Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību izradīšana

 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 20.05.2013
Sveikas. Vai jūs afišējat savas attiecibas sociālajos portālos? Liekat bildes, izrādat jūtas otram? Ir jau kam šis ir svarīgi. Kā jūs uz šo skataties? Vajag , nevajag?
10.12.2023 17:23 |
 
Reitings 138
Reģ: 04.08.2023
Bildes un attiecību statuss redzams tikai draugiem kā feisītī, tā instagramā. Neesam baigi tendēti uz kopbilžu publicēšanu, pašiem gan ir savas bildes mūsu albumam, tikai jāizdrukā beidzot. Vasarā bija viens interesants gadījums pludmalē... Manam vīram ir/bija daudz publisku ierakstu feisītī. Viņš bija krastā, es peldējos tajā brīdī. Blakus man bija 2 vīrieši, aptuveni gadus 15-20 vecāki par mani. Viens no viņiem visu laiku neadekvāti daudz skatījās uz mani - ne vienkārši skatījās, bet blenza tā, ka paliek neomoulīgi. Un es neesmu no tām sievietēm, kas ceļ trauksmi, ja vīrieši vienkārši paskatās uz mani. Bet šoreiz bija neomulīgi - peldēju prom, paiet dažas minutēs, viņš atkal ir blakus. Tad vienā brīdī es aizpeldēju uz citu pusi un viņi abi izgāja krastā. Kamēr neredzēju, tas pats vīrietis izrādās sāka sarunu ar manu vīru, kuram vēl nebiju paspējusi pateikt, ka ir neomulīgi. Viņš sāka runāt par vienu tematu, kas abiem kopīgs. Es tajā brīdī biju iznākusi jau krastā, nesapratu, kādēļ runā, bet izklausījās, ka pazīstami - nodomāju, varbūt tādēļ tā blenza uz mani... Viņš paprasīja vīra vārdu, jo tjipa pēc vizuālā atpazīst, ka esot feisītīt draugi dēļ nozares. Un pirmais, ko viņš izdarīja, ieejot vīra profilā - ielīda tālāk manā profilā, jo vīram bija attiecību statuss publiski redzams. Nu nebija tas vīrietis viņa draugu lokā, ka teica - mēs 3x izskatījām vīra draugu sarakstu. Vīrs pēc tam jutās slikti par to, ka pateica, jo saruna jau esot bijusi dīvaina - nezin kādēļ rādījis citas meitenes instagram profilu pēc tam, ka esot baigi labās bildes utt. Paldies Dievam, man nav īstais vārds feisītī un faktiski visi mani ieraksti ir tikai draugiem redzami. Pēc šī mans vīrs noņēma publisko attiecību statusu, lai redzams tikai draugiem, jo kā var zināt - ja nu stalkeris? Visa tā situācija bija dīvaina...
11.12.2023 13:18 |
 
Reitings 221
Reģ: 04.12.2023
akul12 @ 11.12.2023 10:22

Visticamāk, kādam no pārīša slīd kāja uz intīmām virtuālajām sarakstēm, tāpēc kopīgs konts.

Ja kādam slīd kāja, tad nav ko ar tādiem precēties, tas nav vīra/sievas materiāls.
Par tēmu, vienmēr likušies smieklīgi tie salkanie apsveikumi dzimšanas dienās un visādās jubilejās, jūs taču dzīvojat kopā, saki to personīgi, nevis publicē to kas visiem nav ne jāzin, ne interesē. Un jā zinu vairākus pārīšus, kas publicē kopīgās bildes, kad attiecības sāk iet grīstē vai sakašķējušies, tāpēc tā saldā ilūzija bieži vien nozīmē tieši pretējo.
11.12.2023 10:41 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
TimeToDream @ 11.12.2023 09:57
Tagad laikam tas nav tik aktuāli, bet vienalga pēdējā laikā reizēm redzu cilvēkus, kuri pēc kāzām sataisa vienu kopīgo profilu uz abiem, piemēram, Jānis un Ilze Liepiņi. Vienmēr šķitusi jancīga rīcība.?

Visticamāk, kādam no pārīša slīd kāja uz intīmām virtuālajām sarakstēm, tāpēc kopīgs konts.
11.12.2023 10:22 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Tagad laikam tas nav tik aktuāli, bet vienalga pēdējā laikā reizēm redzu cilvēkus, kuri pēc kāzām sataisa vienu kopīgo profilu uz abiem, piemēram, Jānis un Ilze Liepiņi. Vienmēr šķitusi jancīga rīcība.😃
11.12.2023 09:57 |
 
Reitings 719
Reģ: 03.11.2023
Arabesq @ 10.12.2023 21:55
Oi, vēl jau ir tie, kas liek bildes ar zīdaiņiem, bet zīdaiņu sejai priekšā uzlīme ? Tad kāpēc likt to bildi?!
oo jaaa šis ir rēcigi 😀😀
Negrib, ka kāds “piedomā ļaunu” bet nevar saņemt sevi rokās un ir to bērnu tāpat visiem Instagramā jāparāda, tad nu talkā nāk emoji pa visu seju 😂
11.12.2023 09:48 |
 
Reitings 353
Reģ: 29.04.2021
Man šāda viena radiniece ir , pilns Facebook viņai ar cik ļoti viņa mīl savu vīriņu , cik ļoti lepojas ar viņu, sievietei pāri 30 gadiem , bet teksti kā pusaudzei.
Vēl man liekas bērnišķīga Mika Dukura riciba , knapi izšķīries ar savu iepriekšējo sievu , savu bērnu mati , kā jau iebāzis ar jauno Kalendy plikbildes pa visu internetu .
11.12.2023 06:02 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Oi, vēl jau ir tie, kas liek bildes ar zīdaiņiem, bet zīdaiņu sejai priekšā uzlīme 😂 Tad kāpēc likt to bildi?!
10.12.2023 21:55 |
 
Reitings 78
Reģ: 02.12.2023
Ijaa @ 10.12.2023 21:27
Nav īsti par tēmu, bet nesaprotu tos, kuri taisa ig profilu speciāli savam zīdainim vai savam mājdzīvniekam.

Mana bijusī klasesbiedrene sataisījusi instagramu savam 2gadniekam . Es skatos un domāju ,a nafigam? Itkā viņš saprastu kaut ko tur
10.12.2023 21:29 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Nav īsti par tēmu, bet nesaprotu tos, kuri taisa ig profilu speciāli savam zīdainim vai savam mājdzīvniekam.
10.12.2023 21:27 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Man vēl dumji liekas, ka pārim nav kopbildes, tāpēc viņi uztaisa kaut kādu kolāžu ar sirsniņām, kur ir viņa bilde atsevišķi un viņas bilde atsevišķi :D
10.12.2023 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 20.05.2013
Ijaa @ 10.12.2023 20:03
Ielikt vienkāršu skaistu kopbildi nav nekāda izrādīšanās. Bet likt kaut kādus mīlas tekstus par savu partneri, kaut kādus pateicības vārdus viņam utt. tas man liekas stulbi. Pasaki tos jaukos vārdus savam partnerim divatā esot, nevis raksti soc.tīklos to, lai visi redz.
bet kkur jau tā sāls ir, grib lai publiski to redz. Vai viņiem liekas ka ir izvilkuši laimīgo lozi un tagad lielās😄 bet dīvaināku visu padara fakts ka to dara nobrieduši gados cilvēki.
10.12.2023 21:11 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
SarmaD @ 10.12.2023 20:26
Te min par kopbildēm un mīlas tekstiem.
Vai tajos "fuj cik cringe" ieskaitat arī kāzu bildes ar kādu mīlas dzejoli vai citātu? Vai arī tādu bilžu publicēšana ir atskaitīšanās? Vai statusa norādīšana arī?

Ar mēru. Man ir viena kursabiedrene, kas vēl 2 gadus pie jebkuras iespējas postēja kāzu bildes 😂 Ieliek kāzu bildi, kurā ir kopā ar māsu un “mīļo māsiņ! Daudz laimītes dzimšanas dienā, mcmcmc”. Un šitā uz riņķi ar visiem 😂 Vai tās mēnešu skaitīšanas pēc kāzām. Uhhhh.
10.12.2023 21:04 |
 
Reitings 8878
Reģ: 19.09.2023
Man pie tādiem ierakstiem gribas uzrakstīt komentāru "Pazuda vīra/drauga numurs?"
Vieni gan bija ielikuši atzīšanās ierakstu, ka riktīgi pārsmējos. Puisis bija ielicis tās meitenes foto ar tekstu, apmēram tā: "Es tagad esmu aizņemts. Lūdzu vairs man nerakstiet vēstules!" Kāds bija dabūjis ribās par vēstulītēm 😀
10.12.2023 20:36 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Te min par kopbildēm un mīlas tekstiem.
Vai tajos "fuj cik cringe" ieskaitat arī kāzu bildes ar kādu mīlas dzejoli vai citātu? Vai arī tādu bilžu publicēšana ir atskaitīšanās? Vai statusa norādīšana arī?
10.12.2023 20:26 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ir dažas bildes IG, bet nekas salkans, vai seksuāls, kā, piemēram, pārtu fotoseijas, kur abi puspliki. Bet tādas lietas kā milas tekstus un šāda veida lietas es nekad neliktu, man būtu kauns.
P.S. Šīs diskusijas iespaidā man atsauca atmiņā ierakstu no viena čaļa, kurš atrādija savu jauno draudzeni, kur teksts pie bildes bija apmēram tā - tajā un tajā datumā es satiku sev ilgi gaidīto, savas dzīves piepildījumu utt meh atceroties to vēl joprojām jāaisa "citrona seja", tāds cringe grrr
10.12.2023 20:13 |
 
Reitings 465
Reģ: 07.04.2022
Ijaa @ 10.12.2023 20:03
Ielikt vienkāršu skaistu kopbildi nav nekāda izrādīšanās. Bet likt kaut kādus mīlas tekstus par savu partneri, kaut kādus pateicības vārdus viņam utt. tas man liekas stulbi. Pasaki tos jaukos vārdus savam partnerim divatā esot, nevis raksti soc.tīklos to, lai visi redz.

Piekrītu. :D Agrāk man bija draugos viena meitene, kura gan pirms precībām, gan pēc visu laiku FB afišēja, kā viņa mīl, kā viņi mīlinās, cik saldi viņi ir un ar visiem novēlējumiem, liela daļa bilžu arī tādas stipri privātas, vannā, gultā. Prastas bildes, ne mākslinieciskas utt. Likās līdz absurdam stulbi, tāds sveškauns pat radās, vienā brīdī padzēsu no draugiem viņu, jo jau apnika. Pēc laika ieskatījos viņas lapā, laikam labojās, jo vairs tā neuzvedas. Šķīrusies arī it ka nav, laikam tad jau kāds tuvāks bija smuki pačukstējis, ka no malas izskatās mega dīvaini. :)
10.12.2023 20:09 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Man ex kādreiz teica tā - "visiem nav jāzina ar ko dzīvoju un guļu kopā, tiem kam jāzina, tie zina, bet pārējiem nav ko bāzt degunu manā dzīvē".
Nedomāju, ka tas ir kaut kas slikts likt kopbildes un atrādīt savu ģimenes dzīvi, bet es personīgi nekad neesmu likusi kaut kādas mīļbildītes vai mīlestības vārdus savam vīrietim. Arī attiecību statusi manā profilā nekad nav bijuši.
Ir man tādas dažas meitenes, kas savus vīrus/draugus dzimšanas dienās, vārda dienās vai kāzu jubilejās apsveic publiski ar ierakstiem FB. Tas gan man tā cringe liekas - nu priekš kam?
10.12.2023 20:07 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Ielikt vienkāršu skaistu kopbildi nav nekāda izrādīšanās. Bet likt kaut kādus mīlas tekstus par savu partneri, kaut kādus pateicības vārdus viņam utt. tas man liekas stulbi. Pasaki tos jaukos vārdus savam partnerim divatā esot, nevis raksti soc.tīklos to, lai visi redz.
10.12.2023 20:03 |
 
Reitings 465
Reģ: 07.04.2022
Kā jau te minēja, kopbilžu publicēšana liekas dabiska, ja tas ir no pasākuma, ceļojuma, kur nav iestudējuma. Lab, izņemot svētku kopbildes kā Zsv fotosesijas un Dzimšanas dienas. Tiklīdz ir tas iestudējums, kur vienkārši tāpat nobildējas pie aizkariem, kafejnīcā, nesmukā vidē ārā, liekas ļoti falši un vecmodīgi. Atceros, ka bija laiki, kad draugiem.lv bija tāds bez maz vai must have speciāli taisīt parastas iepozētas bildes un rakstīt salkanos tekstus klāt, lai tikai visi redz, ka tev ir otra pusīte un jūs mīļi pavadat laiku. Laiks iet un mode, trendi, attieksme pret lietām mainās. Ticu, ka pienāks laiks, kad visa Instameļu māžošanās arī būs tikpat dīvaina. :D
10.12.2023 20:00 |
 
Reitings 1410
Reģ: 19.05.2016
fifinators @ 10.12.2023 18:29

Vai tad tas Latvijā ir populāri - rakstīt random profiliem, lai iepazītos? ?
Raksta, raksta. Gan paziņas, gan bijušie, gan krāpnieki no ārzemēm.
10.12.2023 19:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits