Skauž?

 
Reitings 560
Reģ: 13.12.2023
Kā jums šķiet, kāpēc “karjeristēm” (lasi - visdrīzāk 10 gadus strādā vidējā uzņēmumā par klientu apkalpošanas speciālisti) tik nenormāli tracina nestrādājošās mammas?
Vai tā ir skaudība, ka pašām nav bērnu un normāla vīra? Vai arī viņas tiešām domā, ka dzīves lielākais sasniegums ir dzīties pēc burkāna? Īā. Skatos uz tevi, Neza!
13.12.2023 21:57 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
Saprotu, ja esi mājsaimniece, kamēr bērni ir maziņi, bet ja bērni ir diez gan lieli jau un apmeklē skolu, ko var visu dienu darīt? Visu dienu sēžot izbesās,atnāk vīrs mājās un tad nes viņam smadzenes ārā, lai būtu interesantāka dzīve. Vīrs pēc tam sūdzās forumā vai mīļākajai.😁
Uzskatu, ka tomēr kaut kādiem saviem ienākumiem jābūt, var strādāt uz pusslodzi, būt rokdarbniece, mājražotāja vai kāds cits mini uzņēmums, lai nepaliktu ar pliku pakaļu bez vīrieša.
14.12.2023 21:51 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es zinu daudz attiecību, kur vīrietis uztur sievieti, vai sieviete ir mājsaminiece, bet es nezinu pilnīgi nevienu tādu gadījumu, kur šīs sievietes pilnīgi neko nedara un sēž tikai mājās un garlaikojās.
Sorry dāmas, ja nestrādājot jūs jūdzaties nost un mirstat nost no garlaicības, kad jums ir pieejami finansiāli līdzekļi no vīra, vai drauga, tad jūs vnk pašas esat garlaicīgas kā nāves, kurām nav intrešu.
14.12.2023 22:04 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
GhostGG @ 14.12.2023 22:04
Es zinu daudz attiecību, kur vīrietis uztur sievieti, vai sieviete ir mājsaminiece, bet es nezinu pilnīgi nevienu tādu gadījumu, kur šīs sievietes pilnīgi neko nedara un sēž tikai mājās un garlaikojās.
Sorry dāmas, ja nestrādājot jūs jūdzaties nost un mirstat nost no garlaicības, kad jums ir pieejami finansiāli līdzekļi no vīra, vai drauga, tad jūs vnk pašas esat garlaicīgas kā nāves, kurām nav intrešu.

Es arī zinu salīdzinoši daudz mājsaimnieces un nevienai nav tādas nopietnas nodarbes, tik cik staigāt pa veikaliem, satikties ar draudzenēm.
Nesen biju drauga radu saietā, kur bija vairākas mājsaimnieces un viss par ko viņas tur runāja bija par un ap bērniem un tā kā biju tur vienīgā sieviete bez bērniem ,man īsti nebija ko ar viņām runāt, jo agrāk vai vēlāk tāpat tika iejauktas tēmas par bērniem, pat tur ,kur bez tā varēja iztikt.
Iespējams tāpēc,ka man nav neviens labs mājsaimnieču piemērs liekas, ka viņām visa diena tā arī paiet neko nedarot.
14.12.2023 22:33 |
 
Reitings 710
Reģ: 03.11.2023
GhostGG @ 14.12.2023 22:04
Es zinu daudz attiecību, kur vīrietis uztur sievieti, vai sieviete ir mājsaminiece, bet es nezinu pilnīgi nevienu tādu gadījumu, kur šīs sievietes pilnīgi neko nedara un sēž tikai mājās un garlaikojās.
Sorry dāmas, ja nestrādājot jūs jūdzaties nost un mirstat nost no garlaicības, kad jums ir pieejami finansiāli līdzekļi no vīra, vai drauga, tad jūs vnk pašas esat garlaicīgas kā nāves, kurām nav intrešu.

Tu vienkārši meklē kā attaisnot to, ka gribi, lai tava sieviete sēž mājās, lai vari viņu finansiāli un citàdi kontrolēt.
14.12.2023 22:40 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu vienkārši meklē kā attaisnot to, ka gribi, lai tava sieviete sēž mājās, lai vari viņu finansiāli un citàdi kontrolēt.

Interesanti kā tas būtu iespējams, ja viņai ir ļoti turīgi vecāki. Tik pat labi, es varu teikt, ka tu meklē attaisnojumu, jo tavs vīrietis nevar tevi uzturēt :D
14.12.2023 22:49 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
GhostGG @ 14.12.2023 22:49

Interesanti kā tas būtu iespējams, ja viņai ir ļoti turīgi vecāki. Tik pat labi, es varu teikt, ka tu meklē attaisnojumu, jo tavs vīrietis nevar tevi uzturēt :D

Ir tādi kas var uzturēt uz 100% bet negrib.. Tērēt lieki naudu, ja var neteret. Kādēļ pirkt govi, ka var pienu for free dabūt? 🐄🥛🐮
16.12.2023 02:04 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
kitijaarmazok @ 14.12.2023 22:33

Es arī zinu salīdzinoši daudz mājsaimnieces un nevienai nav tādas nopietnas nodarbes, tik cik staigāt pa veikaliem, satikties ar draudzenēm.
Nesen biju drauga radu saietā, kur bija vairākas mājsaimnieces un viss par ko viņas tur runāja bija par un ap bērniem un tā kā biju tur vienīgā sieviete bez bērniem ,man īsti nebija ko ar viņām runāt, jo agrāk vai vēlāk tāpat tika iejauktas tēmas par bērniem, pat tur ,kur bez tā varēja iztikt.
Iespējams tāpēc,ka man nav neviens labs mājsaimnieču piemērs liekas, ka viņām visa diena tā arī paiet neko nedarot.

Tu nāc un uzturies vienkāršu, parastu cilvēku sabiedrībā, kur tu apgrozies un esi, ko tu no viņiem sagaidi? Baigi inteliģento kultūru un runu par zinātniskiem pētījumiem? Es nesaprotu, kā var nesaprast tik elementāru lietu. Ja piemēram, tu iesi pie miskastēm, tad ir tikai loģiski ka, tur ir iespējāms satikt pārsvarā bomžus, pie miskastēm netusēs cilvēki, kas ir augstos amatos, braukā pa ārzemēm utml. Tapat kā sedet seksa portālā, un gaidīt kāzu piedāvājumu nu cmon. 😅 Tu taču negaidi no vecās omītes 78 gados, ka viņa sāks skriet maratonu un aktīvi sportos pie kustību traucējumiem un slimībām. Labrīt!!
16.12.2023 02:11 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
queen2820 @ 14.12.2023 20:59
Netracina, bet es nevarētu tā dzīvot bez savas naudas un būt atkarīga tikai no vīrieša, jo tad sanāk ka tava laime un jumts virs galvas ir atkarīgs tikai no viņa, kas visbiežāk arī nozīmē neveselīgas attiecības un vēlmi valdīt pār tevi un tavu dzīvi.

Tad man ir jautājums, kā tu dzīvoji 18 gadus pie vecākiem, kur viņi tevi uzturēja un valdīja pār tavu dzīvi. Kā tur tu izdzīvoji?? Tad es varu teikt, ka visiem bērniem kuri dzīvo līdz pilngadībai un pat pēc pie vecākiem, ka viņiem visiem ir neveselīgas attiecības ar vecākiem, jo viņi ir atkarīgi!! TAD TAS NAV ATTIECINĀMS TIKAI UZ ATTIECĪBĀM. bet arī kopdzīvi no mazotnes pie vecākiem. Visur ir toksiski. Un daudzi iemācās dzīvot toksiskās vidē tas ir jau no bērna kājas un pieaugot sieviete arī aiziet pie vīrieša, kurš neliek strādāt un turpina dzīvot tajā bērnības modelī tikai mammas un tēta vietā ir vīrietis kurš izlemj kā naudu tērēt un vai piepildīt sievas vēlmes. Vai tomēr izlemt pašam ko darīt. Secinājums :visi bērni dzīvo toksiskās vidē ar vecākiem, jo savā nauda viņiem nav.
16.12.2023 02:18 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Neza000 @ 16.12.2023 02:18

Tad man ir jautājums, kā tu dzīvoji 18 gadus pie vecākiem, kur viņi tevi uzturēja un valdīja pār tavu dzīvi. Kā tur tu izdzīvoji?? Tad es varu teikt, ka visiem bērniem kuri dzīvo līdz pilngadībai un pat pēc pie vecākiem, ka viņiem visiem ir neveselīgas attiecības ar vecākiem, jo viņi ir atkarīgi!! TAD TAS NAV ATTIECINĀMS TIKAI UZ ATTIECĪBĀM. bet arī kopdzīvi no mazotnes pie vecākiem. Visur ir toksiski. Un daudzi iemācās dzīvot toksiskās vidē tas ir jau no bērna kājas un pieaugot sieviete arī aiziet pie vīrieša, kurš neliek strādāt un turpina dzīvot tajā bērnības modelī tikai mammas un tēta vietā ir vīrietis kurš izlemj kā naudu tērēt un vai piepildīt sievas vēlmes. Vai tomēr izlemt pašam ko darīt. Secinājums :visi bērni dzīvo toksiskās vidē ar vecākiem, jo savā nauda viņiem nav.

Protams, bērni var iet strādāt vasarā darbu no 15 gadiem un pelnīt savu naudu, bet būsim reāli to reti kurš bērns grib(jo visbiežāk ir spiesti apstākļu dēļ, nabadzība, stingri vecāki, kas nedod naudu) savu vasaru pavadīt vērgojot lai sevi nodrošinātu un nebūtu jāprasa mammītei vai tētiñam naudu.
16.12.2023 02:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits