Jaunais tētis

 
Reitings 186
Reģ: 19.08.2015
Sveikas!
Ar vīru beidzot esam sagaidījuši mazuli. Grūtniecība bija plānota un ļoti gaidīts bērniņš, īpaši jau tādēļ, ka iepriekšējā grūtniecība bija neveiksmīga.
Pirms biju stāvoklī un grūtniecības laikā vīrs tā jūsmoja par ģimenes pieaugumu. Runājām un apzinājāmies to, ka nebūs viegli. Vīrs pārliecinoši runāja par to, ka būs mans lielais atbalsts, gatavos ēst, palīdzēs mājas darbiņos. Bet kopš mazais ir klāt, viss solītais ir aizmirsies. Saka, ka ir pārguris darbā, grib nedaudz atpūsties, bet kā iekrīt dīvānā, tā principā tur arī paliek. Retu reizi ir tāds vakars, kad pagatavo vakariņas, vēl retāk nomazgā traukus, citiem lielākiem un vīrišķīgajiem mājas darbiņiem arī nesanāk laiks. Ja kādas 2h pavadītu laiku ar mazo, tad es pati paspētu nepieciešamāko izdarīt, bet arī tas ir par grūtu. Kā "atvērt" viņam acis, ja esmu tiešā tekstā jau teikusi - man vajag Tavu palīdzību! Gan mierīgi runājot, gan jau ar skandālu.
Tajās reizēs, kad beidzot uznāk vēlme izkāpt no dīvāna, vienmēr pasaku paldies par vakariņām, par palīdzību utt.
Negribu mest plinti krūmos un ar mazo skriet dzīvot pie savas mammas, bet šķiet, ka ilgi vairs neizturēšu..
09.01.2024 00:26 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Ar cilvēkiem vispār ir tā, ka jāskatās viņu darbībās, ne vārdos. Un vel jo vairāk ja mēs runājam par izsapņotām ekspektācijām par to, ko jūs abi vel nemaz līdz šim nebijāt piedzīvojuši. Realitātē bieži viss ir krasi atšķirīgs no iedomām un plānotā. Neviens tēvs nezin kāda būs viņa bērna māte pēc bērniņa ienākšanas ģimenē un nevien māte nezina kāds būs tēvs. Mēs paši sevi nereti nezinam.
Nu lūk, ja par finansēm tad aina nav tik drūma un viņa pienesums kaut kāds arī ģimenē ir. Jums jākooperē tikai. Es teiktu ka vajag tādu kārtīgu sarunu par to, ka esi nogurusi un gribi viņa iesaisti vakariņās vai paauklēt bērnu lai vari kaut ko izdarīt, ko esi plānojusi. Un jā, arī pārskati savas vēlmes kas saistītas ar ikdienas darbiem.
24.04.2024 13:24 |
 
Reitings 263
Reģ: 23.09.2023
Elementāri. Visas ēdienreizes pasūta ar woltu un boltu. Un, lai divreiz nedēļā atnāk uzkopt māju apkopēja. Uzreiz dzīve šķitīs labāka.
Ja vīrs nav spējīgs nopelnīt naudu. Nav, ko gaidīt, jāšķiras un viss.
24.04.2024 14:03 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Stiklaskatiens @ 24.04.2024 14:03
Elementāri. Visas ēdienreizes pasūta ar woltu un boltu. Un, lai divreiz nedēļā atnāk uzkopt māju apkopēja. Uzreiz dzīve šķitīs labāka.
Ja vīrs nav spējīgs nopelnīt naudu. Nav, ko gaidīt, jāšķiras un viss.

Vispār pirkt gatavu ēdienu šķiet ir lētāk kā pašam gatavot.
24.04.2024 14:15 |
 
Reitings 263
Reģ: 23.09.2023
Vispār no kā vīrs ir noguris. Pirms tam taču arī gāja uz to pašu darbu, kur strādājs pirms sievietes dzemdībām. Tad no kā šis piekūst😅🤣😂
24.04.2024 14:22 |
 
Reitings 563
Reģ: 13.12.2023
Es gaidu Elīzītes viedokli šajā sakarā…
24.04.2024 18:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits