Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dyson airwrap vai Dyson supersonic?

 
Reitings 155
Reģ: 24.10.2017
Sveikas! Nevaru izlemt, kuru labāk pirkt.. sākumā izdomāju, ka pirkšu supersonic, jo ātri var ižžāvet matus, bet tad palasot atsauksmes, daudzas iesaka tomēr ņemt airwrap, jo ar to arī var ātri izžāvēt un vienlaicīgi ieveidot matus. Pašai ļoti biezi un gari mati. It kā lokas jau var neturēties, bet, ja izmanto līdzekļus, tad var ilgāk noturēties. Ko ieteiktu?😚
21.01.2024 19:52 |
 
Reitings 3269
Reģ: 12.07.2021
Maijerre @ 21.01.2024 19:52
Sveikas! Nevaru izlemt, kuru labāk pirkt.. sākumā izdomāju, ka pirkšu supersonic, jo ātri var ižžāvet matus, bet tad palasot atsauksmes, daudzas iesaka tomēr ņemt airwrap, jo ar to arī var ātri izžāvēt un vienlaicīgi ieveidot matus. Pašai ļoti biezi un gari mati. It kā lokas jau var neturēties, bet, ja izmanto līdzekļus, tad var ilgāk noturēties. Ko ieteiktu??

Noteikti airwrap, jo ir uzgaļi arī matu žāvēšanai. Ir pilns ar video, kur var apskatīties veidošanas tutorial. No līdzekļiem man ir goldwell curls and waves, beigās fiksēju ar laku.
21.01.2024 20:01 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Ir airwrap, patīk. Man nav mega biezi mati - airwraps ar žāvētāja uzgali izžāvē 10 min laikā pilnīgi sausus.
21.01.2024 20:24 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Bet, ja ir ļoti biezi mati un prioritāte būtu tos ātri izžāvēt, ņemtu Supersonicu. Tam arī var nopirkt uzgaļus, kas taisa lokas (tiesa, nav oficiālie Dyson, tāpēc baumo, ka var nosvillt fēns) 😄 viss atkarīgs no tā, ko pati gribi.
21.01.2024 20:25 |
 
Reitings 155
Reģ: 24.10.2017
Arabesq @ 21.01.2024 20:25
Bet, ja ir ļoti biezi mati un prioritāte būtu tos ātri izžāvēt, ņemtu Supersonicu. Tam arī var nopirkt uzgaļus, kas taisa lokas (tiesa, nav oficiālie Dyson, tāpēc baumo, ka var nosvillt fēns) ? viss atkarīgs no tā, ko pati gribi.

Tur tā lieta, es nezinu, ko es gribu 😀 bet it kā izpētot tehnisko informāciju, gaisa plūsma abiem vienāda, tikai jauda airwrapam ir nedaudz mazāka, bet pēc idejas, tad sanāk, ka abi vienādi izžāvetu matus.
21.01.2024 20:56 |
 
Reitings 155
Reģ: 24.10.2017
Arabesq @ 21.01.2024 20:24
Ir airwrap, patīk. Man nav mega biezi mati - airwraps ar žāvētāja uzgali izžāvē 10 min laikā pilnīgi sausus.

Un kā ar loku ieveidošanu?
21.01.2024 20:57 |
 
Reitings 36
Reģ: 24.09.2023
Man ir abi un nevaru pateikt kurš ir labāks, jo katram sava funkcija. Es vispirms izžāvēju ar sonicu un tad ieveidoju ar airwrapu. Airwrpam fēna uzgalis uz pusi nav tik jaudīgs kā sonicam. Bet bez airwrapa es nemāku ieveidot čolku tik smuki.
21.01.2024 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Tiešām nejūtaties pārmaksājušas ar tādām cenām? 😬
21.01.2024 22:43 |
 
Reitings 155
Reģ: 24.10.2017
Pelēks @ 21.01.2024 22:02
Man ir abi un nevaru pateikt kurš ir labāks, jo katram sava funkcija. Es vispirms izžāvēju ar sonicu un tad ieveidoju ar airwrapu. Airwrpam fēna uzgalis uz pusi nav tik jaudīgs kā sonicam. Bet bez airwrapa es nemāku ieveidot čolku tik smuki.

Jā, nu izskatās, ka būs abi jāpērk😀 es nevaru saprast, kas man būs piemērotāks. Jo sākumā es izlēmu pirkt dyson saistībā ar to, ka man apnika 40 min žāvēt matus, pēc tam jau ieraudzīju, ka var skaistas lokas taisīt. Morāle = grūti dzīve sievietēm, visu gribās nopirkt..
21.01.2024 22:45 |
 
Reitings 155
Reģ: 24.10.2017
hanney @ 21.01.2024 22:43
Tiešām nejūtaties pārmaksājušas ar tādām cenām? ?

Nu cik es tā vados pēc atsauksmēm, visas ir starā un produkts atmaksājās😀
21.01.2024 22:47 |
 
Reitings 49
Reģ: 21.01.2024
Schokolaade @ 21.01.2024 20:01

Noteikti airwrap, jo ir uzgaļi arī matu žāvēšanai. Ir pilns ar video, kur var apskatīties veidošanas tutorial. No līdzekļiem man ir goldwell curls and waves, beigās fiksēju ar laku.
man arī airwrap. Bet es nemu alītī, normāla cena priekš fake dyson.
22.01.2024 11:24 |
 
Reitings 15830
Reģ: 16.04.2023
Man ir airwrap, priekš manis ir tās naudas vērts. Lietoju gan fēna uzgali, gan veidoju matus.
Supersonic nav bijis, tāpēc nevaru salīdzināt tieši fēnu, bet man nav super biezi mati.
22.01.2024 12:03 |
 
Reitings 544
Reģ: 09.06.2023
Man ir abi, tādēļ varu salīdzināt
Esmu iegādājusies jaunāko dyson airwrap, daudzi sūdzās, ka fēns žāvēšanai labāks, jo jaunajam dyson airwrap vāja jauda, es tā neteiktu, man ir ļoti biezi, gari mati, supersonic personīgi lietoju tikai pirmo mēnesi, jo ātri pieradu, ka visu var izdarīt ar airwrap
Vari pirkt abus, ja nav žēl naudas vai ir lieki līdzekļi, ja tā nav, tad esi gudrāka un netērē naudu lieki, bet nopērc dyson airwrap un derēs tev vairākām funkcijām vienlaicīgi
22.01.2024 12:18 |
 
Reitings 114
Reģ: 05.12.2023
Jau laiku atpakaļ nopirku supersonic un pirms pirku arī domāju - šo vai labāk airwrap. Man arī ir gari un biezi mati, bija apnici ar parasto fēnu gandrīz 1h mocīties. Biju dzirdējusi, ka ļoti ātri žāvē matus, tieši tā iemesla dēļ arī gribēju tieši dysonu. Paņēmu supersonic, jo lokas man baigi neturās un likās ka airwrap neizžāvēs tik ātri kā supersonic. Ja godīgi, pēc iegādes biju vīlusies... Fēns pats par sevi patika, patika tas, ka klusāks nekā parastais un kvalitātes ziņā arī, protams, jūtams, ka nav no lētā gala. Bet vai matus izžāvēja ātrāk kā vecais fēns? Nē! Man iepriekš bija kaut kāds vecu vecais philips fēns. Vienīgais, ko lietojot ilgtermiņā ievēroju ir tas, ka matu stāvoklis uzlabojies (lietoju visus tos pašus produktus, kurus parasti). Nu manā uzskatījumā nekas wow nav, bet ja jau nopirku, tad lietoju. Šobrīd esmu jauna taisnotāja meklējumos, ļoti iekritis acīs jaunais dyson airstrait, bet neesmu nekur LV vēl redzējusi.
23.01.2024 02:03 |
 
10 gadi
Reitings 2726
Reģ: 25.05.2009
kristakkk @ 23.01.2024 02:03
Jau laiku atpakaļ nopirku supersonic un pirms pirku arī domāju - šo vai labāk airwrap. Man arī ir gari un biezi mati, bija apnici ar parasto fēnu gandrīz 1h mocīties. Biju dzirdējusi, ka ļoti ātri žāvē matus, tieši tā iemesla dēļ arī gribēju tieši dysonu. Paņēmu supersonic, jo lokas man baigi neturās un likās ka airwrap neizžāvēs tik ātri kā supersonic. Ja godīgi, pēc iegādes biju vīlusies... Fēns pats par sevi patika, patika tas, ka klusāks nekā parastais un kvalitātes ziņā arī, protams, jūtams, ka nav no lētā gala. Bet vai matus izžāvēja ātrāk kā vecais fēns? Nē! Man iepriekš bija kaut kāds vecu vecais philips fēns. Vienīgais, ko lietojot ilgtermiņā ievēroju ir tas, ka matu stāvoklis uzlabojies (lietoju visus tos pašus produktus, kurus parasti). Nu manā uzskatījumā nekas wow nav, bet ja jau nopirku, tad lietoju. Šobrīd esmu jauna taisnotāja meklējumos, ļoti iekritis acīs jaunais dyson airstrait, bet neesmu nekur LV vēl redzējusi.

Es pirms kāda laika iegādājos Dyson taisnotaju un fēnu. Airwrapu nemaz neapsvēru, jo lokas netaisu un ar ieveidošanu arī neaizraujos, līdz ar to tā visa čupa ar tiem attachmentiem man īsti nav noderīga. Pārsvarā matus iztaisnoju pēc izžāvēšanas un tas arī viss. Fēns man patīk, nekādu sūdzību nav. Taisnotājs- nekas īpašs, bet ērti, ka nav ar vadu jāčakarējas. Pirms kādiem pāris mēnešiem tiku pie Airstrait (nedzīvoju Latvijā) un kopš tā laika taisnotājs krāj putekļus un fēnu izmantoju tikai pa retai reizei. Airstrait, manā skatījumā, ir perfekts taisnotāja un fēna apvienojums. Var izmantot gan slapjiem, gan sausiem matiem. Vienīgi jārēķinās ar to, ka mati ar Airstrait ir jāžāvē pa kārtām, lielākās šķipsnās, kas paņem nedaudz laiku, bet toties tie ir perfekti taisni, viegli un matu gali ir kā pēc friziera un tādi saglabājās vairākas dienas. Droši vien tas atkarīgs arī no matu tipa cik ilgi turās efekts, bet kopumā esmu ļoti apmierināta ar Airstrait.
23.01.2024 02:36 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.06.2023
Arabesq @ 21.01.2024 20:24
Ir airwrap, patīk. Man nav mega biezi mati - airwraps ar žāvētāja uzgali izžāvē 10 min laikā pilnīgi sausus.

Varu teikt tikai to labāko! +
23.01.2024 21:05 |
 
Reitings 49
Reģ: 21.01.2024
Elizabeteeee @ 22.01.2024 12:18
Man ir abi, tādēļ varu salīdzināt
Esmu iegādājusies jaunāko dyson airwrap, daudzi sūdzās, ka fēns žāvēšanai labāks, jo jaunajam dyson airwrap vāja jauda, es tā neteiktu, man ir ļoti biezi, gari mati, supersonic personīgi lietoju tikai pirmo mēnesi, jo ātri pieradu, ka visu var izdarīt ar airwrap
Vari pirkt abus, ja nav žēl naudas vai ir lieki līdzekļi, ja tā nav, tad esi gudrāka un netērē naudu lieki, bet nopērc dyson airwrap un derēs tev vairākām funkcijām vienlaicīgi
kur tev nauda? Neesi no Purva? 👀
23.01.2024 23:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits