Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Audiogrāmatas

 
Reitings 52
Reģ: 11.02.2023
Čau! Tās, kuras klausās audiogrāmatas - kur pie tām tiekat? Galvenokārt interesē latviešu valodā, bet der arī angļu valodā. Priecāšos arī par interesantiem audiogrāmatu ieteikumiem. 🤟👂
21.01.2024 18:51 |
 
Patīk
Reitings 536
Reģ: 02.05.2020
Audible vispopulārākais. Bet daudzas grāmatas angļu valodā var atrast arī spotify, saliktas vairākās daļās, bez maksas. Kādreiz klausījos Annu Kareņinu, tur ir pārsvarā klasika atrodama.
21.01.2024 19:39 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Es klausos grāmatas tikai angļu valodā...Un mūsdienās var pats arī izveidot audiogrāmatu ar balsi, ko pats izvēlies. Vajag tik grāmatas teksta versiju un AI izdarīs visu pārējo...
Agrāk izmantoju tādu App kā Everand(Scribd). Viņiem ir ļoti plaša bibliotēka par zemu cenu. Agrāk, tad, kad neizmantoju app, varēju iepauzēt abonomentu, līdz ar to ar 10€ varēja iztikt pat pusgadu.
Bet grāmatas es personīgi atrodu youtube, jo man interesē vairāk garīgas tēmas, tādēļ ir pieejamas daudz grāmatas bez maksas. Ir tāds app kā Ymusic.io un tur var klausīties youtube bez video vai arī lejuplādēt mp3.
Vai Revanced Extended app, kas ir kā youtube premium.
Viss atkarīgs ko vēlies gūt no audiogrāmatām, jo ir arī tāds app Shortform, kur nemaz nav jānoklausas visa grāmata, lai iegūtu tās esenci.
22.01.2024 00:59 |
 
Patīk
Reitings 536
Reģ: 02.05.2020
.Putns. @ 22.01.2024 00:59
Es klausos grāmatas tikai angļu valodā...Un mūsdienās var pats arī izveidot audiogrāmatu ar balsi, ko pats izvēlies. Vajag tik grāmatas teksta versiju un AI izdarīs visu pārējo...
Agrāk izmantoju tādu App kā Everand(Scribd). Viņiem ir ļoti plaša bibliotēka par zemu cenu. Agrāk, tad, kad neizmantoju app, varēju iepauzēt abonomentu, līdz ar to ar 10€ varēja iztikt pat pusgadu.
Bet grāmatas es personīgi atrodu youtube, jo man interesē vairāk garīgas tēmas, tādēļ ir pieejamas daudz grāmatas bez maksas. Ir tāds app kā Ymusic.io un tur var klausīties youtube bez video vai arī lejuplādēt mp3.
Vai Revanced Extended app, kas ir kā youtube premium.
Viss atkarīgs ko vēloes gūt no audiogrāmatām, jo ir arī tāds app Shortform, kur nemaz nav jānoklausas visa grāmata, lai iegūtu tās esenci.
super noderīgi, paldies par padomu!
22.01.2024 01:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits