Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzene un viņas vīrs

 
Reitings 5
Reģ: 24.02.2024
Labdien, pirms pāris mēnešiem apprecējās mana bērnības draudzene (mums abām ir 28 gadi), protams, notikums skaists, esmu priecīga par viņu. Bet, kopš viņa apprecējās vienmēr visur ņem vīru, proti, ja būsim sarunājušas satikties, man jārēķinas, ka viņa būs ar vīru. Ir situācijas, kurās man nav iebildumu. Proti, ja esam tā sarunājuši, ka viņa būs ar savu vīru un es ar savu.
Viņai vīrs ir ārzemnieks, šeit nevienu nepazīst. Turklāt viņam ir 25 gadi.
Saprotat pašas, neesam vairs pusaudzes, kuras tūlīt sazvanās un pēc 10 minūtēm jau satiekās. Šādā vecumā jau ir izveidota sava ikdiena, savs burbulis un tikšanās ar draugiem ir jāieplāno laicīgi. Man arī ir svarīgi savus draugus satikt, nerunājot nemaz par šo draudzeni, ar kuru uzaugu kopā un uztveru kā māsu. Kā jau minēju, vienmēr, kad ieplānojām tikšanos, viņa atnāk ar vīru (pat nebrīdinot, ka nāks abi). Kopš viņi apprecējušies, es neesmu savu draudzeni satikusi vienu, es pat viņai nevaru pajautāt, vai ir apmierināta ar laulības dzīvi, vai kaut kas pēc kāzām ir mainījies, vai viss ir labi. Pašas saprotiet, gribas paklačoties. Bet man vienkārši nav tādas iespējas, jo viņš ir vienmēr ar viņu.
Nesen man bija ļoti sarežģīta izvēle jāizdara, nevienam, pat ne vīram, nebiju stāstījusi situāciju un gribēju izrunāt ar draudzeni. Zvanu viņai, saku, ka ļoti vajag ar kādu parunāt, sarunājam tikšanos, es atnāku un viņi abi sēž. Es domāju - joahidī, es tev raudādama lūdzu palīdzību, bet Tu atnāc ar savējo. Skaidrs, ka nekāda saruna nebija. Ir arī situācijas, kad es viņai esmu kaut ko stāstījusi, lūgusi, lai nestāsta nevienam, pat ne savam vīram. Reku šeku, satieku viņas vīru un viņš man jautā par tām lietām.
24.02.2024 19:42 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.02.2024
Jā, arī es savam vīram mēdzu atstatīt lietas, bet, manuprāt, viņam pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā tādas lietas.
Man nekad neviena draudzene tā nav darījusi, es arī tā nedarīju. Kas tas par jaunlaulāto sindromu? Jums ir tādas draudzenes/paziņas bijušas, kuras pēc laulībām visur iet tikai ar vīru?
Kā, lai satiek tikai draudzeni? Kā to pateikt? Man zūd jau vēlme ar viņu komunicēt, bet negribas tādu lietu dēļ zaudēt labu draudzeni.
Varbūt es taisu no mušas ziloni, tāpēc labprāt uzklausītu Jūsu viedokļus.
24.02.2024 19:45 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
Kā tā draudzene tev liekas, viss viņai labi?Varbūt tāda situācija,kur virs viņu vienu pašu nelaiž.Paprasi kādreiz pašam vīram,ka gribētu meiteņu vakaru, pavero kāda reakcija,komentari
24.02.2024 19:52 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.02.2024
No malas jau izskatās, ka viņai ir viss labi, neizskatās, ka pāri darītu. Arī jautājot kā iet - vienmēr labi, ļoti laimīga esot. Varbūt viņiem vēl kaut kādas rozā brilles, jo viņi laulības ostā iestūrēja tikai pēc 5 mēnešu pazīšanās.
24.02.2024 20:22 |
 
Reitings 77
Reģ: 20.02.2024
Ārzemnieks, "nevienu nepazīst" bet apprecas 5 mēnešu laikā, visur velkas sievai pakaļ.... Red flags... Red flags everywhere...
No kādas valsts viņš ir?
24.02.2024 20:37 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Nav kaut kāds kontrolētāja tipa? Minēji, ka ārzemnieks, gadījumā ne tādas tautības, kur normāli skaitās sievu vienu nekur nelaist un vaktēt? Lai nu kā, baigi forši nav, bet ieteikt neko laikam nevarēšu 🤔
24.02.2024 20:38 |
 
Reitings 553
Reģ: 13.12.2023
Nezinu, man sena bērnības draudzene ir persona, kurai varu tiešā tekstā pateikt, ka gribu izrunāties DIVATĀ. Priekš kam šī melodrāma.
24.02.2024 21:02 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.02.2024
Negribās minēt konkrētu valsti, bet viņš ir musulmanis. Viņa ar viņu iepazinās kaut kādā bārā, kad viena ceļoja pa Eiropu. Pēc viņas stāstītā no viņas puses tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena, viņam gan nebija plānos precēties. Draudzene atbrauca no tā ceļojuma un visus - gan ģimeni, gan draugus vienkārši nostādīja fakta priekšā, ka tad un tad būs kāzas un lielākā daļa (tai skaitā viņas tēvs) mēs to viņas vīru ieraudzījām tikai kāzu dienā. Bet es nemaz nezinu kāpēc tāda steiga bija, kādi viņiem plāni tālāk, jo kā jau teicu, es nevaru viņu vienkārši vienu satikt.
24.02.2024 21:13 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.02.2024
Diabolus @ 24.02.2024 21:02
Nezinu, man sena bērnības draudzene ir persona, kurai varu tiešā tekstā pateikt, ka gribu izrunāties DIVATĀ. Priekš kam šī melodrāma.

Nu man gan liekas, ja tev piezvana draudzene, kura ir ļoti emocionāla, satraukusies un saka, ka ļoti vajag ar kādu parunāties un nezina kā rīkoties konkrētā situācijā, ka tas būtu pašsaprotami, ka tiekamies divatā nevis ņemu līdzi vīru un iedzersim aliņu un runāsim par visu citu, lai par konkrēto lietu nedomātu.
24.02.2024 21:18 |
 
Reitings 77
Reģ: 20.02.2024
musulmanis

Red flags... Red flags everywhere...
Bet es nemaz nezinu kāpēc tāda steiga bija, kādi viņiem plāni tālāk, jo kā jau teicu, es nevaru viņu vienkārši vienu satikt.

Kur problēma to pajautāt vīram esot klāt?
24.02.2024 21:37 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
Kārums @ 24.02.2024 21:13
Negribās minēt konkrētu valsti, bet viņš ir musulmanis. Viņa ar viņu iepazinās kaut kādā bārā, kad viena ceļoja pa Eiropu. Pēc viņas stāstītā no viņas puses tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena, viņam gan nebija plānos precēties. Draudzene atbrauca no tā ceļojuma un visus - gan ģimeni, gan draugus vienkārši nostādīja fakta priekšā, ka tad un tad būs kāzas un lielākā daļa (tai skaitā viņas tēvs) mēs to viņas vīru ieraudzījām tikai kāzu dienā. Bet es nemaz nezinu kāpēc tāda steiga bija, kādi viņiem plāni tālāk, jo kā jau teicu, es nevaru viņu vienkārši vienu satikt.
Negribas man diskriminēt,bet musulmaņi arī ir dažādi,vieni pieņems citu kultūru,citi uzliks savu kā primāro.Paprasi pašam vīram meiteņu vakaru
24.02.2024 22:09 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Jau lasot sākumu, uzreuz sapratu, ka musulmanis.
Varbūt viņam vajadzēja EU dzīvošanas atļauju.
Tai draudzenei jābēg, ko kājas nes, bet ko tu pieaugušam cilvēkam padarīsi 🙁
25.02.2024 10:51 |
 
Reitings 157
Reģ: 13.02.2024
Viņš runā latviski? Diez vai. Ja jau nav tik daudz takta sajūtas, kā nebāzties sieviešu sarunās ar savu klātbūtni, tad runā par savu problēmu latviski, nevis pārej uz angļu valodu. Bet, ja nopietni, te jau Tev pateica, red flags, red flags. Kad apbērnosies, tad sliktākajā gadījumā tiks aizstiepta uz vīra mītnes zemi un tas visai Eiropai būs jāsasodas rokās, lai šo izvilktu no kāda miesta, labākajā gadījumā paliks tepat un ik pa laikam dabūs pa muti.
Tādus lielās mīlas stāstus personīgi zinu, kā arī esmu lasījusi vairākus desmitus no lielās mīlas izbēgušos sieviešu biogrāfijas (ne latviski). Te jau ir “red flags” no paša sākuma. Aizmirsti savu lielo draudzību un izrunāšanos divatā.
25.02.2024 11:36 |
 
Reitings 157
Reģ: 13.02.2024
Un vēl jautājums, vai vīra radi bija kāzās ar dāvanām un vai draudzene bija pie vīra ģimenes aizvesta pirms kāzām?
25.02.2024 11:46 |
 
Reitings 642
Reģ: 26.07.2022
Kārums @ 24.02.2024 21:13
Negribās minēt konkrētu valsti, bet viņš ir musulmanis. Viņa ar viņu iepazinās kaut kādā bārā, kad viena ceļoja pa Eiropu. Pēc viņas stāstītā no viņas puses tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena, viņam gan nebija plānos precēties. Draudzene atbrauca no tā ceļojuma un visus - gan ģimeni, gan draugus vienkārši nostādīja fakta priekšā, ka tad un tad būs kāzas un lielākā daļa (tai skaitā viņas tēvs) mēs to viņas vīru ieraudzījām tikai kāzu dienā. Bet es nemaz nezinu kāpēc tāda steiga bija, kādi viņiem plāni tālāk, jo kā jau teicu, es nevaru viņu vienkārši vienu satikt.

Bet latviski jau tapat nesaprot varat jau tapat klacoties :))
25.02.2024 13:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits