Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādi cilvēki apgrozās iepazīšanās portālos?

 
Reitings 11
Reģ: 16.10.2023
Varbūt šāda tēma jau eksistē, bet man ienāca prātā, pajautāt jums, kādas profesijas pārstāvji visbiežāk/visretāk sastopami iepazīšanās portālos? Kādas profesijas pārstāvjus ir jums nācies sastapt un iet uz randiņiem. Kādi hobiji viņiem. Domāju, ka tādu profesiju pārstāvji kā zobārsts, advokāts utml profesijas neapgrozās iepazīšanās saitos, nu vismaz neesmu manījusi! Kur tādi cilvēki pārsvarā iepazīstas, izņemot saviesīgus pasākumus. Vai dodat priekšroku iepazīties klātienē vai caur internetu +kāda atšķirība starp abiem variantiem? Var arī vispārīgi parunāt par šo tematu... 👍
04.01.2024 23:11 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.10.2023
.
05.01.2024 00:07 |
 
Moderators
Reitings 4193
Reģ: 13.11.2016
Es tur neesmu, jo iepazīšanās nav aktuāla, bet pēc draudzeņu pieredzes advokāti un citu tieslietu profesiju pārstāvji tur noteikti ir sastopami. Viens tāds internetā iepazīts ir nu jau manas draudzenes vīrs un bērnu tēvs. Starp citu, viņš tolaik, kad viņi iepazinās, bija no vecuma grupas, kurā "visi labie aizņemti", "visi brīvie šķīrušies un ar bērniem". Realitātē viņam nebija ne bērnu, ne šķirtu laulību. Vienkārši cilvēkā nav ne smakas no brunču mednieka un iepriekš nebija iesprindzis uz ģimenes veidošanu. Toties kā vīrs un bērnu tēvs- lielisks. Apprecējās arī pēc gada vai diviem no iepazīšanās brīža.
Esmu jau rakstījusi, ka efektīvākais manu draudzeņu lokā atzītais veids, kā atlasīt labi izglītotus vīriešus, vienlaikus atsijājot nejēdzīgos, ir skatīties, lai profila apraksts un turpmākā sarakste būtu sakarīgi, pieklājīgi un bez būtiskām kļūdām latviešu valodā. Šo to dzīvē sasniegušu vīriešu, it sevišķi juristu, profili gan mēdzot būt bez bildēm pat, ja vīrietis ir pilnīgi brīvs. Taču tie vīrieši tad arī uzreiz sarakstē pasakot, ka bildes nav darba dēļ.
05.01.2024 08:11 |
 
Reitings 301
Reģ: 19.03.2023
Ārstu tur daudz, bet babņiki. Īpaši ķirurgi, tie izvirtuši tipiņi 😁
05.01.2024 09:00 |
 
Reitings 1809
Reģ: 07.09.2023
Laikā, kad es tur apgrozījos, pārsvarā sastapu vidēja/zema līmeņa komersantus (tie bija kādi 60-70% procenti), gadījās arī sastapt augsta līmeņa uzņēmējus (sabiedrībā diezgan zināmi, kā vēlāk izrādījās), bet tie parasti bija tendēti uz vienas nakts sakariem, par ko uzreiz paziņoja sarakstē. Pa cik man tas nebija aktuāli, nekādu randiņu ar viņiem nebija. No ārstiem sastapu tikai divus. Viens no viņiem bija psihiatrs - narkologs (vismaz man tā stadijās priekšā), diezgan savdabīgs tips. Otrs - topošais plastikas ķirurģs (arī ar putniem galvā). Tas bija 2007
-2009.gados,kad soctikli vēl praktiski nebija, tagad tā situācija droši vien ir mainījusies, cilvēki arvien vairāk iepazīstas tiešsaistē
05.01.2024 10:57 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
Man iepazīšanās portāli nav aktuāli, bet kad es tur biju, parasti sanāca satikt sportistus vai jebkāda veida atvērtā tipa ofisa darbiniekus: auditorus, grāmatvežus, bankas darbiniekus, IT speciālistus, klientu apkalpošanas speciālistus utt.
05.01.2024 12:53 |
 
Reitings 179
Reģ: 01.01.2024
Tur, kur es pa retam ieklīstu, "sēž" 80% precēto jākļu, kurus interesē regulāras tikšanās reizes pusdienslaikos "pa kluso" 🤢
05.01.2024 14:50 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Manuprāt, nav noteiktu profesiju pārstāvju, kuri tieši izmantotu vai neizmantotu iepazīšanās portālus. Tur var sastapt gan izvirtuļus, galīgus atsaldeņus, gan patiešām sakarīgus, foršus cilvēkus. Ja cilvēkam nav laiks vai neiznāk iepazīties klātienē, tad ērtāk ir iepazīties tur.
05.01.2024 18:04 |
 
Reitings 87
Reģ: 20.04.2023
Satiku mākslinieku. Kādu arī gribēju satikt. Bet pa vidu bija arī "seri" utml. Bet jā, es kaut kā sev biju nolikusi to art people sietu. Nu jau pāris gadu kā precēti
06.01.2024 01:22 |
 
Reitings 14741
Reģ: 29.08.2022
Agrāk, kad tur biju, apgrozijās teju visu profesiju pārstāvji. Sākot ar studentiem, beidzot ar IT speciālistiem, dizaineriem, advokātiem, ārstiem un wannabe uzņēmējiem.
Neatkarīgi no profesijas, 90% bija vai nu izvirtuši, vai nu mīkstie, kas pat nevarēja uzturēt sarunu. Labi, ka savu laimi esmu atradusi un man nav vairs jāskatās, kas notiek iepazīšanās aplikācijās.
P.S. no draugiem esmu dzirdējusi, ka ar meitenēm nav labāk kā ar džekiem šajās aplikācijās 😁
06.01.2024 07:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits