Mārcis un Rūta Judži - kam taisnība!?

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Pēc Ietekmeļu diskusijas pārpildīšanas ar šo tēmu, izveidoju atsevišķu diskusiju.
Tēma ir gana svarīga ne tikai šajā gadījumā, bet arī vispārīga mūsdienu problēma.
13.12.2023 07:37 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.03.2024
huitzitzilin @ 13.03.2024 20:03
Haaaalllo! Kāda varbūt skatījās STV interviju ar Rūtu? Redzu daudz negatīvus komentārus viņas virzienā. Cilvēkiem nav ticības. Kādas Jūsu domas?

Izskataas, ka ieraut patiik jau sen. Iespeejams deliirijs, kaa jums skjiet?
https://failiem.lv/u/ush3rg483s
15.03.2024 22:52 |
 
Patīk
Reitings 10304
Reģ: 18.09.2021
Fantasia @ 14.03.2024 08:09

Vakar skatījos par Rūtu nezinu,varbūt tāda bija jo kauns un nav nekad bijusi publiska un atpazīstama. Iespējams bailes no tālākām sekām... Bet laikam es viņai ticu, neietu zīmēties tāpat vien,ja pati no tā cieš.
Man savukārt riebjas tā viena tīiiiiik ļoti perfektā vadītāja-viss viņai ideāli. Mati paši garākie, kājas garākas, ģimenes attiecības-ak die's! Pilnīgi riebj. Pajuks kā Ceriņiem tā idille. Katrā vietā jau vairākos raidījumos tēlo ar saskaņu ģimenē-ka viņa nu ir tā kuru nekrāps. Šeit ar Rūtu arī bija tik pretīgi jautājumi-zem jostasvietas. Vienkārši viens pēc otra bira, ar tādu pretīgumu klausījos. Vispar KVS ir raidījums lai līstu katra viesa gultā.

Man tā perfektā vadītāja patīk, ja domāta Baiba Vītiņa, lai gan raidījumu neskatos, tikai esmu īsas reklāmiņas redzējusi. Viņa šķiet tāda jauka. Mati viņai patiešām ir biezi un gari. Un kājas arī ir garākās, jo viņai vai tik nebija 1.85 augums... Neesmu viņu tik daudz pētījusi, bet nerodas tāds fake iespaids kā par Ceriņiem
16.03.2024 03:17 |
 
10 gadi
Reitings 1489
Reģ: 17.01.2013
Apple of my eye @ 16.03.2024 03:17

Man tā perfektā vadītāja patīk, ja domāta Baiba Vītiņa, lai gan raidījumu neskatos, tikai esmu īsas reklāmiņas redzējusi. Viņa šķiet tāda jauka. Mati viņai patiešām ir biezi un gari. Un kājas arī ir garākās, jo viņai vai tik nebija 1.85 augums... Neesmu viņu tik daudz pētījusi, bet nerodas tāds fake iespaids kā par Ceriņiem
viņa dzīvē ir loooti gara, vienreiz kopā ar vīru pagāja garām lielveikalā, man pēkšņi bija sajūta, ka satumst, tāpēc paskatījos tajā virzienā un tieši šie abi aizsedza sauli (stikla jumts). Man vīram ir 186cm, bet vins maziņš izskatījās salidzot ar Baibu un viņas vīru, Baiba pat likas plecigāka par savu vīru. 😁
18.03.2024 14:12 |
 
Reitings 1229
Reģ: 13.11.2023
https://www.la.lv/marcis-judzis-atklati-par-sajutam-pec-piedzivota-skirsanas-stasta-pirmo-reizi-dzive-biju-aizdomajies-par-pasnavibu
Sociopāts/narciss ar tā paša kaimiņa palīdzību, kas jau iepriekš bijis ļoti informēts un no kura Mārcis bija aizņēmies naudu mājai, tagad spiež uz pašnāvību. Tas ir tiešām slimi un skaidri norāda, ka viņam ir kaut kādi personības traucējumi.
Rakstā arī meli, ka nav izteicies par situāciju (ne pašnāvību) publiski. Ir taču vairākkārt.
Izklausās, ka šajā gadījumā satikās divi vienādi ar putniem galvā.
22.03.2024 09:11 |
 
Moderators
Reitings 3717
Reģ: 13.11.2016
Ļoti bieži pāri veido daudzējādā ziņā līdzīgi cilvēki .
23.03.2024 09:26 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.03.2024
dullaa izdzeesusi visus postus beidzot kauns palika par saviem meliem vai barintiesa aptureja sho murgu bernu delj. Vinai tiesham putni galva, skraida pa TV un kladzina pilnigi neko. Atduuraas pie minimalajam uzturlidzekliem var pelnu putru pusdienas est slinkaa govju slauceeja.
24.04.2024 18:23 |
 
Reitings 49
Reģ: 21.06.2023
Arkadija pirmaa sieva @ 24.04.2024 18:23
dullaa izdzeesusi visus postus beidzot kauns palika par saviem meliem vai barintiesa aptureja sho murgu bernu delj. Vinai tiesham putni galva, skraida pa TV un kladzina pilnigi neko. Atduuraas pie minimalajam uzturlidzekliem var pelnu putru pusdienas est slinkaa govju slauceeja.

Cerams, ka tiešām no malas kāds apturēja un apskaidros tās smadzenītes.
30.04.2024 12:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits