Ķīniešu paruna par sievām

 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
"The ugly wife is a treasure at home"
"Neglīta sieva ir vērtīgs atradums mājās"

Ir paziņas kuriem draudzenes un sievas ir labi izskatīgas bet mājās ir pilnīga nekārtība un viņas nav orientētas uz dzīvošanu tīrībā, viņas nevar par neko citu parūpēties kā tikai par sevi. Dzīvnieku mēsli un mati visur salipuši, atkritumi un mantas mētājās uz grīdas, bet viņas tikai sēž pie spoguļa vairākas stundas dienā un savos telefonos tā vietā lai iztīrītu māju... Ir labāk tad dzīvot vienam nekā pūlēties sadzīvot ar šādu personu.
Vai ir taisnība, ka neglītas sievas uztur māju kārtīgāku?
16.12.2023 17:36 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.12.2022
GhostGG @ 18.12.2023 13:47

Slotu jau gan esmu redzējis, bet man tādas lietas vnk nav jādara. Draudzene gan uztur māju kārtībā :P

To jau tikai tu izdomāji, ka tev tas nav jādara! Ja tava draudzne arī strādā, bet viņai vēl pa vakariem ar slotu jāskraida, tad ir kā ir!
18.12.2023 14:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
To jau tikai tu izdomāji, ka tev tas nav jādara! Ja tava draudzne arī strādā, bet viņai vēl pa vakariem ar slotu jāskraida, tad ir kā ir!

Sāksim ar to, ka viņai ir ļoti brīvs grafiks un darbs ir sirds lieta, kas kaulus nelauž + viņai nav par neko jāmaksā. Tā kā jā, viņai nav iebildumu un problēmu uzkopt māju :)
18.12.2023 14:11 |
 
Reitings 221
Reģ: 04.12.2023
Perrina @ 18.12.2023 14:02

To jau tikai tu izdomāji, ka tev tas nav jādara! Ja tava draudzne arī strādā, bet viņai vēl pa vakariem ar slotu jāskraida, tad ir kā ir!

Parasti jau slinķēm ir problēmas ar to mājas tīrīšanu un pretenzijas, ka vīrietis to nedara. Čaklās par to īpaši nediskutē un to vienkārši dara, savā veidā tas viņām pat patīk. Tāpat kā normāli vīrieši atrisina sievietes auto problēmas vai saremontē / nomaina elektrotehniku, kas sabojājas. Nav dzirdēts, ka kāda vīrietis protestē, kāpēc man, lai sieviete pati to veļasmašīnu nomaina vai tv pie sienas pieliek. Jo es taču visu dienu strādāju.
18.12.2023 14:16 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.12.2022
Sisja @ 18.12.2023 14:16

Parasti jau slinķēm ir problēmas ar to mājas tīrīšanu un pretenzijas, ka vīrietis to nedara. Čaklās par to īpaši nediskutē un to vienkārši dara, savā veidā tas viņām pat patīk. Tāpat kā normāli vīrieši atrisina sievietes auto problēmas vai saremontē / nomaina elektrotehniku, kas sabojājas. Nav dzirdēts, ka kāda vīrietis protestē, kāpēc man, lai sieviete pati to veļasmašīnu nomaina vai tv pie sienas pieliek. Jo es taču visu dienu strādāju.

Un cik bieži tev tā tehnika lūst? Ne jau katru vakaru!
18.12.2023 14:37 |
 
Reitings 221
Reģ: 04.12.2023
Perrina @ 18.12.2023 14:37

Un cik bieži tev tā tehnika lūst? Ne jau katru vakaru!

Doma bija, ka čaklajām tas nav grūti izdarīt un ir pašsaprotami, tikai slinkās čīkst, meklē atrunas un skaita cik ko kurš ir izdarījis. Un nav jau arī tā, ka jātīra un grīdas jāberž katru vakaru. Ja vēl dzīvoklis nevis māja tad vispār easy.
18.12.2023 14:47 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.12.2022
Sapratu, sapratu! Vīrieši mūsdienās vājais dzimums!
18.12.2023 15:03 |
 
Reitings 221
Reģ: 04.12.2023
Perrina @ 18.12.2023 15:03
Sapratu, sapratu! Vīrieši mūsdienās vājais dzimums!

Jāsaka, ka tev piemīt diezgan savdabīga spriestspēja…Vienkārši neesi slinka.
18.12.2023 15:10 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.12.2022
Sisja @ 18.12.2023 15:10

Jāsaka, ka tev piemīt diezgan savdabīga spriestspēja…Vienkārši neesi slinka.

Ja tas, ka es gribu, lai vecis arī uzņemas aiz sevis grīdu uzslaucīt, norāda uz to, ka esmu slinka, lai tā butu! Aiz manis neviens nevāc!
18.12.2023 15:39 |
 
Reitings 4428
Reģ: 14.04.2023
Perrina @ 18.12.2023 10:03
A kapēc tas vecis nevar māju iztīrīt? Viņš ir darbnespējīgs? Vai ir kāds likums izdots, ka sievietes tikai māju tīra? Vecis redz, ka māja nekārtīga, bet vieglāk jau pačīkstēt, ka sieva slika!
Kāpēc vienam būtu jātīra aiz visiem? Vecis vai vecene, bet katrs pats satīra aiz sevis! Un, kā jau minēju, tas vecis pats vainīgs, ka neprotestē
18.12.2023 15:40 |
 
Reitings 4428
Reģ: 14.04.2023
Sisja @ 18.12.2023 14:16

Parasti jau slinķēm ir problēmas ar to mājas tīrīšanu un pretenzijas, ka vīrietis to nedara. Čaklās par to īpaši nediskutē un to vienkārši dara, savā veidā tas viņām pat patīk. Tāpat kā normāli vīrieši atrisina sievietes auto problēmas vai saremontē / nomaina elektrotehniku, kas sabojājas. Nav dzirdēts, ka kāda vīrietis protestē, kāpēc man, lai sieviete pati to veļasmašīnu nomaina vai tv pie sienas pieliek. Jo es taču visu dienu strādāju.
Piekrītu! Manuprāt, mājas darbi paši sadalās. Vīrietis kaut ko parasti salabo, sieviete satīra. Man arī grūti spriest, jo nekad dzīvē nav gadījies slinks vīrietis ar ko dzīvoju kopā.
18.12.2023 15:43 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Dažreiz sievietēm ģimenē tiek uzkrauts pārāk daudz darbu, un "labām sievām" vienkārši ir tendence prioritizēt citu vajadzības pāri savām, un ja neviens no ģimenes nedomā par viņas vajadzībām, tad rezultātā redzam to, ko redzam.
Fakts ir, ka, lai būtu skaista sieva, vajag 1 - brīvu laiku viņai priekš sevis, 2 - brīvus naudas līdzekļus, ko tērēt tikai sev. Nevis uz bērnu ziemas zābaku rēķina vai veterinārsta vietā, bet tikai un vienīgi sev. 3 - ir jābūt iespējai apmeklēt vietas, kur "izstaidzināt" skaistumu, un nē, piemājas pārtikas veikals neskaitās.
18.12.2023 15:45 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Sisja @ 18.12.2023 14:16

Parasti jau slinķēm ir problēmas ar to mājas tīrīšanu un pretenzijas, ka vīrietis to nedara. Čaklās par to īpaši nediskutē un to vienkārši dara, savā veidā tas viņām pat patīk. Tāpat kā normāli vīrieši atrisina sievietes auto problēmas vai saremontē / nomaina elektrotehniku, kas sabojājas. Nav dzirdēts, ka kāda vīrietis protestē, kāpēc man, lai sieviete pati to veļasmašīnu nomaina vai tv pie sienas pieliek. Jo es taču visu dienu strādāju.

Pilnīgi jābrīnās par šādu sieviešu loģiku. Realitātē ir tā, ka darbiem ir jābūt puslīdz izlīdzinātiem. It īpaši ja abi strādā pilnas slodzes. Tev vecis katru otro dienu kaut ko skrūvē, piekarina pie sienas vai uzvelk veļeni pa trepēm? Trauki jāmazgā katru dienu, ēst arī jātaisa un māja jāpiekārto, it īpaši kad bērni. Čaklās jā, tām kuras kaifo par mājas soli, lai tiek jebkurš no darbiem kas viņām tīk. Bet ja abi ieguldās sadzīvē finansiāli, nu tad arī mājas darbi puslīdz jāsadala un nav tur runa par slinkumu. Prosta kad viens neko nedara un otram uzkrauj kā pienākumu, tas kaut kāda brīdī izbesī un sākas šitās zāģēšanas.
Ja finanses tur sadalītas tā, ka ieguldās vairāk vīrietis, tad pilnīgi normāli, ja sieviete pa mājas soli parūpējas. Visādāk savādāk jābūt kaut kādai organizētībai.
18.12.2023 15:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Pilnīgi jābrīnās par šādu sieviešu loģiku. Realitātē ir tā, ka darbiem ir jābūt puslīdz izlīdzinātiem. It īpaši ja abi strādā pilnas slodzes.

Es gan šim nepiekrītu. Izņēmums ir tikai tad, ja abi dala maksājumus uz pusēm. Bet, ja maksājums sedz tikai vīrietis, tad sorry, bet man būtu pilnīgi pie d**sas, ka abi strādā.
Man tomēr par šo viedoklis vienmēr ir bijis nemainīgs -
Ja abi strādā un dala maksājumus uz pusēm un sieviete ir vienīgā, kura dara mājas darbus, tad viņa ir muļķe. Bet, ja abi strādā un maksājumus sedz tikai vīrietis + viņam vēl ir māja jāpucē, tad viņš ir lohs.
18.12.2023 16:01 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 18.12.2023 16:01

Es gan šim nepiekrītu. Izņēmums ir tikai tad, ja abi dala maksājumus uz pusēm. Bet, ja maksājums sedz tikai vīrietis, tad sorry, bet man būtu pilnīgi pie d**sas, ka abi strādā.
Man tomēr par šo viedoklis vienmēr ir bijis nemainīgs -
Ja abi strādā un dala maksājumus uz pusēm un sieviete ir vienīgā, kura dara mājas darbus, tad viņa ir muļķe. Bet, ja abi strādā un maksājumus sedz tikai vīrietis + viņam vēl ir māja jāpucē, tad viņš ir lohs.

Jā, piekrītu. Varbūt ne tā uzrakstiju bet man doma ir tāda pati kā tev.
18.12.2023 16:04 |
 
Reitings 138
Reģ: 04.08.2023
GhostGG @ 18.12.2023 16:01

Es gan šim nepiekrītu. Izņēmums ir tikai tad, ja abi dala maksājumus uz pusēm. Bet, ja maksājums sedz tikai vīrietis, tad sorry, bet man būtu pilnīgi pie d**sas, ka abi strādā.
Man tomēr par šo viedoklis vienmēr ir bijis nemainīgs -
Ja abi strādā un dala maksājumus uz pusēm un sieviete ir vienīgā, kura dara mājas darbus, tad viņa ir muļķe. Bet, ja abi strādā un maksājumus sedz tikai vīrietis + viņam vēl ir māja jāpucē, tad viņš ir lohs.

Šeit laikam piekritīšu. Nu, mums vismaz šāds koncepts strādā jau n-tos gadus - abi pelnām, abi dalām maksājumus uz pusēm, abi arī kopā uzturam dzīvesvietu. Mums abiem ir enerģiju izsūcošs darbs ar cilvēkiem, līdz ar to neviens negaida, ka tagad otrs pucēs vienītī māju, mazgās un ēst gatavos. Ja es gatavoju ēst, viņš nomazgās traukus un otrādi. Auto uz remontu vedam, balstoties, kuram ir laiks - ja man ir brīvāka diena, es vedīšu un dīlošu ar mehāniķiem. Lielos uzkopšanas darbus, kad gribam iziet cauri visam, kas mājās ir un lieko izmest, sakopt, tad abi norunājam dienu un ķeramies klāt. Mūsu mājās nav tāds "es daru šito, tu dari to". Visu pēc iespējām darām kopā. Un es neteiktu, ka es būtu "neglīta" vai mans partneris tāds būtu. Dzīvojam sakoptā vidē un rūpējamies viens par otru. BET, zinu diemžēl arī keisus no draugu/paziņu loka, kurā diemžēl čalis kapā visu laiku viens pats, dāmai pāri 30, darbos noturēties nespēj, par māju parupēties arī negrib. Un vēl apvainojas, kad čalis nepērk ūber dārgos ceļojumus viņiem abiem - pofig par to, ka vīrietim būtu vēl operācija jātaisa, svarīgāk taču ir ceļojums, dārgi branči un lupatas, kurās pati naudu neiegulda... jo tādas nav. Un tas ir skumji, jo izskatās kā vīrieša eksploitācija no malas. Varbūt saprastu, ja mājās būtu bērns, kas jāpieskata, bet tāda nav. Un diemžēl tas, kurš par visu rūpējās un skraida apkārt ar birsti, arī ir pats čalis.
18.12.2023 17:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
BET, zinu diemžēl arī keisus no draugu/paziņu loka, kurā diemžēl čalis kapā visu laiku viens pats, dāmai pāri 30, darbos noturēties nespēj, par māju parupēties arī negrib. Un vēl apvainojas, kad čalis nepērk ūber dārgos ceļojumus viņiem abiem - pofig par to, ka vīrietim būtu vēl operācija jātaisa, svarīgāk taču ir ceļojums, dārgi branči un lupatas, kurās pati naudu neiegulda... jo tādas nav. Un tas ir skumji, jo izskatās kā vīrieša eksploitācija no malas. Varbūt saprastu, ja mājās būtu bērns, kas jāpieskata, bet tāda nav. Un diemžēl tas, kurš par visu rūpējās un skraida apkārt ar birsti, arī ir pats čalis.

Tādus nav ko žēlot. Ir aitas ir cirpēji. To vnk sauc par "loha nodokli". Katrs pats izvēlas savu likteni un katrs pats savas laimes kalējs. Ja šis vīrietis uzturās tādās attiecībās, tad tas nozīmē tikai to, ka viņu viss apmierina un gausties par tādām lietām ir muļķīgi. Tie, kuri paši sevi neciena, tos sievietes pat vēl mazāk ciena un viņus parasti "sabradā". It is what it is.
18.12.2023 17:13 |
 
Reitings 138
Reģ: 04.08.2023
GhostGG @ 18.12.2023 17:13

Tādus nav ko žēlot. Ir aitas ir cirpēji. To vnk sauc par "loha nodokli". Katrs pats izvēlas savu likteni un katrs pats savas laimes kalējs. Ja šis vīrietis uzturās tādās attiecībās, tad tas nozīmē tikai to, ka viņu viss apmierina un gausties par tādām lietām ir muļķīgi. Tie, kuri paši sevi neciena, tos sievietes pat vēl mazāk ciena un viņus parasti "sabradā". It is what it is.

True, ja nevar izšķirties, tad neviens cits no malas nepalīdzēs.
18.12.2023 17:24 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.12.2023
GhostGG @ 18.12.2023 13:47

Slotu jau gan esmu redzējis, bet man tādas lietas vnk nav jādara. Draudzene gan uztur māju kārtībā :P

Un ko tu darisi, ja vienu dienu tava draudzene atradis citu čaļi, tādu, kas piedalās pats mājās darbos! Līdz ar to tev vairs nebūs draudzenes kādu laiku, domā māju atstāt nekoptu, kamēr tev nav atrasta jauna draudzene - mājkalpotāja?
18.12.2023 18:13 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un ko tu darisi, ja vienu dienu tava draudzene atradis citu čaļi, tādu, kas piedalās pats mājās darbos! Līdz ar to tev vairs nebūs draudzenes kādu laiku, domā māju atstāt nekoptu, kamēr tev nav atrasta jauna draudzene - mājkalpotāja?

Kā ko? Novēlēšu viņai veiksmi un atradīšu citu draudzeni. Varētu padomāt, ka tādas sievietes, kuras labprāt par neko nemaksātu un uzkoptu māju ir deficīts :D
18.12.2023 18:16 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.12.2023
Sisja @ 18.12.2023 14:47

Doma bija, ka čaklajām tas nav grūti izdarīt un ir pašsaprotami, tikai slinkās čīkst, meklē atrunas un skaita cik ko kurš ir izdarījis. Un nav jau arī tā, ka jātīra un grīdas jāberž katru vakaru. Ja vēl dzīvoklis nevis māja tad vispār easy.

Zini, ja tev būtu lielais suns, kurš atnāk rudenī/ziemā no pastaigas ar savām netīrajām ķepām un pielačo visu māju, kāarī cilvēkiem ir dubļaini apavi un mitrums tek.no.sniega.
18.12.2023 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits