Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ilgojos pēc sevis

 
Reitings 41
Reģ: 20.07.2020
Part1: Atskatoties uz vecām bildēm un notikumiem dzīvē, esmu pārvērtusies pilnīgi par pretstatu sev iepriekšējai. Un ar katru gadu arvien vairāk es ilgojos pēc sevis. Šīs pārmaiņas arī ir ievērojusi mana ģimene. Šobrīd es nejūtos laimīgs cilvēks. Viss, kas man patika iepriekš, man vairs neinteresē. Es jūtos tā itkā pati sevi ierobežotu, it kā aizliegtu sev baudīt dzīvi, bet tajā pašā laikā, skatoties uz citiem cilvēkiem, kas izvēlās par labu sev, apskaužu, ka nespēju to atļauties. Man ir labs darbs, ļoti laba ģimene, ir dotas visas iespējas dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Bet es nejūtos laimīga. Nesen sevi pieķēru pie domas, ka tik ļoti dzīvoju citu cilvēku dzīvēs un interesēs, ka pat nezinu kāda ir mana mīļākā mūzika, krāsa, ka esmu aizmetusi visus savus hobijus, un ka katru reizi, kad man ir jādara kaut kas priekš sevis (piemēram, pierakstīties pie ārsta vai pagatavot sev pusdienas) man tā liekas tik ļoti liela nasta, bet tiklīdz jāpalīdz kādam citam, tad būšu pirmā ierinda.
10.02.2024 21:31 |
 
Reitings 41
Reģ: 20.07.2020
Part 2: Pēdējo gadu laikā man arī ļoti mainījās mans draugu loks, esmu pamanījusi, ka tie nemaz nav “draugi”. Tas laužam punkts manā dzīvē - bija manas pirmās attiecības (cilvēks bija neuzticīgs). Pēc šīm attiecībām uzsāku attiecības ar vīrieti, kas vispār nav salīdzināmās. Iepriekš vienmēr domāju, ka šīs attiecības man ir kā dāvana par visām ciešanām, kas bija. Cilvēks man parādīja pavisam citu veidu, kādas var būt attiecības. Bet nu jau arī šīs lauciņš sāk ļoti ievērojami pasliktināties un pasliktināties.
Es tik ļoti vēlētos rast iekšējos spēkus sākt dzīvot priekš sevis, uzzināt savas intereses, izbaudīt sevi, savu skaistumu, savas domas un intereses. Tik ļoti vēlētos atgriezt sevī to vieglumu, dzīvesprieku un mīlestību. Un ar katru reizi tiklīdz saņemos, tā pēc pāris dienām ieslīgstu atpakaļ. Biju pat pārbaudījusi veselību, viss kārtībā.
Iedrošiniet sevi iemīlēt un sākt dzīvot! Nezinu ar ko sākt.
10.02.2024 21:31 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
Es tevi saprotu.Man tā bija.Bet nesalīdzini ar to ,kas biji,nesanāks vairs.Tu vairs neesi,tas pats cilvēks.Sāc sevi veidot no jauna.Vispirms nostādi sevi kā prioritāti,sāc ar pašiem sīkumiem,ar to pašu mūziku,atslēdz prātu, ko citi klausās,veido savu mūzikas gaumi pēc sajūtām,kas piesaista,nevis kas mode u.t.t,Hobijs tieši tāpat,izmēģini daudzko,un atrodi to,kas tevi paceļ,aktīvs, neaktīvs, nav svarīgi,kaut krāso zīmējumus,ja tas tev patiks.Iemācies pateikt "Nē" -svešajiem,un "Jā" -sev. Palēnām tev izdosies.Neizmirsti par sajūtām,vai tev patīk,ka tu paliec labāka pret sevi.u.t.t
10.02.2024 21:54 |
 
Reitings 15
Reģ: 22.12.2023
Vismaz tu smagi nepiedirsi bikses takā es šodien!
10.02.2024 23:14 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Te ir situācijas un aktuālo emociju izklāsts, bet nekur neparādās cēloņi jeb iemesli, kas Tavuprāt Tevi noveda līdz šim stāvoklim. Līdz ar to grūti tā ieteikt kaut ko.. Aizej pie laba psihoterapeita, izstāsti visu no A -Z par sevis zaudēšanu, nomākto garastāvokli, vilšanos attiecībās utt., tas būtu jēdzīgi. Ar tik plaši vispārīgu info diez vai forums Tev spēs līdzēt.
11.02.2024 02:48 |
 
Reitings 2721
Reģ: 05.09.2023
Es arī tieši gribēju rakstīt, ka nav nodefinēts kas radijis pārmaiņas. Pašai priekš sevis jāsāk ar to.
11.02.2024 06:42 |
 
Reitings 41
Reģ: 20.07.2020
Almea @ 11.02.2024 02:48
Te ir situācijas un aktuālo emociju izklāsts, bet nekur neparādās cēloņi jeb iemesli, kas Tavuprāt Tevi noveda līdz šim stāvoklim. Līdz ar to grūti tā ieteikt kaut ko.. Aizej pie laba psihoterapeita, izstāsti visu no A -Z par sevis zaudēšanu, nomākto garastāvokli, vilšanos attiecībās utt., tas būtu jēdzīgi. Ar tik plaši vispārīgu info diez vai forums Tev spēs līdzēt.

Tas laužam punkts manā dzīvē bija manas pirmās attiecības. Pēc šīm attiecībām dzīve sadalījās pirms un pēc, un cik nu es esmu lasījusi grāmatas un skatījusies dažādus video par psiholoģiju, sevis saprašanu, ka gluži jau liekas, ka varētu pasniegt psiholoģiskās gudrības, jo teorijas ir pa pilno, bet kā praktiski pielietot un likt sev mieru, nav ne mazākas nojausmas.
Varbūt Jums ir kāds ieteikums psihoemocionālām atbalstam? Jo psihologi un psihoterapeiti ir tik daudz un dažādi, ka negribētos iebraukt vēl lielākās auzās.
11.02.2024 06:43 |
 
Reitings 2721
Reģ: 05.09.2023
Ja attiecības tad ar pašapziņu ir problēmas.
11.02.2024 06:45 |
 
Reitings 41
Reģ: 20.07.2020
SarmaD @ 11.02.2024 06:42
Es arī tieši gribēju rakstīt, ka nav nodefinēts kas radijis pārmaiņas. Pašai priekš sevis jāsāk ar to.

Tas laužam punkts bija manas pirmās attiecības, kur cilvēks bija neuzticīgs.
11.02.2024 06:46 |
 
Reitings 2721
Reģ: 05.09.2023
Justīne123 @ 11.02.2024 06:46

Tas laužam punkts bija manas pirmās attiecības, kur cilvēks bija neuzticīgs.

Man vispār liekas priekš sevis kā cilvēka un savas esības kā tādas ļoti nožēlojami dzīvot svešu dzīvi. Respektīvi ļaut sevi mainīt un vadīt kādam, kurš vairs nav tavā dzīvē. Tas ko rakstu nav ar pazemojuma toni, tas tā vispārīgi.
11.02.2024 07:28 |
 
Reitings 391
Reģ: 31.01.2023
Justīne123 @ 11.02.2024 06:46

Tas laužam punkts bija manas pirmās attiecības, kur cilvēks bija neuzticīgs.
vai tā nav vecā, labā depresija neizsērotu, neatlaistu attiecību dēļ?
11.02.2024 08:40 |
 
10 gadi
Reitings 1355
Reģ: 13.02.2009
Sports un kustības kā tādas ir labs endorfīnu avots. Es domāju, ka ir vērts pameklēt sevi arī šajā lauciņā. Varbūt Tev patīk pārgājieni, pastaigas, skriešana, pilates vai bokss, nav obligāti uzreiz jāiet sporta zālē uz trenažieriem. Dejošana arī ir labs veids kā gūt pozitīvas emocijas un tas noteikti cels arī pašapziņu. Man agrāk regulāri uznāca pilnīga apātija, kam protams bija arī cēloņi, bet sākot fiziski kustēties sakārtojās domas un sapratu kurā virzienā meklēt arī emocionālo palīdzību tālāk.
Veiksmi!💫
11.02.2024 08:52 |
 
Reitings 10036
Reģ: 16.09.2022
Psihoterapeits, mila ❤️
11.02.2024 09:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits