Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Varbūt jūsu draugi un vīri apmeklē prostitūtas

 
Reitings 43
Reģ: 26.02.2023
Es lasot šāda veida postus arī līdzīgus. Un, man rodas jautājums, kā un kur jūs atrodat tāda tipa vīriešus, ka aizdomājaties '' varbūt viņš iet pie prostitūtām?'' 😨
28.11.2023 11:56 |
 
Reitings 262
Reģ: 31.10.2019
Raining Blood @ 28.11.2023 11:56
Es lasot šāda veida postus arī līdzīgus. Un, man rodas jautājums, kā un kur jūs atrodat tāda tipa vīriešus, ka aizdomājaties '' varbūt viņš iet pie prostitūtām?'' ?
Kooks ar diviem galiem, man paziņa tuvs ir vīrietis un apprecēja dikti skaistu un gudru (labi atalgots darbs, izglītība) meiteni. Viss bija čiki līdz viņai piedzima otrais, sieviete izmainijās gan vizuāli vispār nolaidās tā ka līdz nepazīšanai, arī uzmet visu karjeru ar tekstu nafig vajag un aizmirst ka pirmām kārtām savam vīrietim ir sieva, bet ieslēdz savu ''ja že matj'' funkciju un viss. Šādās situācijās aobalstu vīriešu sānsoļus, bet ar mīļākajām, nevis prositutkām :D
28.11.2023 12:12 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Kāds labums mīļākajai no tāda dzīves apdalīta nabadziņa? 😁
28.11.2023 12:17 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.09.2023
Es pati esmu mauka,jau ļoti sen strādāju šinī sfērā, LV strādāju kādus 3 gadus.Un tādus mērgļus kā pie mums nesastapu nevienā citā Eiropas valstī. Lielākā daļa no klientiem ir diezgan jauni precējušies,vai attiecības esoši vīrieši.Starp citu man ir arī normāls oficiāls darbs,bērni . Šeit iemetu šo visu informāciju jo sen jau vēlējos,lai tā saucamās normālas, pareizas sievietes zin ar ko kopā dzīvo.
28.11.2023 12:19 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Konkrētāk varētu kādus pakalpojumus sniedz?
Un kāpēc mūsējie mērgļi, bet Eiropā normāli cilvēki?
Mūsējiem smird pipeles, jo nemazgājas?
28.11.2023 12:22 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.09.2023
Konkrētāk varētu kādus pakalpojumus sniedz?
Prostitūtas pakalpojumus,vai to ar ko saistīts mans oficiālais darbs?
28.11.2023 12:29 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Negatīvās tēls @ 28.11.2023 12:19
Es pati esmu mauka,jau ļoti sen strādāju šinī sfērā, LV strādāju kādus 3 gadus.Un tādus mērgļus kā pie mums nesastapu nevienā citā Eiropas valstī. Lielākā daļa no klientiem ir diezgan jauni precējušies,vai attiecības esoši vīrieši.Starp citu man ir arī normāls oficiāls darbs,bērni . Šeit iemetu šo visu informāciju jo sen jau vēlējos,lai tā saucamās normālas, pareizas sievietes zin ar ko kopā dzīvo.
GLORIJA TU ?
28.11.2023 12:29 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.09.2023
Kalnos @ 28.11.2023 12:29
GLORIJA TU ?

Ar G.G Meitene91 tanī forumā es biju kontrās,jo viņa tiem virtuālaiem brašuļiem dirsā līda ne pa jokam.
28.11.2023 12:34 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Klientam vienmēr taisnība, pareizi dara meitenes, kuras dirsā lien saviem potenciālajiem klientiem.
28.11.2023 12:38 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.09.2023
akul12 @ 28.11.2023 12:38
Klientam vienmēr taisnība, pareizi dara meitenes, kuras dirsā lien saviem potenciālajiem klientiem.

Lai katra strādā un menedžē kā prot. Bet Grevcovai pat tas nelīdzēja,tā viņu tur nodirsa.Laikam tādēļ arī aizgāja politikā,jo tanī sfērā kaut kā ne tik spīdoši gāja. Bet savus draugus tomēr pārbaudiet caur NB
28.11.2023 12:58 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Negatīvās tēls @ 28.11.2023 12:58

Lai katra strādā un menedžē kā prot. Bet Grevcovai pat tas nelīdzēja,tā viņu tur nodirsa.Laikam tādēļ arī aizgāja politikā,jo tanī sfērā kaut kā ne tik spīdoši gāja. Bet savus draugus tomēr pārbaudiet caur NB

Tu tiešām pati sevi sauc par mauku? 😬 man varbūt vienīgajai šim vārdam šķiet baigi neforšs skanējums?
28.11.2023 13:21 |
 
Reitings 43
Reģ: 26.02.2023
Murka236 @ 28.11.2023 12:12
Kooks ar diviem galiem, man paziņa tuvs ir vīrietis un apprecēja dikti skaistu un gudru (labi atalgots darbs, izglītība) meiteni. Viss bija čiki līdz viņai piedzima otrais, sieviete izmainijās gan vizuāli vispār nolaidās tā ka līdz nepazīšanai, arī uzmet visu karjeru ar tekstu nafig vajag un aizmirst ka pirmām kārtām savam vīrietim ir sieva, bet ieslēdz savu ''ja že matj'' funkciju un viss. Šādās situācijās aobalstu vīriešu sānsoļus, bet ar mīļākajām, nevis prositutkām :D

Mjaa, esmu dzirdējis šādas lietas, ka ir sievietes, kas nevēlās bērnus tikai tā iemesla dēļ, ka mainīsies vizuāli. Varu arī saprast, jo, palikt vienai ar sīci arī nav diezko forši un apkārt ir maz vīriešu, kas vēlētos audzināt citu džeka sīko.
28.11.2023 13:26 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Glorija politika tika nejaušības pēc. Tik tok aktīvi atbalstīja putleru,un nodirsa Latviju .To dara ari joprojām. Rašisti viņi sabalsoja a rošļikovs paņēma lai izbīdītu uz durakiem savu partiju . Un viņa kā redzam nav politiķe,jo dara tur tieši neko!! Tik tok apliek būdama deputāte Latviju un VDD pofigs
28.11.2023 13:33 |
 
Reitings 138
Reģ: 04.08.2023
Negatīvās tēls @ 28.11.2023 10:29
Labdien, vēlējos ieteikt reğistrēties tādā vietnē kā xtra.lv tur klienti atstāju savas atsauksmes par prostitūtām Latvijā.Varbūt kāda varēs atpazīt savējo.
Kā arī silti iesaku lejuplādēt tādu aplikācija kā NumBuster!
Tur ievadot tālruņa numuru parādās kā šis numurs ir ierakstīts mauku kontaktos.
Var būt kā pilnvērtīga atsauksme,kā arī apzīmējumi
Piemēram Рб ,Рп- nozīmē Рига был,Приходил.

Attaisīju apskatīties un palika nelabi... Viena lieta ir būt prostitūtai, bet vēl cita lieta ir rakstīt par dzīviem cilvēkiem kā par drāžamiem gaļas gabaliem. Pretīgi. Nav brīnums, ka daļa sieviešu labāk paliek vienas nekā riskē uzrauties uz tādiem lopiem, kas īzī pīzī iet maukoties un vēl liek baigos reviews par "pupiņiem" un ko tik vēl ne. Varētu vēl saprast, ja čalis ilglaicīgi ir viens, bet ja vēl mājās ir draudzene/sieva, tad cik zemu ir jākrīt, lai tas šķistu normāli un pieņemami... Un man ir pie vienas vietas, cik daudz mīnusus manam ierakstam kāds saspraudīs, bet nu reāli šādi forumi tikai parāda cilvēku deģenerātismu.
P.S. paldies autorei par vietni - būs, ko parādīt zināmām sievietēm.
28.11.2023 14:26 |
 
Reitings 73
Reģ: 28.11.2023
NumBuster
o atradu tur gan savu vīru, gan pazistamu čali.
par vīru zināju, ka staigā pie eskorta meitenēm, nevaru pieradīt.apgalvo, ka nav bijis tikai meklesjis, nez kadel tad paradas tur..:D
XTRA.lv ir portals kuram pateicoties paris gadus atpakal uzzinaju cik nemaz tik balti un pukaini viri nav un kadus gajienus piekopj apmeklejot eskortmeitenes. tur pat samaca ko teikt- kur bijis, kadas davanas pirkt un kura vieta(kadi blakus veikali tam meitenem kur pienem), apspriez ko ar ko kura dara ,cik ilgi un cik tas izmaksa, vai maksligie vai dabigie bumuli, vai precejusies vai parakstas uz visu vai tikai happy ending...utt(dēvē to par relax masazu :D). reali pretigi lasot paliek.
28.11.2023 14:42 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Susurīte teksts @ 28.11.2023 14:26
daļa sieviešu labāk paliek vienas nekā riskē uzrauties uz tādiem lopiem

Nē labāk būt mīļākajai, kura izglābs nabadziņu no pērkamas maucības un nabadziņa sievu no pazemojuma. Vieta paradīzē nopelnīta 😁
28.11.2023 14:56 |
 
Reitings 138
Reģ: 04.08.2023
akul12 @ 28.11.2023 14:56

Nē labāk būt mīļākajai, kura izglābs nabadziņu no pērkamas maucības un nabadziņa sievu no pazemojuma. Vieta paradīzē nopelnīta ?

Oh hell no :D
28.11.2023 15:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja sieva dotu un gultā nebūtu starfish, tad jau veči nestaigādu pie fejām. Bet nē, veči lopi beeeee :D
Man arī ir viens čoms, kurš piestaigā pie eskortiem Latvijā, bet viņš gan viņas nemīca, tur cita lieta. Prasīju kāpēc sievai to neprasa? Atbilde bija - "kauns, un bail, ka sievai mainīsies uzskati par viņu un redzēs viņu citā "gaismā"". Sākumā likās jocīgi, bet tad tā padomāju un nodomāju, ka jā, tīri loģiski un saprotami, zināt nevar ko šī padomās, ja viņš viņai ko tādu uzprasīs. Bet lai jau, katram savi prieki un fantāzijas.
28.11.2023 15:06 |
 
Reitings 138
Reģ: 04.08.2023
GhostGG @ 28.11.2023 15:06
Ja sieva dotu un gultā nebūtu starfish, tad jau veči nestaigādu pie fejām. Bet nē, veči lopi beeeee :D
Man arī ir viens čoms, kurš piestaigā pie eskortiem Latvijā, bet viņš gan viņas nemīca, tur cita lieta. Prasīju kāpēc sievai to neprasa? Atbilde bija - "kauns, un bail, ka sievai mainīsies uzskati par viņu un redzēs viņu citā "gaismā"". Sākumā likās jocīgi, bet tad tā padomāju un nodomāju, ka jā, tīri loģiski un saprotami, zināt nevar ko šī padomās, ja viņš viņai ko tādu uzprasīs. Bet lai jau, katram savi prieki un fantāzijas.

Zin kā, labi, lai iet. Bet nafig rakstīt tik zemiskus reviews? Jūs savā starpā arī aprunājat, kādi "bumbuļi" un kājstarpes sievām/draudzenēm? Es saprotu, ka katram savas vajadzības utt., bet priekš kam tādā veidā runāt?
Un būsim reāli - sievas mēdz būt "starfish", jo viss sekss bieži ir tendēts uz vīriešiem un sievietes bauda izpaliek, jo reti kurš vīrietis zina, ka reti kurai sievietei ir baigais kaifs no vienkāršas bakstīšanas. Vairumam no mums tas nestrādā, jo vajag cita veida stimulāciju ar roku vai mantiņu. Bet tad ir vesels bars vīriešu, kas dēļ tā apvainojās vai kam pie vienas vietas, ka viņu sievietei nav labi. Ja vīrietis to nedzird, tad arī dabū zivtiņu gultā, kam sekss ir palicis par kārtējo pienākumu. Jā, būs arī sievietes, kas klusē kā ūdeni mutenī ieņēmušas un neko nesaka vīrietim, jo bail, kauns, tāpat nedzird vai nosoda. Mums arī patīk sekss, tikai diemžēl nereti pašām ar sevi ir lielāks kaifs nekā ar vīrieti, kurš no sievietes anatomijas neko negrib saprast.
28.11.2023 15:13 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
GhostGG @ 28.11.2023 15:06
Ja sieva dotu un gultā nebūtu starfish, tad jau veči nestaigādu pie fejām. Bet nē, veči lopi beeeee :D
Man arī ir viens čoms, kurš piestaigā pie eskortiem Latvijā, bet viņš gan viņas nemīca, tur cita lieta. Prasīju kāpēc sievai to neprasa? Atbilde bija - "kauns, un bail, ka sievai mainīsies uzskati par viņu un redzēs viņu citā "gaismā"". Sākumā likās jocīgi, bet tad tā padomāju un nodomāju, ka jā, tīri loģiski un saprotami, zināt nevar ko šī padomās, ja viņš viņai ko tādu uzprasīs. Bet lai jau, katram savi prieki un fantāzijas.

pastāsti, kas ir tas, ko viņš nespēj paprasīt sievai? Reāli, interesē, kas ir tas no kā kaunās.
28.11.2023 15:16 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Zin kā, labi, lai iet. Bet nafig rakstīt tik zemiskus reviews? Jūs savā starpā arī aprunājat, kādi "bumbuļi" un kājstarpes sievām/draudzenēm? Es saprotu, ka katram savas vajadzības utt., bet priekš kam tādā veidā runāt?

Nezinu, piereģistrējies tur un pajautā. Reviews jau pats par sevi nav slikta lieta, tomēr prostitūcija ir pakalpojums, kā jebkurš cita vieda pakalpojums, tas tikai loģiski, ka cilvēki ieliek atsauksmes. Kādā manierē tas tiek darīts, tas ir cits jautājums.
Un būsim reāli - sievas mēdz būt "starfish", jo viss sekss bieži ir tendēts uz vīriešiem un sievietes bauda izpaliek, jo reti kurš vīrietis zina, ka reti kurai sievietei ir baigais kaifs no vienkāršas bakstīšanas. Vairumam no mums tas nestrādā, jo vajag cita veida stimulāciju ar roku vai mantiņu. Bet tad ir vesels bars vīriešu, kas dēļ tā apvainojās vai kam pie vienas vietas, ka viņu sievietei nav labi. Ja vīrietis to nedzird, tad arī dabū zivtiņu gultā, kam sekss ir palicis par kārtējo pienākumu. Jā, būs arī sievietes, kas klusē kā ūdeni mutenī ieņēmušas un neko nesaka vīrietim, jo bail, kauns, tāpat nedzird vai nosoda. Mums arī patīk sekss, tikai diemžēl nereti pašām ar sevi ir lielāks kaifs nekā ar vīrieti, kurš no sievietes anatomijas neko negrib saprast.

Jā tas viss šķiet loģiski, no A-Z situaciju jau viens nezin. Ja sekss ir bijis sūdīgs priekš vīrieša jau pašā sākumā, tad jau tur vainīgs ir vīrietis, kurš šādu sievu aprecēja un zināja jau ko sagadait. Bet ja pēc kāzām tas ir tāds palicis, tad nezinu, ko lai saka. Iemesli var būt dažādi.
28.11.2023 15:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits