Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola un instruktori

 
Reitings 21
Reģ: 11.06.2020
Esmu piedzīvojusi neveiksmi ar autoskolām - viena man izkrāpa teorijas apmācību naudu, tā arī teorijas apmācības nenorganizējot, citā atkal vairākas reizes nevarēju nolikt autoskolas braukšanas eksāmenu, tāpēc par CSDD varēju pat nesapņot. Nevaru spriest vai pati biju tiešām nekompetenta, bet šo autoskolu vairs principa pēc neizvēlēšos, jo eksāmena pieņēmēji radīja riebumu pret braukšanu.
Tagad esmu apņēmusies vēlreiz sākt mācīties B kategorijas tiesībām, bet nevaru izlemt kuru autoskolu un instruktoru izvēlēties. Varbūt varat kādu ieteikt Rīgā?
Šobrīd skatos uz Einšteinu, bet šķiet, ka pie labiem instruktoriem ir ļoti grūti tikt, tādēļ apsveru iespēju arī par kādu mazāku autoskolu, bet atbaida autoskolu vēlme cilvēkus slaukt.
09.11.2023 15:32 |
 
Reitings 113
Reģ: 24.08.2021
es mācījos Einšteinā. tikai un vienīgi labas atsauksmes. Visus eksāmenus noliku ar pirmo. Instruktori bija diezgan noslogoti, bet es zvanīju pa visiem numuriem un vienkārši pieteicos pie tā, kas visātrāk bija gatavs paņemt. Tā arī pie viņa paliku un neko nemainīju, nebija vajadzības. viss patika 🙂
09.11.2023 15:55 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
miumiu @ 09.11.2023 15:55
es mācījos Einšteinā. tikai un vienīgi labas atsauksmes. Visus eksāmenus noliku ar pirmo. Instruktori bija diezgan noslogoti, bet es zvanīju pa visiem numuriem un vienkārši pieteicos pie tā, kas visātrāk bija gatavs paņemt. Tā arī pie viņa paliku un neko nemainīju, nebija vajadzības. viss patika ?

Tur vairs nav jāzvana. Viss notiek elektroniski.
Es arī tur pabeidzu, bet mana pieredze nebija tik salda. Tāpat gribēja kāst.
Es ieteiktu bava.lv. Ronalds gan laikam pats īsti vairs neapmāca, bet man patīk doma, ka teorijai lielāko daļu var pildīt savā tempā. Liela iespēja nokārtot krietni ātrāk.
Vispār, cik sen tu biji tajā pēdējā autoskolā? Varbūt var pārformēties uz citu un vnk nolikt visus eksāmenus.
09.11.2023 16:30 |
 
Reitings 21
Reģ: 11.06.2020
miumiu @ 09.11.2023 15:55
es mācījos Einšteinā. tikai un vienīgi labas atsauksmes. Visus eksāmenus noliku ar pirmo. Instruktori bija diezgan noslogoti, bet es zvanīju pa visiem numuriem un vienkārši pieteicos pie tā, kas visātrāk bija gatavs paņemt. Tā arī pie viņa paliku un neko nemainīju, nebija vajadzības. viss patika ?

pie kāda instruktora mācījies? un kā tev bija nolikt autoskolas braukšanas eksamenu?
09.11.2023 16:40 |
 
Reitings 21
Reģ: 11.06.2020
Pelnrukšķīte @ 09.11.2023 16:30

Tur vairs nav jāzvana. Viss notiek elektroniski.
Es arī tur pabeidzu, bet mana pieredze nebija tik salda. Tāpat gribēja kāst.
Es ieteiktu bava.lv. Ronalds gan laikam pats īsti vairs neapmāca, bet man patīk doma, ka teorijai lielāko daļu var pildīt savā tempā. Liela iespēja nokārtot krietni ātrāk.
Vispār, cik sen tu biji tajā pēdējā autoskolā? Varbūt var pārformēties uz citu un vnk nolikt visus eksāmenus.

teoriju apguvu pirms 4 gadiem aptuveni. braukšanas beidzu bumbulēt pirms kādiem 2 gadiem😅 bet nu tā, ka kopš tā laika neesmu sēdusies pie stūres vispār, tāpēc pat neinteresējos par pārformēšanos, jo saprotu, ka pēc tik ilgas pauzes daudz ir aizmirsies
09.11.2023 16:44 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Kas ir autoskolas braukšanas eksāmens? Noliku pirms 3 gadiem, nekā tāda man nebija. Kad gribēju iet uz eksāmenu, tā arī pateicu, ka vēlos mēģināt un aizgāju uz csdd eksāmenu. Instruktors nebija pret, bet bija skeptisks un teica, ka neesmu gatava un nenolikšu, bet ja vēlos,tad lai eju😄 Noliku ar pirmo.
09.11.2023 16:51 |
 
Reitings 21
Reģ: 11.06.2020
debestinaa @ 09.11.2023 16:51
Kas ir autoskolas braukšanas eksāmens? Noliku pirms 3 gadiem, nekā tāda man nebija. Kad gribēju iet uz eksāmenu, tā arī pateicu, ka vēlos mēģināt un aizgāju uz csdd eksāmenu. Instruktors nebija pret, bet bija skeptisks un teica, ka neesmu gatava un nenolikšu, bet ja vēlos,tad lai eju? Noliku ar pirmo.

ja godīgi, tad veids kā iekasēt papildus naudiņu un varbūt turēt sev augstākus reitingus 😂 bet ja nopietni tad cik zinu daudzas autoskolas vēlas, lai kārto skolā braukšanas eksāmenu pie kāda instruktora, kas nav tavs, pirms tevi laiž uz CSDD
09.11.2023 17:15 |
 
10 gadi
Reitings 3178
Reģ: 18.12.2012
Pirms gadiem mācījos Einšteinā. Neiesaku. Atsevišķi instruktori un kopējā pieredze nebija tik patīkama. Ofiss ir ok un teorija arī, bet par pārējo nebiju priecīga. Tikai izsitušies ar aktīvu promo, uzrunājot jauniešus. Bet nezinu kā šodienā.
Izgāju Presto. Viss bija forši. Braucu arī ar vairākiem instruktoriem, visi bija ok (katrs gan pa savam! Kādam stingrāka mācīšana, kādam ne tik ļoti... Atkarīgs ko gribas). Arī autoskolas eksāmena cilvēks bija ļoti foršs! Atceros visu ar tādu patīkamu sajūtu, lai arī liku ilgi!
Presto summa iemaksājas online un tad tur arī reģistrē nodarbības, pie kā gribi. Iesaka iet pie 1x instruktora sākumā un uz beigām pamēģinā citu, lai "norūdītos". To visu var darīt. Tas arī neļauj instruktoriem turēt kādu tikai naudas dēļ, jo var vienkārši pie cita aiziet!
09.11.2023 17:42 |
 
Reitings 26
Reģ: 28.06.2015
Mācījos Einšteinā. Ļoti patika. Braucu pie vairākiem instruktoriem, viss bija ok. Ļoti jāvaktē laiki,lai tiktu uz braukšanām. Iesaku Sergeju, Ļoti mierīgs, visu izskaidro.
09.11.2023 18:02 |
 
Reitings 113
Reģ: 24.08.2021
ferija @ 09.11.2023 16:40

pie kāda instruktora mācījies? un kā tev bija nolikt autoskolas braukšanas eksamenu?
Ja godīgi , tad vairs neatceros pat vārdu 😅 Liku 3 gadus atpakaļ, iespējams, ka daudz kas ir mainījies. Skolas eksāmenu arī bez problēmām noliku. Nu, nezinu, kādam varbūt liekas , ka tā ir kārtējā naudas izspiešana, bet man patika, ka varu aiziet pie cita instruktora , lai paskatās uz manu braukšanu “ no malas” . Nenoliedzu, ka daudzās autoskolās viss ir tikai tendēts uz naudas izspiešanu ( arī skolas eksāmens), bet man laikam vienkārši noveicās ar šo visu. Nevienā brīdī nejutu, ka autoskola vai instruktors cenšas no manis tikai naudu kāst. Tieši otrādi - instruktors mani stūma uz CSDD, lai eju kārtot eksāmenu un beidzu braukāt ar viņu.
09.11.2023 18:37 |
 
Reitings 674
Reģ: 03.11.2023
Presto ir super, visas maksāšanas notiek caur mājaslapu, neviens neko nevar “noslaukt”, instruktorus var mainīt bez problēmām
09.11.2023 20:25 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
miumiu @ 09.11.2023 18:37
Ja godīgi , tad vairs neatceros pat vārdu ? Liku 3 gadus atpakaļ, iespējams, ka daudz kas ir mainījies. Skolas eksāmenu arī bez problēmām noliku. Nu, nezinu, kādam varbūt liekas , ka tā ir kārtējā naudas izspiešana, bet man patika, ka varu aiziet pie cita instruktora , lai paskatās uz manu braukšanu “ no malas” . Nenoliedzu, ka daudzās autoskolās viss ir tikai tendēts uz naudas izspiešanu ( arī skolas eksāmens), bet man laikam vienkārši noveicās ar šo visu. Nevienā brīdī nejutu, ka autoskola vai instruktors cenšas no manis tikai naudu kāst. Tieši otrādi - instruktors mani stūma uz CSDD, lai eju kārtot eksāmenu un beidzu braukāt ar viņu.

Tur ir ļoti atkarīgs no instruktora. Man nepaveicās. Kārtoju skolas eksāmenu un man pateica - pabrauc ar savu instruktoru vēl 5 nodarbības un nāc atkal. Nobraucu kādas 6. Aizgāju. Man bija tikai taisns gabals jānobrauc 20min, respektīvi ķekskītim. Ejot uz CSDD mans instruktors pateica, ka es noteikti nenokārtošu. Dūša bija papēžos. Un es nenokārtoju, bet tur sakrita visi apstākļi, kuri varēja sakrist :D
Aizgāju pie Ronalda Burnicka 2x, kurš man pateica, ka es ļoti labi braucu un viss būs labi, un nokārtoju eksāmenu.
10.11.2023 08:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits