Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskolas instruktors - iesakiet

 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Lūdzu, iesakiet LABU auto braukšanas instruktoru Rīgā, kurš apmāca braukt ar automātisko kārbu. Valsts ex likšu Rīgā. Interesē TIKAI svaigi ieteikumi no tiem, kas tiesības likuši pēdējo divu gadu laikā. Lūdzu un paldies, ka nedalīsieties ar info, ka kaut kāds Edmundiņš tālajā 2010. gadā dikti labi iemācīja braukt un jūs ex nolikāt ar pirmo reizi.
Satiksmes noteikumus pārzinu un tehniski braukt māku, bet ne pietiekami pārliecinoši. Principā iemācījos braukt ar drauga palīdzību, jo mans autoskolas instruktors braukšanas laikā vienmēr runāja par privātām štellēm, dzīvi un jaunību, kā arī devās savās privātajās darīšanās, bez vienošanās kavēja vai saīsināja nodarbību ilgumu. Reāli nemācīja neko, tikai vienā laidā filozofēja par visu, izņemot braukšanu.
Tiešām neinteresē dzirdēt viedokļus, ka “tādi ir visi instruktori”; ”es arī pie tāda mācījos, bet eksāmenu noliku ar pirmo” utt.
Jūtu, ka pirms ex man ir nepieciešamas vismaz 10 braukšanas pie profesionāļa, kurš spēj saredzēt manas vājās puses braukšanā un iemācīt, kā tās uzlabot. Pie tāda, kurš ir ieinteresēts mācīt un spēj koncentrēties uz savu darbu.
Varat rakstīt arī privāti, paldies liels!
04.01.2024 15:01 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Esi kādu atradusi?
23.01.2024 21:48 |
 
Reitings 240
Reģ: 26.04.2023
sinddyy @ 23.01.2024 21:48
Esi kādu atradusi?

Ja ir ieteikums, labprāt saņemtu ziņu. Man ir tieši tāda pati situācija kā autorei.
23.01.2024 21:58 |
 
Reitings 671
Reģ: 03.11.2023
Autoskolā Presto var redzēt katra instruktora vērtèjumu, atsauksmes. Es izmēģināju braukšanu ar trim un visi likās ļoti labi.
23.01.2024 22:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits