Mārcis un Rūta Judži - kam taisnība!?

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Pēc Ietekmeļu diskusijas pārpildīšanas ar šo tēmu, izveidoju atsevišķu diskusiju.
Tēma ir gana svarīga ne tikai šajā gadījumā, bet arī vispārīga mūsdienu problēma.
13.12.2023 07:37 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
chihiro @ 14.12.2023 20:23
Man liekas, ka šobrīd abas puses ir paņēmušas palīgus. Rūtai pat ļoti ticami par brīvu kāds piedāvāja (pro bono), es jau tādus piedavājumus viņai adresētus lasīju. Un es uzskatu, ka tas ir labi, ņemot vērā, ka tiesa (pārsūdzēšana) par bērnu dzīvesvietu vēl notiks. Savukārt Mārcis 100% vai nu pats vai ar kāda palīdzību samobilizēja visus, kurus varēja - bijušo sievu, viņas mammu, kaimiņu, mūziķus (pārsvarā tādus pašus dzērājus). Lasīju to kaimiņa rakstu un pie šī te biju pārsmējusies:
Sazinieties ar bērnu skolām, parunājiet ar kaimiņiem! Visi šo visu ir redzējuši un zina. Mārcis rūpējas par bērniem ikdienā, ikviens to apliecinās, un tam nav pilnīgi nekāda sakara ar viņa atpazīstamību. Būsim godīgi, pirms visa šī skandāla vien retais publiskajā vidē zināja viņa vārdu un uzvārdu.”
Kaimiņš laikam nelieto internetu, nezina, ka Judzis gadiem atpazīstams ar savu nevarēšanu noturēt krānu biksēs. Un nedomāju, ka skriet no ģimenes prom nenokārtojot nekādas oficiālas lietas un uzreiz bildēties ar jaunām brūtēm ir rūpes par bērnu emocionālo veselību.
Tas apdirsa Dzelzs vilku .Iznāk kaktu nepazīstama grupa .Un vīņš iznāk hujovijs buņģieris ja neviens viņu nezin
14.12.2023 20:37 |
 
Reitings 1427
Reģ: 01.08.2021
vivii @ 14.12.2023 20:25

Tik pat labi, par kropli viņa varēja viņu sākt saukt jau pēc tam, kad viņš viņu bija apsaukājis par vienpupi. Jo nu būsim godīgi, tikai morāls kroplis tā var izteikties!

Tik pat labi viņš viņu par vienpupi nosauca tad, kad viņa viņu par kropli publiski saukāja. Un kurš no viņiem ir labāks?
Kurš no lamuvārdiem ir sliktāks? Vienpupe, jo tur apakšā ir stāsts? Bet varbūt Judzim arī ir kāda kaite, dēļ kā viņu nosaucot par kropli ir nepatīkami un sāpīgi? Nu nav te tikai melns un balts, labā un sliktais.
14.12.2023 20:52 |
 
Reitings 2894
Reģ: 05.09.2023
Tas, kas mani tajā rakstā sasmīdina ir kaimiņa vājā argumentācija, kapēc šis viņu par vienpupi varētu būt nosaucis un mērīšanās, kurš apsaukājās drastiskāk.
Un tas, ja Mārča vārdu reti kurš esot zinājis.
14.12.2023 21:31 |
 
Reitings 2894
Reģ: 05.09.2023
Un arī, tur jautājums kur šo kā pateicis un ko kurš kā sapratis.
Es personiski pazīstu divas sievietes, kurām pateiks vienu, bet viņas sapratīs pilnīgi ko citu. Iz sērijas "Tev šitais XS krekls varētu nederēt, man liekas tev S derētu labāk" un šī sapratīs, ka tu viņu par resnu esi nosaukusi.
Ap to apsaukāšanos par vienpupi variāciju ir ļoti maz, jo reāli tas ir pazemojums.
14.12.2023 21:39 |
 
Reitings 2894
Reģ: 05.09.2023
Un nedomāju, ka skriet no ģimenes prom nenokārtojot nekādas oficiālas lietas un uzreiz bildēties ar jaunām brūtēm ir rūpes par bērnu emocionālo veselību.

Rūpes par ģimenes veselību nav arī tādu dzērāju un diždrāzi ņemt atpakaļ ģimenē. Tur abi ne īpaši gudri.
14.12.2023 21:45 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
vivii @ 14.12.2023 20:03

Tieši tā! To jau biju piemirsusi un tieši toreiz, kad Gobzis aprakstīja kā sūta savus bērnus spēlēties ar kaimiņu bērniem, kā aicina kaimiņus vakariņās un satusē ar viņiem utt. Vārdu sakot, dalījās savā eiforijā, cik viņiem viss ir labi dzīvojot ārzemēs… Es jau toreiz nodomāju, ka bruģē sev taciņu, lai viņam būtu pēc iespējas vairāk aizstāvju un tā arī beigās notika! Krista bija nenormālā un kaimiņi aizstāvēja Gobzi, bet realitātē Gobzis visus aptina ap pirkstu un izmantoja.
Un tas tāpēc, ka Gobzis ir sociopāts un man izskatās, ka tas Judzis arī!

Ja jau paralēles, tad kas Tu aizmirsi, ka beigās KRISTA aptīrīja Gobzi un viņš palika ņuņņājot purvā :D
14.12.2023 21:51 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Njāa, kaimiņš, protams, nav objektīvs, bet viņa stāstā ļoti daudz kas šķiet ticami…
Te kāda prasīja, kāds labums kaimiņam melot, - piemēram, ja ir vēl kādas naudas attiecības (aizdevums) un ja caur savu rīcību viņš var veicināt naudas saņemšanu atpakaļ.
Ja viņa teiktais ir tuvu “patiesībai”, tad sieviete tomēr ir sučka. Un ja tā, tad viņa mani apčakarēja. Ja godīgi, es pašā sākumā domāju, ka vīrietis ir monstrs, bet viņa vnk čīkstule-manipulatore, kam nepatīk uzņemties atbildību par savu dzīvi un patīk meklēt vainu citos. Bet jau ļoti drīz sāku sliekties uz to, ka ir daudz vairāk līdzvainīga un pat ļooooooooti līdzīgi abi. Daudzo gadu būšana kopā/on-off un 3 bērni to tomēr apliecina.
Lai vai kā, tas naids, ar kādu viņš dzen viņu prom, - jēziņ! Un viņas balss savukārt ir tik di*sīga, ka man pat gribas viņai uzšaut 🤐😀
Katrā ziņā riebīga sajūta palika, ka cilvēki tik tālu nonākuši 😟 Protams, gan jau pilna pasaule ar tādām attiecībām, tikai reti nākas redzēt (gandrīz) dzīvajā
14.12.2023 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
chihiro @ 14.12.2023 19:52

Nezinu tos pārējos, bet par Fonteinu neko labu nevaru pateikt.
Vispār par mūzikas aprindām. Es kādreiz pirms daudz gadiem, kad tusējos, sapratu, ka labāk netusēt ar Latvijas slavenībām no mūzikas aprindām, jo, redzot to visu dzeršanu, narkošanos un maukošanos, zūd vēlme klausīties šo mūziku, lai gan tā iepriekš bijusi mīļa. Saprotu, ka tā notiek visā pasaulē gan jau, bet, kad redzi to līmeni dzīvajā, tad mūzikas šarms pazūd.

O, jā, man arī ir bijusi saskarsme, pāris gadus palīdzot rīkot vienu pašmāju mūzikas pasākumu, pīļu dīķa slavenības iztaisās par rokstāriem, bez alkohola nekur. Oldzīte vēl tad savu šito lauku veci nebija nogrābusi, līda pa kaktiem bučoties.
Dzelzs vilks arī ir piedalījies, tik kaut kā neatceros.
Bet par kaimiņš gan fantastiski zinošs, gan par augoņiem, gan to, ka negatavo. Nez no kā tad bērni pārtika. Ja nu kas, Rūtai kā reiz FB ir bilde, kur ir virtuvē, un vēl arī posti grupās no pagājušā gada, kur interesējas par darbu.
14.12.2023 22:16 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
SarmaD @ 14.12.2023 21:45

Rūpes par ģimenes veselību nav arī tādu dzērāju un diždrāzi ņemt atpakaļ ģimenē. Tur abi ne īpaši gudri.

OMG, diždrāzis! Tas būs gada spārnotais izteiciens 😀👍
14.12.2023 22:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Apple of my eye @ 14.12.2023 21:51

Ja jau paralēles, tad kas Tu aizmirsi, ka beigās KRISTA aptīrīja Gobzi un viņš palika ņuņņājot purvā :D

Vispār to Gobzis pats izdomāja, tas ka viņš pārrakstīja kaut kādu daļu uz viņas vārda, tā nu ir Gobža paša problēma, jo kārtējo reizi gribēja taisīt mahinācijas.
Viņš tik aizmirsa to, ka pie visiem finanšu darījumiem pastāv riska faktors 👍🏻
14.12.2023 23:02 |
 
Reitings 4849
Reģ: 01.04.2023
IceCream @ 14.12.2023 22:16

O, jā, man arī ir bijusi saskarsme, pāris gadus palīdzot rīkot vienu pašmāju mūzikas pasākumu, pīļu dīķa slavenības iztaisās par rokstāriem, bez alkohola nekur. Oldzīte vēl tad savu šito lauku veci nebija nogrābusi, līda pa kaktiem bučoties.
Dzelzs vilks arī ir piedalījies, tik kaut kā neatceros.
Bet par kaimiņš gan fantastiski zinošs, gan par augoņiem, gan to, ka negatavo. Nez no kā tad bērni pārtika. Ja nu kas, Rūtai kā reiz FB ir bilde, kur ir virtuvē, un vēl arī posti grupās no pagājušā gada, kur interesējas par darbu.

Par Oldzīti jau jo jaunības dienām kādas tik leģendas nav dzirdētas, laikam viņu neviens nepārspēs:D
14.12.2023 23:21 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Apple of my eye @ 14.12.2023 22:03
Njāa, kaimiņš, protams, nav objektīvs, bet viņa stāstā ļoti daudz kas šķiet ticami…
Te kāda prasīja, kāds labums kaimiņam melot, - piemēram, ja ir vēl kādas naudas attiecības (aizdevums) un ja caur savu rīcību viņš var veicināt naudas saņemšanu atpakaļ.
Ja viņa teiktais ir tuvu “patiesībai”, tad sieviete tomēr ir sučka. Un ja tā, tad viņa mani apčakarēja. Ja godīgi, es pašā sākumā domāju, ka vīrietis ir monstrs, bet viņa vnk čīkstule-manipulatore, kam nepatīk uzņemties atbildību par savu dzīvi un patīk meklēt vainu citos. Bet jau ļoti drīz sāku sliekties uz to, ka ir daudz vairāk līdzvainīga un pat ļooooooooti līdzīgi abi. Daudzo gadu būšana kopā/on-off un 3 bērni to tomēr apliecina.
Lai vai kā, tas naids, ar kādu viņš dzen viņu prom, - jēziņ! Un viņas balss savukārt ir tik di*sīga, ka man pat gribas viņai uzšaut ??
Katrā ziņā riebīga sajūta palika, ka cilvēki tik tālu nonākuši ? Protams, gan jau pilna pasaule ar tādām attiecībām, tikai reti nākas redzēt (gandrīz) dzīvajā

Saprotu, ka runā par šo video:
https://twitter.com/djbargaa2/status/1735212700781682934?t=ndi4DsxA6pBVcZ0455XgIg&s=19
Kur tev viņas balss tur izklausās dirsīga?
Pavisam normāla balss cilvēkam šādos apstākļos - kad piedzēries drīzeksvīrs nelaiž mājās, kur viņa tobrīd dzīvo.
Kādā intonācijā tu runātu? Rijot asaras vai varbūt zaķīt, čabulīt intonācijā?
Tev jāstrādā ar savu agresijas līmeni, ja pilnīgi gribas uzšaut.
14.12.2023 23:24 |
 
Reitings 289
Reģ: 06.08.2021
chihiro @ 14.12.2023 23:24

Saprotu, ka runā par šo video:
https://twitter.com/djbargaa2/status/1735212700781682934?t=ndi4DsxA6pBVcZ0455XgIg&s=19
Kur tev viņas balss tur izklausās dirsīga?
Pavisam normāla balss cilvēkam šādos apstākļos - kad piedzēries drīzeksvīrs nelaiž mājās, kur viņa tobrīd dzīvo.
Kādā intonācijā tu runātu? Rijot asaras vai varbūt zaķīt, čabulīt intonācijā?
Tev jāstrādā ar savu agresijas līmeni, ja pilnīgi gribas uzšaut.

Nē, tiek runāts par audio failiem, ko Lato lapsa salicis twitterī.
14.12.2023 23:36 |
 
Reitings 5316
Reģ: 10.01.2023
Es lasu un šausminos…. Ir vairākas sievietes, kuras to rakstu pāršērojušas, apgalvojot, ka pašas ir cietušas no vīru vardarbības.. un tad līdzjūtības birst aumaļām.
Viena otru mudina celt visu gaismā😁 bet kas notiek tālāk? Nekas, jo ja melosi- dabūsi pretī.😁
Kas tā ir par liekulību- uz citu rēķina- iztaisīties labākam. Ceļam tik augšā Latvijas psihiski slimo sieviešu statistiku.
Pretīgi
14.12.2023 23:50 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
chihiro @ 14.12.2023 19:52

Nezinu tos pārējos, bet par Fonteinu neko labu nevaru pateikt.
Vispār par mūzikas aprindām. Es kādreiz pirms daudz gadiem, kad tusējos, sapratu, ka labāk netusēt ar Latvijas slavenībām no mūzikas aprindām, jo, redzot to visu dzeršanu, narkošanos un maukošanos, zūd vēlme klausīties šo mūziku, lai gan tā iepriekš bijusi mīļa. Saprotu, ka tā notiek visā pasaulē gan jau, bet, kad redzi to līmeni dzīvajā, tad mūzikas šarms pazūd.

Esmu bijusi tajā visā iekšā, tāpēc pilnībā piekrītu. Mārcim garšo alkohols un patīk sievietes, tas ir visiem zināms fakts. Jau citā diskusijā komentēju, ka ziedu laikos 3/4 DzV dalībnieku krāpa sievas pēc koncertiem.
Ja Mārcis pat neilgi pēc laulībām ar Rūtu laida pa kreisi uz maksimumu, tad ar šo viss ir izteikts. To, kas noticis aiz aizslēgtām durvīm visus šos gadus, nevaru komentēt, katrā ziņā desmitgades tēva un vīra tituls šeit viennozīmīgi nebūs, lai kura pusē nebūtu visas pārējās patiesības.
14.12.2023 23:52 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Kalnos @ 14.12.2023 20:34
Tas ko es nesaprotu. Judzim delam cik gadu ? Ar Rūtu kopa laulība 18 it gadus . Zidaini pameta?

Dēls no 1. laulības, ar Rūtu bija 2.
14.12.2023 23:56 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
chihiro @ 14.12.2023 23:24

Saprotu, ka runā par šo video:
https://twitter.com/djbargaa2/status/1735212700781682934?t=ndi4DsxA6pBVcZ0455XgIg&s=19
Kur tev viņas balss tur izklausās dirsīga?
Pavisam normāla balss cilvēkam šādos apstākļos - kad piedzēries drīzeksvīrs nelaiž mājās, kur viņa tobrīd dzīvo.
Kādā intonācijā tu runātu? Rijot asaras vai varbūt zaķīt, čabulīt intonācijā?
Tev jāstrādā ar savu agresijas līmeni, ja pilnīgi gribas uzšaut.

Tu jautā, kādā intonācijā es runātu, ja “piedzēries drīzeksvīrs nelaiž mājās”? Šādā situācijā (vīrs dzer / šķiros / nelaiž mājās / jebkura kombinācija no šiem) 30++ gados neesmu bijusi un cenšos dzīvot tā, lai nekad nebūtu.
“Tev jāstrādā ar savu agresijas līmeni, ja pilnīgi gribas uzšaut.” - nesaki, kas man jādara, ja? :P Lai nu ar ko, bet ar agresijas līmeni man problēmu nav.
Un es šajā tēmā esmu diezgan pa vidam (nevis ieņēmusi vienu pusi un ar putām uz lūpām kliedz uz visiem, kas ir “pretējā” pusē)
15.12.2023 00:07 |
 
Reitings 63938
Reģ: 30.01.2023
Sebii @ 14.12.2023 15:32
X’ā ielikts aizvakardienas video pilnā versija.
Tas “Tev nav nekā, plikā draza” gan neko labu nepasaka.
https://x.com/djbargaa2/status/1735212700781682934?s=46&t=5SLbtaHdOKm4RnML2UxYIA
Sebii @ 14.12.2023 15:32
X’ā ielikts aizvakardienas video pilnā versija.
Tas “Tev nav nekā, plikā draza” gan neko labu nepasaka.
https://x.com/djbargaa2/status/1735212700781682934?s=46&t=5SLbtaHdOKm4RnML2UxYIA
Tieši tā runā narcisi. Mierīgi un nekliedzot. Rūta neko nav radījusi? Bērnus kāpostos atrada? Viennozīmīgi esmu Rūtas pusē. Tāds naids tajā video pret savu bērnu māti jūtams,pat ar visu lēno monotono runāšanu. Vairākkārt to noskatījos. Attiecībās viennozīmīgi bija un ir emocionāla vardarbība.
15.12.2023 00:22 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Apple of my eye @ 15.12.2023 00:07

Tu jautā, kādā intonācijā es runātu, ja “piedzēries drīzeksvīrs nelaiž mājās”? Šādā situācijā (vīrs dzer / šķiros / nelaiž mājās / jebkura kombinācija no šiem) 30++ gados neesmu bijusi un cenšos dzīvot tā, lai nekad nebūtu.
“Tev jāstrādā ar savu agresijas līmeni, ja pilnīgi gribas uzšaut.” - nesaki, kas man jādara, ja? :P Lai nu ar ko, bet ar agresijas līmeni man problēmu nav.
Un es šajā tēmā esmu diezgan pa vidam (nevis ieņēmusi vienu pusi un ar putām uz lūpām kliedz uz visiem, kas ir “pretējā” pusē)

Atgriežamies pie "ko viņa negāja ātrāk projām, kāpēc dzemdēja bērnus".
Kaut aizstāvu Rūtu, neesmu pateikusi, ka gribētu uzšaut vai ko citu fizisku izdarīt Mārcim atsķirībā no tevis, kur tu saki, ka ieņem neitrālu pozīciju, bet pēc pilnīgi adekvātas Rūtas balss iekš video, saki, ka gribas viņai uzšaut. Ja cilvēkam gribas kādam uzšaut (kur nu vēl par iemeslu norādot balss intonāciju), tas jau norāda, ka kaut kas nav īsti kārtībā un nejau ar Rūtas balsi.
15.12.2023 01:05 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
chihiro @ 15.12.2023 01:05

Atgriežamies pie "ko viņa negāja ātrāk projām, kāpēc dzemdēja bērnus".
Kaut aizstāvu Rūtu, neesmu pateikusi, ka gribētu uzšaut vai ko citu fizisku izdarīt Mārcim atsķirībā no tevis, kur tu saki, ka ieņem neitrālu pozīciju, bet pēc pilnīgi adekvātas Rūtas balss iekš video, saki, ka gribas viņai uzšaut. Ja cilvēkam gribas kādam uzšaut (kur nu vēl par iemeslu norādot balss intonāciju), tas jau norāda, ka kaut kas nav īsti kārtībā un nejau ar Rūtas balsi.

Nu, vispār savā pēdējā komentārā es neatgriezos pie tā, ko Tu saki. Patiešām atbildēju tikai par SEVI uz Taviem drosmīgajiem secinājumiem (un pat gandrīz diagnozi).
Starp citu, mans teksts par “uzšaušanu” bija pa jokam. Ja Tu izlasīsi vēlreiz un pamēģināsi uztvert vieglāk, varbūt sajutīsi tur neagresīvu noti. Karoč, agresijas problēmu man nav un punkts. Nav noslēpums, ka Rūtas vibe man nepatika jau no pirmā teksta, savukārt video nepatīkami bija viņus ABUS klausīties 😖 Bet Rūtai reāli neko negribu nodarīt, jei bogu! Man viņa ir vienaldzīga. Šī situācija vnk ir ļoti labs piemērs attiecību līkločiem, atkarībām, psiholoģiskajam faktoram, kā sabiedrība reaģē utt. - tāpēc man tā ir interesanta, ja tā var teikt. Bet es šo visu parīt jau būšu aizmirsusi 🙃
Par dusmām & emocijām vispārīgi runājot, lielākā daļa cilvēku var momentāli par kaut ko iedegties, arī es, bet cenšos atpazīt un kontrolēt savas emocijas. To sauc par emocionālo inteliģenci, un pati uzskatu, ka tā man ir labā līmenī. Protams, vēl var augt un sasniegt gandrīz nesatricināmu senseja līmeni, pie tā diendienā strādāju :)
Un pieaugušā vecumā (pirms vairākiem gadiem) esmu ieskrāpusi (jā:D) tikai vienam tuvam cilvēkam, ar kuru īslaicīgi bija saspringtas attiecības. Bet šādi random cilvēki, kā šis pāris, vai random komentētāji, kā Tu, man nevar izraisīt spēcīgas emocijas, līdz ar to tur reāla agresija pat nevar rasties.
P.S. Un es netaisnojos, ja gadījumā to izsecināsi no tā, ka tik gari uzrakstīju. Ja es gari rakstu, tad bieži tāpēc, lai izstāstītu, ko es domāju un kā/kāpēc es kaut ko saku vai daru, jo varbūt kādam tas rezonē
15.12.2023 03:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)