Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nostaļģija

 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Uznāca nostaļģija. :D Kādas ir jūsu labākās atmiņas no 2008.-2010.g.? Kas interesants jūsu dzīvēs notika tajā laikā? Es atceros kā visu vasaru laukos pavadīju pie vecvecākiem, kā no rīta iznācu ārā tā visu dienu pavadīju ārā ar citiem bērniem. Spēlējām ķerenes, paslēpes, klasītes, cepām smillšu kūkas. Cietām slāpes tikai tāpēc, lai neieietu istabā pēc ūdens un netiktu iedzīti iekšā istabā. 😁 Un atceros kā ap 21:00 mani iedzina iekšā mājās, bet vecākā māsa tikmēr pie spoguļa krāsojās, bija uzlikusi daudz tonālo, viss smaržoja pēc viņas augļu smaržām un viņa devās tusēt. Labas atmiņas. Nebija man nekāda telefona, nekādu rūpju.
28.12.2023 23:19 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Vasaras un brīvlaiki tika pavadīti laukos, ļoti patika, nekad negribēju braukt prom, atpakaļ uz mazpilsētu. Tajā laikā vairs nespēlējos, bet viskautkur staigājām, braukājām ar riteņiem, un palīdzēju lauko darbos, siena talkas atceros un tās tiešām patika, taisīt kravu, sēdēt augšā, kad ar traktoru ved mājās. Tad arī pa nakti sienā gulējām un staigāties pa nakti gājām un ēst kaimiņu kiršus 😄
Skolas laikā, kā skola cauri, tā ar draudzenēm pārsvarā arī staigāties gājām un tālus gabalus. Ap 2010. gadu jau tusiņi sāka interesēt. Man nebija tāds noteikts laiks, cikos mājās jābūt. Galvenais, lai mājās darbi izpildīti un nu vēlāk par pusnakti gan nē, tad mamma dusmīga.
29.12.2023 13:48 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Man vienīgai likās interesanta tēma? 🙄
30.12.2023 02:57 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Forelee @ 30.12.2023 02:57
Man vienīgai likās interesanta tēma? ?

Es neizjūtu nostalģiju pēc bērnības, kādu jūs aprakstījāt (kas man bija 90. un 2000.gadu sākums), kaut tā man vispār nebija slikta, bet atmiņā tikai pāris forši piedzīvojumi. 2008.-2010.gads asociējas ar pusaudžu problēmām, pirmā mīlestība, nepieņemšana, vēlme izrauties no vecāku kontroles utt. Nekas baigi foršs. Vispiedzīvojumiem bagātākais laiks man bija uzsākot studijas (2012.). Ja jāizjūt nostalģija, tad teiktu, ka izjūtu to pret laiku pirms kādiem gadiem 5 (laikam 2019.), kad vienkārši bija atkal jauns, interesants dzīves posms, bet vislabāk jau dzīvot tagadnē.
Vakar vai šodien tv3 ir filma "Tizlenes". Tur ir nostalģija! Par 2000.gadu. Kaut stāsts par pieaugušākām meitenēm nekā biju es tai laikā, tāpat viss pazīstams.
30.12.2023 10:50 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Pati 2008. gadā vēl biju maza, tāpēc pieminēju tieši šos gadus.
Bet jā, ja tēma nav par citu aprunāšanu, tad lielu popularitāti tā negūst. Aprunāšanās tēmās sievietes te pat visu ziemassvētku laiku pavadīja un noteikti arī jauno gadu sagaidīs tur, tā vietā, lai ar ģimeni pasvinētu. :D
30.12.2023 10:58 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Ijaa @ 30.12.2023 10:58
Pati 2008. gadā vēl biju maza, tāpēc pieminēju tieši šos gadus.
Bet jā, ja tēma nav par citu aprunāšanu, tad lielu popularitāti tā negūst. Aprunāšanās tēmās sievietes te pat visu ziemassvētku laiku pavadīja un noteikti arī jauno gadu sagaidīs tur, tā vietā, lai ar ģimeni pasvinētu. :D

Aprunāšanas tēmās nav jāizklāsta sava dzīve. Tēmās, kur kaut ko par sevi stāsti, ar lielu ticamību to kāds pierakstīs blociņā un pēc tam vilks ārā nesaistītās diskusijās.
30.12.2023 11:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits