Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izteikti pozitīvs tests /negatīvs tests

 
Reitings 16
Reģ: 23.01.2024
Labs vakars ,dāmas !
Pirms turpinu -zinu ,ir "entās" diskusijas par šo un ir runáts par to,bet vienalga ,uzdošu savu jautājumu. (Diskusijas vecas ,komentāri veci ,laiks iet ,lietas mainās :D )
Pirms es to rakstu -lūdzu,atbildiet tās ,kurām tā ir bijis. Interesē reāla pieredze nevis varbūtības vai "manas kaimiņienes māsīcai" tā bija !
Tātad -šodien uztaisīju divus testus. Viens negatīvs (tam arī mazliet pa daudz uzpilināju urīnu,pat iekrāsojās dzeltens ). Otrs -izteikti pozitīvs,skaidra ,koša,neizplūdusi otrā svītra(bildi diemžēl nesanāk pievienot ). Laiku gan neuzņēmu ,nu kaut kādas minūtes bij pagājušas ,bet reāli otra strīpa(ne pirmajās sekundēs ,pēc kāda laiciņa).
Nevis kā citām -aij pēc divām h parādījās blāva svītra (divas h man nebija ,bet vai iekļávos tajās desmit minūtēs ,vo vellos ,ar neesmu pārliecināta. Nebija pirmajás 30 sekundēs ,tā arī aizgáju :D )
Lab ,jāuztaisa trešais -izteikti negatïvs.
Jāpiemin ,ka testu taisīju dēļ šā rīta sliktās dūšas ēdot savu iecienītāko produktu ,plus pēdējās MR bija knapi 3 dienas (4-5dienu vietā )
HCG analïzes uz sitienu te nevaru uztaisīt ,neesmu LV.
Taisīt vēl kādu testu vai likties mierā ? Ir gaidāms vai tomēr tests bija brāķis vai pa ilgu laiks pagāja ?( jāpiemin ,tie divi negatïvie tā arī palika negatīvi ,bez jebkādas iekrāsošanās)Tomēr divi negatīvie pret vienu pozitīvo.
P.s. nerakstu šo ,lai man uzstādītu diagnozi vai mierinātu mani. Pirmo reizi kas tāds ,tik interesē ,kā citām ir gājis ,kāda pieredze ,un vai pēc šāda "čakara" beigās bija reāls pozitïvs iznākums ? Jauku vakaru :)
23.01.2024 19:17 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
Testiem ir dažādas jutības pakāpes un tas cik daudz hcg jabut, lai uzkertu pozitīvu rezultātu. Ja testi ir dažādu firmu, tad rezultāti var būt dažādi
23.01.2024 19:32 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.01.2024
Dita.D @ 23.01.2024 19:32
Testiem ir dažādas jutības pakāpes un tas cik daudz hcg jabut, lai uzkertu pozitīvu rezultātu. Ja testi ir dažādu firmu, tad rezultāti var būt dažādi

Paldies. To es nezināju.
23.01.2024 19:38 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
4turtais lai izlidzinātu rezultātu😁Paņem citas firmas.ar tiem testiem ir kā ir.jāvēro 5 minutes.pirmais man bija negativs,pa maz iemetcu otrais,pa ilgu noturēju😂pozitivs,trešo taisiju drošibai kā nākas.un pozitivs😂
23.01.2024 19:41 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Nopērc kādu Clearblue elektronisko testu, tie ir precīzi un agri rāda rezultātu. :)
23.01.2024 21:16 |
 
Reitings 2726
Reģ: 05.09.2023
Es iesaku taisīt HCG kolīdz vari. Ar testiem var baigi nojūgties.
23.01.2024 22:21 |
 
Patīk
Reitings 1752
Reģ: 24.05.2019
Arī urīna koncentrācija ietekmē rezultātu. Pa dienu taisītie testi būs mazāk precīzi, nekā tas, ko taisa no rīta.
Ja ir iespēja, nodod asinis laboratorijā.
23.01.2024 22:59 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.01.2024
https://failiem.lv/f/3u8mnauxvg
Cerams ,ka sanāks atvērt. Lūk ,re kur bilde ar vakardienas vienu pozitīvo testu no trīs .
Šodien pamēğināšu vēl ieķert kádu testu ,tā teikt ,no dārgā gala . Ja negatīvs ,tad negatīvs.
24.01.2024 07:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits