Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai ir jāmīl otra pusīte?

 
Reitings 3
Reģ: 02.01.2024
Vai domājat, ka otrā pusīte ir jāmīl un jābūt pret viņu jūtām vai bez tā var arī iztikt un dzīvot kopā bērnu dēļ un izveidotās dzīves?
Interesē to viedoklis kuri attiecībās ir 5+ gadus!
Esmu ļoti apmulsusi...
02.01.2024 11:14 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Nav tie 5+, bet viens daudz vecāks cilvēks reiz teica, kā pirmie 3 (maksimums 4) gadi ir mīlestība, tālāk seko pieradums. Gan jau kāda taisnība tur ir
02.01.2024 11:22 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Ko nozīmē “‘mīlēt”? Ja ir savstarpēja cieņa, rūpes, ir kopā interesanti un kopā var arī pasmieties, tad droši var būt kopā. Tas viss var notikt arī bez milzu taureņiem vēderā, ja ar to tas ir domāts.
02.01.2024 11:25 |
 
Reitings 1402
Reģ: 19.05.2016
Es domāju, ja nav mīlestības, tad agri vai vēlu cilvēks, kas Tev dzīvo šitā blakus, sāk krist uz nerva un tā ir konstantu kašķu atmosfēra. Tā sākas tie "man besī, cik skaļi tu ēd" joki. Un tas nevienam nav vajadzīgs.
02.01.2024 11:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Bez mīlestības attiecības kādā brīdī noteikti nobruks. Ar nemīlamu cilvēku dzīvot kopā ir grūti. Bet gadās, ka ilgtermiņa attiecībās ikdienas rutīnā tā mīlestības dzirkstele mēdz pazust un tad pārim kopīgi jāstrādā, lai to atkal atrastu un uzkurinātu. Ir taču iemesls, kāpēc izvēlējies veidot kopīgu dzīvi un radīt bērnus tieši ar šo konkrēto cilvēku.
02.01.2024 11:56 |
 
Reitings 544
Reģ: 09.06.2023
Jautājums, ko tad katram nozīmē mīlestība?
Pēc manām domām, to vai ir, vai nav mīlestība, var noteikt tikai attiecību sākumā, sev atbildot uz jautājumu, vai esmu ar cilvēku kopā, jo man patīk viņa būtība vai man ir ērti dēļ finansēm, būs izdevīgi utt.
Ar gadiem “mīlestība” apaug ar dažādām problēmām, notikumiem, sadzīviskām ainām, un laika gaitā daudzi sāk domāt, ka vairs nemīl otru. Vajadzētu sev uzdod jautājumu, vai tiešam jūs vairs nemīlat otru vai nemīlat apstākļus, kas radās, nereti pašu vai otra partnera nolaidības vai slinkuma dēļ.
Mīlestība - tas ir nozīmē patikt otra cilvēka būtībai un vēlaties darīt savienību labāku, kvalitatīvāku.
02.01.2024 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Reāli kas vispār ir mīlestība? Tie "taureņi" vēderā, bet myb tas ir stress?
02.01.2024 12:31 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Dažādiem pāriem mīlestība ir atšķirīga. Ne vienmēr ir ļimstoši ceļgali un emociju vulkāns. Ar laiku mīlestība transformējas, pāriet citā - nobriedušākā - līmenī. Katrā ziņā, mīlestība ir nevis vārdi, bet rīcība - tas, ko dari sava mīļotā labā, dažkārt pat pašai/-am no kaut kā atsakoties otra labā.
02.01.2024 12:58 |
 
Reitings 225
Reģ: 18.03.2023
Man viena kolēģe, ap 60. Pati stāstīja, ka daudz krāpusi vīru, viņš arī. Bet dzīvo kopā kopš jaunības, jo esot pieradums un vismaz kāds gaidot vakarā mājās. Tā ka var visādi.
02.01.2024 13:18 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.11.2023
Nuuu, neko jau nav jādara obligāti. Ja abi jūtas lieliski dzīvojot attiecībās, kur nav mīlestības, tad kāpēc ne?
Domāju, ka foršāk jau ir, ja abi mīl viens otru.
Bet - var gadīties lielā mīlestība, toties abi kliedz un strīdās. Var būt arī abpusēji ērtas, mierpilnas attiecības bez mīlestibas.
02.01.2024 13:43 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Nepiekrītu tām visām muļķībām "mīlestība ir tikai maksimums 3 gadus, pēc tam mīlestība beidzas un sākas tikai pieradums". Kurš to vispār izdomāja? Tās ir atrunas cilvēkiem, kuri negrib strādāt pie attiecībām. Ir tik vienkārši 1-2x mēnesī atrast laiku, lai viens otru uzaicinātu uz randiņu vai kaut kur atpūsties kopā, reizi gadā aizlidot kopā tālākā ceļojumā (ja finanses neļauj, tad kaut vai paceļot kopā pa Latvijas skaistajām vietām), ja ir iespēja, tad brokastot/vakariņot kopā mājās. Vakaros pēc darba tā vietā, lai viens ielīstu vienā stūrī skatīties tv, otrs telefonā, labāk varētu apsēsties viens otram blakus un izrunāties kā pagāja diena, kas uz sirds utt. Kā arī tas, ka jūs esat 3, 5, 10, 15 gadus kopā nenozīmē, ka ir jānolaiž sevi. Jā, tu vari justies slikti un justies vājš otra priekšā, kad kādu reizi nav pat spēks nomazgāties, bet apzināti nemazgāties, pirst, atraugāties, nekopt sevi, tā nav norma pat, ja jūs esat kopā 10+ gadus. Sevi ir jākopj gan vīrietiem, gan sievietei neatkarīgi no tā, cik ilgi jūs esat kopā. Pie attiecībām ir jāstrādā, jākomunicē, jāizrunā problēmas uzreiz, nevis viss jākrāj sevī un jāizgāž dusmas uz otra. Cik daudzas attiecības izjūk tikai tāpēc, ka cilvēki nekomunicē un ja tev bija slikta diena darbā, iemācies atstāt darba problēmas darbā, nevis atnāc mājās un izgāz dusmas uz ģimeni. Pie attiecību strādāšanas vienmēr var atlaist laiku. Darbs, nogurums, bērni nav iemesls, lai nevarētu strādāt pie attiecībām. Ja grib, var atrast laiku, ja negrib - atrunas. Tieši tik vienkārši.
02.01.2024 13:56 |
 
Reitings 1402
Reģ: 19.05.2016
Jauns profils. @ 02.01.2024 13:56
Nepiekrītu tām visām muļķībām "mīlestība ir tikai maksimums 3 gadus, pēc tam mīlestība beidzas un sākas tikai pieradums". Kurš to vispār izdomāja? Tās ir atrunas cilvēkiem, kuri negrib strādāt pie attiecībām. Ir tik vienkārši 1-2x mēnesī atrast laiku, lai viens otru uzaicinātu uz randiņu vai kaut kur atpūsties kopā, reizi gadā aizlidot kopā tālākā ceļojumā (ja finanses neļauj, tad kaut vai paceļot kopā pa Latvijas skaistajām vietām), ja ir iespēja, tad brokastot/vakariņot kopā mājās. Vakaros pēc darba tā vietā, lai viens ielīstu vienā stūrī skatīties tv, otrs telefonā, labāk varētu apsēsties viens otram blakus un izrunāties kā pagāja diena, kas uz sirds utt. Kā arī tas, ka jūs esat 3, 5, 10, 15 gadus kopā nenozīmē, ka ir jānolaiž sevi. Jā, tu vari justies slikti un justies vājš otra priekšā, kad kādu reizi nav pat spēks nomazgāties, bet apzināti nemazgāties, pirst, atraugāties, nekopt sevi, tā nav norma pat, ja jūs esat kopā 10+ gadus. Sevi ir jākopj gan vīrietiem, gan sievietei neatkarīgi no tā, cik ilgi jūs esat kopā. Pie attiecībām ir jāstrādā, jākomunicē, jāizrunā problēmas uzreiz, nevis viss jākrāj sevī un jāizgāž dusmas uz otra. Cik daudzas attiecības izjūk tikai tāpēc, ka cilvēki nekomunicē un ja tev bija slikta diena darbā, iemācies atstāt darba problēmas darbā, nevis atnāc mājās un izgāz dusmas uz ģimeni. Pie attiecību strādāšanas vienmēr var atlaist laiku. Darbs, nogurums, bērni nav iemesls, lai nevarētu strādāt pie attiecībām. Ja grib, var atrast laiku, ja negrib - atrunas. Tieši tik vienkārši.
Man liekas, tie cilvēki jauc mīlestību ar "atlasīju pareizo kandidātu pēc kritērijiem un kad pazūd vēlme ar viņu grūsties, tad to sauc par "mīlestība mainās"".
02.01.2024 14:00 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.11.2023
Jupiter @ 02.01.2024 14:00
Man liekas, tie cilvēki jauc mīlestību ar "atlasīju pareizo kandidātu pēc kritērijiem un kad pazūd vēlme ar viņu grūsties, tad to sauc par "mīlestība mainās"".

Ļoti trāpīgi. Man vispār šis forums atvēra acis, ka daudzi cilvēki tiešām attiecībās izvēlas cilvēku, kas var atķeksēt kaut kādas kastītes, finansiāli nodrošināt un tas, vai abiem kopā vispār ir interesanti tiek nogrūzts kaut kur otrajā plānā. Kādreiz domāju, ka tā dara tikai retais.
02.01.2024 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Tak nejauciet mīlestību ar kaisli un rozā taureņiem, kas ir attiecību sākumā. Tie pirmie pāris gadi. Tam ar mīlestību nav nekāda sakara. Mīlestība nav nejaušība, kas notiek. Tā ir apzināta izvēle un ieguldītais darbs
02.01.2024 14:08 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.11.2023
kordelia @ 02.01.2024 14:08
Tak nejauciet mīlestību ar kaisli un rozā taureņiem, kas ir attiecību sākumā. Tie pirmie pāris gadi. Tam ar mīlestību nav nekāda sakara. Mīlestība nav nejaušība, kas notiek. Tā ir apzināta izvēle un ieguldītais darbs

Nu kā var pirmos gadus nesaukt par mīlestību. Tu jau to izvēli veic un darbu ieguldi, jo mīli.
Nu vai arī tāpēc, ka tev pērk mašīnas un somiņas, bet tad tā nav mīlestība.
02.01.2024 14:13 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Džinga @ 02.01.2024 14:07

Ļoti trāpīgi. Man vispār šis forums atvēra acis, ka daudzi cilvēki tiešām attiecībās izvēlas cilvēku, kas var atķeksēt kaut kādas kastītes, finansiāli nodrošināt un tas, vai abiem kopā vispār ir interesanti tiek nogrūzts kaut kur otrajā plānā. Kādreiz domāju, ka tā dara tikai retais.

Kritērijiem ir jābūt un simpātijām vienam pret otru ir jābūt vienai no tām. Mīlēt var arī dzēroņu, bet tapēc jau kopā nedzīvo un nerada ģimeni.
02.01.2024 14:28 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Pirmie gadi ir iemīlēšanās. Tā nav mīlestība. Mīlestība nobriest pēc iemīlēšanās. Vai arī nē…
02.01.2024 14:38 |
 
Reitings 1402
Reģ: 19.05.2016
kordelia @ 02.01.2024 14:38
Pirmie gadi ir iemīlēšanās. Tā nav mīlestība. Mīlestība nobriest pēc iemīlēšanās. Vai arī nē…
Ne vienmēr. Ir tāda mīlestība, kas ir visaptveroša, vienmēr esoša, pāri visam stāvoša un es nevainoju cilvēkus kas tai netic, jo nav to piedzīvojuši, bet nevajag norakstīt visu cilvēku mīlestības un smagu darbu, jo TEV tā ir.
02.01.2024 14:40 |
 
Reitings 550
Reģ: 13.12.2023
Džinga @ 02.01.2024 14:13

Nu kā var pirmos gadus nesaukt par mīlestību. Tu jau to izvēli veic un darbu ieguldi, jo mīli.
Nu vai arī tāpēc, ka tev pērk mašīnas un somiņas, bet tad tā nav mīlestība.

Jo iemīlēšanās periodā vispār nav jāpiestrādā, lai dzīvotu 100% saticīgi, tas nāk dabiski bez piepūles. Tur nav nekāda darba, nekādu nesavtīgu izvēļu. Ja tev jau attiecību sākumā tā nav, tas ir liels red flag. Man ir 15 gadus ilgas attiecības.
02.01.2024 22:13 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Šī ir īsta mīlestība. Ja jums cilvēks fiziski nepiesaista tad tur nekas nesanāks.

02.01.2024 23:01 |
 
Reitings 1
Reģ: 03.01.2024
Manuprāt attiecību sākumā Tu vari mīlēt cilvēku par to, ka viņš vienkārši ir, jo ne jums kopīgi pienākumi, ne izveidoti mērķi. Protams gadiem ejot un esot kopā jau ilgstoši, Tu sāc redzēt ne tikai to, ka wow man ir partneris, bet kas kopā tiek paveikts/sasniegts, kā sadalāt pienākumus, kā tiek audzināti bērni utt. Tur arī parasti sākās problēmas, jo ja tiek ieguldīts tikai vienpusēji tad jā, dzīvo bez mīlestības tīri bērnu/īpašumu/ieraduma pēc.
03.01.2024 01:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits