Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aktuāli par ģērbšanos

 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Meitenes, uznācis tāds brīdis, kad gribas pasekot modei, nēsāt drēbes un trendus, kas ir šobrīd aktuālas. Skapī viss apnicis. Jā, zinu, ka modē ir tas, kas katrai piestāv & aktuālās modes tendences var viegli atrast Pinterest un google.
Šo to jaunu esmu arī nopirkusi, bet tomēr nemāku līdz galam sakombinēt, tāpēc meklēju stilīgu sieviešu Instagram kontus, no kurām iedvesmoties apģērba ziņā. Derēs gan ārzemju, gan latviešu fašionistes.
Mans augums ir slaidas miesasbūves, garums 1.68. Interesē sievišķīgs stils, patīk elegantas stila kombinācijās, bet var būt arī kaut kas nedaudz uz seksīgo un sportisko pusi. Lūdzu, padalieties ar savām favorītēm Instagram apģērbu stila ziņā.
09.01.2024 22:54 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Ukraiņu meitenes - solovyeva.ksusha, _tata_nata_, anya_anya_v, polonskaya_anastasiia
Kazahstāniete - yulia.ch
Liek daudz ko no Zara, Massimo Dutti, Mango, H&M, ja kas iepatīkas, uzreiz var arī nopirkt, jo pievieno parasti arī kodus.
09.01.2024 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 2709
Reģ: 25.05.2009
Es sekoju pāris UK dāmām, kas regulāri atrāda komplektus, kas sakombinēti no populārajiem veikaliem- Zara, H&M, Primark utt. Vieni no maniem mīļākajiem profiliem ir:
-Perrie Sian (insta: perriesian)
- Georgia Louise Davis (insta: georgia.louise1)
Kādreiz sekoju vairākām krievu dāmām, kas arī lika komplektus kopā ar visiem kodiem, lai var nopirkt visu uzreiz, bet kopš šiem vairs nav populārie vaikali tur pieejami, tad šis tagad atkrīt.
09.01.2024 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 2709
Reģ: 25.05.2009
Ir arī aplikācija LTK (like to know https://www.shopltk.com/), kur var piesekot visādu dāmu profiliem, kas veido apģērbu komplektus. Šajā applikācijā, viņas uzreiz jau pieliek arī linkus uz konkrēto veikalu un produktu.
10.01.2024 00:45 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
mūsu pašu @karina_tonne
10.01.2024 12:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits