem esmu bijusi attiecībās. Jā, tajā brīdī ir bijis iekšējs rūgtums, dusmas, aizvainojums. Ja dzīves ceļi reiz ar kādu no tiem cilvēkiem krustotos, izturētos tā it kā viņus nepazītu. Bet vai es sevī joprojām glabāju aizvainojumu? Protams, ka nē. Vai dusmojos un domāju par atriebību? Nē. Kāpēc? Jo esmu pieaudzis cilvēks. Man ir sava dzīve un lietas uz kurām fokusēties, un es netērēju savu laiku, lai domātu par to, kā nu man, nabadzītei, reiz kāds ir pāri nodarījis. Kas bijis - bijis. Viss, dzīvoju tālāk.
taču kad pamostās manas dusmas par to, ko citi man nodarījuši, ļoti sāku fokusēties uz šīm dusmām.

Šis izklausās pagalam neveselīgi. Ir jādzīvo uz priekšu, nevis jāļauj pagātnes notikumiem un pāridarījumiem grauzt no iekšpuses. Ir jāveido sava dzīve un jādomā par nākotni, nevis jākavējas pagātnē. Ja reiz raksti, pagājuši jau gadi, gan jau tie Tavi pāridarītāji jau sen par tādu kā Tevi ir aizmirsuši, kamēr Tu vēljoprojām tērē savu laiku un enerģiju, nesot sevī senus aizvainojumus un naidu. Vēl jo vairāk, pēc tā, ko raksti un kā izsakies, pats neizklausies ne pēc kāda eņģelīša.
26.02.2024 14:33 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Tā ņemšanās par pagātni baigi nozog enerģiju pašam sev. Ja nav privātajā sektorā nekas kur to enerģiju izlikt tad jau var dusmoties. Ja ir, tad čābīgi. Man pašai nesen gadijās padzirdēt par sevi šo to, uzdusmojos, tad pakratiju sirdi vīram, vīra mātei un man pateica tieši tos vārdus, ar kuriem palika daudz vieglāk. Es vienmēr esmu uzskatijusi ka atriebība nav tā vērta.
26.02.2024 14:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!