Sievietes kuras lieto Tinder

 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
Kā jūs "svaipojat" Tinderī? Apskatas profilus, izlasat apskatus un tad izlemjat vai būs pa labi vai pa kreisi? Vai vienkārši svaipojat bez skatīšanās visus pa labi, un tad kad ir "match" šķirojat nesmukos "unmatch" un smukos atstājat?
man, kā Vīrietim personīgi r tā ja man ir "match" ar sievieti, es neko viņai nerakstu, jo man nav ne jausmas vai viņa manu profilu paslidināja pa labi jo paskatijas uz viņu un es viņai patiku, vai tas bija netīšām vai neskatoties.
Bet no otras puses jau ja viņai patiktu mans profils tad jau kautko pati uzrakstītu...
14.11.2023 21:20 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 11:18
viss nav slikti vienkārši saku ka tinder ir slikti.

Vienmēr ir ss iepazīšanās sludinājumi vai šovs Saimnieks meklē sievu 👍
18.11.2023 11:20 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
akul12 @ 18.11.2023 11:20

Vienmēr ir ss iepazīšanās sludinājumi vai šovs Saimnieks meklē sievu ?
smejies?
18.11.2023 11:37 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
Es īsti nesaprotu par ko tas čīkstings? Tinderī slikti, nu ok, ej uz citu platformu. Bet beigās izrādās, ka pats jau mīz uzrakstīt un pa lielam platforma tur ņepričom, kamēr savus demonus neiznīcina.
18.11.2023 11:52 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 11:37
smejies?

raudu 😁
ss sludinājumos vai šovā rakstīs tev, viss domāts nopietni 👍
Vai arī ņem par piemēru SarmaD teksts @ 18.11.2023 11:52 piereģistrējies citos saitos, kā badoo.
edit:
Šeit pat varbūt kāda grib iepazīties, ieliec sludinājumu, te daži puiši ir likuši.
18.11.2023 11:58 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
SarmaD @ 18.11.2023 11:52
Es īsti nesaprotu par ko tas čīkstings? Tinderī slikti, nu ok, ej uz citu platformu. Bet beigās izrādās, ka pats jau mīz uzrakstīt un pa lielam platforma tur ņepričom, kamēr savus demonus neiznīcina.
Problēma ir tajā ka man arī nav motivācijas iepazīšanās saitos kādai vispar rakstīt, jo kā jau teicu tas ir kā darba intervija kur tev ir jāpierāda ka tu būsi labāks kandidāts par tiem pieciem kas jau stāv rindā. Esmu gana vecs lai manī vairs nebūtu tas sacensību gars ka man būtu jasacenšās ar citiem čaļiem par sievieti. Nu negrib man rakstit, nevajag mani nu ok, lai jau tie "alpha" alkaši koļī un apbērno viņas, kas man no tā... Starpcitu es pat kad darbā pieteicos nekādas intervijās neielaidos. Ienīstu to klanīšanos citu priekšā. Tur bija vienkārši te mans CV, patīk, patīk, nepatīk, visu labu.
18.11.2023 12:23 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 12:23
Problēma ir tajā ka man arī nav motivācijas iepazīšanās saitos kādai vispar rakstīt, jo kā jau teicu tas ir kā darba intervija kur tev ir jāpierāda ka tu būsi labāks kandidāts par tiem pieciem kas jau stāv rindā. Esmu gana vecs lai manī vairs nebūtu tas sacensību gars ka man būtu jasacenšās ar citiem čaļiem par sievieti. Nu negrib man rakstit, nevajag mani nu ok, lai jau tie "alpha" alkaši koļī un apbērno viņas, kas man no tā... Starpcitu es pat kad darbā pieteicos nekādas intervijās neielaidos. Ienīstu to klanīšanos citu priekšā. Tur bija vienkārši te mans CV, patīk, patīk, nepatīk, visu labu.

Nu un ja nav motivācijas tad kur problēma? Dzīvo viens! 🤷🏻‍♀️
18.11.2023 12:26 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Ja esi "gana vecs", tad "alfa alkaši" sen jau apbērnojuši tavā vecuma grupā esošās sievietes un tagad ir tava iespēja.
Būt par patēvu bērniņiem un apgādnieku sievietei. 👍
18.11.2023 12:29 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 12:23
Problēma ir tajā ka man arī nav motivācijas iepazīšanās saitos kādai vispar rakstīt, jo kā jau teicu tas ir kā darba intervija kur tev ir jāpierāda ka tu būsi labāks kandidāts par tiem pieciem kas jau stāv rindā. Esmu gana vecs lai manī vairs nebūtu tas sacensību gars ka man būtu jasacenšās ar citiem čaļiem par sievieti. Nu negrib man rakstit, nevajag mani nu ok, lai jau tie "alpha" alkaši koļī un apbērno viņas, kas man no tā... Starpcitu es pat kad darbā pieteicos nekādas intervijās neielaidos. Ienīstu to klanīšanos citu priekšā. Tur bija vienkārši te mans CV, patīk, patīk, nepatīk, visu labu.

Ar šito "es nevienam te neklanīšos" tu izsit baigo augstprātību. Neviens tev neliek nekur klanīties. Un neesi arī tu pirmā persona Latvijā, lai visi tev pakaļ dzītos. Ja nav motivācija vispār komunicēt, tad tēma ir lieka. Un par darba intervijām tas vispār ir vāks. Tad arī nav brīnums, ka esi tur kur tu esi.
Starp citu nevajag domāt, ka visi tie kas tur raksta ir kaut kādi alkāni. Ir piemēri, kur pilnīgi normāli cilvēki viens otru atrod un dzīvo. Tas, ka tev nav motivācijas un ir pārspīlēta augstprātība, kā iemesla dēļ tu neraksti nenozīmē, ka tie kas raksta ir vai nu bomži, dzērāji vai narkomāni. Tā ir tavā pasaulē. Citi cilvēki viens ar otru kominicē.
Pa lielam izskatās, ka problēma ir tikai tevī, bet vieglāk ir rādīt ar pirkstu uz citiem, jo tas tavs vēlamais, ka meitenes pašas leks tev uz dika realitātē neatspoguļojas.
18.11.2023 12:32 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man liekas, ka tas ir tas Kristaps. Abiem runas veids un domāšana ļoti līdzīga un, kā redzams, rezultāts ar sievietēm vienāds.
18.11.2023 12:45 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
GhostGG @ 18.11.2023 12:45
Man liekas, ka tas ir tas Kristaps. Abiem runas veids un domāšana ļoti līdzīga un, kā redzams, rezultāts ar sievietēm vienāds.

Ir,ir tas pats, kas vēl ar mammu un omi kopā dzīvo un ir no Dobeles.
18.11.2023 13:12 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
SarmaD @ 18.11.2023 12:32

Ar šito "es nevienam te neklanīšos" tu izsit baigo augstprātību. Neviens tev neliek nekur klanīties. Un neesi arī tu pirmā persona Latvijā, lai visi tev pakaļ dzītos. Ja nav motivācija vispār komunicēt, tad tēma ir lieka. Un par darba intervijām tas vispār ir vāks. Tad arī nav brīnums, ka esi tur kur tu esi.
Starp citu nevajag domāt, ka visi tie kas tur raksta ir kaut kādi alkāni. Ir piemēri, kur pilnīgi normāli cilvēki viens otru atrod un dzīvo. Tas, ka tev nav motivācijas un ir pārspīlēta augstprātība, kā iemesla dēļ tu neraksti nenozīmē, ka tie kas raksta ir vai nu bomži, dzērāji vai narkomāni. Tā ir tavā pasaulē. Citi cilvēki viens ar otru kominicē.
Pa lielam izskatās, ka problēma ir tikai tevī, bet vieglāk ir rādīt ar pirkstu uz citiem, jo tas tavs vēlamais, ka meitenes pašas leks tev uz dika realitātē neatspoguļojas.
Nū ja man ir augsprātība tam ka es nevēlos klanīties kādas priekšā, tad pretjautājums vai tā nav augstprātība ka meiča grib sēdēt tronī ar galvu paceltu un lai virieši viņai pie kājām izmisigi viens ar otru sacenšās jo vēlās būt viņas partneris? Man personīgi tā liekās augstprātība. Nekad neesmu atbalstījis ideju ka virietim vajag aplidot sievieti un jādzīvo bailēs ja viņš to pārtrauks un viņa aizies pie cita. Liekas diezgan toksiski un neveseligi garīgajai veselībai. Es esmu vienkāršs cilvēks un esmu par vienkāršiem cilvēkiem. Un jā ir normālas sievietes un ir normāli pāri, bet tie ir ļoti liels retums. pašam zināmi tikai divi tādi pāri kur ne sieviete necenšās uzlekt augstāk par savu pakaļu ne vīrietis. Bet atkal zinu lielāko daļu paziņu kuriem ar tām attiecibām iet kā pa elli. jo atkal sievietei vajag lai čalis 24/7 klanās viņas priekšā, ja nē viņa šķirsies jo jau čato ar citiem kandidātiem, tad ir tās attiecibas kur gan čalis gan meitene sacenšās kurš kuru kontrolēs, kurš kuru paliks zem tupeles. Un lieta tāda tie divi normālie pāri kuriem nav kašķi un abi viens otru uzskata par vienlīdzigiem ir tie kas iepazinušies dzīvē. un tās attiecibas kas iet kā pa elli ir tinder un badoo rezultāts..
Vispar pats kad uztaisiju to tinder profilu ari domāju ka nu nav jau tur tik traki gan jau ir tādas normālas bez putniem galvā arī tur, bet nu sapratu ka tur tādu nav, vai arī tinder algoritms man vienkārši tādas nerāda.
18.11.2023 13:12 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 13:12
Nū ja man ir augsprātība tam ka es nevēlos klanīties kādas priekšā, tad pretjautājums vai tā nav augstprātība ka meiča grib sēdēt tronī ar galvu paceltu un lai virieši viņai pie kājām izmisigi viens ar otru sacenšās jo vēlās būt viņas partneris? Man personīgi tā liekās augstprātība. Nekad neesmu atbalstījis ideju ka virietim vajag aplidot sievieti un jādzīvo bailēs ja viņš to pārtrauks un viņa aizies pie cita. Liekas diezgan toksiski un neveseligi garīgajai veselībai. Es esmu vienkāršs cilvēks un esmu par vienkāršiem cilvēkiem. Un jā ir normālas sievietes un ir normāli pāri, bet tie ir ļoti liels retums. pašam zināmi tikai divi tādi pāri kur ne sieviete necenšās uzlekt augstāk par savu pakaļu ne vīrietis. Bet atkal zinu lielāko daļu paziņu kuriem ar tām attiecibām iet kā pa elli. jo atkal sievietei vajag lai čalis 24/7 klanās viņas priekšā, ja nē viņa šķirsies jo jau čato ar citiem kandidātiem, tad ir tās attiecibas kur gan čalis gan meitene sacenšās kurš kuru kontrolēs, kurš kuru paliks zem tupeles. Un lieta tāda tie divi normālie pāri kuriem nav kašķi un abi viens otru uzskata par vienlīdzigiem ir tie kas iepazinušies dzīvē. un tās attiecibas kas iet kā pa elli ir tinder un badoo rezultāts..
Vispar pats kad uztaisiju to tinder profilu ari domāju ka nu nav jau tur tik traki gan jau ir tādas normālas bez putniem galvā arī tur, bet nu sapratu ka tur tādu nav, vai arī tinder algoritms man vienkārši tādas nerāda.

Ja godīgi īsti nesaprotu, ko vēlies. Dzīvē no sievietēm baidies, neko savā dzīvē mainīt nevēlies, ja atradīsi sievieti, tad attiecībās efortu arī nevēlies ielikt, baidies pirmais arī uzrakstīt. Tā arī sanāks nomirt nevainīgam, ja no visa jābaidās.Tā sieviete jau no gaisa nenokritīs.
18.11.2023 13:23 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 13:12
Nū ja man ir augsprātība tam ka es nevēlos klanīties kādas priekšā, tad pretjautājums vai tā nav augstprātība ka meiča grib sēdēt tronī ar galvu paceltu un lai virieši viņai pie kājām izmisigi viens ar otru sacenšās jo vēlās būt viņas partneris? Man personīgi tā liekās augstprātība. Nekad neesmu atbalstījis ideju ka virietim vajag aplidot sievieti un jādzīvo bailēs ja viņš to pārtrauks un viņa aizies pie cita. Liekas diezgan toksiski un neveseligi garīgajai veselībai. Es esmu vienkāršs cilvēks un esmu par vienkāršiem cilvēkiem. Un jā ir normālas sievietes un ir normāli pāri, bet tie ir ļoti liels retums. pašam zināmi tikai divi tādi pāri kur ne sieviete necenšās uzlekt augstāk par savu pakaļu ne vīrietis. Bet atkal zinu lielāko daļu paziņu kuriem ar tām attiecibām iet kā pa elli. jo atkal sievietei vajag lai čalis 24/7 klanās viņas priekšā, ja nē viņa šķirsies jo jau čato ar citiem kandidātiem, tad ir tās attiecibas kur gan čalis gan meitene sacenšās kurš kuru kontrolēs, kurš kuru paliks zem tupeles. Un lieta tāda tie divi normālie pāri kuriem nav kašķi un abi viens otru uzskata par vienlīdzigiem ir tie kas iepazinušies dzīvē. un tās attiecibas kas iet kā pa elli ir tinder un badoo rezultāts..
Vispar pats kad uztaisiju to tinder profilu ari domāju ka nu nav jau tur tik traki gan jau ir tādas normālas bez putniem galvā arī tur, bet nu sapratu ka tur tādu nav, vai arī tinder algoritms man vienkārši tādas nerāda.

Nu tad secinājumus priekš sevis esi izdarijis. Dzēsies no Tinder un Badoo un meklē savējo dzīvē vai nemeklē nemaz, jo attiecības jau stokā tev ir elle.
18.11.2023 13:25 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
kitijaarmazok @ 18.11.2023 13:23

Ja godīgi īsti nesaprotu, ko vēlies. Dzīvē no sievietēm baidies, neko savā dzīvē mainīt nevēlies, ja atradīsi sievieti, tad attiecībās efortu arī nevēlies ielikt, baidies pirmais arī uzrakstīt. Tā arī sanāks nomirt nevainīgam, ja no visa jābaidās.Tā sieviete jau no gaisa nenokritīs.

Viņš te čīkstēt ir atnācis, jo realitātē nav ar ko runāt. Izveidojis savus priekšstatus par to, kas ir attiecības nemaz pašam nepārliecinoties, kā viņas strādā realitātē, tikai novērojumi no malas un gaidas par to, ka uzradīsies čikita, kurai vajadzēs to vienkāršo operatoru, kurš nekad neliktu sievietei pārvākties, bet kura to aiz labas gribas darītu un negaidītu no viņa nekādu efortu kā sievietē, jo viņš tač tam ir par vecu. Dzīvo savā burbuļpasaulē un pieņem to kā realitāti, jo īsto dzīvi redzējis nav.
18.11.2023 13:30 |
 
Reitings 4925
Reģ: 11.08.2022
spikey.643 @ 18.11.2023 13:12
Nū ja man ir augsprātība tam ka es nevēlos klanīties kādas priekšā, tad pretjautājums vai tā nav augstprātība ka meiča grib sēdēt tronī ar galvu paceltu un lai virieši viņai pie kājām izmisigi viens ar otru sacenšās jo vēlās būt viņas partneris? Man personīgi tā liekās augstprātība. Nekad neesmu atbalstījis ideju ka virietim vajag aplidot sievieti un jādzīvo bailēs ja viņš to pārtrauks un viņa aizies pie cita. Liekas diezgan toksiski un neveseligi garīgajai veselībai. Es esmu vienkāršs cilvēks un esmu par vienkāršiem cilvēkiem. Un jā ir normālas sievietes un ir normāli pāri, bet tie ir ļoti liels retums. pašam zināmi tikai divi tādi pāri kur ne sieviete necenšās uzlekt augstāk par savu pakaļu ne vīrietis. Bet atkal zinu lielāko daļu paziņu kuriem ar tām attiecibām iet kā pa elli. jo atkal sievietei vajag lai čalis 24/7 klanās viņas priekšā, ja nē viņa šķirsies jo jau čato ar citiem kandidātiem, tad ir tās attiecibas kur gan čalis gan meitene sacenšās kurš kuru kontrolēs, kurš kuru paliks zem tupeles. Un lieta tāda tie divi normālie pāri kuriem nav kašķi un abi viens otru uzskata par vienlīdzigiem ir tie kas iepazinušies dzīvē. un tās attiecibas kas iet kā pa elli ir tinder un badoo rezultāts..
Vispar pats kad uztaisiju to tinder profilu ari domāju ka nu nav jau tur tik traki gan jau ir tādas normālas bez putniem galvā arī tur, bet nu sapratu ka tur tādu nav, vai arī tinder algoritms man vienkārši tādas nerāda.

Nu bet... piemēram, putnu tēviņi cenšas visādi izrādīties - spilgts apspalvojums, taisa ligzdas un izrāda , kuram jau labāka 😂 varbūt ņem piemēru
18.11.2023 13:35 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
Mušpapīrs @ 18.11.2023 13:35

Nu bet... piemēram, putnu tēviņi cenšas visādi izrādīties - spilgts apspalvojums, taisa ligzdas un izrāda , kuram jau labāka ? varbūt ņem piemēru
gluži kā instsgram inluenceri ņem kreditus perk mantas un izrada kuram labaka mašīna, kurš tālāk ceļojumā aizbrauc. Man diemžēl jav dzīvnieciski instinkti
18.11.2023 14:00 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
SarmaD @ 18.11.2023 13:30

Viņš te čīkstēt ir atnācis, jo realitātē nav ar ko runāt. Izveidojis savus priekšstatus par to, kas ir attiecības nemaz pašam nepārliecinoties, kā viņas strādā realitātē, tikai novērojumi no malas un gaidas par to, ka uzradīsies čikita, kurai vajadzēs to vienkāršo operatoru, kurš nekad neliktu sievietei pārvākties, bet kura to aiz labas gribas darītu un negaidītu no viņa nekādu efortu kā sievietē, jo viņš tač tam ir par vecu. Dzīvo savā burbuļpasaulē un pieņem to kā realitāti, jo īsto dzīvi redzējis nav.
vaitad novērojumi no malas ir kautkas sliks? Es vismaz redzu kas un kā un nedabonu lieki tērēt laiku un visu to izbaudit uz savas ādas.
18.11.2023 14:15 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
spikey.643 @ 18.11.2023 14:15
vaitad novērojumi no malas ir kautkas sliks? Es vismaz redzu kas un kā un nedabonu lieki tērēt laiku un visu to izbaudit uz savas ādas.

Par kādu visa izbaudīšanu uz ādas tu runā, ja tu mīz pat uzrakstīt sievietei?
18.11.2023 16:10 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
SarmaD @ 18.11.2023 16:10

Par kādu visa izbaudīšanu uz ādas tu runā, ja tu mīz pat uzrakstīt sievietei?

Man tinderī nemaz īsti nav kam rakstīt jo kā jau minēju, man tur kāds "like" ir ļoti liels retums un nodaudz maz normāla sievietes profila "like" ir bijis labi ja divas reizes divu ar pus gadu laikā. pārējie retie "like" ir nez kapēc no kautkādām lietovietēm, un tad pagadās tinder boti. neisti profili, ar kuriem ja būs match piedāvas kautkādus linkus uz seksa saitem sex webcam chatiem. Tos parasti var atpazīt jo tur bildēs ir aziātenes vai 90to gadu Pamelas Andersones bildes 😀
Es laikam esmu vecmodīgs bet man nav iebildumi iepazīties reālajā dzīvē, bet tur jābūt pareizajam laikam pareizā vietā. jo redzi tad tev ir normāla situācija tur tu zini ka tiešām tajā brīdī runājat tikai jūs abi, bet iepazišanās saitos, kamēr čalis ar meiteni runā tur sarunā vēl jaucās vesals bars ar saviem teikstiem flirtiem un piedāvājumiem. Tāpēc ir tie Ghosting par ko čaļi runā, ka piem tinderī čato ar meiteni itkā liekās ka viss normāli un pēkšņi viņa vairs neko neatbild, tas tāpēc ka to cilvēku sarunu laikā rakstija vēl vairāki cilvēki tai meitenei un beigas viņa atrada interesantāku sarunu biedru ar labākiem piedāvājumiem. Tas ir iemesls kādēļ pat tad ja būtu kam man rakstīt tajā tinderī, man nebūtu nemaz motivācija nekāda rakstīt, jo preškam viņai mani, ja viņu tajā brīdi jau pieci citi izklaidē.
18.11.2023 17:06 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
SarmaD @ 18.11.2023 16:10

Par kādu visa izbaudīšanu uz ādas tu runā, ja tu mīz pat uzrakstīt sievietei?
un par to izbaudīšanu uz savas adas tas bij vispārīgi par sievietēm kuras ir kā terors attiecības. Tu domā ja viņa ir terorizējusi tris savus bijušos, ar mani viņai mainītos attieksme? protams ka nē. tapēc jau ir labāk ir paskatīties kā tās attiecības ir izvērtušās citiem cilvēkiem, un izvērtēt vai tiešām man ko tādu arī vajag.
18.11.2023 17:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits