Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padomi, pieredze

 
Reitings 5
Reģ: 04.01.2024
Sveikas!
Esmu apmulsusi savās attiecībās un īsti nezinu, ko iesākt. Esmu attiecībās nepilnus 3 gadus. Viss bija ļoti skaisti, bet pirmajā kopdzīves gadā, viņš pacēla roku pret mani un nekādīgi nespēju to aizmirst. Viņš ir labs, vienmēr dara visu, ko es gribu, bet vizuālā tēla ziņā, nekad viņu neizvēlētos, nepatīk arī ka visu laiku mani uzmana/pieskata. Nezinu vai vēlos visu dzīvi ar viņu dzīvot, bet bail, ka labāku neatradīšu (kas klausīs mani :D). Visvairāk bail no tā, ka viss jāsāk no jauna. Bet šādi dzīvot nezinu vai vēlos. Ir arī teicis, ka viņš negrib dzīvot bez manis. Negribas, lai viņam ir slikti pēc attiecībām.
Varbūt varat padalīties ar kādu padomu vai arī jums ir bijis līdzīgi?
04.01.2024 21:50 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Jā, nu te izklausās, ka ir pilna programma ar visu ko.
Pirmkārt, kas ir tas ko tu gribi no attiecībām? Cilvēku, kas tevi klausa? Wtf. Galīgi greizi.
Nākamais. Ja jau uzmana tevi un pieskata, un tev tas nepatīk, tad jau nemaz neklausa tevi. Tā sanāk.
Un, ja tu esi attiecībās, kur tu pati tagad pasaki, ka negribi būt un nevēlies tā dzīvot, tad vienīgais variants ir šķirties. Savādāk tu tērē savu un otra cilvēka laiku.
04.01.2024 22:34 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
Nav vērts autorei atbildēt. Autore ir trolis vīrietis.
04.01.2024 22:55 |
 
Reitings 26817
Reģ: 21.08.2023
Jā, viņš katru vakaru pa stāstiņam izdomā. Vārdi kas atkārtojas ir- attiecībās 3+ vai 5+ gadi, "tad esmu apmulsusi"," sveikas", noteikti tiek iepīta agresija...Nu pēdējās trīs dienās tās tēmas Attiecību un Vīriešu sadaļā. Un tie niki arī galīgi bez izdomas. Pārveidoti sieviešu vārdi. 🥱🥱
04.01.2024 23:16 |
 
Reitings 5
Reģ: 04.01.2024
Piedodiet meitenes, es nesaprotu par kādiem vīriešiem jūs tagad runājat. Esmu pārsteigta saņemot tādus komentārus, gribēju dzirdēt padomus, ieteikumus, pieredzi, bet ne aizvainojumus, ka esmu vīrietis - trolis. Bēdīgi
04.01.2024 23:24 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
SamSam @ 04.01.2024 23:24
Piedodiet meitenes, es nesaprotu par kādiem vīriešiem jūs tagad runājat. Esmu pārsteigta saņemot tādus komentārus, gribēju dzirdēt padomus, ieteikumus, pieredzi, bet ne aizvainojumus, ka esmu vīrietis - trolis. Bēdīgi

Es domāju, ka tev kā trolim ir patīkami saņemt jebkādu uzmanību un komentārus, jo uz to arī balstās trolisms. Pārāk labi var redzēt, ka tu esi vīrietis un troļļo. 😄 Mēs neesam forumā pirmo dienu, ka neatpazīsim.
04.01.2024 23:30 |
 
Reitings 5
Reģ: 04.01.2024
31.oktobris @ 04.01.2024 23:30

Es domāju, ka tev kā trolim ir patīkami saņemt jebkādu uzmanību un komentārus, jo uz to arī balstās trolisms. Pārāk labi var redzēt, ka tu esi vīrietis un troļļo. ? Mēs neesam forumā pirmo dienu, ka neatpazīsim.
Diez kā Tu to vari redzēt? Tas, ka tikai šodien reģistrējos? Reiz bija diena, kad tu arī reģistrējies, domā būtu patīkami, ka Tevi uztvertu kā troli? Whatever..
04.01.2024 23:39 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Pamest un ar steigu! Labs neiet kopā ar kontroli un paceltu roku. Un tas, ka nepatīk/ nepiesaista cilvēks vizuāli jau tagad, kā tad domā sevi pierunāt uz šīm attiecībām uz nàkamiem 10, 15 un vairāk gadiem? Neviens no jums smukāks nepaliks, kaut gan , kas zin - sievietes uz 40 dažkārt uzplaukst un izskatās daudz skaistàkas nekā agrāk .
04.01.2024 23:42 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
SamSam @ 04.01.2024 23:39
Diez kā Tu to vari redzēt? Tas, ka tikai šodien reģistrējos? Reiz bija diena, kad tu arī reģistrējies, domā būtu patīkami, ka Tevi uztvertu kā troli? Whatever..

Kā reiz, izskatās, ka esi arī Kaķenītes profils.abi profili vienādā dienā reģistrēti.ja nav "patīkami", tad ej atrodi citu nodarbošanos un draugus,tad nebūs jākliedē vientulība forumā troļļojot.
04.01.2024 23:43 |
 
Reitings 1280
Reģ: 15.07.2023
SamSam @ 04.01.2024 21:50
Sveikas!
Esmu apmulsusi savās attiecībās un īsti nezinu, ko iesākt. Esmu attiecībās nepilnus 3 gadus. Viss bija ļoti skaisti, bet pirmajā kopdzīves gadā, viņš pacēla roku pret mani un nekādīgi nespēju to aizmirst. Viņš ir labs, vienmēr dara visu, ko es gribu, bet vizuālā tēla ziņā, nekad viņu neizvēlētos, nepatīk arī ka visu laiku mani uzmana/pieskata. Nezinu vai vēlos visu dzīvi ar viņu dzīvot, bet bail, ka labāku neatradīšu (kas klausīs mani :D). Visvairāk bail no tā, ka viss jāsāk no jauna. Bet šādi dzīvot nezinu vai vēlos. Ir arī teicis, ka viņš negrib dzīvot bez manis. Negribas, lai viņam ir slikti pēc attiecībām.
Varbūt varat padalīties ar kādu padomu vai arī jums ir bijis līdzīgi?

SK Tev palīgā.
05.01.2024 12:13 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Tu izklausies pēc mazohistes. Nepatīk, kā izskatās, nepatīk, kā izturās, nepatīk, ka pieskata, bet tāpat dzīvo ar viņu tikai tāpēc, ka negribi viņu sā[pināt. A kāpēc neaizdomājies par to, ka viņš gan grib tevi sāpināt??? Pirmo dzīves gadu atceries? Kā pacēla pret tevi roku! Viņam kaut kā tevis žēl it nemaz nebija. Tad kāpēc tev viņš tagad ir jāžēlo, turklāt, ja VIŅŠ TEV NEPATĪK?!?!?
Tas, ka tev pašai bail sākt visu no sākuma, ir īsts bērnudārzs. Un ko nozīmē labāku neatradīsi? Domā cits būs vēl neglītāks, vēl stingrāks pret tevi un sitīs tevi 5x dienā nevis 1x dienā?
Tāda sajūta, ka tu izvēlies labāko no sliktākā, nevis labāko no labākā. Pilnīgs haoss tavās smadzenēs notiek.
05.01.2024 12:19 |
 
Reitings 10
Reģ: 05.01.2024
Ja jūti neskaidrību attiecībās, svarīgi ir runāt ar savu partneri par savām sajūtām. Pārrunā, ko jūti un kā variētu uzlabot attiecības. Ja situācija nemainās, var būt noderīgi meklēt padomu no draugiem vai ģimenes. Lai arī baidies no sākuma no jauna, bet svarīgi ir domāt par savu laimi un drošību attiecībās. Pārdomā, kas ir tev svarīgs un kādas ir tavas vēlmes nākotnē.
05.01.2024 14:33 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Aiziet vajadzēja jau tad, kad pacēla roku pret tevi, nevis sūdzēties, ka esi ar viņu un nespēj aizmirst to, ka pacēla roku pret tevi. Ja tev viņš nepatīk arī vizuāli, tad kā jūs vispār iepazināties? Pirmais ko pamana cilvēkā taču ir vizuālais. Un izklausies neizaugusi "gribu, lai mani klausa". Un cilvēks nevar izdzīvot bez skābekļa nejau bez cita cilvēka, tāpēc muļķības, ka nespētu dzīvot bez tevis.
05.01.2024 18:03 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
Trollis vai ne trollis, bet man bija gandrīz identiska situācija agrāk, izņemot to, ka pret mani ne reizi netika pacelta roka. Notika tas, kas agrāk vai vēlāk tā būtu noticis - izšķīrāmies, pēc manas iniciatīvas. Man palika ļoti viegli, bet viņam gan gāja slikti, kas bija sagaidāms. Nu jau pagājuši gadi, brūces ir sadzijušas, bet nu beigas sanāk abi labiem, jo kas gan tās būtu par attiecībām, ja es tās nevis izbaudītu, bet paciestu. Es parasti neiesaku šķirties, esmu par to, ka visu var risināt, bēg šeit šķiet nav, ko risināt, jo ne Tev viņš patīk, ne Tu ar viņu gribi būt. Vienkārši bail no jauna sākuma un žēl otru. Bet tā nav pareizā motivācija.
05.01.2024 18:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits