Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Salīdzināšana

 
Reitings 57
Reģ: 13.05.2023
Sveikas meitenes!
Šodien kaut kā, pat nezinu kā, uznāca stulbas domas, ka citiem viss iet daudz labāk un man nē. Vienkārši ir sajūta, ka citur zāle zaļāka un visiem citiem viss ir foršāk, lai gan tam nav reāla pamatojuma un skaidri apzinos, ka nevienam dzīve nav perfekta. Man pat īsti nav nekādas problēmas dzīvē, daudzas lietas iet pat ļoti labi, bet tāpat pieķeru sevi pie domas, ka gribētu būt kaut kur citur, kaut kā tamlīdzīgi jūtos. Parasti gan tā nav, bet šodien uznāca :D
Jautājums sekojošs - Kā palīdzat sev ieraudzīt tās skaistās lietas savā dzīvē, nesalīdzināt sevi ar citiem un novērtēt to, kas jums ir? :)
Varbūt kādai kāds foršs domu grauds vai ieteikums aizķēries, labprāt uzklausītu. :)
09.11.2023 15:33 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Nesalīdzināt palīdz neskatīties citu soc. tīklus un vienkārši atcerēties, ka arī citiem ir problēmas, vājuma brīži un tieksme parādīt sevi labākā gaismā, nekā patiesībā ir. Nedomāt par citiem, nodarboties ar savām lietām.
09.11.2023 15:37 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kuras būtu tās lietas, kuras tev nav, bet citiem ir un tu tās gribētu?
Jautājums sekojošs - Kā palīdzat sev ieraudzīt tās skaistās lietas savā dzīvē, nesalīdzināt sevi ar citiem un novērtēt to, kas jums ir?

Kad uzzini atbildi pasaki man arī. Man nekad tas nav izdevies. Tāpēc vienīgā un labākā taktika vienmēr ir bijusi nesamierināties, bet gan iegūt to, kas pietrūkst.
09.11.2023 15:40 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.07.2023
Rekomendēju stingri ierobežot soc.tīklu patēriņu - īpaši Instagram. Un ieviest kādu vērtīgu laika aizpildīšanas veidu - lasīt grāmatas, iet pārgājienos, sportot. Brīvprātīgais darbs un labdarības aktivitātes ļoti palīdz sakārtot iekšējās vērtības un dzīvot piepildītāku dzīvi.
09.11.2023 15:43 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Pateicības praktizēšana. Pirms miega, aizver acis un pasaki paldies (vienalga kam - Dievam, visumam,liktenim, jebkam kam tu tici) par to, ka, piemēram, šodien tu biji tur un tur, ka tev sanāca satikties ar draudzeni un forši papļāpāt, ka tev ir šāda draudzene ko varēji satikt, ka tev bērniņš (ja tāds ir) šodien sasniedza to un to, ka tu varēji iziet pastaigā saulainā laikā... par it kā šķietami vienkāršām lietām, bet tā tu sev atgādināsi labos notikumus, ne novirzīsi tos kā pašsaprotamus.
09.11.2023 15:45 |
 
Reitings 2723
Reģ: 05.09.2023
Hilva @ 09.11.2023 15:43
Rekomendēju stingri ierobežot soc.tīklu patēriņu - īpaši Instagram. Un ieviest kādu vērtīgu laika aizpildīšanas veidu - lasīt grāmatas, iet pārgājienos, sportot. Brīvprātīgais darbs un labdarības aktivitātes ļoti palīdz sakārtot iekšējās vērtības un dzīvot piepildītāku dzīvi.

Jā, arī šis.
09.11.2023 15:45 |
 
Reitings 57
Reģ: 13.05.2023
GhostGG @ 09.11.2023 15:40
Kuras būtu tās lietas, kuras tev nav, bet citiem ir un tu tās gribētu?
Kad uzzini atbildi pasaki man arī. Man nekad tas nav izdevies. Tāpēc vienīgā un labākā taktika vienmēr ir bijusi nesamierināties, bet gan iegūt to, kas pietrūkst.

Labs jautājums :D laikam, ka dzīvesprieks, haha. Pēdējā laikā daudz strādāju, ņemos uz visām pusēm, bet nepadarīta darba sajūta nepamet, jo tiklīdz pabeidzu vienu, pat nesanāk dot sev iespēju atvilkt elpu, sev kaut pa plecu uzsist, kā jau nākamajos darbos iekšā un lai arī ir tās brīvdienas, nejūtos īsti atpūtusies, visiem vienmēr no manis kaut ko vajag gan darbā, gan privātajā dzīvē. Varbūt arī ceļošana pietrūkst, to it kā atrisināju, vakar lidmašīnas biļetes nopirku uz svētkiem, pietrūkst laikam kaut kādi mazie momenti kuros papriecājos pat par ikdienas sīkumiem un izlaižot tos, arī lielākas lietas vairs nenes gandarījumu. No sērijas pamostos - same shit, different day :D Nav tā, ka ir kaut kādas noteiktas lietas, piemēram tāda un tāda māja, tāds auto, bet varbūt vnk šķiet, ka citiem viss nāk vieglāk, kas pavisam noteikti nav patiesība un ir tikai mans fantāzijas auglis. Arī hobijiem īsti laiks nepaliek, komunicēju pamatā virtuāli ar ģimeni (nedzīvoju LV) darbā komunicēju tikai ar padotajiem un klientiem, tad nu šobrīd ir tikai darbs un mājas, tas laikam arī dod to tukšuma sajūtu un ilūziju, ka tā zāle ir zaļāka citur.
09.11.2023 16:03 |
 
Reitings 57
Reģ: 13.05.2023
SarmaD @ 09.11.2023 15:45
Pateicības praktizēšana. Pirms miega, aizver acis un pasaki paldies (vienalga kam - Dievam, visumam,liktenim, jebkam kam tu tici) par to, ka, piemēram, šodien tu biji tur un tur, ka tev sanāca satikties ar draudzeni un forši papļāpāt, ka tev ir šāda draudzene ko varēji satikt, ka tev bērniņš (ja tāds ir) šodien sasniedza to un to, ka tu varēji iziet pastaigā saulainā laikā... par it kā šķietami vienkāršām lietām, bet tā tu sev atgādināsi labos notikumus, ne novirzīsi tos kā pašsaprotamus.

Paldies :) par pateicībām zinu, esmu arī praktizējusi, bet pēdējā laikā pat nav sanācis, arī es esmu pamanījusi, ka šobrīd ļoti daudz ko diemžēl uztveru kā pašsaprotamu, un nav jau jāiekrīt bedrē vai visu jāpazaudē, lai novērtētu visas tās labās lietas, kuras ir tagad un šeit.
09.11.2023 16:10 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
lai arī ir tās brīvdienas, nejūtos īsti atpūtusies, visiem vienmēr no manis kaut ko vajag gan darbā, gan privātajā dzīvē.

Centies prioritizēt sevi un ja šie "pasākumi", ko no tevis prasa nav obligāti, tad iemācies pateikt nē. Atkritīs daļa problēmu.
09.11.2023 16:41 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
Nova @ 09.11.2023 16:10

Paldies :) par pateicībām zinu, esmu arī praktizējusi, bet pēdējā laikā pat nav sanācis, arī es esmu pamanījusi, ka šobrīd ļoti daudz ko diemžēl uztveru kā pašsaprotamu, un nav jau jāiekrīt bedrē vai visu jāpazaudē, lai novērtētu visas tās labās lietas, kuras ir tagad un šeit.
palasies ziņas,citu cilveku stāstus un sapratīsi,ka tavā dzivē ir ok.Citreiz kad klausos FB stāstus man pat kauns uzrakstīt komentāru,jo man ir tas kas tiem cilvēkiem nav,bet lai dabutu to kas man nav,ta ir pasas iniciatīva.Esmu pateiciga par to ,kas man ir.veseli bērni,rokas,kajas,dzivoklis,darbs, cilvēki kam es neesmu vienaldziga .patiesibā daudz,. daudz ir.un tas nav debesim nokritis vienkārši tāpat.Pačikstēt ar vajag,tas ir normāli ,bet ne uz ilgu laiku.
09.11.2023 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits