Lūgums draugam.

 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Čau!
Ar draugu esam attiecībās 5 mēnešus. Jau nedēļu dzīvojam kopā. Viņš tāpat katru vakaru brauca pie manis pēc darba, tāpēc nolēmām, ka lai nav jābraukā, sāksim dzīvot kopā.
Viss ir kārtībā, bet.. Vakar es viņam iedevu sarakstu ar produktiem, kas jānopērk. Sarakstā bija paketes. Viņš ieraudzīja, ka sarakstā ir paketes un sāka teikt, cik tas ir pretīgi, ko par viņu padomās čomi, ka viņš pērk paketes, viņš to nedarīšot, netaisoties sevi apkaunot, ka man esot kājas, lai es pati tās aizietu nopirkt. Pamatīgi viņš uzvilkās par tādu sīkumu un pirmo reizi kliedza uz manis pa visu attiecību laiku. Saprotu, ka nesen bija tēma par paketēm, bet es neesmu trollis, viņš patiešām atteicās tās iegādāties. Iepriekšējās attiecībās draugs mierīgi varēja uz veikalu aiziet nopirkt man paketes, tāpēc man šķita, ka tas ir pilnīgi normāls lūgums. Tagad domāju, vai tiešām esmu izvēlējusies īsto vīrieti, kurš šādi reaģē. Saprotu, ka dīvaini spriest par cilvēku pēc tā, ka viņš atteicās nopirkt paketes, bet tiešām kaut kā nepatīkami man kļuva. Vai tomēr man nevajadzēja lūgt viņam to darīt un tas ir normāli, ka viņš atteicās? Šķiet es par daudz overthinkoju par šo. 😄
12.11.2023 20:05 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
debestinaa @ 13.11.2023 09:46
Es varu iedomāties cik tavs linards būtu dusmīgs ja es viņu atrastu un uzrakstîtu privàti ka dita atklājusi visas kārtis un vēl te forumā pieliktu klāt bildes???
Domā tak ar galvu un ej prom un nokaunies ko pateici???

Daram!😁
13.11.2023 09:48 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Ditinaaa @ 13.11.2023 09:40

iedomājies situācija , ka tu ar draugu sastrīdies , tad ieej forumā un ieraugi , ka viņš te ir izklačojis jūsu strīdu un pataisījis tevi par briesmoni citu acīs , lai gan tu tikai izteici savu nepatiku pret to , kas tev patiešām nepatīk . nav pazemojoši ???‍♀️

A iedomājies, kā jūtas Marika, ka kaut kāda random čomene zin par viņas strīdu, jo viņas čalis skrien sūdzēties, bet viņai nav ar ko parunāt, tādēļ ienāca ANONĪMĀ forumā, lai rastu risinājumu absurdam strīdam.
13.11.2023 09:48 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 09:46

mani nesauc Dita , es te neliku savu īsto vārdu atšķirībā no dažas labas un pēc vārda Mariciņa uzreiz varēja saprast , ka vārds ir Marika , tpc kāds tur sakars man ar atklāšanu .
un tavu viedokli , debestiņa , vsp nevēlos lasīt , jo ko sakarīgu var pateikt tik netīrīgs cilvēks , kurš mr laikā nodarbojas ar seksu . tas ir netīrīgi . un drīzāk jau tavam džekam nav visi mājās , ka nevar nociesties līdz mr beigām un tad nodarboties ar seksu ??‍♀️
runa nav par mani un manām izvēlēm. Preškam tu atklāji personu vārdus ? Es domāju ka tas čalis tagad jūtas vēl briesmīgāk
13.11.2023 09:49 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
debestinaa @ 13.11.2023 09:49
runa nav par mani un manām izvēlēm. Preškam tu atklāji personu vārdus ? Es domāju ka tas čalis tagad jūtas vēl briesmīgāk

nē, esmu pārliecināta, ka viņš sevi uzskata par varoni, jo takš, ko padomās čomi.
13.11.2023 09:50 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Švīka @ 13.11.2023 09:48

Daram!?
nu es tikko fb uzrāvos uz profila kurā Linards ir Kopā ar Mariku, draugos ir dita, bet ditiņa savu profilu bloķējusi maximāli un atļāvusi pieeju draugiwm🤣
Aizdomīgi🤣
13.11.2023 09:56 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.09.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 09:40

iedomājies situācija , ka tu ar draugu sastrīdies , tad ieej forumā un ieraugi , ka viņš te ir izklačojis jūsu strīdu un pataisījis tevi par briesmoni citu acīs , lai gan tu tikai izteici savu nepatiku pret to , kas tev patiešām nepatīk . nav pazemojoši ???‍♀️

Mans vīrietis nav tāds nuņņa, lai bimbātu pie kaut kādas lauku draudzenes par to, ka sievietēm ir mēnešreizes. Visu spējam izrunāt kā pieauguši cilvēki.
Pats svētais Linards nemaz nezinātu, ka kaut kas šeit forumā būtu bijis rakstīts, ja vien nebūtu tu. Tas ko tu izdarīji vienīgi parādīja, ka esi vēl nepieaugusi un prātiņš īss abiem, tāpec vien tu biji tā kas pazemoja viņu. Marika prasīja tikai citu cilvēku viedokli no malas neatklājot neko par viņu principā.
13.11.2023 09:56 |
 
Reitings 52
Reģ: 25.04.2023
Fuj
13.11.2023 09:59 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
debestinaa @ 13.11.2023 09:56
nu es tikko fb uzrāvos uz profila kurā Linards ir Kopā ar Mariku, draugos ir dita, bet ditiņa savu profilu bloķējusi maximāli un atļāvusi pieeju draugiwm?
Aizdomīgi?

mani nesauc Dita , tpc tu nekādīgi mani nevarēji atrast fb , pamuļke 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
bet viss skaidrs , te ir vnk netīrīgas sievietes , kuras nesapratīs domu , tpc nav jēga strīdēties . esmu augstāk par jums un piekāpšos
13.11.2023 10:01 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 10:01

mani nesauc Dita , tpc tu nekādīgi mani nevarēji atrast fb , pamuļke ??‍♀️??‍♀️
bet viss skaidrs , te ir vnk netīrīgas sievietes , kuras nesapratīs domu , tpc nav jēga strīdēties . esmu augstāk par jums un piekāpšos
uz neredzēšanos 😃
13.11.2023 10:02 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.09.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 10:01

mani nesauc Dita , tpc tu nekādīgi mani nevarēji atrast fb , pamuļke ??‍♀️??‍♀️
bet viss skaidrs , te ir vnk netīrīgas sievietes , kuras nesapratīs domu , tpc nav jēga strīdēties . esmu augstāk par jums un piekāpšos

Jā, tagad pēkšņi esi Indijas svētā govs.😂😂
13.11.2023 10:03 |
 
Reitings 52
Reģ: 25.04.2023
Ditas riciba ir fuj,bet ta nemot vinai kautkur ir taisniba. Ir strids,risinat divata,nevis klusejat un stastat to citiem nevis viens otram. Tapec Maricina vareja sagaidit sodien draugu un parunat,nevis rakstit foruma. Un ari nedaudz piekritu ka menesreizes starp virieti un sievieti ir tabu tema un par to nav jaruna ar savu virieti.
13.11.2023 10:07 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
Eliiinaaa22 @ 13.11.2023 10:07
Ditas riciba ir fuj,bet ta nemot vinai kautkur ir taisniba. Ir strids,risinat divata,nevis klusejat un stastat to citiem nevis viens otram. Tapec Maricina vareja sagaidit sodien draugu un parunat,nevis rakstit foruma. Un ari nedaudz piekritu ka menesreizes starp virieti un sievieti ir tabu tema un par to nav jaruna ar savu virieti.

priecājos , ka sakarīgi cilvēki eksistē , paldies 🫶🏻🫶🏻 domāju jau , ka pasaule sastāv tikai no tām netīrīgajām sievietēm , kurām tā ir norma ņemties mr laikā un stāstīt savam vīrietim par mr , bezmazvai pilno paketi parādīt . nebūtu brīnums , ja pat nemazgātos viņas mr laikā .
13.11.2023 10:09 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Ditinaaa @ 13.11.2023 09:28
dāmas , jūs nopietni ? parādat man kaut vienu vīrieti , kurš teiktu " woooow , mēnešreizes ir tik superīgas ". tas ir normāli , ka viņam nepatīk mēnešreizes . jums arī ir lietas kas nepatīk , bet nejau tpc jums kāds brūk virsū un uzreiz apvaino jūs . es mēnešreižu laikā censtos attiecībās neizrādīt to , ka man ir mr , lai manam puisim nebūtu nepatīkami . ir jādomā gan par sevi , gan par otru , nevis tikai egoistiski par sevi .
un viņš teica , lai neklausos jūs , jo jūs esat anonīmas foruma kundzītes , kurām pašām neveicas dzīvē , tpc izgāžat dusmas uz citiem . es tam piekrītu , jo jūs sākāt man brukt virsū , ka es ceļu nost džeku , lai gan es vienkārši aizstāvēju tuvu draugu ??‍♀️ izskatās , ka ja kāds pazemo jūsu draugus , tad jūs vnk klusējat ??‍♀️

Tu nopietni viņam sūdzies, ka tevi apceļ forumā? Un viņš tevi atbalsta? Jūs abi tiešām idioti esat? 😂
Aizsūti viņam šo linku, lai paskatās cik daudzām sievietes partneri ir atbalsts. Tiešām neveicas dzīvē? Dzīvē neveiksies tai, kura viņu apprecēs.
Ja manus draugus kāds pazemo, es aizstāvu. Bet, ja pie manis atskrietu kāds draugs (vīrietis) un teiktu, ka viņam ir pretīgi meitenei paketes nopirkt, es pateiktu, lai beidz puņkoties kā mazs puika un saņemas, ne jau uzzvanītu viņa draudzenei un pateiktu “Ak, tu cūka tāda, ar kādām tiesībām tev ir mēnešreizes un kā tu atļaujies X prasīt pirkt paketes?”
Vari stāstīt cik gribi, ka tu viņu negribi nocelt, bet pēc tavas aizstāvības var redzēt, ka tu gribi viņu. Ja viņš pateiktu, ka sievietes ir labi sist, tu ar piekristu un atļautu, lai viņš iekrauj tev. Nožēlojami.
13.11.2023 10:09 |
 
Reitings 2744
Reģ: 05.09.2023
Eliiinaaa22 @ 13.11.2023 10:07
Ditas riciba ir fuj,bet ta nemot vinai kautkur ir taisniba. Ir strids,risinat divata,nevis klusejat un stastat to citiem nevis viens otram. Tapec Maricina vareja sagaidit sodien draugu un parunat,nevis rakstit foruma. Un ari nedaudz piekritu ka menesreizes starp virieti un sievieti ir tabu tema un par to nav jaruna ar savu virieti.

Tu arī tālu no tās loses neatpaliec. 😁 Kad satiksi vīrieti, nevis ņuņņu kam mēnešreizes ur katastrofa, būsi pārsteigta, cik normāla lieta tā ir.
13.11.2023 10:11 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Ditinaaa @ 13.11.2023 10:01

mani nesauc Dita , tpc tu nekādīgi mani nevarēji atrast fb , pamuļke ??‍♀️??‍♀️
bet viss skaidrs , te ir vnk netīrīgas sievietes , kuras nesapratīs domu , tpc nav jēga strīdēties . esmu augstāk par jums un piekāpšos

Augstāk kur? Augstāk pakaļā ielīdusi Linardam? To šeit neviens neapšauba.
13.11.2023 10:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3808
Reģ: 31.10.2010
Ja džekam MR ir fui-pē-kaka līdz tādam līmenim, ka jākliedz uz savu sievieti, jālamā par cūku un jātaisa drāma no vienkārša lūguma nopirkt paciņu pakešu, tad lai satiekas ar vīriešiem. 100% nebūs jāšausminās par MR un paketēm.
13.11.2023 10:12 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 10:09

priecājos , ka sakarīgi cilvēki eksistē , paldies ???? domāju jau , ka pasaule sastāv tikai no tām netīrīgajām sievietēm , kurām tā ir norma ņemties mr laikā un stāstīt savam vīrietim par mr , bezmazvai pilno paketi parādīt . nebūtu brīnums , ja pat nemazgātos viņas mr laikā .

Tad jau tu arī esi tā netīrīgā, jo arī tev ir mēnešreizes. 😏
13.11.2023 10:14 |
 
Reitings 2744
Reģ: 05.09.2023
Man tāds čalis, kurš nopuņķojies skrien pie citas savu pirmo pasaules problēmu stāstīt nebūtu vajadzīgs, Ditiņa varētu mierīgu garu viņu savākt. 😁
13.11.2023 10:16 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Ditinaaa @ 13.11.2023 10:09

priecājos , ka sakarīgi cilvēki eksistē , paldies ???? domāju jau , ka pasaule sastāv tikai no tām netīrīgajām sievietēm , kurām tā ir norma ņemties mr laikā un stāstīt savam vīrietim par mr , bezmazvai pilno paketi parādīt . nebūtu brīnums , ja pat nemazgātos viņas mr laikā .

Nejauc visu vienā putrā. Tas, ka vajag pirkt paketes, tieši nozīmē, ka sieviete ir tīrīga, nevis ilgi staigā ar vienu, pārplūdušu paketi. Kāds vispār sakars tam, ka paprasa iegādāties higēnas preces, ar to, ka nemazgājas?
Piedod, var redzēt, ka tu nāc no dziļiem laukiem, kur viss ir tabu.
Es nesaku, ka savu izlietoto paketi ir kā karogu riņķī, bet tomēr tas nav nekas tāds, ka partneris zina, ka ir mēnešreizes, izpalīdz ar higēnas precēm, un par seksu runājot, nav jau tā, ka sievietes ar varu piespiež savus vīriešus uz seksu mēnešreižu laikā. Attiecībās tas ir tikai normāli, ka vīrietis zina, ka mēdz būt tādas mēnešreizes, bet tev to nesaprast, jo tev gan jau attiecības nav. Ja tev džeks mēnešreižu laikā gribētu seksu, ko tu teiktu “negribu un viss”?
13.11.2023 10:17 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
Man šodien arī sākās mēnešreizes. Tagad meklēšu sev atsevišķu dzīvokli, kamēr beigsies mēnešreizes, jo būšu netīrīga un negribu, lai manam vīrietim ir nepatīkami. :D :D Paldies, Dita, ka ieteici, citādi es 2 gadus netīrīga viņam katru mēnesi biju blakus
13.11.2023 10:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits