Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Agresija

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveikas. Šodien laikam ir attiecību tēmu diena. Mani nomoka neziņa , kā talāk dzîvot.. esmu ar draugu gandrīz gadu, bet viņa attieksme ir palikusi pārāk privātīpašnieciska. Sākumā tā nebija, bet ar laiku visur tiku kontrolēta, bet tad jau aizgāja apsēstība ar manu darba kolēģi, kurš mazliet piesit kanti, bet es nepievēršu tam uzmanību.. bet draugs ļoti saasināti to uztver, bija pat diena, kad izrāva man telefonu no rokas , un sāka visu skatīt, un tur viss bija kārtībā.. uztaisīja tādu traci ne par ko, un piedevām sāka jau vicināties ar kulakiem pret sienām.. es sāku ļoti uztraukties, vai tas var nākotnē palikt tikai sliktāk? Es saprotu, ka mani nevēlas pazaudēt, bet tas nav iemesls, lai paliktu agresīvs un viņš tieši tajā vakarā bija iedzēris.. pēdējā laikā atsvešinamies, jo tā attieksme ir tik saspīlēta, un tas notiek pats no sevis.. un kad centos ar viņu izrunāt, tad teica , ka visu dzīvē dara dēļ manis un uzskata, ka par sevi pašu ir vienalga.. tas arī mani uztrauc, ka cilvēks sāk pazust sevī tikai ar domu par mani… vai jums ir bijis līdzīgi?
02.01.2024 13:27 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
Piedod, bet neiedziļinoties detaļās un sīkumos - noteikti paliks tikai sliktāk un agresija saasināsies.
02.01.2024 13:39 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
es nekad neesmu dzirdējusi, ka šāda situācija top labāka, vīrietis nomierinās, saprot savu uzvedību un mainās, Tava mīlestība viņu pārliecina. Tikai otrādi - Tu ļauj pret sevi tā izturēties un viņš top aizvien agresīvāks. Uz ko Tu tieši ceri? Kad cilvēki parāda Tev, kas viņi ir - tici viņiem.
02.01.2024 13:42 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Skatos viņš jau ir pamatīgi tevi apstrādājis, jo tu jau jūties vainīga pie tā, ka viņam ir slima galva. Parasta manipulācija. Tu esi vainīga tikai pie tā, ka tu pieļauj pret sevi tā izturēties. Ko tu vēlies forumā izlasīt? Jā, tālāk viss kļūs tikai sliktāk, labāk vajag uzreiz tādas attiecības kā ar nazi nogriezt, bet tas, ka tev forumā kāds to pateiks, nenozīmē to, ka tu izšķirsies no viņa. Tāpat tu nešķirsies un turpināsi pieļaut tādu attieksmi pret sevi.
02.01.2024 14:00 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
pavisam noteikti tas ir tikai sākums, ar gadiem sāks tevi sist un būt agresīvs nevis sienai vai kādam citam
02.01.2024 14:09 |
 
Reitings 81
Reģ: 07.09.2023
No pieredzes šāda veida privātīpašniecīgās un toksiskās attiecībās, varu teikt, ka paliks tikai sliktāk.
Mēs abi nodzīvojām kopā gandrīz 3 gadus. Toreiz biju jauna un domāju, ka pārspīlētā greizsirdība un kontrolējošā attieksme ar laiku mainīsies (lai gan es vispār negāju uz tusiņiem, izņemot pāris reizes satikties ar savu bērnības labāko draudzeni - tieši tik ļoti ierobežota attiecībās es biju). Vēlāk sākās pilnīgi absurdi pārmetumi, ka braucu nedēļas nogalēs pēc studijām pie ģimenes, ka kopā ar kursabiedriem universitātē pildam grupu darbus utt. No viņa puses man konstanti tika atgādināts, ka viņš ir fantastisks cilvēks un es labāku, mīlošāku puisi sev nekad neatradīšu, jo neesmu nekā vērta (eh, jaunības naivums). Mums bija regulāri strīdi ar rupjiem vārdiem, mantu mētāšanu, grūstīšanos, agresiju. Atskatoties uz to, man ir milzīgs kauns, ka tas cilvēks manī veicināja šādu reakciju, jo tagad, daudzus gadus vēlāk ar vīru nestrīdamies gandrīz nekad, kā arī šāda toksiska attieksme attiecībās šķiet nepieņemama.
Beigās gan tas bijušais mani nokrāpa, turpināja man ilgstoši melot un pazemot. Uz visu atskatos ar rūgtumu, bet esmu pateicīga par pieredzi - ar kādiem cilvēkiem nekad neiesaistītes.
Jā, šis ir tikai anonīms forums, un jūsu situācija ir atšķirīga, kā arī noteikti, ka viss nav viennozīmīgi tikai melns un negatīvs. No savas pieredzes, esmu daudz laimīgāka esot prom no tāda veida attiecībām. Lai izdodas pieņemt pareizo lēmumu!
02.01.2024 14:20 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Red flags everywhere.....
02.01.2024 14:26 |
 
Reitings 224
Reģ: 18.03.2023
Bet kā viņš zin, ka kolēģim patīc? Tu speciāli stāsti un viņu uzkurini?
Šodien izsitīs caurumu sienā, rīt dūre būs tev sejā.
Tad, kad satiksi nosvērtu, mierīgu vīrieti, pašai paliks žēl sevis, ka ar tādu psiho biji kopā.
02.01.2024 17:27 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.03.2023
Meiten, skrien ko kājas nes. Labāk nepaliks. Ar laiku, visa Tava ģimene būs slikta, draudzenes stulbas, visas Tavas darbības būs nepareizas un lai vai kas - vainīga jau būsi Tu. Pati savā pieteikumā atbildēji uz savu jautājumu. Es Tavā vietā šīs attiecības izbeigtu. Vēlies, vari man privāti uzrakstīt. :)
02.01.2024 18:26 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Bēdz.
02.01.2024 22:16 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Jautājums- Cik bieži viņš dzer?
02.01.2024 22:20 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Izklausas, ka ja iesi prom, viņš visdrīzāk uztaisīs pašnāvību. Šādi tipi ir dzirdēti..
Viņš vēl raudājis nav tavā acu priekšā ?
02.01.2024 23:13 |
 
Reitings 14
Reģ: 13.06.2023
Būs tieši kā saka vairums- paliks sliktāk. Ar šādiem tipiem pazimes kā pēc gramatas un naivo cerību, ka tieši ar viņu būs savadak un, ka ista mīlestība viņu “izdziedēs”, vēlams nogriezt laikus. Tiešām, aiztaupīsi sev loooti daudz negatīvu emociju, stresa utt. Kad jutis, ka taisies pārtraukt attieicbas, visdrīzāk pēkšņi paliks labs, mierīgs, paraugvirietis, liksies, ai, varbūt tas viss tikai Tava galvā (tā stradā manipulācija), līdz atkal pēc laika situācijas atkārtosies, vai arī ka te augstāk minēja- teiks, ka dzivei bez Tevis nav jēgas, taisīs pašnāvību un tādā garā(arī manipulācija). Bēdz. Nopietni.
03.01.2024 00:09 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
lietotājs @ 02.01.2024 23:13
Izklausas, ka ja iesi prom, viņš visdrīzāk uztaisīs pašnāvību. Šādi tipi ir dzirdēti..
Viņš vēl raudājis nav tavā acu priekšā ?

ej ieskrieties
03.01.2024 01:13 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
. pēdējā laikā atsvešinamies, jo tā attieksme ir tik saspīlēta, un tas notiek pats no sevis.. 
Ļauj šīm attiecībām vnk nomirt un bēdz cik tālu vari, jo svādāk kādā reizē tā nebūs siena, bet gan tu.
teica , ka visu dzīvē dara dēļ manis un uzskata, ka par sevi pašu ir vienalga.. 

Un šī ir reāla manipulācija, bet priecājies, ka tā āža kāja izlīda tik agri ārā, kā pirmajā gadā, jo šie tipi ir vnk fantastiki iluzionisti.
03.01.2024 09:27 |
 
Reitings 1128
Reģ: 15.07.2023
GodsIRbūt @ 02.01.2024 13:27
Sveikas. Šodien laikam ir attiecību tēmu diena. Mani nomoka neziņa , kā talāk dzîvot.. esmu ar draugu gandrīz gadu, bet viņa attieksme ir palikusi pārāk privātīpašnieciska. Sākumā tā nebija, bet ar laiku visur tiku kontrolēta, bet tad jau aizgāja apsēstība ar manu darba kolēģi, kurš mazliet piesit kanti, bet es nepievēršu tam uzmanību.. bet draugs ļoti saasināti to uztver, bija pat diena, kad izrāva man telefonu no rokas , un sāka visu skatīt, un tur viss bija kārtībā.. uztaisīja tādu traci ne par ko, un piedevām sāka jau vicināties ar kulakiem pret sienām.. es sāku ļoti uztraukties, vai tas var nākotnē palikt tikai sliktāk? Es saprotu, ka mani nevēlas pazaudēt, bet tas nav iemesls, lai paliktu agresīvs un viņš tieši tajā vakarā bija iedzēris.. pēdējā laikā atsvešinamies, jo tā attieksme ir tik saspīlēta, un tas notiek pats no sevis.. un kad centos ar viņu izrunāt, tad teica , ka visu dzīvē dara dēļ manis un uzskata, ka par sevi pašu ir vienalga.. tas arī mani uztrauc, ka cilvēks sāk pazust sevī tikai ar domu par mani… vai jums ir bijis līdzīgi?

Kādā pasaulē Tu dzīvo? Vēl neesi sapratusi, ka pēc Stambulas konvencijas ratificēšanas vardarbība vairs neeksistē? Reizēm tiešām nav skaidrs, ko cilvēki smēķē, lai rakstītu tādas muļķības...
03.01.2024 14:35 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
TuunEs @ 02.01.2024 22:20
Jautājums- Cik bieži viņš dzer?
Pēdējā laikā sācis katru nedēļu…. Attaisnojas ka ikdienā grūtības un ka tas nosit visas sliktās domas un saka, ka var arī nedzert un nav atkarības, bet izskatās savādāk… tas alko padara viņu agresīvu, lai gan vienu dienu iesita pa durvīm ar kulaku dēļ tā, ka nokrita iepirkumu maiss uz zemes, es vispār biju šokā par tādu nesavaldību..
03.01.2024 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
GodsIRbūt @ 03.01.2024 19:21
Pēdējā laikā sācis katru nedēļu…. Attaisnojas ka ikdienā grūtības un ka tas nosit visas sliktās domas un saka, ka var arī nedzert un nav atkarības, bet izskatās savādāk… tas alko padara viņu agresīvu, lai gan vienu dienu iesita pa durvīm ar kulaku dēļ tā, ka nokrita iepirkumu maiss uz zemes, es vispār biju šokā par tādu nesavaldību..

Mūc.
03.01.2024 19:24 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
sākumā tā nebija, bet tad jau aizgāja apsēstība ar manu darba kolēģi, kurš man mazliet piesit kanti, bet es nepievēršu tam uzmanību.. bet draugs ļoti saasināti to uztver, bija pat diena, kad izrāva man telefonu no rokas , un sāka visu skatīt, un tur viss bija kārtībā..

Man arī noteikti nepatiktu, ja mans vīrs manā klātbūtnē pēc darba sarakstītos ar kolēģi, kuru būtu definējis, kā “viņa man mazliet piesit kanti, bet es nepievēršu tam uzmanību”. Ja zini, ka Tavs draugs ir ļoti greizsirdīgs pēc dabas, tad kāpēc stāsti, ka ir kolēģis, kurš līmējas Tev klāt. Neizklausās, ka jums būtu tādas attiecības, kur varat abi paironizēt par Tavu kolēģi, un tas jūsu attiecībās uzsistu vieglu asumiņu. Tāpēc vispār nesaprotu, kāpēc tu esi savu draugu informējusi, ka tevi kaut kāds darba biedrs koļī, viņa klātbūtnē saraksties utt.
teica , ka visu dzīvē dara dēļ manis un uzskata, ka par sevi pašu ir vienalga.. tas arī mani uztrauc, ka cilvēks sāk pazust sevī tikai ar domu par mani… vai jums ir bijis līdzīgi?

Skaisti, ka visu sakās darām tevis dēļ, un sevi noliek otrajā plānā, tas ir cēli. Kopumā izklausās pēc vāja, pārāk emocionāla, iekšēji nepašpārliecināta cilvēka, kurš nemāk risināt problēmsituācijas un netiek galā ar savām emocijām, tāpēc psiho, dauza sienas un ķer pēc pudeles. Nedomāju, ka viņam ir varmākas potenciāls, pārāk vājš mentāli.
Izklausās, ka tev tāds neder, bet neizslēdzu, ka kāda cita ar viņu būs laimīga. Iesaku šķirties.
03.01.2024 22:17 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Almea @ 03.01.2024 22:17

Man arī noteikti nepatiktu, ja mans vīrs manā klātbūtnē pēc darba sarakstītos ar kolēģi, kuru būtu definējis, kā “viņa man mazliet piesit kanti, bet es nepievēršu tam uzmanību”. Ja zini, ka Tavs draugs ir ļoti greizsirdīgs pēc dabas, tad kāpēc stāsti, ka ir kolēģis, kurš līmējas Tev klāt. Neizklausās, ka jums būtu tādas attiecības, kur varat abi paironizēt par Tavu kolēģi, un tas jūsu attiecībās uzsistu vieglu asumiņu. Tāpēc vispār nesaprotu, kāpēc tu esi savu draugu informējusi, ka tevi kaut kāds darba biedrs koļī, viņa klātbūtnē saraksties utt.
Skaisti, ka visu sakās darām tevis dēļ, un sevi noliek otrajā plānā, tas ir cēli. Kopumā izklausās pēc vāja, pārāk emocionāla, iekšēji nepašpārliecināta cilvēka, kurš nemāk risināt problēmsituācijas un netiek galā ar savām emocijām, tāpēc psiho, dauza sienas un ķer pēc pudeles. Nedomāju, ka viņam ir varmākas potenciāls, pārāk vājš mentāli.
Izklausās, ka tev tāds neder, bet neizslēdzu, ka kāda cita ar viņu būs laimīga. Iesaku šķirties.
Tas ir sviests.. šīs agresijas izpausmes sajutīs tie cilvēki, kuri ir to izjutuši uz savas ādas.. un arī vāji mentāli cilvēki var sevi motivēt un pastāvēt par saviem uzskatiem.. pietam es nesarakstījos ar kolēģi.. es telefonā daru daudzas citas svarīgākas lietas par kautkādiem tizliem koļītājiem.. viņam draugs strādā tajā uzņēmumā, kur es un no viņa uzzināja, ka tas kolēģis met acis uz mani.. es vispār vairs nejūtos droša, vai pēc visiem emocionālajiem teroriem es vēl esmu attiecību cilvēks.. vairs tā nejūtos..
03.01.2024 23:12 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
GodsIRbūt @ 03.01.2024 23:12
Tas ir sviests.. šīs agresijas izpausmes sajutīs tie cilvēki, kuri ir to izjutuši uz savas ādas.. un arī vāji mentāli cilvēki var sevi motivēt un pastāvēt par saviem uzskatiem.. pietam es nesarakstījos ar kolēģi.. es telefonā daru daudzas citas svarīgākas lietas par kautkādiem tizliem koļītājiem.. viņam draugs strādā tajā uzņēmumā, kur es un no viņa uzzināja, ka tas kolēģis met acis uz mani.. es vispār vairs nejūtos droša, vai pēc visiem emocionālajiem teroriem es vēl esmu attiecību cilvēks.. vairs tā nejūtos..
*izpausmes sapratīs
03.01.2024 23:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits