Personas

 
Reitings 16
Reģ: 01.12.2023
Kuram jums forumā liekas vispatīkamākās personas? Man forumā visvairāk Lorra, Pelnrušķīte, Elizabeteputnos, Melandža.
Bet nepatīk šīs:
SarmaD - vecene ar pautiem
Neza00 - tups cilvēks, kas pārņemts ar Latvijas aizstāvību no alkohola
Kalnos - vecmeita, kurai nav ar ko nodarboties dzīvē, tāpēc staigā pa izstādēm un bāž virsū citiem savu "vienmēr pareizo" viedokli
01.12.2023 10:57 |
 
Reitings 2740
Reģ: 05.09.2023
Novembris23 @ 02.12.2023 15:05

Sarma ir izglītota sieviete, kurai nav laiks šīm visām muļķībām! Tādas kā Elizabeteputnos, kura dzīvo ar divām personībām gan ir dziļi neveselas! Un visu laiku piemin "Es nedzīvoju Latvijā", itkā nedzīvot Latvijā būtu kāds sasniegums. Zoss gatavā, tik tiešām ? Sarma pareizi darīja, ka atklāja viņu, ka viņa sēž no diviem profiliem

Vari man pateikt kapēc uztaisies man par advokāti? Es to ne kādam lūdzu, ne man tas ir vajadzīgs.
02.12.2023 15:06 |
 
Reitings 13
Reģ: 27.11.2023
Globuss @ 01.12.2023 21:00

Tas, vai cilvēkam ir interese par kultūras norisēm, droši vien lielā mērā ir atkarīgs no audzināšanas ģimenē un no skolas. Piemēram, manā skolā diezgan bieži aktu zālē ar dzejas lasījumiem, dziesmām, stāstījumiem uzstājās dažādi latviešu aktieri, visa klase gājām uz koncertiem Lielajā Ģildē, uz kinoteātri gājām skatīties multenītes par satiksmes noteikumiem, tāpat arī visa klase gājām uz muzejiem, izstādēm. Vidusskolā Rita Rotkale pasniedza teātra vēsturi (bija ļoti interesantas nodarbības klasē; izstaigājām vairāku teātru telpas un aizkulises, kur skatītāji parasti netiek). Rīgas arhitektūru pasniedza Andrejs Holcmanis (nodarbības klasē un pilsētā; izlodājām dažādus vēsturiskos Vecrīgas pagrabus un vietas, kur citkārt netiktu iekšā). To visu organizēja skola. Vidusskolas klasēs ik pa laikam bija piedāvājums iegādāties teātra biļetes. Rudenī braucām vākt burkānus, ābolus u.c. un tad 2 reizes gadā visa klase ar autobusu braucām ekskursijās. Vēl tagad ir par ko pasmieties, kā spokojāmies pie teltīm. ?
Dzīve ir daudz interesantāka, ja ar kultūru esi uz tu.
Tiem, kuri aprej Kalnos, gribu teikt, ka tas ir rupji un neglīti. Vismaz viens cilvēks te, forumā, ievieto info par kultūras tēmām. ?

Nu, viņa pārspīlē ar to kultūru
02.12.2023 15:06 |
 
Reitings 13
Reģ: 27.11.2023
Es nevienam neprasīju arī, lai man būtu advokāte te
02.12.2023 15:07 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Iesaku tev bloķē, un lasi tikai klaču tēmas kurās kādu norej.Vai ari veido savas saturīgas tēmas. Es piem tevi tagad bloķēšu. Lai man sviests nav jālasa .
02.12.2023 15:18 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
kura ir mana otra personība? Atkal par Pelnrušķīti? Ja kāds te ir nevesels, tad tas ir tas, kurš izvelk no gaisa kaut kādas muļķības un piedēvē citiem īpašības kuru viņiem nav.
Par nedzīvošanu Latvijā - nē, tas nav sasniegums un es to tā nebūt neuztveru. (Bet redzu, ka dažus te gan tas ļoti trigero) Kad to pieminu, parasti tas ir kontekstā, kur kaut ko nezinu, jo vnk neesmu uz vietas, kur dzīvo vairākums foruma dalībnieku, esmu prom ļoti ilgi un daudz kas Latvijā pa šo laiku ir mainījies.
Bet nu ko es te tērēju laiku, ja tā padomā, forums ir balstīts uz citu, pie tam svešu, cilvēku nosodīšanu, tādu tēmu te netrūkst..
02.12.2023 16:58 |
 
Reitings 78
Reģ: 02.12.2023
Izskatās, ka no Sarmas jābaidās. 😅 Bet, ja nopietni, tad var redzēt, ka kāds šo speciāli dara, jo nav dzīvē ar ko citu nodarboties. Atrada vienu cilvēku, pie kura piekasīties un tad raksta no desmit profiliem.
03.12.2023 13:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits