Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Klientu konsultants bankā

 
Reitings 6
Reģ: 21.02.2024
Sveiki!
Varbūt kāds(-a) var padalīties ar savu pieredzi strādājot par klientu konsultantu bankā?
Darba apjoms/pienākumi,kas jāveic?
21.02.2024 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Ļoti daudz jazin, ārkārtīgai punktualitate jābūt, nebūs kas apmāca, bet kļūdas labosi pati, principā, busi pārdevēja, jo nevienam neinteresē, vai atrisini klienta vajadzību, bet tas, cik daudz produktus pārdevi- apdrošināšanas (mājokļa, kasko, OCTA, dzīvības apdrosinasana), uzkrājumus bērna nākotnei, trešo pensijas līmeni u.c. Nezinu nevienu konsultantu, kuram patiktu viņu darbs, tieši dēļ tās pārdošanas, jo sapulces ir katru ritu, lai pārrunātu, kā mēs varam pārdot vairāk, kā pareizi iesmērēt klientam un kāpēc Tev nesanāk- KATRU RITU! Jo vienmēr ir par maz.
21.02.2024 15:51 |
 
Reitings 5414
Reģ: 08.01.2024
Pilnīgi piekrītu "Naomi" viedoklim, tieši nesen aizgāju no SWEDBANK, mentāli izsūc dvēseli par to, ka kaut 1 klientam kaut kas netika "pārdots", katru otro dienu ir jaunas izmaiņas, nepārtraukti jāpielāgojas, kļūdas jālabo pašam. Vienmēr jāzvana uz dažnedažādām nodaļām, jo jārisina daudz problēmu. Katrā filiālē no vadītājiem jūtama sāncensība, kurš labākais, līdz ar to uzstādīti nereālie mērķi. Alga nebūt nestāv klāt tam, ko izsūc šis darbs!
21.02.2024 23:23 |
 
Reitings 8613
Reģ: 19.09.2023
Arī aizgāju tieši dēļ tās pārspīlētās pārdošanas, sapulcēm, apmācībām kā iesmērēt. Tas tiešām izsūc. Prasības ir neadekvātas atalgojumam. Tad jau labāk strādāt kādā Douglasā - vismaz nenāk bomži. Uz banku nāk visi pēc kārtas, tas ir sliktāk, kā Maximas kasē.
23.02.2024 18:46 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
Pec BKA meklēju darbu, draudzene ieteica pameģinat bankā. Izaugsmes iespejas utt.. Kad es izdzirdeju atalgojumu, uzreiz intervijā pateicu - paldies, šis nebūs man.
Tas darbs ir studentiem, jo es savadak nevaru izskaidrot, ka cilveks ar augstāko izglitibu ietu un strādātu par tadu algu.
24.02.2024 22:35 |
 
Reitings 157
Reģ: 13.02.2024
Ensha @ 24.02.2024 22:35
Pec BKA meklēju darbu, draudzene ieteica pameģinat bankā. Izaugsmes iespejas utt.. Kad es izdzirdeju atalgojumu, uzreiz intervijā pateicu - paldies, šis nebūs man.
Tas darbs ir studentiem, jo es savadak nevaru izskaidrot, ka cilveks ar augstāko izglitibu ietu un strādātu par tadu algu.

Padalies ar info, cik tad tur piedāvā? Kaut ko minimālu un tad atkarībā no pārdotā?
26.02.2024 11:31 |
 
Reitings 27
Reģ: 06.01.2024
Mana mamma nostrādāja par klientu konsultantu bankā pāris gadus un pēc stāstītā, kā arī redzot kāda viņa ir pārnākot no darba mājās, nu zini..
1. Spiediens pārdot/iesmērēt- sauc to kā gribi. Non-stop sācensība kolēģu vidū, jo cik sapratu, tur viens par otru zināja kā ir veicies mēneša ietvaros.
2. Bankā nāk visu veidu cilvēki. Sākot no smakojošiem, nekoptiem bezpajumtniekiem un beidzot ar uzpūtīgām pasaules nabām. Ar to ir jārēķinās.
3. Nenoveicās ar to, ka kolektīvs bija totāls čūsku midzenis. Protams, to nevar paredzēt, vai tas būs jaunajā darba vietā, bet iepriekšējie 2 punkti būs garantēti.
Bija visādas citas netīkamas lietas, kā arī bija labas lietas, jo pa kādam normālam kolēģim patrāpījās. Bet kopumā uzskatu, ka šis darbs tik tiešām nav tā vērts, ja nav konkrētu ambīciju un sapņu izsisties šajā jomā. Strādāt tur tikai tādēļ, ka naudu vajag, lai rēķinus nomaksātu- hell no.
26.02.2024 12:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits