Sievietes kuras lieto Tinder

 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
Kā jūs "svaipojat" Tinderī? Apskatas profilus, izlasat apskatus un tad izlemjat vai būs pa labi vai pa kreisi? Vai vienkārši svaipojat bez skatīšanās visus pa labi, un tad kad ir "match" šķirojat nesmukos "unmatch" un smukos atstājat?
man, kā Vīrietim personīgi r tā ja man ir "match" ar sievieti, es neko viņai nerakstu, jo man nav ne jausmas vai viņa manu profilu paslidināja pa labi jo paskatijas uz viņu un es viņai patiku, vai tas bija netīšām vai neskatoties.
Bet no otras puses jau ja viņai patiktu mans profils tad jau kautko pati uzrakstītu...
14.11.2023 21:20 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 17:08
un par to izbaudīšanu uz savas adas tas bij vispārīgi par sievietēm kuras ir kā terors attiecības. Tu domā ja viņa ir terorizējusi tris savus bijušos, ar mani viņai mainītos attieksme? protams ka nē. tapēc jau ir labāk ir paskatīties kā tās attiecības ir izvērtušās citiem cilvēkiem, un izvērtēt vai tiešām man ko tādu arī vajag.

Ja jau sēdi tinderī un žēlojies šeit, tad vajag 😁
18.11.2023 17:35 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 17:08
un par to izbaudīšanu uz savas adas tas bij vispārīgi par sievietēm kuras ir kā terors attiecības. Tu domā ja viņa ir terorizējusi tris savus bijušos, ar mani viņai mainītos attieksme? protams ka nē. tapēc jau ir labāk ir paskatīties kā tās attiecības ir izvērtušās citiem cilvēkiem, un izvērtēt vai tiešām man ko tādu arī vajag.

Tu uz tām terorizētājām esi jelkad pretendējis, lai tev tas noderētu vispār? 😀
Tāda ņaudēšana un teorizēšana jau nez cik lapu garumā. Stāsta, ka neko nevajag, bet jāpanīd arī, ka nav.
18.11.2023 19:12 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
SarmaD @ 18.11.2023 19:12

Tu uz tām terorizētājām esi jelkad pretendējis, lai tev tas noderētu vispār? ?
Tāda ņaudēšana un teorizēšana jau nez cik lapu garumā. Stāsta, ka neko nevajag, bet jāpanīd arī, ka nav.

man jau vispār liekās ka šeit ir tāda atmosfēra - tu ilgi neesi ticies ar sievieti, tu nedrīksti būt izvēlīgs, jāņem kas pirmā pagadās pa ceļam!
18.11.2023 19:48 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 19:48

man jau vispār liekās ka šeit ir tāda atmosfēra - tu ilgi neesi ticies ar sievieti, tu nedrīksti būt izvēlīgs, jāņem kas pirmā pagadās pa ceļam!

Tu jau nemaz neesi izvēlīgs. Tu pats teici, ka tev vispār nav motivācijas kādai rakstīt. Tā nav izvēlība, tas uzreiz jau ir noraidijums. Tu gaidi uz kaut kādu scenāriju, kas nekad mūžā nepiepildīsies. Es saku, dzēs to Tinder ārā, nebojā sev nervus ka tur visādas nepareizas sievietes un dzīvo to savu dzīvi nost priecājoties, ka tev neviena nejāj smadzenes.
18.11.2023 19:55 |
 
Reitings 2005
Reģ: 22.02.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 17:06

Man tinderī nemaz īsti nav kam rakstīt jo kā jau minēju, man tur kāds "like" ir ļoti liels retums un nodaudz maz normāla sievietes profila "like" ir bijis labi ja divas reizes divu ar pus gadu laikā. pārējie retie "like" ir nez kapēc no kautkādām lietovietēm, un tad pagadās tinder boti. neisti profili, ar kuriem ja būs match piedāvas kautkādus linkus uz seksa saitem sex webcam chatiem. Tos parasti var atpazīt jo tur bildēs ir aziātenes vai 90to gadu Pamelas Andersones bildes ?
Es laikam esmu vecmodīgs bet man nav iebildumi iepazīties reālajā dzīvē, bet tur jābūt pareizajam laikam pareizā vietā. jo redzi tad tev ir normāla situācija tur tu zini ka tiešām tajā brīdī runājat tikai jūs abi, bet iepazišanās saitos, kamēr čalis ar meiteni runā tur sarunā vēl jaucās vesals bars ar saviem teikstiem flirtiem un piedāvājumiem. Tāpēc ir tie Ghosting par ko čaļi runā, ka piem tinderī čato ar meiteni itkā liekās ka viss normāli un pēkšņi viņa vairs neko neatbild, tas tāpēc ka to cilvēku sarunu laikā rakstija vēl vairāki cilvēki tai meitenei un beigas viņa atrada interesantāku sarunu biedru ar labākiem piedāvājumiem. Tas ir iemesls kādēļ pat tad ja būtu kam man rakstīt tajā tinderī, man nebūtu nemaz motivācija nekāda rakstīt, jo preškam viņai mani, ja viņu tajā brīdi jau pieci citi izklaidē.
Dzīvē arī tā var būt. Meitene strādā ar klientiem, dienā satiek 150 glītus, interesantus vīriešus. Tāpat var aizskriet pie labāka, pēc tavas loģikas.
18.11.2023 21:40 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
LuckyStrike @ 18.11.2023 21:40
Dzīvē arī tā var būt. Meitene strādā ar klientiem, dienā satiek 150 glītus, interesantus vīriešus. Tāpat var aizskriet pie labāka, pēc tavas loģikas.

Tapēc jau jādzīvo tajā ciematiņā, kur cits citam pat kurpju izmēru zina. Lielpilsētā jau visus večus neapziņosi, ka aizņemta.
18.11.2023 21:53 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
spikey.643 @ 18.11.2023 12:23
Problēma ir tajā ka man arī nav motivācijas iepazīšanās saitos kādai vispar rakstīt, jo kā jau teicu tas ir kā darba intervija kur tev ir jāpierāda ka tu būsi labāks kandidāts par tiem pieciem kas jau stāv rindā. Esmu gana vecs lai manī vairs nebūtu tas sacensību gars ka man būtu jasacenšās ar citiem čaļiem par sievieti. Nu negrib man rakstit, nevajag mani nu ok, lai jau tie "alpha" alkaši koļī un apbērno viņas, kas man no tā... Starpcitu es pat kad darbā pieteicos nekādas intervijās neielaidos. Ienīstu to klanīšanos citu priekšā. Tur bija vienkārši te mans CV, patīk, patīk, nepatīk, visu labu.

Mūžīgais čīkstētāj, cik Tev ir gadu?
Kā var būt 2 "like" divu gadu laikā? Tu svaru stieni vai t.s. akadēmisko literatūru kādreiz esi redzējis? Gribi teikt, ka tas viss ar plašu interešu loku, pašam esot aizraujošai personībai citu acīs? Neticu.
Izklausās, ka esi dzīvojis bābu vidē ar visām no tā izrietošajām sekām. 🙂
Es jau saprotu, tās neesošās grāmatas grāmatu plauktā ir par smagu, vieglāk ir nepārtraukti sūdzēties. Māte bija smadzeņu teŕŕorists?
19.11.2023 05:44 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 17:06

Man tinderī nemaz īsti nav kam rakstīt jo kā jau minēju, man tur kāds "like" ir ļoti liels retums un nodaudz maz normāla sievietes profila "like" ir bijis labi ja divas reizes divu ar pus gadu laikā. pārējie retie "like" ir nez kapēc no kautkādām lietovietēm, un tad pagadās tinder boti. neisti profili, ar kuriem ja būs match piedāvas kautkādus linkus uz seksa saitem sex webcam chatiem. Tos parasti var atpazīt jo tur bildēs ir aziātenes vai 90to gadu Pamelas Andersones bildes ?
Es laikam esmu vecmodīgs bet man nav iebildumi iepazīties reālajā dzīvē, bet tur jābūt pareizajam laikam pareizā vietā. jo redzi tad tev ir normāla situācija tur tu zini ka tiešām tajā brīdī runājat tikai jūs abi, bet iepazišanās saitos, kamēr čalis ar meiteni runā tur sarunā vēl jaucās vesals bars ar saviem teikstiem flirtiem un piedāvājumiem. Tāpēc ir tie Ghosting par ko čaļi runā, ka piem tinderī čato ar meiteni itkā liekās ka viss normāli un pēkšņi viņa vairs neko neatbild, tas tāpēc ka to cilvēku sarunu laikā rakstija vēl vairāki cilvēki tai meitenei un beigas viņa atrada interesantāku sarunu biedru ar labākiem piedāvājumiem. Tas ir iemesls kādēļ pat tad ja būtu kam man rakstīt tajā tinderī, man nebūtu nemaz motivācija nekāda rakstīt, jo preškam viņai mani, ja viņu tajā brīdi jau pieci citi izklaidē.

Kā tad tu dzīvē varētu iepazīties, ja pats rakstīji, ka pat pazīstamām sievietēm neko vairāk par "čau" nevari izspiest?
19.11.2023 06:24 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
Artūrs77 @ 19.11.2023 05:44

Mūžīgais čīkstētāj, cik Tev ir gadu?
Kā var būt 2 "like" divu gadu laikā? Tu svaru stieni vai t.s. akadēmisko literatūru kādreiz esi redzējis? Gribi teikt, ka tas viss ar plašu interešu loku, pašam esot aizraujošai personībai citu acīs? Neticu.
Izklausās, ka esi dzīvojis bābu vidē ar visām no tā izrietošajām sekām. ?
Es jau saprotu, tās neesošās grāmatas grāmatu plauktā ir par smagu, vieglāk ir nepārtraukti sūdzēties. Māte bija smadzeņu teŕŕorists?

Apbēdināšu, es uzaugu ar tēvu, tāpēc, esmu uzaudzināts pēc "old school" standartiem kādam jābūt vīrietim - māku gan remontu uztaisīt, gan mašīnas salabot, gan elektrību dzīvoklī savilkt, gan santehniku salikt, un brīvdienās pa moto krosa trasi izvizināties. atšķiribā no tiem, taviem svaru stieņa cilātājiem kas māk tikai divas lietas - dzert kādā bārā, vai sēdēt piesvidušā kačalkā.
19.11.2023 11:03 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
kitijaarmazok @ 19.11.2023 06:24

Kā tad tu dzīvē varētu iepazīties, ja pats rakstīji, ka pat pazīstamām sievietēm neko vairāk par "čau" nevari izspiest?
kā jau teicu lai reālajā dzīvē iepazītos ir jābūt pareizajam laikam pareizajai vietai, pareizajai cilvēku grupai ar pus līdz vienādām interesēm, kopīgām diskusijām. Preškam man darbā teikt kautko vairāk par "čau?" piemēram kolēģei patīk floristika, man patīk motosports. Viņai būs pie kājas ja es sākšu runāt par savām tēmam un mani neinteresēs viņas puķu dārzs.
19.11.2023 11:08 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
spikey.643 @ 19.11.2023 11:08
kā jau teicu lai reālajā dzīvē iepazītos ir jābūt pareizajam laikam pareizajai vietai, pareizajai cilvēku grupai ar pus līdz vienādām interesēm, kopīgām diskusijām. Preškam man darbā teikt kautko vairāk par "čau?" piemēram kolēģei patīk floristika, man patīk motosports. Viņai būs pie kājas ja es sākšu runāt par savām tēmam un mani neinteresēs viņas puķu dārzs.

Jo tālāk, jo dziļāk mežā. 😀
19.11.2023 11:13 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
spikey.643 @ 19.11.2023 11:03

Apbēdināšu, es uzaugu ar tēvu, tāpēc, esmu uzaudzināts pēc "old school" standartiem kādam jābūt vīrietim - māku gan remontu uztaisīt, gan mašīnas salabot, gan elektrību dzīvoklī savilkt, gan santehniku salikt, un brīvdienās pa moto krosa trasi izvizināties. atšķiribā no tiem, taviem svaru stieņa cilātājiem kas māk tikai divas lietas - dzert kādā bārā, vai sēdēt piesvidušā kačalkā.

Pipec, vot super vecis, kurš māk izdarīt basic vīriešu lietas. Tas nav nekas applausus vērts, lielākā daļa nemaz neielaistos ar kādu, kas to visu neprot.
19.11.2023 11:14 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
Normāli cilvēki randiņošanai un attiecībām nepieiet tik komplicēti. Varu tikai minēt viņa domas par seksu attiecībās. Nav jēgas tāpat, ja tam nav rezultāts pēcnācējos. Vai par laulībām. Arī bezjēdzīgs riņķis, ja vien nav kāda materiāla ieguvuma.
Vispār labi vien ir, ka nav tā draudzene. 😀
19.11.2023 11:22 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
SarmaD @ 19.11.2023 11:14

Pipec, vot super vecis, kurš māk izdarīt basic vīriešu lietas. Tas nav nekas applausus vērts, lielākā daļa nemaz neielaistos ar kādu, kas to visu neprot.
tu maz zini cik daudz vīrieši mūsdienās ir vīrieši tikai dēļ krāna starp kājām nevis dēļ zināšanām un prasmēm? Pilni ofisi ir ar vīriešiem kuri pat nezin uz kuru pusi skrūvi pievelk un uz kuru atskūvē... un gadiem ejot kļust arvien trakāk, ar katru paaudzi interese čaļiem par tehniskām lietām samazinās, viņi labāk dejo tik tokā. Man kaimiņš mācas amatskolā par auto mehāniķi, viņi grupa tikai 7 cilvēki ir, kad pats par elektriķi mācojos knapi izdevas 10 cilvēku grupu nokomplektēt. un tu saki ka sievietes nesatiktos ar tādu kas to visu nemāk, cik tev 40? varbūt jā tev vēl ir savādaka domāšana, bet paprasi to pašu 20 gadniecēm, neviena neteiks ka gribētu tikties ar mehāniķi elektriķi santehniķi utt. Kā viena reiz teica "I need a man not a handy man, if something breaks in my house I will just ask my man to call someone to fix it"
19.11.2023 11:59 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
SarmaD @ 19.11.2023 11:22
Normāli cilvēki randiņošanai un attiecībām nepieiet tik komplicēti. Varu tikai minēt viņa domas par seksu attiecībās. Nav jēgas tāpat, ja tam nav rezultāts pēcnācējos. Vai par laulībām. Arī bezjēdzīgs riņķis, ja vien nav kāda materiāla ieguvuma.
Vispār labi vien ir, ka nav tā draudzene. ?
Jā izskatas ka tas ir trends, ka "normāli" cilvēki pirms ko dara nepadomā uz priekšu kas būs. un tad paši nesaprot no kā viņiem radās financiālas problēmas un vēl visādi citi sūdi. Tāpēc man arī ir 0 empātijas pret daudz bērnu ģimenēm kas čīkst ka vajag ziedojumus jo dzive grūta. Neviens viņiem nelika pāroties kā trušiem neparēķinot finances vai to vispār varēs atļauties.
19.11.2023 12:06 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
spikey.643 @ 19.11.2023 11:59
tu maz zini cik daudz vīrieši mūsdienās ir vīrieši tikai dēļ krāna starp kājām nevis dēļ zināšanām un prasmēm? Pilni ofisi ir ar vīriešiem kuri pat nezin uz kuru pusi skrūvi pievelk un uz kuru atskūvē... un gadiem ejot kļust arvien trakāk, ar katru paaudzi interese čaļiem par tehniskām lietām samazinās, viņi labāk dejo tik tokā. Man kaimiņš mācas amatskolā par auto mehāniķi, viņi grupa tikai 7 cilvēki ir, kad pats par elektriķi mācojos knapi izdevas 10 cilvēku grupu nokomplektēt. un tu saki ka sievietes nesatiktos ar tādu kas to visu nemāk, cik tev 40? varbūt jā tev vēl ir savādaka domāšana, bet paprasi to pašu 20 gadniecēm, neviena neteiks ka gribētu tikties ar mehāniķi elektriķi santehniķi utt. Kā viena reiz teica "I need a man not a handy man, if something breaks in my house I will just ask my man to call someone to fix it"

Es pati pazīstu tādus, kuri labi ja zina kurā pusē skrūvgriezim rokturis. Un nē, man nav 40, pat ne tuvu. Un tieši tapēc, ka es nebūtu tā, kura sauktu specu lai pieskrūvētu plauktiņu mājās, bet darītu to pati, man vajag veci, kurš to var izdarīt bez vārda runas, citādi es vienkārši morāli viņam nogriežu olas un piekarinu viņas sev. Attiecībās ir sava dinamika un katram ir sava vieta un darbības lauks.
Tas par ko es runāju ir tas, ka daļai sieviešu, tādas prasmes vīrietī ir pašsaprotamas un netiek augsti novērtētas un īpaši izceltas. Tā ir pamatprasība. Nevajag sevi uzskatīt par kādu īpašu izņēmumu.
19.11.2023 12:08 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
spikey.643 @ 19.11.2023 12:06
Jā izskatas ka tas ir trends, ka "normāli" cilvēki pirms ko dara nepadomā uz priekšu kas būs. un tad paši nesaprot no kā viņiem radās financiālas problēmas un vēl visādi citi sūdi. Tāpēc man arī ir 0 empātijas pret daudz bērnu ģimenēm kas čīkst ka vajag ziedojumus jo dzive grūta. Neviens viņiem nelika pāroties kā trušiem neparēķinot finances vai to vispār varēs atļauties.

Loģiskā domāšana neizslēdz attiecību veidošanu. Tavā gadijumā tu pārlieku daudz prāto un fantazē, jo kā jau minēju, nezini kā attiecības strādā reālajā dzīvē jo gluži vienkārši nav nekādas pieredzes. Cilvēki ar cilvēkiem komunicē arī tad, ja nav vienojošs motosports vai floristikas pulciņš. Tava problēma esi tu pats, ne fakts, ka sievietei neinteresē tavs mocis. Tevī viss ir praktisks, salikts pa plauktiem un pašam šķietami loģisks. Bet mīlestības trūkums tev konkrēti vēsta, ka tā nav. Un arī šī diskusija vēsta, ka apmierināts neesi ar gaitu mīlas jomā. Mēs, īpaši es, esmu te palagus pierakstijusi pilnus ar to, kā vari pats sekmēt lai arī mīlas frontē viss norit veiksmīgi. Tālāk domā un rosies pats.
19.11.2023 12:15 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 10:58

Kas tieši ir atbaidošs?

Tas, ka visu neizdošanos noraksti uz citiem (Tinder kontingents nepareizs, aprakstā nav čītkodu, konkurenti - lūzeri, dzīvajā nav ideālo apstākļu sakritību, mūsdienu sabiedrība ir tevi pievīlusi utt.).
Tas, ka streso par kaut kādiem mistiskiem pārvākšanās scenārijiem, lai gan tev līdz attiecībām tik tālu kā līdz Mēnesim.
Tas, ka šo visu laiku, kamēr meklē attaisnojumus savām neveiksmēm, būtu jau desmit randiņus sarunājis.
19.11.2023 12:17 |
 
Reitings 2005
Reģ: 22.02.2023
dietiskais.cukurs @ 19.11.2023 12:17

Tas, ka visu neizdošanos noraksti uz citiem (Tinder kontingents nepareizs, aprakstā nav čītkodu, konkurenti - lūzeri, dzīvajā nav ideālo apstākļu sakritību, mūsdienu sabiedrība ir tevi pievīlusi utt.).
Tas, ka streso par kaut kādiem mistiskiem pārvākšanās scenārijiem, lai gan tev līdz attiecībām tik tālu kā līdz Mēnesim.
Tas, ka šo visu laiku, kamēr meklē attaisnojumus savām neveiksmēm, būtu jau desmit randiņus sarunājis.
Njā, no malas lasot...principā vajadzētu labu psihologu, lai kaut nedaudz izrautos no sava burbuļa. Nav viegli, bet ne neiespējami.
No otras puses, es negribētu tādu puisi ieteikt savām brīvajām paziņām. Cilvēks varbūt nav slikts, bet tie iesīkstējušie, konservatīvie uzskati, paša kompleksi, kas mijās ar pārvērtētu ego...Nē, nē.
19.11.2023 12:24 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
spikey.643 @ 19.11.2023 11:03

Apbēdināšu, es uzaugu ar tēvu, tāpēc, esmu uzaudzināts pēc "old school" standartiem kādam jābūt vīrietim - māku gan remontu uztaisīt, gan mašīnas salabot, gan elektrību dzīvoklī savilkt, gan santehniku salikt, un brīvdienās pa moto krosa trasi izvizināties. atšķiribā no tiem, taviem svaru stieņa cilātājiem kas māk tikai divas lietas - dzert kādā bārā, vai sēdēt piesvidušā kačalkā.

Es nesmēķēju un grādīgos nelietoju jau vairākus gadus. Esi dīvains dīvainis ar nepamatoti augstu pašvērtējumu. Atkarībā no bildēm ir bijis arī 99+ divās dienās. Lai dabūtu divus "like" divu gadu laikā ir jābūt tiešām ĪPAŠAM "vecās skolas" pašpasludināti-nenovērtētam zelta klucim.
...
19.11.2023 12:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits