Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padoms

 
Reitings 5
Reģ: 14.12.2023
Čau.
Šī gada sākumā (janvārī) 4x biju uz tikšanos/randiņu ar vienu pazīstamo puisi, kuram es ļoti patiku. Simpātijas nebija abpusējas, pa četrām tikšanās reizēm man nekāda dzirkstele tā arī nenotika. Nejauši sanāca iepazīties ar tuvu viņa draugu. Man viņš ļoooti iepatikās un es viņam, mums labi saskan. Esam kopā jau 5 mēnešus. Tas puisis, ar kuru sākumā gāju uz randiņiem, protams, ļoti sadusmojās. Viņi ir četri ļoti tuvi draugi kopš pamatskolas laikiem un viņiem ir aizliegts pat paskatīties uz drauga meiteni, bet es taču nebiju tā pirmā puiša meitene, bet tagad ar manu puisi vairs nekomunicē neviens no tiem draugiem, jo uzskata, ka viņš nocēla meiteni. Redzu kā mans puisis pārdzīvo, ka viņa draugi nekontaktējas ar viņu, jo viņi visi bija ļoti tuvi. Nezinu ko darīt. Varbūt man parunāt ar viņa draugiem un izstāstīt situāciju? Vai tā ir slikta doma?
14.12.2023 14:55 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Tie tava drauga čomi ir tīrākie muļķi. Ja nav dzirkstele tad nav.
14.12.2023 14:56 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Es tik aizdomājos, kapēc 4x randiņi, ja jau uzreiz nebija dzirkstele? Noteikti tas puisis uzskatijis, ka ja jau 4 randiņi, tad kaut kas bīdās. Savā ziņā saprotu arī viņu un no malas izskatās, ka toč nocēlis. Nedomāju ka tavs komentārs tur ko mainīs jo padomās, ka tu vienkārši centies visu nogludināt.
14.12.2023 15:09 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Tavam draugam vajadzētu priecāties, ka tika vaļā no tādiem draugiem. Nav jau mazi bērni, lai apvainotos par to, ka viens dabūja konfekti, bet otrs nē.
14.12.2023 15:10 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Viņi ir četri ļoti tuvi draugi kopš pamatskolas laikiem un viņiem ir aizliegts pat paskatīties uz drauga meiteni, bet es taču nebiju tā pirmā puiša meitene, bet tagad ar manu puisi vairs nekomunicē neviens no tiem draugiem, jo uzskata, ka viņš nocēla meiteni. Redzu kā mans puisis pārdzīvo, ka viņa draugi nekontaktējas ar viņu, jo viņi visi bija ļoti tuvi. Nezinu ko darīt. Varbūt man parunāt ar viņa draugiem un izstāstīt situāciju? Vai tā ir slikta doma?

Ļoti pareizi dara, ja draugs, draugam noceļ meiteni, tad tāds draugs nav vajadzīgs. + Par tavu puisi tas neko labu arī neliecina, ka viņš varēja tā izdarīties pret savu draugu.
Nevajag būt pārteigtai, ka tādi snake draugi nav vēlami vairs draugu kompānijā. Manuprāt, tie ir nerakstīti likumi starp vīriešu draugiem - neielaizties ar sievietēm, kuri sākotnēji ir ar viņu tikušies, vai patīk, vai arī ar bijušajām. Te viss ir pilnīgi normāli un pašsaprotami.
14.12.2023 15:11 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 14.12.2023 15:11

Ļoti pareizi dara, ja draugs, draugam noceļ meiteni, tad tāds draugs nav vajadzīgs. + Par tavu puisi tas neko labu arī neliecina, ka viņš varēja tā izdarīties pret savu draugu.
Nevajag būt pārteigtai, ka tādi snake draugi nav vēlami vairs draugu kompānijā. Manuprāt, tie ir nerakstīti likumi starp vīriešu draugiem - neielaizties ar sievietēm, kuri sākotnēji ir ar viņu tikušies, vai patīk, vai arī ar bijušajām. Te viss ir pilnīgi normāli un pašsaprotami.

Pilnīgs nonsenss, piedod. Ja vienam no pieciem čomiem ar to meiteni nesapas, bet tur nekā nav pat bijis, otram nav tiesības vispār neko pat tās meitenes virzienā padomāt? Es saprastu, ja būtu bijušas attiecības, izšķirtos un tad kāds no čomiem tur kaut ko sāktu, tas varētu likties dīvaini.
14.12.2023 15:14 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
GhostGG @ 14.12.2023 15:11

Ļoti pareizi dara, ja draugs, draugam noceļ meiteni, tad tāds draugs nav vajadzīgs. + Par tavu puisi tas neko labu arī neliecina, ka viņš varēja tā izdarīties pret savu draugu.
Nevajag būt pārteigtai, ka tādi snake draugi nav vēlami vairs draugu kompānijā. Manuprāt, tie ir nerakstīti likumi starp vīriešu draugiem - neielaizties ar sievietēm, kuri sākotnēji ir ar viņu tikušies, vai patīk, vai arī ar bijušajām. Te viss ir pilnīgi normāli un pašsaprotami.

Muļķības.
14.12.2023 15:19 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Pilnīgs nonsenss, piedod. Ja vienam no pieciem čomiem ar to meiteni nesapas, bet tur nekā nav pat bijis, otram nav tiesības vispār neko pat tās meitenes virzienā padomāt? Es saprastu, ja būtu bijušas attiecības, izšķirtos un tad kāds no čomiem tur kaut ko sāktu, tas varētu likties dīvaini.

Tas nav nekāds nonsenss, tā ir normāla padarīšana NORMĀLĀS vīriešu kompānijās. Iedomājies tu sāktu tikties ar vīrieti, kurš ir bijis uz randiņu ar tavu labāko draudzeni un tai draudzenei viņš ļoti patīk? Ja uzsakti, ka dēļ krāna un pussy ir vērts izjaukt ļoti labi draudzību, ņemot vērā, ka vīrieši un sievietes ir milioniem, tad neko labu tas arī par tevi pašu neliecina. Pat ja šīs draudzības saglabājas, vienalga paliek, kā saka, "bad blood".
14.12.2023 15:19 |
 
Reitings 5
Reģ: 14.12.2023
GhostGG @ 14.12.2023 15:11

Ļoti pareizi dara, ja draugs, draugam noceļ meiteni, tad tāds draugs nav vajadzīgs. + Par tavu puisi tas neko labu arī neliecina, ka viņš varēja tā izdarīties pret savu draugu.
Nevajag būt pārteigtai, ka tādi snake draugi nav vēlami vairs draugu kompānijā. Manuprāt, tie ir nerakstīti likumi starp vīriešu draugiem - neielaizties ar sievietēm, kuri sākotnēji ir ar viņu tikušies, vai patīk, vai arī ar bijušajām. Te viss ir pilnīgi normāli un pašsaprotami.

1x mēs bijām pastaigāt pa parku, 2x arī kad bija garlaicīgi pastaigājām pa parku, 3x bijām paēst. 3x sapratu, ka man nekas pret viņu nebūs, jo vispār nekādu emociju, tikai draudzīgas un to arī pateicu. 4x satikāmies tad, kad es biju ar draudzenēm ballē un viņš tajā pašā ballē ar saviem draugiem. Mēs pat skūpstījušies nebijām. Kā es varēju būt viņa meitene?
14.12.2023 15:21 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
1x mēs bijām pastaigāt pa parku, 2x arī kad bija garlaicīgi pastaigājām pa parku, 3x bijām paēst. Sapratu, ka man nekas pret viņu nebūs. 4x satikāmies tad, kad es biju ar draudzenēm ballē un viņš tajā pašā ballē ar saviem draugiem. Mēs pat skūpstījušies nebijām. Kā es varēju būt viņa meitene?

Jā tu nebiji viņa meitene, par to es neko nesaku. Saku tikai to, ka tavs puisis zināja to, ka tam pirmajam draugam tu ļoti patīc un viņš izvēlējās tevi, kas, protams, ir ok, bet tagad neizpratnē kratīt plecus par to kāpēc ar viņu vairs negrib draudzēties ir diezgan pastulbi :D Katram jau tā draugu kompānija ir savādāka, katrā zinā, manā draugu kompānijā šādas lietas nenotiek un nemaz nebūtu iedomājamas. Katrā ziņa es pats tā nekad nevarētu rīkoties. Sievietes ir simtiem, tūkstošiem, milioniem, kāpēc lai es izčakarētu draudzību dēļ vienas vāveres.
14.12.2023 15:27 |
 
Reitings 78
Reģ: 02.12.2023
GhostGG @ 14.12.2023 15:19

Tas nav nekāds nonsenss, tā ir normāla padarīšana NORMĀLĀS vīriešu kompānijās. Iedomājies tu sāktu tikties ar vīrieti, kurš ir bijis uz randiņu ar tavu labāko draudzeni un tai draudzenei viņš ļoti patīk? Ja uzsakti, ka dēļ krāna un pussy ir vērts izjaukt ļoti labi draudzību, ņemot vērā, ka vīrieši un sievietes ir milioniem, tad neko labu tas arī par tevi pašu neliecina. Pat ja šīs draudzības saglabājas, vienalga paliek, kā saka, "bad blood".

Ja diviem cilvēkiem labi saskan ,tad kāpēc gan viņi nevarētu neko veidot ? Nav nemaz tik viegli atrast īsto cilvēku ,kāpēc laist garām iespēju ? Un neveidot savu privāto dzīvi tikai tāpēc ,ka tavam draugam patik tā meitene ? Pfff .
14.12.2023 15:29 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Libra. @ 14.12.2023 15:29

Ja diviem cilvēkiem labi saskan ,tad kāpēc gan viņi nevarētu neko veidot ? Nav nemaz tik viegli atrast īsto cilvēku ,kāpēc laist garām iespēju ? Un neveidot savu privāto dzīvi tikai tāpēc ,ka tavam draugam patik tā meitene ? Pfff .

Piekrītu.
14.12.2023 15:32 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Man ir draudzene, kura ir precējusies jau 7 gadus laimīgā laulībā ar vīrieti, kurš man vidusskolā ļoti patika, bet nejau tāpēc es beigšu komunicēt ar savu draudzeni. Viņi ir laimīgs pāris, pašai tagad man ir cits vīrietis, simpātijas nāk un iet.
14.12.2023 15:33 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja diviem cilvēkiem labi saskan ,tad kāpēc gan viņi nevarētu neko veidot ? Nav nemaz tik viegli atrast īsto cilvēku ,kāpēc laist garām iespēju ? Un neveidot savu privāto dzīvi tikai tāpēc ,ka tavam draugam patik tā meitene ? Pfff .

Varēt jau var, bet nav jābrīnās, ka vīrieši šādus vīriešus savās draugu kompānijās negrib.
Runājot par to īsto cilvēki hvz, manā pieredzē katra nākamā ir bijusi labāka par iepriekšējo. līdz ar to, es šim teicienam īsti neticu.
14.12.2023 15:34 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Izskatās, ka večiem nepatīk zaudēt vāveres medībās, tapēc čakarēs gadiem ilgu draudzību, jo kāds cits to vāveri dabuja saucot to par solidaritāti pret saviem draugiem. 🤣
14.12.2023 15:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Izskatās, ka večiem nepatīk zaudēt vāveres medībās, tapēc čakarēs gadiem ilgu draudzību, jo kāds cits to vāveri dabuja saucot to par solidaritāti pret saviem draugiem.

Nu ko tik neizdomās, lai pierādītu savu taisnību. Sievietēm tāpat šādas lietas nesaprast, jo viņām pa lielam tāda lieta kā gods un morālais kods ir sveša. Sievietes pat noceļ draudzenēm vīrus, ja var kaut kādu labumu gūt :D
Tāpērc es arī saku, ka draugu kompānijas un tajā pastāvošie uzskati ir dažādi. Tieši tāpēc cilvēki izvēlas draugus ar vienādiem uzskatiem un morālo kompasu, kas, acīmredzot, šajā tēmā ir bijis atšķirīgs. Tāpēc arī rezultāts ir tāds, kāds tas ir.
14.12.2023 16:00 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 14.12.2023 16:00

Nu ko tik neizdomās, lai pierādītu savu taisnību. Sievietēm tāpat šādas lietas nesaprast, jo viņām pa lielam tāda lieta kā gods un morālais kods ir sveša. Sievietes pat noceļ draudzenēm vīrus, ja var kaut kādu labumu gūt :D
Tāpērc es arī saku, ka draugu kompānijas un tajā pastāvošie uzskati ir dažādi. Tieši tāpēc cilvēki izvēlas draugus ar vienādiem uzskatiem un morālo kompasu, kas, acīmredzot, šajā tēmā ir bijis atšķirīgs. Tāpēc arī rezultāts ir tāds, kāds tas ir.

Ar to nocelšanu ir tā, ka nav noceļams tas, kurš negrib nocelties. Un abos dzimuma virzienos. Vienīgi laikam gan tie, kuri saprot, ka dzīve ir tāda kāda tā ir, neapvainojas par nedabujušu bombongu. Domāju, ka pretenziju tam draugu bariņam nebūtu, ja tas pirmais, ar ko šī tikās būtu pie viņas ticis klāt. Ar cieņu un godu pieņemtu draugu bariņā un vel paslepeni iesmīkņātu, ka otrs dabujis jau pirmā pamīcītu čiepiņu. Tur ir aizvainojums visā savā krāšņumā, ka viens nebija pietiekami simpātisks, bet otrs bija, tapēc jāuzmet lūpa, it kā tā ir vienīgā meitene apkaimē.
14.12.2023 16:15 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Domāju, ka pretenziju tam draugu bariņam nebūtu, ja tas pirmais, ar ko šī tikās būtu pie viņas ticis klāt.

Hallo? tas tas ir loģiski, jo viņš tak bija pirmais, kas ar šo meiteni kaut ko sāka "bīdīt". Tu esi ļoti naiva, ja tu tiešām domā, ka kāds ir uzmetis lūpu par to, ka viņam neizdevās ar šo draudzeni, bet otram izdevās. Es, personīgi, ļoti labi saprotu, kāpēc viņu vairs negrib tajā barā, turklāt, ne jau tikai viens no šiem vīriešiem viņu negrib, bet visa grupa kopā. Patīk tev tas vai nē, bet tas vnk prāda to, ka šādam draugam uzticēties nevar, un pie citām dzīves situācijām viņš atkal aiz muguras "uzmetīs" citus. Bet kā jau teicu, draugu kompānijas ir dažādas, laikam ne šim ne otram tā nebija īstā kompānija un uzskati par lietām atšķirās. Drīzāk ir pastulbi tagad nīdēt par to, ka viņš nav gribēts tajā draugu lokā. Abām iestaistītajām pusēm pat tā ir labāk ejot uz priekšu.
14.12.2023 16:25 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Patīk tev tas vai nē, bet tas vnk prāda to, ka šādam draugam uzticēties nevar, un pie citām dzīves situācijām viņš atkal aiz muguras "uzmetīs" citus.

Tu bieži izmanto savu mīļāko teikumu "patīk tas tev vai nē", it kā tas kaut ko mainītu tā cilvēka dzīvē, ar ko tu diskutē un mēs atrastos pamatskolā, kurā paņem otra flomīti un tad rāda mēli. Mazliet pat smieklīgi domāt, ka tā ir kaut kāda uzmešana, jo neba meitene bija solijusi mūžīgu mīlu, kur viņš, ļaunais - no draugu grupas padzītais, tagad ir savaldzinājis princesi savās skavās. Tāda bērnišķīga ampelēšanās ar "ja man netiek, tev arī nē, citādi ar tevi nedraudzēšos."
Attiecībā par to, ka viss bars nedraudzējas, es domāju, ka mēs runājam par gados jauniem cilvēkiem, kuriem visa dzīve ir čomiņi. Noteikti zem 25, tur tādas muļķības ir raksturīgas.
Par to, ka iznākums visiem ir labvēlīgs, es piekrītu. Atlasijās cilveki, kam nesakrīt vērtības.
14.12.2023 16:33 |
 
Reitings 5
Reģ: 14.12.2023
Hmmm, kad vēl nebiju neko sākusi veidot ar otru puisi, tad pirmajam puisim pateicu, ka man pret viņu nav nekas un nebūs. Un viņa draugs man nepievērsa uzmanību aiz muguras, man viņš iepatikās vēlāk un es viņam, kad jau tam pirmajam biju pateikusi, ka nekas nebūs. Tāpēc kā viņš varēja nocelt mani savam draugam, ja man ar viņa draugu nekas nebija? Mazums ar ko kāds ārā iziet, tas nenozīmē, ka uzreiz esmu tā cilvēka īpašums, ar kuru izgāju 3x pastaigāties.
14.12.2023 16:35 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu bieži izmanto savu mīļāko teikumu "patīk tas tev vai nē", it kā tas kaut ko mainītu tā cilvēka dzīvē, ar ko tu diskutē un mēs atrastos pamatskolā, kurā paņem otra flomīti un tad rāda mēli. Mazliet pat smieklīgi domāt, ka tā ir kaut kāda uzmešana, jo neba meitene bija solijusi mūžīgu mīlu, kuru viņš, ļaunais - no draugu grupas padzītais, tagad ir savaldzinājis princesi savās skavās. Tāda bērnišķīga ampelēšanās ar "ja man netiek, tev arī nē, citādi ar tevi nedraudzēšos."
Attiecībā par to, ka viss bars nedraudzējas, es domāju, ka mēs runājam par gados jauniem cilvēkiem, kuriem visa dzīve ir čomiņi. Noteikti zem 25, tur tādas muļķības ir raksturīgas.
Par to, ka iznākums visiem ir labvēlīgs, es piekrītu. Atlasijās cilveki, kam nesakrīt vērtības.

Tu vēl joprojām nesaproti par ko es runāju. Un es nemaz tevi nevainoju, ka tu nesaproti. Acīmredzot tev tādas lietas šķiet kā norma, citiem tas šķiet nepieņemami. Kuram ir taisnība? Abiem.
14.12.2023 16:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits