Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uztura speciālists, ir tā vērts?

 
Reitings 2
Reģ: 25.01.2024
Šogad pabeidzu vidusskolu un plānoju studēt par uztura speciālistu. Nav sanācis atrast tādu labu informāciju par šo profesiju, esmu skatījusies iespējas, kur varēs strādāt pēc studiju pabeigšanas, un skatos, ka atalgojums nekur nav liels un nesaprotu, kāda izaugsme ir iespējama pēc profesijas apgūšanas tālāk. Medicīnu neplānoju studēt un mācīties tālāk par uzturu maģistros pagaidām nav plānos.
Esmu nedaudz apbēdināta, jo pirms sāku meklēt informāciju par profesiju, šķita, ka tā ir ļoti pieprasīta, tagad sāku aizdomāties, cik vispār cilvēki ir gatavi izmantot uztura speciālista ieteikumus un pakalpojumus par maksu.
Būtu priecīga, ja kāda padalītos ar savu stāstu vai informāciju, ir vērts studēt šo nozari? Kā ir ar pieprasījumu pēc šiem pakalpojumiem? Vai mācījāties tālāk pēc uztura studijām kaut ko klāt? Kādas ir iespējas strādāt par uztura speciālistu mazpilsētā, jo neesmu no Rīgas un plānoju tur būt tikai uz studiju laiku
Kā alternatīvu turu variantu, apgūt jebkādu citu profesiju, ko var strādāt attālināti, jo daļēji vecāki cenšas atrunāt no uztura speciālista studijām saka, ka mūsdienu realitātē ir labāk apgūt kaut ko citu
Ļoti gaidīšu kādu viedokli 😌😌
25.01.2024 13:15 |
 
Reitings 222
Reģ: 04.12.2023
Nav vērts, cilvēki maz izmanto tādus pakalpojumus, kā arī neredzu īsti variantus, kā no tā varētu gūt labus, regulārus ienākumus.
Vispār jau attālināti ir grūti veikt jeb kādas profesijas pienākumus, ja vien nav kāda mākslas/dizainera vai IT joma, bet lai to studētu, ir jābūt sava veida domašanai un interesei par konkrēto jomu, nevis studēt tikai lai studētu.
25.01.2024 14:23 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Gan jau, ka var arī pelnīt tādā nozarē, ja tas ļoti aizrauj un vēlies palīdzēt citiem. Tik tad vairāk jālūkojas uz to kā biznesu, nevis darba vietu. Jābūt aktīvai sociālajos tīklos un jāveido atpazistamība, pašai jābūt labā formā. Varbūt jāatrod vēl kādi veselības produkti, ko var patirgot.
25.01.2024 15:08 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.08.2022
Uzraksti IG uzlabo . Viņa ir uztura speciāliste. Varbūt spēs tev dot padomu vai ir jēga to mācīties.
25.01.2024 15:10 |
 
Moderators
Reitings 3689
Reģ: 13.11.2016
Mjā, ir aizdomas, ka ar šo labi pelna vien retais. Vidusmēra cilvēkam nepieciešamā informācija par uzturu ir ļoti plaši pieejama bez maksas medijos. Nu nav tur nekāda raķešu zinātne. Tādēļ uztura speciālistam maksāt būs gatavs vien retais.
25.01.2024 21:44 |
 
Reitings 1402
Reģ: 19.05.2016
Var sākt influencēt un pārdot kursikus. Redzku vesels bars konsultē par tādām tēmām vispār bez nekādas izglītības un kazas pērk.
26.01.2024 05:27 |
 
Reitings 69
Reģ: 07.07.2020
Es pati studēju medicīnu, kāpēc visi uzskata ka pēc 4 gadiem tāda paša RSU var palikt plika d***? Uzturā speciālististam ir 2 scenāriji ka darboties:1)var privāti uz sevī strādāt un tiešām būt kā "influencera".2) Visādos veselības aprūpes centros "stacionāros" kā "Vaivari" tiešām piedāvā tādas iespējas.Es pat dzirdēju ka Jūrmala spa centros aicinā strādāt uzturā speciālistus.
22.02.2024 21:47 |
 
Reitings 77
Reģ: 20.02.2024
kāpēc visi uzskata ka pēc 4 gadiem tāda paša RSU var palikt plika d***?

Tāpēc, ka tā ir daudzu cilvēku reālā pieredze. Tā kā tu vēl studē, tev pieredze ir minimāla, varbūt vispār nav.
Autorei es teiktu - tas, ko redzi sludinājumos, arī ir realitāte. Nevajag cerēt, ka būsi tas izņēmums, kas varēs nopelnīt jūtami vairāk par to, ko piedāvā. Izvēlies perspektīvu sfēru un pati sev būsi pateicīga.
23.02.2024 21:01 |
 
Reitings 391
Reģ: 31.01.2023
MelissaX @ 22.02.2024 21:47
Es pati studēju medicīnu, kāpēc visi uzskata ka pēc 4 gadiem tāda paša RSU var palikt plika d***? Uzturā speciālististam ir 2 scenāriji ka darboties:1)var privāti uz sevī strādāt un tiešām būt kā "influencera".2) Visādos veselības aprūpes centros "stacionāros" kā "Vaivari" tiešām piedāvā tādas iespējas.Es pat dzirdēju ka Jūrmala spa centros aicinā strādāt uzturā speciālistus.
Nu un kādas tur algas...kāršu licējam bez augstskolas krietni vairāk. Nav vērts, ja ej, tad uz dermatologiem un ar karjeru estētikā. Tur dzīva nauda ripo...
23.02.2024 22:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits