Mārcis un Rūta Judži - kam taisnība!?

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Pēc Ietekmeļu diskusijas pārpildīšanas ar šo tēmu, izveidoju atsevišķu diskusiju.
Tēma ir gana svarīga ne tikai šajā gadījumā, bet arī vispārīga mūsdienu problēma.
13.12.2023 07:37 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
SantaBarbara @ 14.12.2023 11:24

Tas advokātinš vispār labais -itkā nav “neviena “pusē,bet iztirzājis tikai visus punktus ,kas năk par labu Mārcim,ko lai saka loti profesionals advokāta,ja jau reiz neviena pusē,kādēl nav tik pat punktu Rűtas aizstāvĩbai.
Kărtējais āksts ne advokāts?

Viņš tiešām ir parodija par advokatūru, jo reāli jau nav padziļināti analizējis situāciju kopsakarā ar tām tiesību normām, tikai kaut ko pavirši un populistiski aprakstījis, ko varētu arī jebkurš žurnālists izdarīt. Vēl viens, kurš neizmantoja lielisko izdevību paklusēt šajā situācijā.
14.12.2023 11:42 |
 
Reitings 999
Reģ: 08.06.2022
kinderbueno @ 14.12.2023 10:23

Tad man rodas jautājums, kāda Jūsu izpratnē ir laba mamma un kas tāds ir jādara, lai sauktu par sliktu?!

Es vispār izvairos no terminiem “laba” un “slikta” mamma. To pieminu, jo Rūta pati sevi par tādu skaļi sauca. Ilgstošā laika periodā neiziet uz sadarbību un nerisināt, ignorēt bērna/bērnu nopietnu problēmu nav no mātes pārāk atbildīgi. Un šis nav par to, ko rakstīja bijusī sieva. Šis ir kaut kas pavisam cits, ko tiešām nevaru vairāk skaidrot, lai neatklātu problēmu un iesaistītos.
14.12.2023 11:43 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Un nez kur šī skrietu ar savu pliko dirsu, ja šai bērnus atdotu, sapačkātu visus kādā krīzes centrā vai vienistabas dzīvoklī. Smieklīgi. Bērni palekdamies (vismaz abi vecākie) aiztestu atpakaļ pie fātera. Bungotājs gadiem apsaukā, kož un drāžas, savukārt pustrakā dura pat pakaļu nepakustina, lai tā nebūtu plika šķiršanās gadījumā, tikai spītīgi turas bikšu starā. Wow, un tas viss GADIEM nevis dienām. Tāda pastulbene toč neko citu nav pelnījusi.
14.12.2023 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 3170
Reģ: 29.01.2009
GhostGG @ 14.12.2023 11:41

Nu bļin, kā savādāk? Wtf. Ja tu kādu apsūdzi, tad nāc ar pierādījumiem, ka tava apsūdzība ir pamatota. ?

Kādi tad ir tie pārliecinošie pierādījumi?
14.12.2023 11:43 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Kikiriki @ 14.12.2023 11:32
Vispār jau jo tālāk, jo labāk sanāk, ka arī pate Rūta šajās attiecībās ir bijusi vardarbīga, nerunāšana pus gada garumā arī ir emocionāla vardarbība, tajos audio ierakstos viņa tik ber savu beramo kā no lapas, otram vispār neļauj pateikt! Tas teksts par to kāpēc visus vajadzēja 100% tev? Tā sanāk, ka viņa kā māte būtu gatava atteikties no kāda bērna? Manuprāt tajās sarunās viņa ir tāda agresīvāka, tas mierīgs kā pitons! Ļoti ceru, ka ņemot vērā plašo rezonansi, ātri vien noskaidrosies pie kā tiem nabaga bērniem mierīgāl un labāk!
Jā, sarunā ļoti borzīga. Neiet kopā ar nabaga apspiesto upuri.
Kā jau te minēja, aiziet tiešām ir viegli. Ja grib. Izvēlies lētāko ss.lv sludinājumu un samaksā ar savu pat nelielo algu ( Interesanti, kāpec mazapmaksātais darbs netika mainīts pret citu?)
Atgādina vienu paziņu. Plēsās ar vīru, bet nešķīrās. Jo - lai viņa ietu prom no skaistās Langstiņu mājas uz kaut kādu hruščeni? Labāk ciest un raudāt, bet Mersedesā.
14.12.2023 11:48 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kādi tad ir tie pārliecinošie pierādījumi?

To es nezinu. Bet kā tad beigās sanāk? Ja sieviete nevar pierādīt, ka ir sista un ja vīrietis nevar pierādīt, ka to nav darījis, ko tad? Vīrietis iet cietumàā, jo sieviete teikusi, ka ir dauzīta? Lol
14.12.2023 11:49 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.12.2023
Miuce @ 14.12.2023 11:43
Un nez kur šī skrietu ar savu pliko dirsu, ja šai bērnus atdotu, sapačkātu visus kādā krīzes centrā vai vienistabas dzīvoklī. Smieklīgi. Bērni palekdamies (vismaz abi vecākie) aiztestu atpakaļ pie fātera. Bungotājs gadiem apsaukā, kož un drāžas, savukārt pustrakā dura pat pakaļu nepakustina, lai tā nebūtu plika šķiršanās gadījumā, tikai spītīgi turas bikšu starā. Wow, un tas viss GADIEM nevis dienām. Tāda pastulbene toč neko citu nav pelnījusi.

Perfekti teikts, kamēr bija labumi, to saukāšanos varēja ari pieciest, atņēma bērnus mašinu un piedzina uzturlidzekļus vajadzēja publiski izbļaut kā gadiem cietusi. Abi te labi, man nav saprotams kā divi pieaugušie nespēj normāli vienoties, bet tā vietā aplej ar sūdiem sevi un bendē dzīvi bērniem, kuri nu arī ir slaveni savās skolās.
14.12.2023 11:49 |
 
Reitings 373
Reģ: 12.09.2022
Miuce @ 14.12.2023 11:36

Un ko Tu ar to visu pateici? To, ka esi viena no duru bariña, kuras łauj (ļāva) vecim dancot pa galvu. Nu bet vismaz atmodies un izšķīries, tas duru bariņā tik liels sasniegums kā lidojums uz mēnesi. Tā vietā, lai aizietu uzreiz, duras šņukst kabataslakatiņā un pēc n-tajiem gadiem teatrāli sit sev krūtīs - “ah, kā es cietu”. Jāsāk šaubīties par duru pieskaitāmību. Un tas viss cirks valstī, kurā, lai aizietu,vienkārši jāiziet pa durvīm, nevis kaut kādā radikālā islama ciematā, kur ciems met ar akmeņiem un radi skrien ar skābes spainīti pakaļ.
man ir tikai viens jautājums, vai esi bijusi vardarbīgās attiecībās?
14.12.2023 11:53 |
 
Moderators
Reitings 4702
Reģ: 13.11.2016
GhostGG @ 14.12.2023 11:49

To es nezinu. Bet kā tad beigās sanāk? Ja sieviete nevar pierādīt, ka ir sista un ja vīrietis nevar pierādīt, ka to nav darījis, ko tad? Vīrietis iet cietumàā, jo sieviete teikusi, ka ir dauzīta? Lol

Sišanas, ja tādas ir notikušas, bieži vien var pierādīt. Tur mēdz būt dažādas nianses, kādēļ tās var pierādīt.
Savukārt šajā stāstā, galvenokārt, ir runa par verbālu pazemošanu un ekonomisku vardarbību. Par to Krimināllikumā nekādas atbildības nav.
14.12.2023 11:55 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Kikiriki @ 14.12.2023 11:49

Perfekti teikts, kamēr bija labumi, to saukāšanos varēja ari pieciest, atņēma bērnus mašinu un piedzina uzturlidzekļus vajadzēja publiski izbļaut kā gadiem cietusi. Abi te labi, man nav saprotams kā divi pieaugušie nespēj normāli vienoties, bet tā vietā aplej ar sūdiem sevi un bendē dzīvi bērniem, kuri nu arī ir slaveni savās skolās.
Bija gatava ciest 17 gadus un skatījās caur pirkstiem uz Māra vecenēm. Laikam ar šo Līvu viņam nopietni un tāpēc visa zampa tiek uzcelta augšā...
14.12.2023 11:57 |
 
Reitings 373
Reģ: 12.09.2022
Miuce @ 14.12.2023 11:36

Un ko Tu ar to visu pateici? To, ka esi viena no duru bariña, kuras łauj (ļāva) vecim dancot pa galvu. Nu bet vismaz atmodies un izšķīries, tas duru bariņā tik liels sasniegums kā lidojums uz mēnesi. Tā vietā, lai aizietu uzreiz, duras šņukst kabataslakatiņā un pēc n-tajiem gadiem teatrāli sit sev krūtīs - “ah, kā es cietu”. Jāsāk šaubīties par duru pieskaitāmību. Un tas viss cirks valstī, kurā, lai aizietu,vienkārši jāiziet pa durvīm, nevis kaut kādā radikālā islama ciematā, kur ciems met ar akmeņiem un radi skrien ar skābes spainīti pakaļ.
un vēl viens jautājums vai tev šķiet pieņemami svešu cilvēku nosaukt par duru? Vai tas liecina par tavu augsto izglītības pakāpi vai arī neesamību? Tas ka šeit ir anonīms forums nenozīmē, ka var runāt visu, kas ienāk prātā.
14.12.2023 11:59 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Lasot visus šos komentārus, šķiet, ka mūsdienu pasaulē sieviešu solidaritāte ir praktiski izzudusi. Pateikt, ka nevar aiziet dzīvot uz vecu dzīvokli, jo redz pieradusi mājās. Tu varētu? Ja 17 gadus esi to māju kopusi, uzturējusi, rūpējusies - Tu gribētu tik negodīgi bez nekā aiziet uz vecu māju dzīvot?! Es personīgi negribētu!
14.12.2023 12:00 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.12.2023
IceCream @ 14.12.2023 11:43

Kādi tad ir tie pārliecinošie pierādījumi?

Varbdarbību, jebkādu, kas notiek mājas redz un dzird ari bērni ne? Tak neba nu ciešās lidz mirklim, kad viņi guļ vai nav pie mājas. Šeit bērni ir pietiekami lieli, lai spētu par to pastāstīt
14.12.2023 12:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Savukārt šajā stāstā, galvenokārt, ir runa par verbālu pazemošanu un ekonomisku vardarbību. Par to Krimināllikumā nekādas atbildības nav.

Nu bet loğiski, ka nav. Jo tas ir kutelīgs jautājums un tādām lietām vadlīnijas nav iespējams uztaisīt. Tas vnk nav reāli, jo tad tas tiktu izmantots ļaunprātīgos nolūkos, un nesaki, ka tā nebūtu. "Mani kāds nosauca par resnu idioti" viss, jūtos pazemota un man tagad ir emocionāla dzīves trauma.
14.12.2023 12:04 |
 
Moderators
Reitings 4702
Reģ: 13.11.2016
Par bērnu izvēlēm, kur dzīvot, atcerējos kādas paziņas stāstu. Viņa bija mājsaimniece, vīrs labi nodrošināts vidusslāņa pārstāvis. Esot ļoti labs tēvs saviem bērniem. Par vardarbību nebija runas, bet kādā brīdī izrādīties, ka vīrs ir krāpnieks. Tātad jāšķiras. Vienīgais variants viņai bija dzīvot kaut kādā ļoti mazā dzīvoklī. Kad vecākais bērns, kuram tolaik bija ap 10 g., gudrs, pastāvīgs domāšanā, ieraudzīja, kur viņam tagad būs jādzīvo, uzreiz pateica, ka te viņš nedzīvos un aizgāja atpakaļ pie tēva uz plašo un skaisto mājokli. Tēvam bērnu nevajadzēja ne uzpirkt, ne kā citādi pierunāt.
Šis, protams, nav Judžu gadījums, bet stāsts ir par to, ka bērni skolas vecumā mēdz izdarīt šādas izvēles, un galīgi nav tā, ka jebkurš bērns vienmēr gribēs dzīvot pie mātes.
14.12.2023 12:05 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.12.2023
kinderbueno @ 14.12.2023 12:00
Lasot visus šos komentārus, šķiet, ka mūsdienu pasaulē sieviešu solidaritāte ir praktiski izzudusi. Pateikt, ka nevar aiziet dzīvot uz vecu dzīvokli, jo redz pieradusi mājās. Tu varētu? Ja 17 gadus esi to māju kopusi, uzturējusi, rūpējusies - Tu gribētu tik negodīgi bez nekā aiziet uz vecu māju dzīvot?! Es personīgi negribētu!

Tad sanāk, ka vienalga, kur taisnība, galvenais solidaritāte starp sievietēm?
Īstenībā traki, ka tiek uzskstīts, ka vardarbīgi pārsvarā ir tikai vīrieši, nav runa par šo gadījumu, bet vispār
14.12.2023 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 899
Reģ: 14.06.2011
Kas ir jūsu pieminētā Ekonomiskā vardarbība? Tas, ka vecis neuztur visas savas bijušās un bērnu mātes ir ekonomiskā vardarbība? Vajag pašām būt snadzenēm, pelnīt naudu un krāt to, tad nevajadzēs pa visu pasauli kladzināt par ekonomisko vardarbību, kad vairs nevari parazitēt uz bijušā veča rēķina.
Es arī izšķīros no vīra un ko?! Vai tagad man jābrēc par ekonomisku vardarbību pret bijušo, jo pati dabūju pirkt auto un dzīvokli?!
Judzis izskatās pēc vidusmēra vīrieša, tikai ar bohēmiskāku dzīvesveidu.Tagad viss šis nesmukums tikai tāpēc, ka ar savu mūziķa algu negribēja vienai padzīvojušai wannabe cacai nodrošināt viņas iegribas. Un padzīvojusī caca galu galā nav ar pilnu rubli, ja tiesa bērnus atdod tēvam.
14.12.2023 12:09 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Īstenībā traki, ka tiek uzskstīts, ka vardarbīgi pārsvarā ir tikai vīrieši, nav runa par šo gadījumu, bet vispār

Šis gan ir taisnība. Kurš vecis gan ies uz policiju un raudās, ka sieviete šo iekausta 😁 vīrieši vnk to "norij" un dzīvo tālāk. Bet tas, ka ir ļoti daudz sieviešu, kuras regulāri palaiž rokas, gan ir fakts.
14.12.2023 12:10 |
 
Reitings 2893
Reģ: 05.09.2023
kinderbueno @ 14.12.2023 12:00
Lasot visus šos komentārus, šķiet, ka mūsdienu pasaulē sieviešu solidaritāte ir praktiski izzudusi. Pateikt, ka nevar aiziet dzīvot uz vecu dzīvokli, jo redz pieradusi mājās. Tu varētu? Ja 17 gadus esi to māju kopusi, uzturējusi, rūpējusies - Tu gribētu tik negodīgi bez nekā aiziet uz vecu māju dzīvot?! Es personīgi negribētu!

Ja tev ir izvēle ciest pazemojumus un uzturēties tajā tevis koptajā mājā vai dzīvot bez saukāšanās un vietā, kas tev pilnīgi jauna, tu izvēlētos ciest? Šķiršanās gadijumā cilvēki zaudē vairāk kā gadiem iekārtotas mājas. Savādi, ka īpašums tev šķiet lielāka vērtība par savu nervu sistēmu.
14.12.2023 12:11 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
SarmaD @ 14.12.2023 12:11

Ja tev ir izvēle ciest pazemojumus un uzturēties tajā tevis koptajā mājā vai dzīvot bez saukāšanās un vietā, kas tev pilnīgi jauna, tu izvēlētos ciest? Šķiršanās gadijumā cilvēki zaudē vairāk kā gadiem iekārtotas mājas. Savādi, ka īpašums tev šķiet lielāka vērtība par savu nervu sistēmu.

Es reizēm nesaprotu, Jums visām ir cik gadi? 20? 25? ka Jūs neuztverat neko?!
Ar savu tekstu biju domājusi, ka šķiršanās gadījumā es arī negribētu iet prom ar pliku pakaļu, ja esmu 17 gadus iekopusi īpašumu. Es neminēju ka esmu gatava ciest varmāku, tas ir pavisam kas cits, tur jebkura ietu prom vienalga kur!
14.12.2023 12:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits