Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KARŠ

 
Reitings 2
Reģ: 17.02.2024
Kādas ir Jūsu domas par iespējamo karu arī šeit Latvijā? Kādus sarkanos karogus saskatāt, kuri liecinās, ka tā iespējamība tikai pieaug?! Vai esat domājušas, kā rīkoties?
Virsraksti gandrīz katru dienu ir diezgan depresīvi, esot ar maziem bērniem mājās, tas uzliek milzīgu stresu.
17.02.2024 20:47 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.02.2024
Kamēr viss okey, par to nedomāju un dzīvoju mierīgi. Ja arī kaut kas būs, tad domāju, ka ne tik drīz.
17.02.2024 20:55 |
 
Reitings 391
Reģ: 31.01.2023
Tur tā lieta, ka mājās sēžot un huiņu lasot cilvēki saiet sviestā.
Mums darbā neviens par šo nevaimanā. Lielais boss remontē dzīvokli Vecrīgā, kolēģi pērk īpašumus, dzemdē bērnus, iekārtojas. Dzīve iet uz priekšu.
17.02.2024 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
It kā esmu reāliste un mūždien piesardzīgais cilvēks, tāpēc domāju, ka var būt visādi. Nekam gan negatavojos un ikdienā tādas domas pat atvairu. Vīrs man vispār saka: ko tad tagad nedzīvot, neko nepirkt, nekur nebraukt, un domāt, ka tūlīt būs? Nu nē, nevajag tā dzīvot. Ja būs, tad nu diemžēl tāpat neko daudz nevarēs mainīt un tad būs jādomā.
17.02.2024 21:08 |
 
Reitings 156
Reģ: 15.06.2023
Iespējamība noteikti ir lielāka, nekā pirms 5 gadiem.
Tā pārliecība vien, kā iepriekš biju domājusi - 21.gs. karš kaimiņos ar tankiem un co. nav iespējams, bija maldīgs - izdarīja savas korekcijas. Tagad ticu tam, ka iespēja ir un diezgan augsta.
17.02.2024 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 138
Reģ: 28.01.2013
Man arī tās domas dzen izmisuma. Ziņas neskatos, neklausos. Cenšos izvairīties, bet nu kaut kur tālas info uzpeld. 5gadniece mājās sākusi šo tēmu. Mammu vai mums arī uzbruks. Apsoli, ka tā nebūs.. ja nu tomēr, tad bēgsim uz pagrabu, paņemsim auglīšus līdzi.... es gribu tās domas dzīt prom.. bet nu man jau no bērnības ir tās kara bailes bijušas. Agrāk visādas grāmatas lasiju par tiem kara stāstiem, vecmamma ir stāstijusi.. viss liekas baisi, īpaši kad ir bērni...
17.02.2024 21:23 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Ja visi tā interesēsies un baidīsies, koncentrēsies, tad iespējamība pieaug, tāpat kā ar slimībām... Kopejai sabiedrības apziņai ir lielāks spēks nekā man individuāli, kas ignorē un smejas par ziņām masu mēdijos.
Grūti pateikt cik liela ir cilvēku uzticība parastajai presei, jo statistika mūsdienās nav uzticama...
17.02.2024 21:28 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
Draudzene dienē zemessardzē, jautāju, kas notiek, vai tiešām jāsāk satraukties dēļ virsrakstiem dzeltenajos.
Uz ko atbildēja, ka nevajag celt paniku, viss ir ok, dienesti strādā 24/7, ja arī kādreiz nākotnē būs, tad to ļoooti laicīgi zinās, jo mūsu(zemessardzes) uzdevums būs izvest no valsts pēc iespējas vairāk cilvēku. Nebūs tā, ka naktī pamodīsies un tanki te jau braukā vai ka raķeti laiž virsū uz mūsu valstij. Tā tas notiek tikai filmās.
17.02.2024 21:33 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Sakta @ 17.02.2024 21:23
Man arī tās domas dzen izmisuma. Ziņas neskatos, neklausos. Cenšos izvairīties, bet nu kaut kur tālas info uzpeld. 5gadniece mājās sākusi šo tēmu. Mammu vai mums arī uzbruks. Apsoli, ka tā nebūs.. ja nu tomēr, tad bēgsim uz pagrabu, paņemsim auglīšus līdzi.... es gribu tās domas dzīt prom.. bet nu man jau no bērnības ir tās kara bailes bijušas. Agrāk visādas grāmatas lasiju par tiem kara stāstiem, vecmamma ir stāstijusi.. viss liekas baisi, īpaši kad ir bērni...

17.02.2024 21:34 |
 
Reitings 380
Reģ: 03.08.2022
Vispār tas risks ir bijis vienmēr un arī tāds paliks, jo nu mums ir tāds kaimiņš.
17.02.2024 21:34 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Ar ko uzbruktu Baltijai? Ar tiem nogrimušajiem krievu kuģiem? Fašistiskā Putleristāna nespēj iekarot Ukrainu, kas viņiem ir daudzkārt svarīgāks mērķis. Tādos apstākļos uzbrukt vēl kādam ir bezjēdzīgi.
Ikdienā noteikti nav jāstreso.
Ja runā par hipotētisku reālu karu, jāatceras, kā Ukrainā sākās 2022. gada iebrukums. Tas bija iepriekš paredzams jau vairākus mēnešus. Labi, ja neprotam atšķirt, kuri avoti ir labi šajos jautājumos, tad īsāku laiku pirms bija citas skaidras pazīmes. Vairāk kā nedēļu pirms iebrukuma tika evakuētas ārvalstu vēstniecības un pārtrauca lidot civilie avioreisi.
Savukārt, lai tu visļaunākajā gadījumā aizbrauktu līdz drošajai Polijai, tev ir vajadzīga mazāk kā pusdiena.
Vēl jāņem vērā, ka Baltiju ir arvien grūtāk aplenkt. Ziemeļos ir militāri labi organizētā Somija, otrpus jūrai ir Zviedrija, kura arī pēdējos gados veic pastiprinātus ieguldījumus militārajās lietās. Dienvidos ir uz Eiropas fona salīdzinoši lielā un labi bruņotā Polija, kurā jau tagad ir arī amerikāņu karabāze. Ja kāda nav lasījusi, lielāka konflikta gadījumos Kaļiņingradas militāros objektus sabiedrotie iznīcinātu ļoti ātri. Tehnoloģiskā ziņā Putleristāna nevar mēroties ar NATO valstīm. Putleristānas spēks ir varēšana aizdzīt nāvē daudzus savus pilsoņus.
17.02.2024 21:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Ņemot vērā to, cik agresīva, ļauna un neparedzama valsts ir tieši kaimiņos, nevar justies pilnīgi pārliecināti, ka viss būs oki. Ļoti žēl, ka Rietumi acīmredzot aizvien nesaprot, ka pareizāk būtu tagad dot ukraiņiem visu, lai viņi varētu apturēt krievus tur, nevis gaidīt, kad tā sērga izpletīsies uz citām valstīm, kas visdrīzāk notiks, ja Ukraina zaudēs.
Jā, mani tas uztrauc, lasīt ziņas ir biedējoši, bet tāpat dzīvoju normāli tālāk. Cenšos nebendēt sev nervus par lietām, kas nav no manis atkarīgas un ko tāpat nekādi nevaru ietekmēt.
17.02.2024 21:38 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.07.2017
Nedzīvoju ar bailēm. Soma nav sakrāmēta un nestāv pie durvīm. Vienmēr paturu prātā, ka parastie civiliedzīvotāji nekad nezin to ko zina vadošie un nekad arī neuzzinās. Nenoliedzu kara iespējamību, vairāk ticu, ka būs nekā nebūs. Mums blakus ir neprognozējams kaimiņš.
17.02.2024 21:56 |
 
Reitings 17627
Reģ: 21.10.2022
Jetta @ 17.02.2024 21:56
Nedzīvoju ar bailēm. Soma nav sakrāmēta un nestāv pie durvīm. Vienmēr paturu prātā, ka parastie civiliedzīvotāji nekad nezin to ko zina vadošie un nekad arī neuzzinās. Nenoliedzu kara iespējamību, vairāk ticu, ka būs nekā nebūs. Mums blakus ir neprognozējams kaimiņš.

Neprognozējamo kaimiņu provocē geiropa un pentagons !
17.02.2024 22:26 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Vēl jāņem vērā, ka arī Kremlī fašisti rēķina. Viņiem bija aprēķins, ka Kijivu ieņems 3-4 dienās un visu Ukrainu dažās nedēļās. Tas nozīmē, ka salīdzinājumā ar saviem sākotnējiem aprēķiniem fašisti ir pamatīgi ieberzušies un nav spējuši 2 gadu laikā iekarot kaut cik būtisku daļu no tā, ko bija plānojuši iekarot daudzas reizes īsākā laikā.
Viņiem noteikti šobrīd neinteresē daudz plašāks karš.
Vēl jāņem vērā, ka kaut arī fašisti spēj pieražot artilērijas lādiņus un vēl šo to, sarežģītākas lietas viņi tehnisku iemeslu dēļ nespēj kompensēt, uzbūvēt no jauna. Tādēļ katrs nogremdēts fašistu kuģis, katrs iznīcināts tanks, iznīcināta, sarežģītāka ieroču sistēma, katrs notriekts helikopters, katra notriekta lidmašīna ir mūsu drošība. Piemēram, šodien bija svaiga ziņa par 3 iznīcinātāju notriekšanu. Katra vērtība bija 30-36 miljoni USD.
Starp citu, mūsu sabiedroto tālās darbības izlūklidmašīnas regulāri lido pār Baltiju gar mūsu austrumu robežu. Tā ir publiski pieejama informācija, dažreiz kāds pēc lidojuma to ceļu ieliek internetā. Tā ka tā patiešām ir, ka drošība tiek uzraudzīta visu laiku.
17.02.2024 22:39 |
 
Reitings 5950
Reģ: 04.12.2022
Ambulance @ 17.02.2024 22:26

Neprognozējamo kaimiņu provocē geiropa un pentagons !

O starp mums ir folijgalva 🤭
17.02.2024 22:44 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Kurpīte @ 17.02.2024 22:44

O starp mums ir folijgalva ?

Varbūt viņa ironizē?
17.02.2024 22:48 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
law7 - pilnīgi piekrītu visam tavam teiktajam!!! Precīzi..
Putins pēdējā savā intervijā teica, ka viņš neies karot ar NATO, jo saprot, ka tad viss būs iznīcināts, ar Ukrainu tur ir cits stāsts, to ko krievi ir tagad ieņēmuši senos laikos ir jau piederējis krieviem, tikai bija uzdāvināta teritorija Ukrainai. Kad eiropa deva zaļo gaismu par ES/NATO Ukrainai, krievi saprata ka jāatgūst sava uzdāvinātā teritorija kamēr nav par vēlu.
Tas ir tas ko es sapratu no tās intervijas ar Putinu, kas nesen ir iznākusi.
17.02.2024 22:51 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Putleram gan nevajag pārāk ticēt. Viņš stāsta to, ko nu kurā brīdī viņam ir ērti stāstīt. Tie var būt gan tīrākie meli, gan balta patiesība.
Cita lieta ir tā kopaina, kopsakarības, par ko rakstīju iepriekšējos komentāros.
17.02.2024 22:55 |
 
Reitings 549
Reģ: 13.12.2023
law7 @ 17.02.2024 21:35
Ar ko uzbruktu Baltijai? Ar tiem nogrimušajiem krievu kuģiem? Fašistiskā Putleristāna nespēj iekarot Ukrainu, kas viņiem ir daudzkārt svarīgāks mērķis. Tādos apstākļos uzbrukt vēl kādam ir bezjēdzīgi.
Ikdienā noteikti nav jāstreso.
Ja runā par hipotētisku reālu karu, jāatceras, kā Ukrainā sākās 2022. gada iebrukums. Tas bija iepriekš paredzams jau vairākus mēnešus. Labi, ja neprotam atšķirt, kuri avoti ir labi šajos jautājumos, tad īsāku laiku pirms bija citas skaidras pazīmes. Vairāk kā nedēļu pirms iebrukuma tika evakuētas ārvalstu vēstniecības un pārtrauca lidot civilie avioreisi.
Savukārt, lai tu visļaunākajā gadījumā aizbrauktu līdz drošajai Polijai, tev ir vajadzīga mazāk kā pusdiena.
Vēl jāņem vērā, ka Baltiju ir arvien grūtāk aplenkt. Ziemeļos ir militāri labi organizētā Somija, otrpus jūrai ir Zviedrija, kura arī pēdējos gados veic pastiprinātus ieguldījumus militārajās lietās. Dienvidos ir uz Eiropas fona salīdzinoši lielā un labi bruņotā Polija, kurā jau tagad ir arī amerikāņu karabāze. Ja kāda nav lasījusi, lielāka konflikta gadījumos Kaļiņingradas militāros objektus sabiedrotie iznīcinātu ļoti ātri. Tehnoloģiskā ziņā Putleristāna nevar mēroties ar NATO valstīm. Putleristānas spēks ir varēšana aizdzīt nāvē daudzus savus pilsoņus.

Piekrītu, ka katru dienu nav par to jāraud, bet daudz kas tavā komentārā ir tālu no patiesības 🥲 Uz Poliju toč netiksi un diez vai arī pāri Baltijas jūrai 😂 Kā tev šķiet, kāpēc ir tāda panika par Suvalku koridoru un kāpēc domā, ka Ru nav neviena vērā ņemama atbalstītāja?
18.02.2024 00:04 |
 
10 gadi
Reitings 40
Reģ: 07.02.2011
sauliiite.paula @ 17.02.2024 22:51
law7 - pilnīgi piekrītu visam tavam teiktajam!!! Precīzi..
Putins pēdējā savā intervijā teica, ka viņš neies karot ar NATO, jo saprot, ka tad viss būs iznīcināts, ar Ukrainu tur ir cits stāsts, to ko krievi ir tagad ieņēmuši senos laikos ir jau piederējis krieviem, tikai bija uzdāvināta teritorija Ukrainai. Kad eiropa deva zaļo gaismu par ES/NATO Ukrainai, krievi saprata ka jāatgūst sava uzdāvinātā teritorija kamēr nav par vēlu.
Tas ir tas ko es sapratu no tās intervijas ar Putinu, kas nesen ir iznākusi.

Pastudē labāk vēsturi nevis klausies putina mitrās fantāzijas.
18.02.2024 01:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits