Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdzat ar padomu..

 
Reitings 7
Reģ: 22.11.2023
Sveikas ☺️ Vēlējos lūgt pēc padoma.. esam kopā ar savu vīrieti 5 gadus, nu jau iet 6tais.. iepazinos 17 gados, man tagad paliks 23.. viņam ir 27.
Mēs pa šo laiku esam kopā divatā dzīvojuši 8mēnušus, un arī tad tā nebija nekāda kopā dzīvošana, jo konstanti bija pie mums viņa čomi. Tas bija Latvijā. Visu parējo laiku esam dzīvojuši pa arzemēm.. un kopā dzīvojuši vai ar kādu viņa draugu vai šobrīd jau gadu ar brāli. Visu laiku ir attaisnojumi ka nav naudas pārvakšanai ka ir vajadzīga liela nauda un ka viņš pats negrib visu ieguldīt, tagad sāku strādāt, un ceru ka pārvāksmies. Bet, es esmu jau nogurusi un ja goodīgi sapņoju par savu atsevišķu stūrīti, jo sajūta ka tāpat tie čomi nāks katru dienu bez aicinašanas ka tas sobrid notiek.. kā jūs domājat vai šķirties?
22.11.2023 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Mana pirmā doma - esi ilgi izturējusi. Man nebūtu tādas pacietības gaidīt uz kaut ko, kas otram, izskatās, ka nav svarīgi.
22.11.2023 18:59 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.11.2023
Jā.. esmu ilgi izsturējusi jo mīlu. Bet, iekšēji es sevi tirdu par to, vai viņš mani mīl.. viņš skaisti runā reizēm, bet nekas no tā īsti nenotiek. Smagi ir tas, ka pametu skolu agri, aiztesos dēļ mīlestības uz arzemēm, redzot citas klasesbiedrenes kuras vai nu ir jau aprecējušās, vai sasniegušas karjeru, gribas tik ļoti atgriezties majās, kamēr nav par vēlu. bet ne pie vecākiem. Domas klīst, lai sakrāju naudu un noīreju kādu dzīvoklīti Latvijā..
22.11.2023 19:05 |
 
Reitings 2726
Reģ: 05.09.2023
Kā jūs dzīvojat un uzturat attiecības? Pieci gadi attiecībās, bet kopā dzīvots 8 mēnešus. Jūs katrs savā valstī, savā dzīvoklī? Es to daļu kaut kā ne līdz galam sapratu.
22.11.2023 19:25 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.11.2023
8 mēnešus divatā esam tik dzīvojuši. Visu parējo laiku kopā arzemēs bet ne divatā, bet ar viņa brāli. iepriekš ar čomu. Vienkārši esmu nogurusi ka vācu arī aiz viņa brāļa, jāgatavo abiem, ir reizes ka es pat nepaēdu, jo viņi kopā paēd pēc darba, bet man pat vairs nav gribēšanas, jo ilūzijās esmu par to kā tam visam būtu jānotiek savadāk..
22.11.2023 19:31 |
 
Reitings 877
Reģ: 19.08.2023
Esmija @ 22.11.2023 19:05
Jā.. esmu ilgi izsturējusi jo mīlu. Bet, iekšēji es sevi tirdu par to, vai viņš mani mīl.. viņš skaisti runā reizēm, bet nekas no tā īsti nenotiek. Smagi ir tas, ka pametu skolu agri, aiztesos dēļ mīlestības uz arzemēm, redzot citas klasesbiedrenes kuras vai nu ir jau aprecējušās, vai sasniegušas karjeru, gribas tik ļoti atgriezties majās, kamēr nav par vēlu. bet ne pie vecākiem. Domas klīst, lai sakrāju naudu un noīreju kādu dzīvoklīti Latvijā..

Tev taču būs tikai 23. Visa dzīve noteikti nav palaista garām un vēl var paspēt gan pabeigt mācības,gan apprecēties.
Es ,perosnigi, nevarētu izturēt vīrieti, kam ir tikai attaisnojumi,lai nedzīvotu kopā. Un tas, ka katru dienu vajadzīgi čomi ciemos vispār liecina, ka vēl nav izaudzis.
Kāpēc veselu gadu nestrādāji dzīvojot ārzemēs? Jo ja viens tikai strādā, tad varbūt tiešām jūs tā gada laikā finansiāli nemaz nevarētu pārvākties.
22.11.2023 19:38 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.11.2023
Par to ka nav vēl izaudzis, esmu bieži aizdomājusies...sākot jau ar to, ka bieži prasa padomus mammai, kontaktējas katru dienu, es to nepārmetu, bet vienā reizē kad viņš saslima un jau ķerās pie telefona zvanīt mammai, es sadusmojos, un viņš man teica ka tur nekas tāds nav, ka agrāk pret mammu slikti izsturējies...okey, sapratu, vairs to tēmu neaiztieku.
pavasarī nodzīvoju 3mēnešus Latvijā jo izšķirāmies, tad atgriezos citīgi meklēju darbu un atradu. iepriekš bija grūti, jo daudz kur prasija valsts valodu, netiku cauri ar angļu valodu.
22.11.2023 19:56 |
 
Reitings 2726
Reģ: 05.09.2023
Esmija @ 22.11.2023 19:31
8 mēnešus divatā esam tik dzīvojuši. Visu parējo laiku kopā arzemēs bet ne divatā, bet ar viņa brāli. iepriekš ar čomu. Vienkārši esmu nogurusi ka vācu arī aiz viņa brāļa, jāgatavo abiem, ir reizes ka es pat nepaēdu, jo viņi kopā paēd pēc darba, bet man pat vairs nav gribēšanas, jo ilūzijās esmu par to kā tam visam būtu jānotiek savadāk..

Ā, tagad bilde skaidrāka.
Nav tā, ka dzīvojat visus šos gadus kopā ar vel kādu viņa taupības nolūkos?
22.11.2023 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Jo jaunāka, jo ilgāk ļaujas čakarēties. Nāk pieredze un viedums, nāk gudrība, ka nav jēgas tērēt tik ierobežotu resursu kā laiks.
22.11.2023 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Sāki strādāt, ceri, ka pārvāksieties. Tātad Tu maksāsi? Un kāpēc Tev jāvāc aiz brāļa un jāgatavo viņam ēst?
Ko brālis dara Tavā labā?
Vīrietis ir domāts, lai Tev ar viņu būtu labāk nevis sliktāk.
22.11.2023 20:35 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Man liekas jārunā ar viņu jau nopietnāk. Labi, tev 23, bet viņam 27 jau vajadzētu vairāk virzīties uz pastāvīgu ģimeniski ligzdiņu, tēmēt uz stabilitāti. Ja tomēr izrādās, ka pēc nopietnām sarunām arī tālāk ir hihi haha un nav stabilu plānu dzīvot atsevišķi bez piekabēm, tad šķirtos. Vai arī sākumā uzstādītu kā kompromisu noteiktu laiku, piemēram, gada laikā, lai savācas. Ja nē, tad tur tiešām jāšķiras, tā jau vēl ilgi var minstināties.
22.11.2023 22:40 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.11.2023
@IceCream
nu viņš saka ka būs arī jāpalīdz maksašanā, vizmaz ēdiena ziņa, to arī akceptēju.
es gatavoju savam vīrietim, bet viņš nenāk viens mājās bet ar brāli, un tad tā arī sanāk ka taisu abiem, sapīgāk bija dzirdēt ka redz brālis jau arī mani uzstur jo viņi par ēdienu maksā uz pusēm. Tikai es mazāko daļu vispār apēdu..
šodien arī bija situācija ka atbrauc viņa draugs, lai vestu mūs iepirkties, un es meklēju telefonu kas ir uz vibrācijas un mans puisis sak dziedat pa vidu kko, es saku vinjam "aizveries tachu", un vinja draugs saka teikt ja tu sita runasi, tu nekur nebrauksi lidzi... un es uzreiz dusmas saku ne jau tu man noteiksi , un mans puisis metas vinju aiztavet. iekseji vnk viss salūza. un tas draugs jau cik menesus piedava braukt iepirkties jo aiznemas naudu paikai no mana drauga, un vel atlaujas pret vinja meiteni shadi runat.
23.11.2023 00:26 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.11.2023
@sinddyy
Jā, nu bija tā ka mums lika izvākties no si dzivokla jo taisijas pardot saimnieks, jau oktobri bija gatavs parvakties naudu bija iekrajis, bet ka uzzinaja no saimnieka ka var lidz pavasarim.. tad ta ari man pateica nav kur steigties, pavasari parvaksmies.. nu es loti ceru..ka ta ari notiks, ja ne es skirsos.
23.11.2023 00:29 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Esmija @ 23.11.2023 00:26
@IceCream
nu viņš saka ka būs arī jāpalīdz maksašanā, vizmaz ēdiena ziņa, to arī akceptēju.
es gatavoju savam vīrietim, bet viņš nenāk viens mājās bet ar brāli, un tad tā arī sanāk ka taisu abiem, sapīgāk bija dzirdēt ka redz brālis jau arī mani uzstur jo viņi par ēdienu maksā uz pusēm. Tikai es mazāko daļu vispār apēdu..
šodien arī bija situācija ka atbrauc viņa draugs, lai vestu mūs iepirkties, un es meklēju telefonu kas ir uz vibrācijas un mans puisis sak dziedat pa vidu kko, es saku vinjam "aizveries tachu", un vinja draugs saka teikt ja tu sita runasi, tu nekur nebrauksi lidzi... un es uzreiz dusmas saku ne jau tu man noteiksi , un mans puisis metas vinju aiztavet. iekseji vnk viss salūza. un tas draugs jau cik menesus piedava braukt iepirkties jo aiznemas naudu paikai no mana drauga, un vel atlaujas pret vinja meiteni shadi runat.

Par ko tu maksā? Vai vispār kaut ko maksā? Kāpēc tikai tagad sāki strādāt?
23.11.2023 02:06 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Kad dzīvojāt 8 mēnešus divatā, tad arī čomi nāca un gāja,kad gribēja? Izturējās labi,izrādīja rūpes ? Vēl izmanto to,ka esi bez finansēm,par to pašu veikalu,ka nevarēsi braukt, neko pretī draugam nevari pateikt,jo viņš un viņa brālis par ēdienu maksā un nemaz nav ievērojis ēd vai nē. Kāpēc pēc šķiršanās sagājat atpakaļ kopā?
23.11.2023 07:28 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ja tu gatavo,un visu uzkop tad ir ok. Mūsdienās nekas nav par velti,ari kalpone un pavātlrs gribētu algu.
Tev jāizrunā moments kad iesi strādāt vairs negatavosi, tikai pieņēmu ka puišiem tas nepatiks. Kam tev tādas attiecības ?
23.11.2023 08:12 |
 
Reitings 2726
Reģ: 05.09.2023
s saku vinjam "aizveries tachu",

Normāli runāt nav opcija?
23.11.2023 09:36 |
 
Reitings 2726
Reģ: 05.09.2023
Es teikšu tā. Sapratu, ka pati neesi ieguldijusies finansiāli neko iepriekš. Visu nosedzis draugs ar saviem čomiem vai brāli. Tādā gadijumā ir tikai normāli, ja tu veic mājas soli un gatavo arī ēst.
23.11.2023 09:39 |
 
Reitings 2726
Reģ: 05.09.2023
Tev jāizrunā moments kad iesi strādāt vairs negatavosi,

Kapēc gan lai viņa negatavotu? Taču lielākā daļa sieviešu savās partnerattiecībās pēc darba gatavo sev un savam vīrietim/bērniem
23.11.2023 09:40 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Pag, izskaidro mums… Cik es saprotu, tu nemaksā par īri, par ēdienu arī nē, noteikti par komunālajiem arī nē. Pēc apraksta izklausās, ka visi tur dzīvojat galīgā nabadzībā. Bet sapņo par atsevišķu mājokli? Tev vajag vai nu nolaisties uz zemes, vai sākt iesaistīties finansēs.
23.11.2023 09:41 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
SarmaD @ 23.11.2023 09:40

Kapēc gan lai viņa negatavotu? Taču lielākā daļa sieviešu savās partnerattiecībās pēc darba gatavo sev un savam vīrietim/bērniem
Ne ,tā tas sen nenotiek. Nav tā ka vecis pēc darba guļ,bet sieva pēc darba strādā otro maiņu virtuvē!!
23.11.2023 09:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits