Speciga plauka strida karstuma

 
Reitings 10
Reģ: 26.11.2023
Labvakar. Atvainojiet, diemzel busu bez garumzimem, bet tekstu tapat vares saprast. Esmu attiecibas ne parak ilgu laiku, tikai 10 menesus. Iepazinamies manas draudzenes 27 dzimsanas diena. Vins uzreiz atstaja labu iespaidu par sevi- gan vizuali loti viriskigs, kopts virietis, gan pozitivs, smaidigs, ar labu humora izjutu, zina kaa pieverst uzmanibu sievietem. Attiecibu otraja menesi sakas greizsirdiba bez iemesla, bet es vienmer vinu nomierinaju, ka man ir tikai vins un viss bija kartiba. Aizvakar es nokaveju autobusu un mani no darba majas aizveda kolegis. Vins ir precets virietis ar berniem. Vienkarsi pieklajigi aizveda mani majas. Mans dzivesbiedrs to uzzinot traki sadusmojas, saka lamaties uz mani un iesita man pamatigu plauku. Pec tam vins atvainojas un teica ka negribeja taa, ka tas bija strida karstuma un tagad vins atkal ir mils it ka nekas nebutu bijis. Es nezinu ko domat. Kaa saka - alkoholisms medz sakties no pirmas glazites. Varbut regulara sisana ari tagad saksies no sis reizes, es nezinu ko domat. Izstastiju savai draudzenei, vina teica "Tu parspile, vins ir labs cilveks, vienkarsi tiesam strida karstuma iesita". Vins visiem apkartejiem patik, jo vins ir taa saucama kompanijas dveesele, bet man tagad saak klut bail, ka vins velreiz var man iesist tikai specigak. Vai tiesam varetu but taa, ka tas bija tikai strida karstuma?
26.11.2023 22:00 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Es nesaprotu tad šo tematu. Kādēļ forumā jājautā pēc padoma, ja iet prom netaisies? Ko tad tu vēlējies saņemt no šejienes?
Ja tiek uzdots šāda tipa jautājums, visas sievietes un cik redzēju arī dažs labs vīrietis, tev šeit teiks - ej projām un atpakaļ neskaties - bet skat kā uz to neesi gatava.
Šai situācijai ir divi varianti, vai nu šķiries un ej prom vai nu paliec un turpini attiecības. Nav ne bērnu, ne laulības, ne citu kopīgu lietu, kas situāciju apgrūtinātu. Ja pati zini, ka “pāragri” šķirties netaisies, tad ko te nāci pēc padoma un viedokļiem?
27.11.2023 17:06 |
 
Reitings 1350
Reģ: 07.09.2023
Malibu Steisija @ 27.11.2023 17:06
Es nesaprotu tad šo tematu. Kādēļ forumā jājautā pēc padoma, ja iet prom netaisies? Ko tad tu vēlējies saņemt no šejienes?
Ja tiek uzdots šāda tipa jautājums, visas sievietes un cik redzēju arī dažs labs vīrietis, tev šeit teiks - ej projām un atpakaļ neskaties - bet skat kā uz to neesi gatava.
Šai situācijai ir divi varianti, vai nu šķiries un ej prom vai nu paliec un turpini attiecības. Nav ne bērnu, ne laulības, ne citu kopīgu lietu, kas situāciju apgrūtinātu. Ja pati zini, ka “pāragri” šķirties netaisies, tad ko te nāci pēc padoma un viedokļiem?

Visticamāk ka pa šiem kopā būšanas mēnešiem tas varmāka meitenei sačakarējis smadzenes tā, ka viņa tagad ne līdz galam spēj adekvāti novērtēt situāciju. Diemžēl varmākas bieži vien spēj visu sagrozīt tā, ka upuris pēc tam vēl jūtas vainīgs.
Slimīga greizsirdība ir varmācības nevis mīlestības izpausme, Tu neko sliktu neesi izdarījusi, ir pilnīgi normāli, ka kolēģi viens otru atved/aizved, ja ir tāda iespēja. Mēs nedzīvojam radikāla islāma valstīs, kur sievietēm liegts jebkāds kontakts ar vīriešiem, izņemot ģimeni. Un jā, varu 100% apgalvot ka tā nebūs pēdējā pļauka, būs vēl trakāk. Diemžēl.
28.11.2023 07:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits