Lūgums draugam.

 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Čau!
Ar draugu esam attiecībās 5 mēnešus. Jau nedēļu dzīvojam kopā. Viņš tāpat katru vakaru brauca pie manis pēc darba, tāpēc nolēmām, ka lai nav jābraukā, sāksim dzīvot kopā.
Viss ir kārtībā, bet.. Vakar es viņam iedevu sarakstu ar produktiem, kas jānopērk. Sarakstā bija paketes. Viņš ieraudzīja, ka sarakstā ir paketes un sāka teikt, cik tas ir pretīgi, ko par viņu padomās čomi, ka viņš pērk paketes, viņš to nedarīšot, netaisoties sevi apkaunot, ka man esot kājas, lai es pati tās aizietu nopirkt. Pamatīgi viņš uzvilkās par tādu sīkumu un pirmo reizi kliedza uz manis pa visu attiecību laiku. Saprotu, ka nesen bija tēma par paketēm, bet es neesmu trollis, viņš patiešām atteicās tās iegādāties. Iepriekšējās attiecībās draugs mierīgi varēja uz veikalu aiziet nopirkt man paketes, tāpēc man šķita, ka tas ir pilnīgi normāls lūgums. Tagad domāju, vai tiešām esmu izvēlējusies īsto vīrieti, kurš šādi reaģē. Saprotu, ka dīvaini spriest par cilvēku pēc tā, ka viņš atteicās nopirkt paketes, bet tiešām kaut kā nepatīkami man kļuva. Vai tomēr man nevajadzēja lūgt viņam to darīt un tas ir normāli, ka viņš atteicās? Šķiet es par daudz overthinkoju par šo. 😄
12.11.2023 20:05 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.09.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 10:55

tu slimā govs , ja kko daudz muldēsi , tad izlikšu tavas bildes te un arī kko sarakstīšu tavam džekam kā tu mani apmelo , domā , ka neredzu , ka jums statuss uzlikts . idiote ??‍♀️

Kāda te pa fāzēm aizgāja savas pieļautās kļūdas dēļ.👏🏻👏🏻
13.11.2023 10:57 |
 
Reitings 1003
Reģ: 20.06.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 10:55

tu slimā govs , ja kko daudz muldēsi , tad izlikšu tavas bildes te un arī kko sarakstīšu tavam džekam kā tu mani apmelo , domā , ka neredzu , ka jums statuss uzlikts . idiote ??‍♀️

Un kas notiks, ja mēs redzēsim viņas bildes? 🤣 tas pilnīgi neko nemainīs.
Un gan jau viņai ar savu džeku ir normālas attiecības, ka tāpat neticēs taviem meliem. 😄
13.11.2023 10:59 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
RRebekkka @ 13.11.2023 10:57

Kāda te pa fāzēm aizgāja savas pieļautās kļūdas dēļ.????

es nekādu kļūdu nepieļāvu . ja tā idiote nebūtu iesākusi te rakstīt šo tēmu , ja pārējās netīrīgās idiotes nebūtu man sākušas komentāros brukt virsū un ja vēl viena idiote nebūtu uzrakstijusi fb , tad viss būtu bijis kārtībā . tieciet galā ar savu dzīvi , nevis jaucaties citu dzīvēs . pašas nelaimīgas , vīrieši jūs negrib , tpc lienat kur kur neprasa 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
13.11.2023 11:03 |
 
Reitings 2756
Reģ: 05.09.2023
Laimucs @ 13.11.2023 10:49

Jā. Bet pa lielam viss bija zināms - Linards, Marika, 24 abiem gadi, nekāda problēma :D :D Tas, protams, nav ar ko lielīties, bet kad bija man kādi 16, man bija stulbs ieradums stalkot savu toreizējo puisi sociālajos tīklos :D Sen nebiju to darījusi, bet šodien man darbs no 11:30, bija garlaicīgs rīts, nolēmu pielietot savas kādreizējās stalkošanas pramses :D Sapratu tikai, ka pieļāvu kļūdu, kad uzrakstīju viņam no sava profila, jo tagad kad tas memļaks ar savu trako draudzenīti zin manu profilu, tad raustos nedaudz, ka kaut ko par mani sadarīs sociālajos tīklos, ja publiskošu viņus :D Bet mani fascinēja tas fakts, ka Marika ir tik skaista meitene, bet tas Linards kroksis, riktīgs pāķis. Nesaku neko sliktu par lauku cilvēkiem, man pašai ir draugs no laukiem, bet tas Linards patiešām ir kroksis. Varbūt sakāpa džekam galvā, ka tik skaista meitene ir ar viņu attiecībās un domāja, ka var atļauties tēlot no sevis sazin ko :D

Ditu ar tu atradi?
13.11.2023 11:03 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.09.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 11:03

es nekādu kļūdu nepieļāvu . ja tā idiote nebūtu iesākusi te rakstīt šo tēmu , ja pārējās netīrīgās idiotes nebūtu man sākušas komentāros brukt virsū un ja vēl viena idiote nebūtu uzrakstijusi fb , tad viss būtu bijis kārtībā . tieciet galā ar savu dzīvi , nevis jaucaties citu dzīvēs . pašas nelaimīgas , vīrieši jūs negrib , tpc lienat kur kur neprasa ??‍♀️??‍♀️

Jā visi citi vienīgi tikai ne es pati. 😆👏🏻👏🏻
Tev pašai nav vīrietis tāpēc lien pie aizņemta. Tagad pašai jāraud.
13.11.2023 11:05 |
 
Reitings 745
Reģ: 03.11.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 11:03

es nekādu kļūdu nepieļāvu . ja tā idiote nebūtu iesākusi te rakstīt šo tēmu , ja pārējās netīrīgās idiotes nebūtu man sākušas komentāros brukt virsū un ja vēl viena idiote nebūtu uzrakstijusi fb , tad viss būtu bijis kārtībā . tieciet galā ar savu dzīvi , nevis jaucaties citu dzīvēs . pašas nelaimīgas , vīrieši jūs negrib , tpc lienat kur kur neprasa ??‍♀️??‍♀️

Lai nu kurš te runātu par jaukšanos citu darīšanās :D
13.11.2023 11:07 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
fifinators @ 13.11.2023 10:57

Pastāstīsi, kā tu to dari? ?
Jo mani arī vienreiz atrada kāds, kurš zināja tikai manu vārdu un pilnīgi neko citu. ? man tas likās biedējoši. ?

Jā, tā ir sava veida māksla. Es nekad nevienu nevaru atrast 😅 Laimucim jāpasniedz privātstundas par šo tēmu 😁
13.11.2023 11:10 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Ditinaaa @ 13.11.2023 11:03

es nekādu kļūdu nepieļāvu . ja tā idiote nebūtu iesākusi te rakstīt šo tēmu , ja pārējās netīrīgās idiotes nebūtu man sākušas komentāros brukt virsū un ja vēl viena idiote nebūtu uzrakstijusi fb , tad viss būtu bijis kārtībā . tieciet galā ar savu dzīvi , nevis jaucaties citu dzīvēs . pašas nelaimīgas , vīrieši jūs negrib , tpc lienat kur kur neprasa ??‍♀️??‍♀️

Laikam tuvā, senā draudzība tiešām beidzās. Linards saprata, ka tā, kura nopublicēja viņa info biji tu, ne Marika un tu dabūji pa mizu 😁
Diez vai šis nav Marikai rakstījis atvainošanās palagus tagad?
13.11.2023 11:11 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 10:29
tā idiote , kura speciāli meklēja Mariku un Linardu facebook un atrada viņus un uzrakstīja Linardam ziņu , ka es te cipa esot uzrakstījusi Linarda uzvārdu un pateikusi publiski viņa facebook profilu , tu gan esi slima , ja domā , ka ar tādām metodēm kko panāksi . es nekur viņa uzvārdu neminēju un nepazemoju viņu . es tikai aizstāvēju . ja Marika nebūtu šo visu iesākusi , tad nekas tàds nebūtu noticis . tā , kura uzrakstīja Linardam fb , tev bumerangs atnāks atpakaļ , bet gnj tu jau tā esi nelaimīga kkāda , ja jaucies citu dzīvē . nebrīnos , ka tu debestiņa to izdarīji .
nu tu jau pati vainīga🤣 godīgi es to nedarīju, bet preškam tu pati atklāji vārdus ?🤣
13.11.2023 11:17 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 11:03

es nekādu kļūdu nepieļāvu . ja tā idiote nebūtu iesākusi te rakstīt šo tēmu , ja pārējās netīrīgās idiotes nebūtu man sākušas komentāros brukt virsū un ja vēl viena idiote nebūtu uzrakstijusi fb , tad viss būtu bijis kārtībā . tieciet galā ar savu dzīvi , nevis jaucaties citu dzīvēs . pašas nelaimīgas , vīrieši jūs negrib , tpc lienat kur kur neprasa ??‍♀️??‍♀️

Ja tu nebūtu ienākusi un saukusi te visus vārdos, viss būtu bijis kārtībā. Atzīsti savu kļūdu. Ceru, ka Linards ar tevi vairs nerunās un nopirks tās nelaimīgās paketes Marikai kopā ar atvainošanos. 😀
13.11.2023 11:17 |
 
Reitings 2756
Reģ: 05.09.2023
Švīka @ 13.11.2023 11:17

Ja tu nebūtu ienākusi un saukusi te visus vārdos, viss būtu bijis kārtībā. Atzīsti savu kļūdu. Ceru, ka Linards ar tevi vairs nerunās un nopirks tās nelaimīgās paketes Marikai kopā ar atvainošanos. ?

Es ar visu atvainošanos sūtītu to čali tālēs zilajās 😁
13.11.2023 11:19 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 11:03

es nekādu kļūdu nepieļāvu . ja tā idiote nebūtu iesākusi te rakstīt šo tēmu , ja pārējās netīrīgās idiotes nebūtu man sākušas komentāros brukt virsū un ja vēl viena idiote nebūtu uzrakstijusi fb , tad viss būtu bijis kārtībā . tieciet galā ar savu dzīvi , nevis jaucaties citu dzīvēs . pašas nelaimīgas , vīrieši jūs negrib , tpc lienat kur kur neprasa ??‍♀️??‍♀️
davaj lasies prom no foruma🤣 tev te vairs nav ko darīt. Ej sēdi stūrīti un klusē par savām “pretīgi netīrajām mēnešreizēm”🤣 Dievs visus ir radījis tādus un tur nav ko kaunēties.
Pati izgāzies kā veca sēta un tagad streso🤣 ja es būtu linards, es tev laikam pļauku iemauktu ka izmuldējies pa visu forumu par vārdiem 🤣 pirms tevis nevis neko nebūtu zinājis, bet kad izmuldējies tad jau gribējās to ņuņņas seju redzēt
13.11.2023 11:23 |
 
Reitings 7296
Reģ: 16.02.2021
Tiešām cirks par brīvu. Marika izklausās pēc normālas jaunas sievietes. Man nekad nav nācies saieties ar vīrieti, kurš kaut ko gudri spriedelētu, cik mēnešreizes ir pretīgas, nevienam nekad nav bijušas ar to problēmas. Man kā sievietei pašai tas liekas diez gan pretīgs process, lai arī dabīgs un pareize, nekā baigi skaista jau tur nav, es arī nekad nevienam neesmu prasījusi pirkt tamponus, bet tas ir mans lēmums, zinu, ka jebkurš no maniem bijušajiem un esošais mierīgi bez scēnas nopirktu, es tikai pati esmu izvēlējusies to nejautāt. Un jā, lai arī mēnešreizes nav nekas skaists, man arī liekas normāli sekss mēnešreižu laikā, ne jau pirmajā dienā, bet uz beigām mierīgi, īpaši dušā bez problēmām to var darīt. Arī gultà, drošības pēc ar dvieli apakšā, bet nekad nekas nav bijis netīrs, pēc seksa kopā var iet dušā 😏 metiet man ar akmeņiem tagad. Domāju, ka vīrietim ir tiesības pateikt, ka negrib pirkt tās paketes, nu dievs ar visu, ja viņš ir kopumā sakarīgs. Bet te jau var konkrēti noprast, ka tas vīrietis ir konkrēts kroksis, kā te minēja, jo saukā savu draudzeni, pie kuras vēl esi ievācies dzīvot un apspriest miskastē izmestu paketi, kura ir satīta tualetes papīrā, liekas slimi. Dita arī riktīga pāķe, tāpat saukājās. Es vakar lasot arī gribēju piesaukt Nelliju. Vārds vietā - ŠĶIRIES. Vīrietis, kurš par elementāru lietu sievieti saukā un kliedz, tiešām ir kroksis, vēl drukāt pa nakti sms un visādi nosaukāt liekas slimi. Marika diez gan diskrēti un pieklājīgi visu situāciju aprakstīja, tad te iepērās Dita, nosaukāja visas un vēl vārdus atklāja.
13.11.2023 11:29 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Pa lielam, visu šo lielo haju ir uztaisījusi puiša bērnības draudzene. Posta autore, tikai pajautāja vai citām šāda uzvedība un attieksme liekas pieņemama vai nē. Ja ne “bērnības draudzene”, tad tā arī šis viss būtu palicis, kur visas atbildētu ar jā vai nē.
Tādēļ arī liela daļa vīriešu ir lupatas, jo daudzas (kā šajā gadijumā “bērnības draudzene”), metas aizstāvēt ar putām uz lūpām, jo nabagu te noliek, lai gan pēc posta neviens nezināja pat par kādiem cilvēkiem iet runa.
Posta autore tikai vēlējās zināt citu viedokļus. Un arī es piekrītu vairākumam, ka tas nav normāli, pat ja arī mans bērnības draugs pat ja dēls, šādi atļautos pret savu meiteni, es tieši vēl viņam pateiktu pāris siltus vārdus par ko tādu.
Posta autore bēdz no šī djerevnjas😁 lupatas nevajag un sievietes “ja muzhik” arī turēt tālāk no sevis.
13.11.2023 11:31 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
Pilnīgs bērnudārzs no visām iesaistītajām pusēm.
Attiecības tikko sākušās, bet jau ir tādi strīdi, būtībā, par neko. Sievietes ķermenī visu laiku notiek dažādas pārmaiņas tāpat kā gadalaiku maiņa. Mēnešreizes ir NORMĀLA, DABĪGA lieta. Šis jaunietis noteikti ir no tiem, kuri domā, ka meitenes nekakā un purkšķis smaržo pēc aveņu košļenes.
Parasti neatļaujos kādam ieteikt pieņemt kardinālus lēmumus attiecībās, bet šeit gan - autorei iesaku pamest šo sīko knariņu.
Stāsts no dzīves pēc akūta ķeizargrieziena. Nakošajā dienā pēc operācijas gribēju ieiet dušā. Šo noteikti sapratīs tikai tās meitenes, kurām ir bijusi šāda operācija. Sāpes ir vājprātīgas. Vīrs bija man blakus, asiņo viss stipri jaudīgāk nekā pie visstiprākajām MR. Bez viņa palīdzības nevarēju ne novilkt, ne uzvilkt to pamperu. Pārģērbjoties asinis tiek arī uz grīdas un pat to visu savāca vīrs. Par laimi man ir adekvāts vīrs, kurš ne reizi neizteica riebumu par redzēto skatu vai neatļāvās man pārmest un pazemot mani.
13.11.2023 11:33 |
 
Patīk
Reitings 2071
Reģ: 22.05.2019
Ditinaaa @ 13.11.2023 11:03

es nekādu kļūdu nepieļāvu . ja tā idiote nebūtu iesākusi te rakstīt šo tēmu , ja pārējās netīrīgās idiotes nebūtu man sākušas komentāros brukt virsū un ja vēl viena idiote nebūtu uzrakstijusi fb , tad viss būtu bijis kārtībā . tieciet galā ar savu dzīvi , nevis jaucaties citu dzīvēs . pašas nelaimīgas , vīrieši jūs negrib , tpc lienat kur kur neprasa ??‍♀️??‍♀️

Hmmm...un Tu pati nejaucies citu dzīvē?
Tavas veiktās darbības šajā lietā ir JAUKŠANĀS CITU DZĪVĒ-ATTIECĪBĀS,nevis anonīma foruma anonīmi komentāri.
13.11.2023 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 2085
Reģ: 29.01.2009
Tad jau tualetes papīru arī viņam kauns pirkt, jo čuras un kakas ir pretīgas :D
Šķiries no tā idiota!
13.11.2023 11:34 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.01.2020
var jau paķert tās paketes un skriet uz pašapkalpošanās kasi, ja tik ļoti kauns
13.11.2023 11:36 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Un sakiet vēl, ka starp vīrieti un sievieti var pastāvēt tikai plika un nevainīga abpusēja draudzība… 😁
Par tēmu, neviena man nekad nav prasījusi ko tādu pirkt, bet neredzu problēmu, ja parāda kādas tieši vajag. Kāds sakars ar pretīgumu un nepatiku, ir taču tikai jānopērk nevis tur jāurķējas, nevienam netīras ausis arī nepatik, kas tad ausu kociņus arī tad nevar pirkt? Un ja super kautrīgs un pareizs, tagad taču veikalos pašapkalpošanās kases, pat pārdevējas neredz ko pērc.
Manuprāt lielāks red flag ir nevis ņemšanās ap mr, bet tas, ka ir tāda trešā persona, kam tādas lietas atstāsta. Nevaru iedomāties, kā es ietu un kaut kādai citai bābai sūdzētos par tādām lietām saistībā ar savu draudzeni.
13.11.2023 11:46 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Es protams nezinu cik te visiem gadi, bet lasot saprotu ka dažiem prātiņš ir tāds īss.
Mēnešreizes ir visām sievietēm (nerunāju par atsevišķiem gadījumiem, kad grūtniecīca, slimība utt), un tas ir normāls dabisks process. Protams nav nekāds patīkamais, bet arī kakāt mēs kakājam🤷🏻‍♀️.
Man neviens vīrietis nekad neko nav teicis ja palūdzu nopirkt paketes vai tamponus, kur nu vēl ko apspriest. Tas ir tāpat kā baidīties pirkt tualetes papīru, jo ko gan citi padomās, zinās ka es kakāju🤦🏻‍♀️ nu tik pat stulbi. Un vēl iet apspriest ar citiem, par otru pusīšu kakām arī runājat? Cik liela, smirdīga vai šķidra bija🤦🏻‍♀️😁
Puisis ir prātiņā nenobriedis, par to bērnības draudzeni vsp nerunājot.
13.11.2023 11:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits